Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon TÜYOLARI (Neler Olacak)

Çok sevilerek izlenen ve sürpriz sezon finali ile herkesi şaşırtan dizimiz Adını Sen Koy 2. Yeni Sezonda neler olacak neler yaşanacak merak edilen konuları detayları bizlere setten ve oyuncularımızdan ulaşan tüyoları sizlere buradan yazacağız ve sürekli güncel bir içerik olarak sizlerle paylaşacağız.

Ömer ve Zehranın çok farklı hikayesine konu olan Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon TÜYOLARI (Neler Olacak) merak edenler için tüyoları sıralayacağız yaz tatili boyunca. Bildiğiniz üzere dizimiz için 26 Mayıs cuma günü başlayan yaz sezonu tatili 4 Eylül 2017 pazartesi gününe kadar sürecek. Bu 3 aydan fazla olan sürede dizimize yeni gelen oyuncular dizimizden ayrılan eski oyunculara şahit olacağız.

Dizimizin sezon finaline kadar olan gelişmeleri az çok biliyorsunuzdur. O yüzden tekrar etmeye gerek duymuyorum ama sonrasında yeni sezonda Adını Sen Koy dizisindeki gelişmeler tüyolar neler olacak herkes merak ederek beklenti içine giriyor. Bizde tüyolarımıza Ömer ve Zehrayı ilgilendiren, hatta sezon finalinde yeni sezondaki gelişmelerden de ipuçları olarak gördüklerimizi sizlerle paylaşarak başlamak istiyoruz. Yeni Sezon tüyolarımızı sıralı şekilde yazacağız, sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazarak düşüncelerinizi bizlerle paylaşın lütfen..İŞTE İLK TÜYOLARIMIZ:

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 1.TÜYO : Yasemin kimliğini yenilemek için gittiği Nüfus müdürlüğünde kimliğin hemen çıkmayacağını, bunun yerine aile nüfus kaydını vereceklerini söyleyen memurun teklifi üzerine aldığı kağıtta ablasının evli olduğunu görünce şok olur. Zehra Kaya olan ablasını Zehra Kervancıoğlu olarak okuyup evlenme tarihini görünce şok olur. Ancak yeni sezonda bunu babasından önce Zehra ile paylaşınca Zehra ona tüm gerçekleri anlatır. Yasemin babasına hemen söylemese de bir süre sonra Salimin bir konuda kendisine kızması üzerine bu gerçeği ağzından kaçıracak olan Yasemin ablasının evli olduğu gerçeğini babası Salime istemeden de olsa söyleyince işler karışacak.

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 2.TÜYO : Salim baba önce Zehranın kim ile evli olduğunu ve ne zamandan beri devam ettiğini araştırır. Ömer ile evliliğini Nüfus müdürlüğünden öğrenen Salim kızına kendinden sakladığı bu gerçekler için sitem eder ve neden kendine yalan söylediğini öğrenmek ister. Zehra ise açıklama yapamaz ve babasının kızmalarını sessizce dinler. Çünkü ne olursa olsun babadan gizli olmamalıydı der ve hatasını kabullenir..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 3.TÜYO : Gelelim Aleve.. Alev giderayak Ömere sunduğu cd herkesin dikkatini çekti. Alev hangi gerçekleri saklıyordu cd de acaba? Yoksa yine bir yolunu düşünüp Ömer ve Zehranın arasını açacak bir şeyler mi vardı Cd içinde? Herkes bu konuyu merak ediyor. Çünkü Alevin Ömere söylediği sözler cd içeriğinin boş olmadığını, Ömerin geçmişi ile ilgili olduğunu açıkça gösteriyor. Hilmi Yılmazın da önemli bir faktör olduğunu ve Ömere olan kininde nefretinde geçmişte yaşananların olduğunu çok rahat anlıyoruz..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 4.TÜYO : Daha önce proje için Amerikaya gitmiş olan ve orada işlerinin uzamasından dolayı kalan ve aslında diziden çıktığı söylenen Demir rolündeki Umut Aksoy’un iş gereği ara verdiği yeni sezonda dizimize geri döneceğini ve Leyla ile olan aşkının kaldığı yerden daha güzel devam edeceğini az önce öğrendik. Umarız bu güzel birliktelik devam eder ve Leyla Demir aşkı sürer. Seviyeli ve duygusal insanların gerçek aşkına ihtiyacımız var toplumca, o yüzden çok sevilmişti ikili..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 5.TÜYO : Ömer sezon finalinde uçuruma düşmek üzereyken söylediği Seni Seviyorum sözleri hem güzeldi ama hemde zor durumda kalınca değilde daha güzel bir ortamda daha romantik bir şekilde olsa izleyici daha memnun olabilirdi. Bu sanki biraz zorlama, her ihtimale karşı ölürsem içimde kalmasın der gibi oldu bu aşk itirafı. Laf yerindeyse Ateist birinin uçak düşerken korkuyla Allaha inanıyorum demesi gibi bişey oldu 🙂 Umarız yeni sezonda daha güzel bir ortamda daha güzel cümlelerle bu itirafı yeniler Ömer..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 6.TÜYO :Salim baba ile arası açılan Zehranın onun gönlünü alabilmek için çok uğraşacağını hatta Ömerden ayrılıp uzaklaşmak isteyeceğini ancak Ömerin hem Zehrayı kaybetmemek hemde Salim babayı ikna etmek için çözüm bulacağını öğrendik. Salim baba kendinden habersiz evlendiği için kızana küsmekte haklı olsa da Zehranında geçerli sebepleri ve sevdiği bir adam var, bakalım 2. sezon bu konuyu nasıl toparlayacaklar.

