Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 212. Bölüm Özeti Tüyoları (7 Kasım Salı) Neler Olacak?

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilen star tv dizisi Adını Sen koy kaldığı yerden devam ediyor. Her bölümü ile izleyenlerin heyecan ve merak duygularını tavan yaptıran ve son günlerde reytinglerde umduğu reytingleri yakalamaya başlayan Adını Sen Koy 212. Bölüm Özeti Tüyoları (7 Kasım Salı) Neler Olacak? kısa kısa sizlere yazacağız ve fragmanı da sayfamıza ekleyeceğiz.

7 Kasım Salı Adını Sen Koy 212. Bölüm Özetinde neler yaşanacak? Ömer ve Zehrayı düğün hazırlıklarının devam ettiği günlerde neler bekliyor nasıl gelişmeler olacak? Ömer ve Çetin arasında nasıl bir gelişme yaşanacak? Pervasızca hareketler yapan Çetin bir tarafa diziye sonradan gelen tüm oyuncular adeta saç baş yolduruyor. Çetin karakterinin Zehraya olan tutumu ve Cananın paragöz oluşu diziyi biraz basitleştiriyor gibi görünse de Zehranın tatlı heyecanına Ömerin eşlik etmesi diziyi izlenesi hale getiriyor.

Ömer ve Zehra gelinlik seçimini yapıp düğünde giyeceklerine odaklanmışken onları başka tehlikeler beklemekte hiç hesap edilmeyen sorunlar ortaya çıkmaktadır. Ömer ve Zehra bu sorunları kimi zaman Salim baba kimi zamanda Zehranın halası ile atlatırken mutluluğa giden yoldaki dikenler ayaklarına batmaya devam edecek. Kerem ve Sabah arasında başlayan aşk ise adeta Ömer ve Zehrayı kıskandıracak. Şimdiye kadar kızdığımız boş gere atışmaları ile bizlei sinir eden Kerem ve Sabah aşkı umarım güzel olur..

Adını Sen Koy 212. Bölüm Özeti (7 Kasım Salı) günü kaldığı yerden devam edecektir. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle 7 Kasım Adını Sen Koy 212. Bölüm Özeti Tüyolarına bildiklerinizi yorum olarak ekleyin. Şimdiden teşekkür ederiz tüm yorumcularımıza..

https://www.youtube.com/watch?v=TDGMd_XBC1I

Continue Reading
Bunları da Seversin Sen...
21 Yorumlar

21 Comments

 1. Elif

  4 Kasım 2017 at 08:38

  Zehra çetinin evine giderken ömere haber verse. dahaiyi olmazmıydıcananı yerine leyla olsaydi ben hep güzelliklerden yanayım

  • Gülay Albasan

   4 Kasım 2017 at 11:29

   Çok güzel olurdu ama, nedense bize zehrayı sazan gibi göstermeye bayılıyorlar..

 2. tuana

  4 Kasım 2017 at 01:40

  Dugun falan yok omer yavas yavas zehranin askindan suphe edecek ve hatta sureklu soruyir sen ozlemedin mi falan ve sonrada ipler kopacak dugun falan beklemeyin yani

  • Gülay Albasan

   4 Kasım 2017 at 06:29

   Tuana yaz yaz..bu senaristler sana inat düğünde yapar, çocukta yaptırır..

 3. Nesrin Aktaş

  3 Kasım 2017 at 22:33

  Zehra başından geçen o kadar olaylardan hiç ders almamışsa ve çetinin evine adım atarsa geri zekalı demektir.Diziyi bu durumda seyredenleri de aynı şekilde aptal yerine koyan senaristleri kınıyorum

