Adını Sen Koy 202. Bölümde Neler Olacak İşte Özeti Fragmanı (24 Ekim Salı)

Günler geçtikçe hem daha izlenesi hemde insanı bıktırası bir hal almaya mı başladı yoksa bize mi öyle geliyor tam çözemedim ama güzel bölümlerin bir türlü gelmemesi dizinin önemli bir kısmının saçma sapan Kerem ve Sabah arasındaki çekimlerle ve çekişmelerle geçmesi dizi iyi kötü bir sonun yaklaştığının habercisi bence..

Biraz karamsar konuşmuş ve yazmış olabilirim ama maalesef gerçekler benim penceremden böyle görünüyor. Star tv ye dizimiz geçiş yaptığında farklı korkularımız vardı ama ümitliydik, beklentimiz vardı. Ta ki uçurum sahnelerinden nasıl kurtulduklarının bile gösterilmeden geçiştirilmesine kadar. Elbette Ömer ve Zehranın güzel adımlar atması sayesinde ilerliyor ama her bir yerleri eksik dizimizin..

Adını Sen Koy 202. Bölümde Neler Olacak İşte Özeti Fragmanı (24 Ekim Salı) günü resmi özet çıkınca sizlere ayrıca aktaracağız. Ancak yeni haftanın fragmanına bakınca az çok neler olabileceğini görüyorsunuz. Ömer ve Zehrayı köydeki mini bir test beklerken kılıktan kılığa girmek zorunda kalacak bir holding patronuna şahit olacağız. Öyle kolay değil Zehra ile evlenmek 🙂 Saliminde şartları var yapılması gereken.. Öncelikle beyimiz köyle iyi odun kırıyormu, pekmez kaynatabiliyor mu 🙂 patates sökebiliyor mu bunları görmek lazım 🙂

Ee aslında yazılacak çok şey var da sonraya bırakalım biz yine. Adını Sen Koy 202. Bölüm Özeti ve tüyoları geldikçe sizlere yazacağız. Haftanın tüm tüyoları için Adını Sen KOy 201.-205. Bölüm Tüyoları sayfasına bakabilirsiniz..

Bu arada yapımcının yeni bir alternatif aşk üretmesine ne gerek vardı anlamadım. Keremle Sabaha uyuz oldum gittim. birde zoraki aşk çıkaracaklar bu iki uyuzdan bakalım sonu nereye varacak. Kısacası Ömerle Zehranın güzel hatrına izlemeye devam etsek de böyle ne kadar devam edecek bakalım..

Fragmanı merak edenler için Adını Sen Koy 202. Bölüm Fragmanı aşağıya eklenmiştir..

https://youtu.be/Q-pTrOG6SXU

Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle Adını Sen Koy 202. Bölüm özeti ve tüyoları fragmanı sayfamıza görüşlerinizi yazın. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 202. Bölümde Neler Olacak İşte Özeti Fragmanı (24 Ekim Salı) (51 Yorum)

 1. Selam arkadaşlar günaydın koskoca holdingi çalıştıran Ömer’i ne hale getirdiler iyice sacmaladılar Ömer pekmezli yapacak köyde mi yaşıyacak böyle evliklerkurallar yok böyle artık ne yaptınız stara tv e gecın sevinmiştik ama bunlar sacmaladı bizlerle oynamayınc çok bakılacağın sanmıyorum

 2. İntenetten izleyin ( imkanı olan tabii ki ),sabah ve püskülü atlarsınız.Ömer ve Zehra sahneleri zaten 15 dakika.Bir saat beklemenize gerek yok.Gidin de bari işinizi geri bırakmayın ya…

 3. Herkese Günaydın arkadaşlar. Istanbul bugünde çok güzel güneşli bir hava ve istanbul’a gelen dostlarla aynı havayı solumak dahada güzel. Keşke buluşup görüşebilsek ama olmuyor işte. Şartlar uymuyor. Şulem bugün yüzük falan yok hayatım unut gitsin. Zaten dizinin tadı tuzu kalmadı. Ömrüde çok uzun olmayacak gibi geliyor bana. Inşallah yanılırım. Sizi çok seviyorum.

  • Eşimin iş arkadaşları hayatım o yüzden biraz kaçak oluyor yazılar Almanyayalı bunlar biraz boşlukta yazayım dedim kahve içmeye indiler şimdi ama salim yüzügü takarken göstermedimi handan benmi yanlış gördüm canım şu misafirler olmasaydı varya handan ne pahasına olursa olsun gülayla buluşacaktım ama çok ters bir zaman düşünsene ne kadar yakınına gittim ama gerçekten handan buluşsak yüz yüze konuşsak inanki harika olur canım çok seviyorum ben hepinizi öptüm seni

   • Şule ablacığım Almanca biliyor musun? 🙂 Ben bilmiyorum. Bilen var mı? Ve ya başka bir dil? Oğuz hocam sen kesin biliyorsundur yabancı dil.