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 7.TÜYO : Mehtap ve Beton karakteri de en çok şikayet edilenler arasındaymış, Alev, Hilmi Yılmaz ve sonrasında Mehtapın bu kadar çok şikayet edilmesi sonucunda ya rolleri azaltılacakmış yada dizide Ömer ve Zehrayı üzmeyecek, izleyiciyi kendinden nefret ettirmeyecek sahnelerde yer alacaklarmış. Beton neyse zaten sesi çıkmıyor ama Mehtapa bu ayar iyi olmuş bence..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 8.TÜYO : Bu sırada önceki tüyomuzda da belirtmiştik, kiralanan konakla ilgili bir belirsizlik vardı, mayıs ayının 15 inde kira sözleşmesi bitiyor demiştik. Temmuz sonunda sahipleri ile yeniden masaya oturup pazarlık yapacakları, büyük ihtimalle anlaşma yapılacağını ama eğer yüksek ücret isteme gibi bir durum ortaya çıkarsa farklı bir konağın da düşünülebileceği belirtildi. Kimbilir belki Ömer ve Zehra yeni sezonda daha farklı bir ev veya konakta karşımıza çıkacaklar..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 9.TÜYO :Mert bildiğiniz üzere diziye girdiği anda Zehradan etkilenmiş ancak daha sonra onun evli olduğunu ve arkadaşı olan Ömer ile evliliğini hatta daha sonra da sözleşmeli evlilik olduğunu öğrenmişti. Böyle yakışıklı birinin boş kalmayacağını düşünen yapımcı yeni sezonda güzel bir bayanı diziye getirecek ve Mert ile karşılaştıracakmış. Aldığımız bilgilere göre Şirkette Mehtaptan boşalan yere gelecek güzel bayanı Mert farkedecek ve güzel bir aşk da o cephede başlayacakmış. Ne diyelim hayırlısı olsun..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 10.TÜYO :Sezon Finalinde Yaseminin Nüfus müdürlüğünden Örnek alırken yaşadıklarını ve bu dizimizin yeni sezonuna nasıl etki edeceğini paylaşmıştık. Şimdi aşağıdaki resmi lütfen detaylı inceleyin ve 2. Sezonda dizimize gireceği kesinleşen Sinan Kayayı yani Zehranın abisini resmen görün istedim. Sinan Kaya Yeni sezonda bir kaç bölüm sonra dizimize gelecek ve Zehranın geçmişle yüzleşmesi için bir öncü olacak.. İşte nüfus kayıtlarında Sinan Kayanın askerde olduğunu bildiğimiz abisi..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 11.TÜYO : Zehranın abisi Sinan Kaya bir süre önce adı dizimize katılacağı yönünde çıkmıştı. Ancak sezon finalinin yaklaşmasından sonra yeni sezonda diziye gireceği kesinleşti. Yukarıda resmini gördüğünüz nüfus kayıtlarından sonra artık yeni sezonda Sinan Kayanın diziye geleceği kesinleşti.

