Adını Sen Koy 213. Bölüm Özeti ve Fragmanı 8 Kasım (Çarşamba) Star tv

Her bölümü ile beğenilerek izlenmesine rağmen son haftalarda senaristlerin hedefte olduğu adını sen koy dizisinde yeni bölüm özetlerini ve fragmanları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Adını Sen Koy 213. Bölüm Özeti ve Fragmanı 8 Kasım (Çarşamba) Star tv de ekrana gelmeye devam edecek.

RESMİ ÖZET: Adını Sen Koy’un 8 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak 213. bölüm özeti şöyle:  Canan’ı bitip tükenmez hırsı kendisiyle birlikte Zehra’yı da tehdit eder. Zehra hayatının en mutlu günlerini kucaklamaya hazırlanırken büyük bir girdabın içine doğru çekilmektedir. Bu arada Ömer’in hazırladığı renkli sürpriz de yine Canan yüzünden bozulacaktır.

Kerem yeni hayatına, büyük bir iddia ile başlar. Ancak mahallenin yeni sakinini, hiç hesaba katmadığı sürprizler beklemektedir. Bu hafta Ömer ve Zehra için özel bir hafta. Neden?

Çünkü düğünle ilgili bir çok konuda adımların atılacağı, gelinliğin belirleneceği, davetli listesinin ayarlanacağı, çeyizle ilgili eksik gediklerin konuşulacağı özellikle Cevriye halanın uzmanlık alanına giren konularda Ömer ve Zehraya destek olacağı bir hafta yaşayacağız. Adını Sen Koy 213. Bölüm Özetinde Çiftimiz düğün hazırlıklarına devam ederken onları kızdıran bunaltan gelişmelerde canımızı sıkmaya devam edecek.

Canan adım adım kolladığı Zehra ile ilgili gerekli gereksiz bilmişlikler taslamaya devam ederken Çetinin kötü niyetlerine Zehrayı alet etmek istemesi izleyiciden büyük tepki almıştı. Bu hafta da bir kaç davranışı ile göze batacak olan Çetin dizideki kötü kadrosunu tek başıma idare edebilirim adeta diyor.. Ömer ve Zehra kadar izleyenlerin de canını fazlasıyla bunaltan Çetin karakteri dizimizin reytinglerinin de düşmesine neden oluyor maalesef.

Diğer yandan en güzel gelişmelerden birisi de Sabah ve Kerem arasında başlayan güzel aşk kıvılcımları oldu. Daha önce kedi köpek gibi birbiri ile didişip duran ikili sonunda birbirine kayıtsız kalmadı ve aralarındaki elektriklenme yakın zamanda güzel bir aşka dönüşme yolunda ilerliyor. Sıkıcı bölümleri geride bırakan ikilinin önünde gayet güzel günler bekliyor. Ne diyelim hayırlı uğurlu olsun her ikisine de..

Adını Sen Koy 213. Bölüm Özeti resmi olarak duyurulduğunda ayrıca yazıp güncelleyeceğiz sayfamızı. Biz şimdilik tahminlerimizi ve bildiklerimizi sizlerle paylaştık. Sizlerde Adını Sen Koy 213. Bölüm Özeti ve tüyoları hakkında bildiklerinizi aşağı yazıp sayfamızı renklendirebilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=Wdb7QDb6Cl0

YORUMLAR

  1. Canan ve cetin diziden getsin

  2. Cetin ve canan diziden getsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.