Adını Sen Koy 218. Bölüm Özeti Neler Olacak (15 Kasım Çarşamba) Fragmanı

Değerli okurlarımız. Bu hafta Adını Sen Koy dizisi için oldukça hareketli geçecek. Ömer ve Zehranın düğün için son adımları atması ve Zehranın gelinlikle görülmesi uzun süredir bu anı bekleyenler için güzel bir sürpriz olurken diğer yandan Kerem ve Sabahın atacağı yeni adımlar ve işyeri rekabetine Canan ve Çetin tarafından gelen restleşme sonrası intihar haberi haftanın önemli konuları.

Öncelikle belirtelim ki bu hafta Adını Sen Koy dizisi çok hareketli olacağı için ve izleyicinin beklentileri bir nebze olsun karşılanacağı için oldukça verimli geçecek. İzlenesi konuların ve sahnelerin yaşanacağı Adını Sen Koy yeni bölümlerde reytingler de beklendiği gibi artı gösterecek. Yani inşallah öyle olur. Adını Sen koy bu hafta kabuğunu kırarsa şaşırmayın şimdiden söyleyelim. Gelelim olaylara.

Adını Sen Koy 218. Bölüm Özeti Neler Olacak diye merak edenlere en önemli olaylardan birisi Cananın intihar etmesini söyleyebiliriz. Canan neden intihar etti az çok biliyoruz zaten, en son Zehra ile Çetin arasındaki olup bitene şahit olan Canan ya o ya ben diye yanlış anlamasının ardından beklemediği bir şekilde Çetinin restiyle şok olan Canan hayata küser ve yuttuğu haplarla intihar girişiminde bulunur.

Canan Her ne kadar ölmese de biz onu destekliyor ve bu yoldaki gayretini takdirle karşılıyoruz 🙂 İşin şakası bir yana kötüler öyle kolay ölür mü.. ölmez tabi, Canan da dipçik gibi ayakta.. Ancak Çetinin para hissiyatı Canana olan aşkını çoktan geçmiştir, çünkü Zehrayı kullanıp para kaynağına ulaşmak Çetin için daha heyecan vericidir..

Diğer yandan Sabahın emlak dükkanına rakip olarak kurulan Kerem emlak artık resmen rekabeti başlatmıştır. Kerem Emlak ofisi hemen sabahın yanına kurulunca aralarındaki tatlı rekabet aşka dönüşürken aynı zamanda komşu dükkan sahipleri olarak aralarındaki ilişkilerde her geçen gün artacak ve gelişme gösterecektir.  Bu arada Adını Sen Koy sabah ve kerem emlak nerede diye soranlar var, sitemizde Gülay hanımın mahallesine yakın ona sorabilirsiniz 🙂 

Adını Sen Koy 218. Bölüm Özeti Neler Olacak (15 Kasım Çarşamba) Fragmanı henüz çıkmadı ama Ömer ve Zehra arasındaki düğünün hemen bir bölüme sıkıştırılmayacağı kesin. Bu anın aylardır hatta geçen yıldan beri beklendiğini az çok biliyor Ask izleyicileri. Ömer ve Zehranın aşkına şahitlik edenler bu en güzel günlerinde elbette ekrana kitlenecektir diye tahmin ediyorum. Sitemizin diziye küstün yorumcuları Demet ve Handan bile bu bölümü kaçırmayacaklardır eminim 🙂

Bu arada dizimizin resmi özetleri maalesef verilmiyor demiştik ama 218. bölüma ait kısacık bir resmi özet geldi hemen sunalım sizlere:  Adını Sen Koy’un 15 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak 218. bölüm Resmi özeti şu şekildeZehra düğün hazırlıklarını sürdürürken kendisini bekleyen tehlikeden habersizdir. Zehra, uygunsuz fotoğrafları Canan’a gösterebilecek midir? Kerem ve Sabah arasındaki çatışma, çoktan rekabete dönüşmüştür. İkili arasındaki çatışma yüzünden bir fırsatçıya gün doğar. Kerem ve Sabah hiç beklemedikleri anda kendilerini bir kumpasın içinde bulurlar.

Bu resmi özetler çok geç geliyor yada hiç gelmiyor, bizlerde size kesin olacakları değilde tahmini olarak yazmak zorunda kalıyoruz olacakları. Kusurumuz yanlışımız hatamız varsa affola diyor hepinize hayırlı günler diliyorum. İyi seyirler.. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Adını Sen Koy 218. Bölüm fragmanı çıkınca aşağıya eklenecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=3qtTdwIp89o

YORUMLAR

  1. bugun icim disim sabah kerem oldu o neydiya inada yapmis gibi sabah odasinda oda duzeltiyo abajur duzeltiyo yeni fragmani gordum omer ve zehra evleniyor insallah bunu sidire sindire seyrettirirler gereksiz sahne doldurmak icin sabahi keremi cetini canani araya girmez

  2. Çetin ve Canan yüzünden dizinin kalitesi düştü düğün heyacanini yasayamiyoruz

  3. Yonetmenleriin degissinlutfen diziyle giderseedilenler cetinvecananciksindiziden

  4. yorum yazan arkadaslar muhabbete başlamışlar yorum yazın hatır soruyorsunuz bu dızı artık güzelliğinı yıtırdı senarıst sonunda basardı artık kımse seyretmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.