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 12.TÜYO : Daha önce adı Ömerin eski sevgilisi olarak geçen Buket isimli kızın yeni sezonda diziye katılacağı ancak Ömerle değil Mert ile bir ilişki yaşayacağı hatta Ömerin şirketinde Mehtapın yerine gelecek olan kızın Buket oldugunu öğrendik. Bilgiyi kesinleştirince yeniden yazacağız detaylıca..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 13.TÜYO : Az önce öğrendik ve kesinleştirdik bu bilgiyi. 2. Sezonda Ayşenin bir bebeği olacakmış. Nihata servet avcısı yakıştırması yapanlar umarız bu tüyodan sonra yeniden düşünürler. Ayşenin bebeği ne zaman olur bilmiyoruz ama Yaseminle Korayda evlendikten bir müddet sonra bebekleri olacağına göre Adını Sen Koy 2. sezonda baya bi bebek sevecek izleyenler anlaşılan.. Hayırlı olsun..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 14.TÜYO : Dizinin 2. sezonunda önce Zehranın sözleşmeli evliliğini öğrenen ardından da Yasemini evlendirecek olan Salim baba kendini iyice yalnız hissedecek. Sevim karakterinin diziye bir süreliğine yeniden girme ihtimali var. Diziden ayrıldıktan sonra bir kaç defa sete uğramış ve hasbihal etmişti. Eğer farklı bir projede yer almaz ise diziye dönme ihtimali var. İzleyiciden bu konuda oldukça fazla istek almış yapımcı. Eğer Sevim karakteri diziye dönmez ise Salim ile başka bir kadının yolları kesişecekmiş.

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 15.TÜYO : Aldığımız son bilgilere göre izleyiciden Hilmi Yılmaz ve Alev sahneleri ile ilgili çok fazla tepki maili ve telefonu gelmiş yapımcı ve kanala. İzleyenler Hilmi ve Alev sahnelerinden rahatsız olduklarını belirterek bu tür olumsuz ve kötü örnek olan sahnelerin ya tamamen kaldırılmasını yada azaltılmasını talep etmişler. Yapımcı da bu konuda adımlar atarak 2. sezonda izleyiciyi üzecek sahneler yerine mutlu edecek sevindirecek sahnelere ağırlık vermesi konusunda Trt ile görüşmeler olmuş. Umarız Adını Sen Koy Yeni Sezon bu ikilinin hatta mehtap da dahil biraz gözlerden ırak işler yaparlar..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 16.TÜYO Yeni bilgiler Alev konusunda yapımcının tereddüt içinde olduğu yönünde. Rolünü başarıyla yapıyor olsa da Ömer ve Zehra hayranlarının sürekli tepkisi ile karşılaşan hatta bir ara fanlardan biri ile sosyal medya üzerinden yazışmaları neredeyse mahkemelik olmak üzere olan Alev karakterinin dizide biraz Ömer ve Zehradan uzaklaştırılabileceği söylenmiş. Yine de kesin değil bu bilgi, sadece düşünüldüğünü duyduk.

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 17.TÜYO:Son dakika haberi. Tatil icin Mersine giden Ömer ve Zehra dizi ile ilgili bir takım cekimler icin gittikleri söylendi ama sonra başbaşa görüntulenmeleri ve poz vermelerinin ardindan acaba neler oluyor, aralarinda gercekten aşk mi var sorusunu bir kez daha gündeme getirdi. Biz simdilik o resmi paylasiyor ve sizlerin yorumlarini bekliyoruz..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 18.TÜYO : Arkadaşlar daha önce çekimlerin başlanacağı tarih olarak Ağustos başında demişlerdi ancak bir hafta ileri alınmış ve Temmuz sonunda çekimlerin başlayacağı söyleniyor. Sanırım diğer dizilerden bir hafta erken başlayıp 28 Ağustos gibi de dizimiz yeni sezona başlamış olacak. Diğer dizilerden erken başlaması hem izleyen sayısını artıracaktır hemde diğer dizilerden önce yol alıp yerini sağlamlaştıracaktır, bizde çok mantıklı bulduk sizle de paylaşmak istedik bu haberi.

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 19.TÜYO : Adını Sen Koy dizimizin başrol oyuncuları 18 haziran pazar günü Trt habere konuk olup güzel bir söyleşi gerçekleştireceklermiş arkadaşlar. Aşk tadındaki bu programı izlemenizi ve dizi hayranlarımızın kaçırmamasını öneriyoruz. İşte afişi..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 20.TÜYO : Yasemin ve Korayla ilgili tüyomuza geçelim. Koray ve Yasemin Adını Sen Koy Yeni Sezonda önce düğün tutup evlenecek sonrada bebek sahibi olacaklarmış. Hatta kendileri için düğün sonrası zamanın hızlandırılıp bir kaç ay sonra bebeklerinin olacağı, rol olarak bebekleri olacak olan bebeği bile tespit edip yeni sezon başladıktan sonra uyum sağlaması için gerçek anne babası ile dizi setine gelmeye başlayacağını öğrendik.

