Adını Sen Koy 211. Bölüm Özeti ve Fragmanı (6 Kasım Pazartesi) Ömer ve Zehra

Star tv de sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olan yapımcı firmanın özetleri yayınlamadığı Adını Sen Koy 211. Bölüm Özeti ve Fragmanı (6 Kasım Pazartesi) Ömer ve Zehranın başına neler gelecek neler yaşanacak Çetin yine ne densizlik edecek Cananın kıracağı pot nedir gibi soruların cevap bulacağı bir gün olacak.

Farkında mısınız bilmiyorum ama Adını Sen Koy dizisinde artık Kerem ve Sabah sahnelerini arar olduk. Özellikle son hafta da Çetin ile Cananın diziye gelmesi ile dizinin adeta kimyası bozulmaya başladı. Belki yakında Alevi bile arar hale geleceğiz. Daha ilk günden Zehradan para isteyip onun zengin eşini sömürmeyi bir yol edinen Canan ile Zehranın imtihanı devam ediyor.

Çetin ise hem Zehraya karşı tavırları ile hemde paraya pula düşkünlüğü ile ilk bölümlerde kendinden soğuttu izleyenleri. Son  bölümde Zehrayı eve çağıran Çetin hareketleri ile korkuttu. Canan içerde kötü durumda diye onu kapıdan içeri sokmaya çalışan Çetin amacına ulaşıp Zehrayı evin içine sokacak mı? Zehra girerse bişey yapar mı? Bu sapık bakışlı tipten her şey beklenir doğrusu..

Canan ve Çetini izleyenler Kerem ve Sabah sahneleri artık sıkmıyor bizi demeye başladı. Gerçekten de beterin beteri var diye boşa dememişler. Sabah ve Keremi arayacağımız hiç aklımıza gelmezdi dizide. Ama haklarını da yemeyelim son bölümlerde oldukça iyilerdi.

Aralarındaki aşkın yavaş yavaş şekillenmeye başlayacağı Kerem ve Sabah hal ve hareketleri ile birbirine oldukça yakın davranmaya başladılar. Son bölümün son sahnelerinde de Sabahın süslenmiş püslenmiş halleri ve Keremin aşık aşık bakması hayranlığını göstermesi dikkatlerden kaçmadı. İşte o anlar..

Sevgili Adını Sen Koy severler. Bildiğiniz üzere resmi özetler çıkmadığı için ancak izlediklerimizden tahminlerimizi tüyolarımızı yazıyoruz özet konularına. Lütfen sizlerde Adını Sen Koy 211. Bölüm Özeti ve Fragmanı (6 Kasım Pazartesi) konumuza yorum ve görüşlerinizi Ömer ve Zehranın evlilik yolundaki adımlarını değerlendirerek sizlerde fikrinizi bize yazın. Şimdiden teşekkür ederim tüm yorumcularımıza..

Adını Sen Koy 211. Bölüm Özeti ve Fragmanı ile kaldığı yerden (6 Kasım Pazartesi) günü star tv ekranlarında devam edecek. Ha bu arada unutmadan söyleyelim. Dizimize rakip olarak komşular dizisi başlıyor 6 kasım pazartesi günü. Eski oyuncularımızdan Ali Oğuz Şenolunda oynadığı Komşular dizisi bakalım Adını Sen Koya rakip olabilecek mi pazartesi göreceğiz.. Sizce Komşular rakip olur mu dizimize?

Adını Sen Koy 211. Bölüm Fragmanı çıkınca aşağı ekleyeceğiz:

https://www.youtube.com/watch?v=TDGMd_XBC1I

YORUMLAR

  1. dızıdekı küçük kız asya bıle bebek gıbı konusuyor onuda mafettınız kız son bölümde krız geçırdı bebeklerı parcaladı bu nasıl aklınıza gelıyor

  2. canan ınıtıhar ettı olsun dızıden çıkarın

  3. komsulara dızısıne rakıp olurmu dıye soruyorsunuz oldu bıle

  4. bu haftada dugun olsun yeterrrr artık canan ıntıhar ettı bırhaftada onla ugrasın

  5. yazdıgımız eleştırıler bir işe yaramıyor fakat yazmaya devam bu gunku bölüm çok komıktı kadınlar emınonune ceyızlık bakmaya gıdıyor heygıdı holdıng patronu nu ne hale soktunuz bahcede dugun bıktık artık yarın nda mahmutpaşaya gıderler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.