Adını Sen Koy 217. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (14 Kasım SALI)

Star tv de ekrana gelmeye devam eden Adını Sen Koy 217. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (14 Kasım SALI) günü kaldığı yerden sürecek. Çetin herkesin sabrını sınamaya devam ederken polise durumu bildirmekten vazgeçip Çetinin tehditlerine bir bakıma boyun eğen Zehrayı bekleyen sürpriz nedir? Zor günlerin ardından gelecek güzel haberle Zehranın yüzünü güldürmeye yetecek de artacak bile.

Bir taraftan düğün hazırlıkları yapılırken arabanın süslenip eksiklerin giderilmeye çalışıldığı bir gün olacak. Yeni bölümde dizimizde bir de sürpriz var. Ama açıklanmasını diziyi izledikten sonraya bırakmak istedik çünkü yazınca izlemenin çok bir anlamı olmayacak bir sürpriz. O yüzden Salı günü hatırlatırsanız zaten izledikten sonra Gülay hanım analizinde büyük ihtimal o konuya değinecek..

Adını Sen Koy 217. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (14 Kasım SALI) günü devam edecek. Resmi özet ve fragman yayınlanınca bizde sizlere bilgileri vermeye devam edeceğiz ve fragmanı aşağı ekleyeceğiz. Özetlerden sonra fragman da Star tv tarafından engellenmeye ve youtubeden kaldırılmaya başlandı. Umarım bu konuda doğru düzgün bir gelişme yaşlanır da bizlerde sizlerde kapanan videolardan kurtuluruz. Bu hafta salı ve çarşamba günü Asyaya ingilizce öğretmenliği yapacak olan Müge karakteri dizimize dahil olacak. Ancak Ömeri mi yoksa Nihatı mı yoldan çıkarmaya çalışacak henüz öğrenemedik.

Bunu Görmelisin!  Yemin Dizisi 3.-4.-5. Bölüm Özeti 20-21-22 Şubat 2019 (Kanal 7) Fragmanı

Bu arada Sitemizin yorumcusu Aslınur Kerem Emlakın önümüzdeki günlerde açılacağını açıklamıştı dünkü yorumunda. Kendisine teşekkür ediyor ve Kerem Emlakın açılış törenine kendisini de bekliyoruz 🙂 Adını Sen Koy 217. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları (14 Kasım SALI) kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

https://www.youtube.com/watch?v=hSYBwwl97AY

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 217. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (14 Kasım SALI) (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2017