Tabi bu süreç ne kadar olur tam bilemiyoruz ama inşallah bu güzel çiftimiz dizide rolleri ve karakterleri ile sevilen bu insanlar güzel ve örnek bir mutluluk yaşarlar. Bu arada Yaseminin üniversite sınavından hala haber yok, eğer kazanırda birde üniversite okumaya başlarsa asıl şenlik ozaman başlar bence..

NOT: Bu sırada muhafazakar tayfa olarak tasvip etmesek de Erkan ile Hazlın Bodrumda denize girdiklerini ve bu görütülerin kısa da olsa kaydedildiğini öğrendik. Videosunu aşağı ekliyoruz ama kesinlikle tasvip etmiyor, doğru da bulmuyoruz..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 21.TÜYO : Adını Sen Koy severlere bir müjdemiz var. Sevilen günlük dizimizin tekrarları başlıyor Trt1 de. 26 Haziran Pazartesi gününden itibaren 16.30 da Adını Sen Koy ilk bölümden itibaren yeniden ekrana gelecek. İzlemek isteyen yada yeniden eski günleri yaşamak isteyenlere duyurulur..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 22.TÜYO :  Son tüyomuz Sevim karakteri ile ilgili. Zehranın annesi rolündeki Nur Saçbuker Sevim rolünü canlandırmıştı. Şimdi Adını Sen Koy 2. sezonunda da senaryo gereği yeniden rol alacakmış. Detaylı bilgiler için Yeni Sezonda Adını Sen Koy’a Dönen Oyuncular

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 23.TÜYO : Dizimizin yeni sezon çekimleri erken başlayacakmış. Müjdeee… Temmuz sonunda başlaması öngörülmüş ancak hava şartlarına bakılacakmış yinede…

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 24.TÜYO : Dizimize sonradan dahil olan oyunculardan biri olan ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Mert rolünü canlandıran Ali Oğuz Şenol dizimizden ayrıldı. Neden böyle bir ayrılık yaşandığı hakkında merak ettik ve araştırdık. Ali Oğuz Şenol Adını Sen Koy dizisine sonradan dahil olmuş ve çok cüzi bir miktar para almaktaydı. Show tv de yeni başlayan Rüya isimli diziden oldukça iyi bir teklif alan Ali Oğuz Şenolun tercih yaparak yeni diziyi seçtiği ve yeni sezonda dizimizde yer almayacağı ifade edildi. Sizce bu ayrılık normal mi? Dizimizi etkiler mi?

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 25.TÜYO : Yeni tüyomuz Alev hakkında. Dizimizin kötü karakterlerinden biri olan Ezgi Baranın canlandırdığı Alev karakteri yeni sezonda dizimizde oynamayacak. Son katıldığı canlı yayında kesin olarak diziden ayrıldığını açıklayan Ezgi Baran sanırım Alev karakterinden nefret edenleri sevindirecek bir karar almış.. Konu hakkında detaylı açıklama için bu konuya bakın => Alev Adını Sen Koydan Neden ayrıldı? bu linkten öğrenebilirsiniz..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 26.TÜYO : Alevin ayrılmasından hemen sonra resmi hesaplardan gelen haberler Acaba Alevin yerine kim geldi, Adını Sen koyda yeni kötü kadın kim olacak sorusunu merak ettirdi. İlk duyumlara göre Ömer ve Zehranın arasını bozmaya çalışan yeni bir rol için arama yapılıyormuş. Yani Alevin biri gitse de diğeri hemen gelecek gibi görünüyor..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 27.TÜYO : Adını Sen Koy dizisinin Uygulayıcı Yapımcısı olan Osman Kazancagilin yaptığı açıklama sonrasında Adını Sen Koy dizisinin Eylül 2017 de başlayacak olan yeni sezonunda hem yönetmenin hemde teknik ekibinin değiştiğini duyurdu. Bilindiği üzere Adını Sen Koy  dizisi sezon finali çekimlerinin ardından bir yapımcı krizi baş göstermiş ve Adını Sen Koy  yardımcı yönetmeni ve  yönetmeni Irmak Çengel ile Atilla Cengiz’in işlerinden men edilmişti.

