Adını Sen Koy 201. Bölüm Özeti 23 Ekim Pazartesi (Nişandan Sonra)

Sevilen dizimiz Adını Sen Koy da yeni hafta yeni heyecan ve güzelliklerle devam edecek. Ömer ve Zehranın nişan yapmasının ardından neler olacak neler yaşanacak merak konusu oldu. Her bölümde ayrı heyecan yaşayan izleyiciler arık başrollerdeki kahramanların nişanlanması ile rahat bir nefes alacaklarını düşünüyorlarsa yanılıyorlar.

Adını Sen Koy 201. Bölüm Özeti 23 Ekim Pazartesi (Nişandan Sonra) neler olacak Ömer ve Zehrayı hangi güçlükler bekliyor derseniz hangi birini sayalım. Elbette dizimizin nişan süreci oldukça güzel geçse de sonrasındaki gelişmeler bu güzel anları çabuk unutturacak gibi görünüyor. Çünkü beklenmedik gelişmeler sonrası Ömer ile Zehranın güzel günlerini zehir edecek bir konuk geliyor yeni haftaya.

Adını Sen Koy 201. Bölüm Özeti 23 Ekim günü Star tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fragmanı ve Özeti çıkınca buraya ekleyeceğiz Sizlerde yorum ve görüşlerinizle konumuza destek olabilirsiniz. Tüm yorumcularımıza şimdiden teşekkür ederiz.

Adını Sen Koy 201. Bölüm Özeti Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=jXhbCah043Y

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 201. Bölüm Özeti 23 Ekim Pazartesi (Nişandan Sonra) (3 Yorum)

  1. İntenetten izleyin ( imkanı olan tabii ki ),sabah ve püskülü atlarsınız.Ömer ve Zehra sahneleri zaten 15 dakika.Bir saat beklemenize gerek yok.

  2. Lütfen diziyi bozmayın zaten o sabahla kerem yüzünden bisey anlamiyoz habire onları gosteriyonuz zehrala ömer hep mutlu olsun çıksın şu sabah kerem diziden çok giciklar

  3. Ama olmaski hemen o nişanın ardından hemenmi olumsuzluk olacak bari birazcık keyfini sürselerdi diycem ama neyse

Etiketler: Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2017