 4. Pazartesi o yüzükler takılmasa vallahi çok kızacam salim sınırı aştı ya yazık yok işte kimi bulsun ömer anası babası yok kolaymı ögle salim efendiana baba bulmak ona bakarsan seninde eksik bir tarafların şükranla koray var hani zehranın annesi nerde kızkardeşi şükranınmı yardım etmesi gerekirdi zehra istemezmiydi annesi yanında olsun sen bu kadar örf adet arayayacagına ömeri anlamaya çalışsaydın koray kiminle istemeye geldi yasemini sadece şükran yokmuydu yoksa korayın babası geldide benmi görmedim. Bu nasıl bir mantıktırki fragmanda sanki böyle olmaz gibi bir laf ediyor salim çok saçmalık oldu hakkaten iyice tam bir kuralcı baba hele zaten o sabahla keremi sakın göstermesinler pazartesi o kadar saçma bir konuyu büyüttükçe büyüttüler hem bu kerem şükranla baglantılı degilmiydi ya ben yanlışmı hatırlıyorum artık bu nişan inşallah olur gülaycıgım kimseler kalkmadan otelden yazdım dün gece gördüm hangi restorant demişsin yazamadım güzelim şimdi gördüm bakmadım adına ama çok güzel denize yakın balık restorantıydı zaten öptüm seni günaydın

 5. Kızlar nerelerdesiniz ya? Hepimiz bir yere dağıldık, siteyi boşladık. Yedi saat önce otuz üç yorumda bırakmıştım,az önce baktı otuz yedi olmuş. Çok boşlamışız bugün siteyi. Hepimiz gezmelerdeyiz çünkü. 🙂 🙂 Şule abla bak Oğuz hoca “eşek beliyormuş. Yardıma mı gitsek ne?

  • Ah günaydın demetçigim istanbulda yım dün gece kavakta yemekteydik eşimin şirket yemegi vardı inanki yemek yiyoruz aklım sitede masada bakamıyorum bir sürü insan kaçtım bir ara tuvalete orda bakıp hatta gülaya bir kac bir şey yazdım tabi bu eşimin gözünden kaçmamış sonra bana dediki valla seni ben bilmesem seni deli zannedecekler şule dedi ama aklıma geliyor gülmem geliyor inek belemek yoldan yazınca öyle yazmışım aklıma geldikçe gülüyorum :(:):) birde oguz hoca yazmış inek belemek o ne diye bu sefer dogal olarak kahkaha tufanı,na tutuldum arkadaşım yok ben dün bir kez daha işin ciddiyetine vardım biz gerçekten çok ama çok baglanmışız düşünsene demet şu an herkes uyuyor ben kalktım kahve içerken hemen tel bakıp senin yazdıgını görünce sana olanları anlatmak istedim ya merte ogluma gülay bana su verirmisin dedim geçen gün bakarmısın yani siteye girsemde girmesemde kafamda kendimi burda sitede konuşurken buluyorum oguz hocaya yardıma gidelim evet eşek belemeye:(:):(:):(:)

 6. Tünaydın arkadaşlar. Ömer köye gitti diye bakıyorum herkes yollara düşmüş; )). Hepinizin yolu açık olsun. Rabbin sevdiklerinize kavuştursun. Oğuz Hocam siz hangi şehirden ikamet ediyorsunuz?

     • Evet Şule ablacığım. Şu an Istanbuldayım. Ama yarın dönüyorum Allah’ın izniyle. Yolculuk yüzünden anca şimdi bakabiliyorum siteye. 🙂

   • Ehh inekle ride beledim şimdide istanbulda kavakta yemekteyiz oguz hocam hava nasıl siz orda keşke ömerle zehrayıda alsaydın yanına :(:):)

 7. Koyde omeri test edeceklerde korayi es mi geçecekler bir zahmet korayida koye goturup onuda aradan çikarsinlar salimin kaprisleri sadece omere koraya torpil yapmasin

 8. Gerçekten sayın yöneticimizin dedigi pekmez patetes odun kırma bu salim kafayı yemiş belli ya parmaga yüzük takarken kızkardeşi hatırlamak ta neyin nesi aklın nerdeydi yaseminde her bir zorluk ömerdemi olacak koray ne yaptı nişan olurken köye gidip inek mi beledi tavuklara yemmi verdi anlamadım bu örf adeti degil böyle olmaz bu insanı zora koşmak salimin yaptıgını hiç hoş karşılamadım birde gereksiz sabah kerem bir ev mevzusu gidiyor bakalım zehra ömer cuma günü nişan denmedimi canımın içi bitanecik arkadaşlarım hepinize günaydınlar bunu size yoldan yazıyorum bu hafta sonuda istanbulda olalım dedik seviyorum hepinizi:(:):(:):)

 9. Dediniz ya oğuz hocam insanı biraz sıktı diye bazen bende öyle düşünüyorum. Bazen gerçekten sıkıyor. Ama yinede Ömer ve Zehra yı izlemek güzel. Herkese hayırlı sabahlar. Bakalım kimler uyanmış

 10. Alemsiniz sayın yönetici:yani siz pekmez yapabiliyorsunuz diye ömerdemi pekmez yapsın? Yada patates çıkarsın tarladan? Bizim ömerimizde tulumbadan su çekse olmazmı yani? Yada dam’a girse, ineklere saman verse. Onları yalaktan sulasa..valla ne güzel olur değilmi? Çiftçi, patron el ele olur..

Etiketler: Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2017