BİLGİLENDİRME: Adını Sen Koy Oyuncuları Kelebek Çocuklar Yararına Üsküdarda Buluşuyor 29 Temmuz cumartesi günü hepinizi bekliyoruz. Gelirken ne mi getirmeniz gerekiyor Tıklayın

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 28.TÜYO : Dizimizin üzerinde kara bulutlar dolanıyor. Trt1 sitesinde dizimize ait bölüm ve sayfalar kaldırılmış. Bu dizimizin bu sezon başka bir kanalda yayınlanacağı anlamına geliyor. Yani Trt1 e  elveda yeni bir kanala merhaba diyeceğiz bu yeni sezonda.

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 29.TÜYO : Trt1 ile yollarını ayıran ancak resmi bir açıklama yapmayan Adını Sen Koy yapımcısının Fox ve Kanal D ile görüşmeler yaptığı ve çok kısa bir zamanda bunu açıklayacağı dizinin yeni kanalının belli olacağı söyleniyor. Biz her nekadar yeni bir kanal arayışı olsa da Trt1 de kalmasından yanayız. Kuranı Kerim okuyan Salim babayı, Yasini Şerif okuyan Zehrayı Fox tv de görebileceğimi sanmıyorum. O yüzden dizimiz Trt1 de devam etsin. Lütfen sizde yorumlarınızla destek olun yapımcıya sesimizi duyuralım..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 30.TÜYO : Arkadaşlar Adını Sen Koy dizimiz Star tv ile anlaşmış e yeni sezonda starda yayınlanacakmış. İlk önce pek inanmak istemedik ancak daha sonra Zuhal Topalında Kanal D ile anlaştıgını öğrenince mantıklı geldi. Star tv zaten günlük dizilere değer veriyor ve oldukça iyi reyting alıyor. Konu ile ilgili detaylar için Adını Sen Koy Star Tv ye transfer oldu konumuza bekliyoruz..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 31.TÜYO : Dizimizin star tv de saat kaçta yayınlanacağı da merak konusu olmuştu. Star tvde Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon saat kaçta yayınlanabilir konumuzu da yine sitemizdeki haberden verelim. Zuhal Topalın Kanal D ile anlaşması üzerine yine aynı saatte yayınlanması muhtemel gözüküyor..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 32.TÜYO : Adını Sen Koy dizimizin Müzeyyeni Yeni başlayacak olan Peri Masalı isimli dizi kadrosuna dahil olmuş. Yani onuda kaybettik dizimizden bir duayen daha geçti gitti..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 33.TÜYO : Diziyle ilgili her gün bir yeni gelişme duyuruluyor, en son minik Asya değiştii Asya karakterini canlandıran Hazel Minel Aynalı diziden ayrıldı ve yerine Yeni Asya Nisa Sofiya Aksongur oldu. Detaylı bilgi için Yeni Asya Karakteri

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 34.TÜYOStar TV’nin geçtiğimiz günlerde TRT1’den transfer ettiği ‘Adını Sen Koy’un kesin yayın saati ve tarihi belli oldu! Starda ekrana gelecek  ve başrollerinde Aykut İğneli, Ezgi Baran, Hazal Subaşı ve Erkan Meriç gibi genç isimlerin yer aldığı dizi geçtiğimiz günlerde TRT1’den Star TV’ye transfer olmuştu. Sevilen dizi yeni sezonu 25 Eylül Pazartesi açacak, 13.00’te izleyiciyle buluşacak. ‘Adını Sen Koy’ yeni sezonuyla 25 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 13.00’te Star TV’de!

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 35.TÜYO : Dizimize yeni oyuncular geldi, Örneğin Özge ve Sabah karakterleri gibi, Zehranın askerdeki abisi Sinanın dönmesi gibi, Asya rolünün değişmesi ve yeni oyuncu Kerem gibi bir çok yeni transfer var.. Adını Sen Koy dizi kategorimizde hepsini bulabilirsiniz >> Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 36.TÜYO: Dizimizden Hilmi Yılmaz karakterinin ayrıldığını ve yerine yeni bir kötü karakterin dahil olacağını açıklamıştık. Bugün belli oldu o kötü rolde oynayacak olan oyuncu. Cem Türkeri dizimize Mehmet adı ile dahi oldu ve yeni sezonda Adını Sen Koy da tüm kötülüklerin başı olacak. Mehmet rolü hakkında Detaylı bilgiler için tıklayın >> Adını Sen Koy Mehmet

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 37.TÜYO: Dizimizin yeni sezon 2.tanıtım fragmanı kısa bir süre sonra yayınlanacakmış. Bizde dizimizin en yeni fragmanını herkesten önce izlemeniz için anasayfamıza sabitledik. İlk siz izleyin diye..

