Adını Sen Koy 204. – 205. Bölüm Fragmanı Özeti 26 – 27 Ekim

Star tv de sevilen dizi Adını Sen Koy 204. – 205. Bölüm Fragmanı Özeti 26 – 27 Ekim perşembe ve cuma günleri kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile merak edilen dizide Hala sorun çıkarıyor ve Ömer ile Zehranın evlenmesine müsade vermiyor. Ömere çok seviyor olsan bile bu iş olmaz diye postasını koyan Hala bakalım ne yapacak.

Adını Sen Koy 204. – 205. Bölüm Fragmanında neler oluyor.. Zehra ile Ömer davetiyeleri beğenmeye çalışıp romantizm estirirken Zehra tüm zerafetini konuşturup Ömerden aldığı gülle pozlar verirken halanın yaptığına bakın siz şimdi. Ama belli ki Zehranın öz annesi ile bir alıp veremediği olmuş zamanında. Aynı adama mı aşık oldular da Zehranın annesine kızgın yoksa başka bir dert mi var yakında anlarız.

Peki O Zehranın ayılıp bayılması da neydi öyle. Nişan düğün hazırlıkları yapan genç bir kız durduk yere bayılır mı tarlanın ortasında? Belli ki köy hayatı çarptı onuda. Hemen tası tarağı toplayıp Ömerle şehire dönme zamanı geldi demekki.

Detaylar birazdan geliyor. Sizlerde yorumlarınızı yazabilirsiniz aşağıya..

https://www.youtube.com/watch?v=qXE-fpN6uh8

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 204. – 205. Bölüm Fragmanı Özeti 26 – 27 Ekim (13 Yorum)

 1. Hala ömerin geçmişine kızgın herşey halada gizli çünkü fragmanda ömere sen bu kızı seviyorsun onu anladım ama bu iş olmaz yinede peki zehra neden tarlanın orta yerinde bayılmış olabilir?acaba.

 2. Tüyo yazarken biraz dikkatli olmak gerekir takipçilerinizi düşünerek.Aynı kişiye aşık olsalar düşman olurlar ve o kişinin resmi duvarda olmaz.Fragmanda da resim halanın elinde fragmanı iyi yorumlayalım lütfen.

  • Haklısın hocam neden kızıyorsun 🙂 Kızmak yerine doğru tüyoyu yazsan ölür müsün 🙂

   • Rica ederim kızmıyorum .Sadece düşüncemi söylüyorum.Burada büyük hala lafı geçiyor demek ki bir de küçük hala var. Belki küçük hala Zehranın annesi ve büyük hala da teyzesi .YA DA halanın kızı ZEHRANIN ANNESİ büyük hala da anneanne.Sadece tahmin .

 3. Günaydııın, Çalıkuşu gece boyu nöbetteydin şimdi uyuyorsun herhalde, bu da senin için,

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️
  ❤️
  ❤️
  ❤️
  ❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  ❤️

 4. hadi hayırlısı hala Ömer‘le dertleştiğine göre….
  yakında Zehra babası ve gercekler için üzülmese
  iyi gecelerrrrr duygulu kızımmmmm

Etiketler: Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2017