 4. Tuğba

  3 Kasım 2017 at 20:41

  İyi akşamlar ya bu bölümde bir Zehra klasikgi daha işlelemezler inşallah yani şu yener tuzaklarından söz ediyorum yani tedbirsiz bir zehrayi ikinci ci sezonda izlemeyiz inşallah ben bu sezon sırt sırta bir çift izlemek istiyorum Mümkünse ve lütfen şu canan ve çetin bir an önce gitsin ve Yasemin gelsin ve korayin babasıyla aralarını düzeltsin ben et tırnaktan ayrılmaz diye düşünüyorum ayrıca böylece diziye saçma sapan karakterler girmez ve seyretesi şeyler görürüz ayrıca canan hiç ihtiyaç yok çünkü salimin evinde sanki canan kalacak gibi görünüyor açıkçası bunu yeri Yapıl miya başladı lütfen Yasemin evine dönsün onu koray yı var ben Zehraya ağzı nin suyu akarak bakan bir çetin izlemek istemiyorum gerçekten iğrenç diziden soğutmak üzereyim bu adam gidecekmi bu konuda tüyo varmı

  • Oğuz Özdere

   3 Kasım 2017 at 20:57

   Tuğba hanım hoş geldiniz. Yakın zamanda Çetin karakterinin gideceğini sanmıyorum ama inşallah Ömer yakın zamanda bir ders verir bu ÇETİNE..

 5. Cimen36@hotmail.com

  3 Kasım 2017 at 20:21

  Ya nolur su zehra ve omerbiraz yakinlassalar be one ogle aralarinda 1 metre mesafe yeter artik mutlu olsunlar artik

 6. Demet

  3 Kasım 2017 at 19:08

  Fragman ne çabuk çıkmış. Ama Sabah çok güzel olmuştu bence. Ömer ve Zehra da harikaydı. Gelinlik seçimi falan. Herhalde Çetin birşey yapmıyor. Çünkü Zehra ve Canan gayet rahattı. Inşaallah bu mutlulukları bozulmaz. Kızlar nerdesiniz ya? Ben burda yerimde duramıyorum,siz ortalarda yoksunuz. Çok mutluyum şu an. 🙂 🙂

  • Gülay Albasan

   3 Kasım 2017 at 20:26

   Bende mutluyum, ama bir okadarda tedirgin..

   • Demet

    3 Kasım 2017 at 20:42

    Ben fragmanı izleyince bir nebze olsun rahatladım. Sende çok kasma. Artık alışkınız ne de olsa. 🙂

    • Gülay Albasan

     3 Kasım 2017 at 20:57

     Demetcim ne kadar alışkınız desekte her defasında ok gibi saplanıyor yüreğime sıkıntısı..neyse umarım fazla uzamaz bu çetin canan mevzusu..

     • Demet

      3 Kasım 2017 at 21:27

      Aslında bende her defasında senin gibi hissediyorum. Bakma öyle söylediğime,hep aynı duygular. Neyse iyi akşamlar canım.

 7. Demet

  3 Kasım 2017 at 18:59

  Ya Çetin Zehra’ya birşey yaparsa? Tehdit falan eder kesin. Bir bu eksikti zaten. Şimdi Zehra olanları Ömer’e de anlatmaz. Bu konuda böyle uzayıp gider. Ama Ömer olanları öğrenirse Çetin güzel bir dayak yer bence. Bu sefer Ömer durmaz. Durmasında zaten. Güzelce haddini bildirsin o Çetin denen herife. Neyse diğer sitemlerim birazdan.

  • Anonim

   3 Kasım 2017 at 19:19

   Dizi şırından çıktı sade tamam diyolar yapın şu düğünü çıksın aradan

   • Demet

    3 Kasım 2017 at 19:27

    Bence biz düğünü sezon sonunda izleriz. 🙂

    • Oğuz Özdere

     3 Kasım 2017 at 19:30

     BENCE SEN BU SEZON EN FAZLA SÜNNET DÜĞÜNÜ İZLERSİN 🙂

     • Demet

      3 Kasım 2017 at 19:37

      Beş sene sonra ZehÖm çiftinin oğlunun sünnet düğününü izleriz artık.

      • su damlasi

       3 Kasım 2017 at 20:53

       Aynen demetcim kendimi sunnet duyunune hazirliyorum

       • Anonim

        6 Kasım 2017 at 19:05

        Bence ömer e herşeyi anlatacak zehra

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Adını Sen Koy

To Top