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 38.TÜYO: Dizimize en son giren oyuncu Özge Aktaş Oldu. Özge Aktaş Adını Sen Koy dizisinde Selin karakterine hayat verecek. Selin hakkında merak ettikleriniz varsa aşağıdaki benzer konularda veya adını Sen koy kategorimizden görebilirsiniz..

Tüyo olarak değil ama son dakika gelişmesine göre Balçiçek İlterin Star tv de devam eden programı düşük reytingler dolayısı ile Adını Sen Koy başlayacağı zaman kalkacakmış. Veee Adını Sen Koy her zamanki saatinde 17.15 de Star tv de ekrana gelecekmiş değerli takipçilerimiz…

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 39.TÜYOAdını Sen Koy dizimizin star tv de ekrana gelecek olan 181. ve 182. bölümleri özetleri sitemizde yayınlandı. Sevilen dizi 25 Eylül pazartesi günü 181. bölümü ile 26 eylül salı günü ise 182. bölümü ile stat tv ekranlarında olacak. Dizimizin yeni sezon ilk bölümlerinin özetini okumak için TIKLAYIN

Değerli arkadaşlar, tüyolarımız çok fazla, ancak hepsini biranda yazmamız elbette çok zor. Kısa aralıklarla güncelleyeceğiz tüyolarımızı. Yaz tatili boyunca duyup öğrendiğimiz tüm bilgileri ve tüyoları bu konuya yazacağız. Şimdiden sık kullananlara ekleyebilir Adını Sen Koy tüyo severleri.. Yorum ve görüşleriniz bizim için çok önemli, hoşçakalın, Allaha emanet olun.. SON GÜNCELLEME: 23 Eylül Cumartesi

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 3. FRAGMANI 

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon 2. FRAGMANI 

YORUMLAR

 1. Diziyi çok beğeniyorum severek de izliyorum fakat zehra fazla sakin ömer de hiç güvenmemiş demek ki zehraya ama dizi güzel fazla saflar sadece

 2. ömerın gecmısıne takılıp kalması hıc güzel olmuyor dızıyı severek ızlıyorum ömerın zehraya karsı tavırlarını ıyı bulmuyorum her ne olursa olsun zehra konustugunda dınlemelı ona göre hareket etmelı zehranın ömerden gızlı ısler yapması hos degıl onu yapacagı ıslerde ömerden gozlememelı hep hata hep hatA

 3. Biraz daha gerçekçi olsa. Çetin için hesaptan izinsiz aldığı para .ömerden sürekli sakladığı saçma iyilikler .Ömer zehra ile konuşmadan çocuksu kaprisleri kaliteyi ve heyecanı bozuyor.bizim toplum olarak pozitif dizilere ihtiyacımız. Kapitalizmden uzak sade aşklara . umarım zehra ve Ömer mutlu bir evlilik modeli sergiler.sorunlari birlikte çözmeyi tercih ederler.

 4. dizinin sevirik ama agini cixariblar daha ömer zehreya neden toy gunu oyle yapdi ve biz cox eseblesdik

 5. Yayın saati daha erken olabilir trt 1 de tekrarı vardı dizinin tekrarı olursa sevinirim

 6. TRT ekranında yayınlanması daha iyiydi bu sezonu hiç beğenmedim

 7. SAATİ ÇOK YANLIŞ OLMUŞ BU SATTE TUTMAZ UNUTULUR GİDER

 8. Star da olmasi pek iyi olmamiş trt de olsay di daha iyi olurdu

 9. Tûyolar güzel çok sevindik
  ADINI SEN KOY oyyncularina BAŞARILAR diziyi dört gözle bekliyoruz

 10. Diziyi beğenerek izliyorum çalışanların da izlediğini biliyorum eskiden olduğu gibi saat16.45 de olursa izleyebileceğiz aksi taktirde izleme şansımız olmayacak dikkate alınabileceğini düşünerek teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.