Adını Sen Koy 231.-232. Bölüm Fragmanı (4-5 Aralık) Star Tv

Star tv de ekrana gelen ve her gün yayınlanmaya devam eden günlük dizi Adını Sen Koy 231.-232. Bölüm Fragmanı (4-5 Aralık) günleri kaldığı yerden devam edecek. Her gün yeni konuları ile heyecanın ve aksiyonun eksik olmadığı dizide bu hafta Ömer ve Zehrayı neler bekliyor, fragmanı izledikten sonra ne kadar hareketli bir haftanın beklediğini az çok görmüşsünüzdür.

Yeni hafta öncesinde bir kaç tüyodan bahsetmek istiyorum. Bir kaç hafta içinde eski oyuncularımızdan birisi olan Yener karakterinin dizi ile görüşüp yeniden kadroya katılacağına dair bilgilere ulaştık. Kanal D ekranlarındaki İsimsizler adlı dizide rol alan Musab Ekici bu dizinin kısa süre sonra final yapacak olması nedeni ile dizimiz kadrosuna geri dönmek için bir teklif almış.

Henüz kesinleşmese de ileriki günlerde netlik kazanacak olan Yenerin geri dönme olayı bakalım ne olacak nasıl bir rol ile dönecek kaldığı yerden mi devam edecek yoksa yeni bir karakter olarak mı girecek ileriki günlerde netlik kazanır umarız.  Adını Sen Koy 231.-232. Bölüm Fragmanı (4-5 Aralık) Star Tv de kaldığı yerden devam edecek. Fragman aşağı eklenecektir. Hepinize iyi seyirler dileriz.

Bir önceki haftadan farklı başlamıyor fragman. Zehra öfke dolu bakışlarının karşısında acıtan sözlerinin karşısında yaralanmamayı öğreneceğim diyor. İçinden gelen sevgi devam ettikçe, kalbim senin için atmaya devam ettikçe o aklından geçenler asla olmayacak diye Ömere haykırıyor. Nihayın Asya diye atandığı sırada kaçıranlar çoktan ulaşmıştır Nihata ve kızının sesini dinletirler..

Asyanın kaçırıldığını öğrenen Ömer hemen onu bulmak için harekete geçeceğini zaten önceki haftada Tuana arkadaşımız açıklamıştı tüyolarda.. Dizimize yeni katılacak olan Piton karakterini bu bölümde izleyeceğiz salı ve çarşamba günleri. Mügeninde işbirliğini ve tuzaklarını yazıyoruz bi yere..

Ömer Zehradan uzak kalamayacağını anlamış ona her fırsatta yakınlaşmak isterken Zehranın onu affetmesini beklerken bu kaçırılma olayı ile durumlar birden değişecek. Ömer Asyayı bulmak için gittiği yere Zehra da gelecek. Çıkacak çatışmada ise kan dökülecek. Ama Ömerin veya Nihatın değil, belkide olayın en saf en temiz kahramanının kanı..

Adını Sen Koy 231.-232. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=ztLbAA00R_k

Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Özet ve Tüyoları

YORUMLAR

 1. Yav bu neya ömer 180 derece hem kötü hem iyiye bu kadar nadıl dönüyor zehrada hemen her şeyi unutup dönecekmi ömere ödetmesi lazım ya.o canan varya bu kadarmı kötü olur çrtinden hıncını alacak yerde birlik oluyor onla.yada birlik olmuş gibi görünüp çetinden alcakmı öcünü . ksçırılan asyamı .eee zzehra.

 2. Yav bu neya ömer 180 derece hem kötü hem iyiye bu kadar nadıl dönüyor zehrada hemen her şeyi unutup dönecekmi ömere ödetmesi lazım ya.o canan varya bu kadarmı kötü olur çrtinden hıncını alacak yerde birlik oluyor onla.yada birlik olmuş gibi görünüp çetinden alcakmı öcünü . ksçırılan asyamı .eee zzehra.

 3. işler tabii değişir… nalçak kadın beni yine kandırdı.. kuzeni ve kuzeninin arkadaşı çetinle bir olup para için yeğenimi kaçırırsın deyip güerleyecektir ömer tekrar zehraya… senaristlerin bu zulmüde zehraya yaptırmadan es geçeceklerini sanmıyorum..

 4. Herkese gunaydinlar mutlu huzurlu bir gün olsun arkadaşlar

  1. Günaydın çiçek ablacım..

 5. Yani artık bu kız biraz mutlu olsun ne yaptıki bu kadar ters harekete maruz kaldı

  1. Ne yapacak, bir fırsat vermiyorki ömerin burnu sürtülsün..saflıktan hep kendini paralıyor.. bir başkası olsa yerinde, sürüm sürüm süründürür o sırıĝı..
   Diyorum, ama yinede kıyamıyorum o sırığa..zehrada öĝle işte, kıyamıyor uzun oğlanın kara kara bakışlarına..

 6. Ee nerde tuyolar? bu sezon bu siteleri sevmiyorum. Tuyo falan vermiyorsunuz onun bunun yorumunu yaziyorsunuz. Gecen sezon diziyi bile seyretmediyimde muhakkak buraya bakiyordum. Yazik…

  1. Geçen sezon yapımcı tüyoları paylaşıyordu. Bu sezon naza çekip paylaşmıyorlar..bilinmeyen bir şeyi yazįp, okuyucularımıza yalancı çıkmak istemeyiz..

  2. Sevgili dizihaberokuyani ilgine teşekkür ederim, seninde katkılarını bekliyorum 🙂

  3. Sizin gibi kibar bir
   insana onun bunun yorumunu
   Yazıyosunuz diye yazarmi

 7. nedir bu zehranın çilesi arkadaş nasıl bir senoryo ya dizinin adı zehranın yüzü ne zaman gülsün olmalıymış.açma sapan bir senaristlik ilkokul müsameresi gibi bir dizi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.