Adını Sen Koy 236.-240. Bölüm Tüyoları (11-15 Aralık) Özeti Fragmanı

Adını Sen Koy dizisi 236.-240. Bölüm Tüyoları (11-15 Aralık) tarihlerinde star tv de..

Değerli okurlarımız. Adını Sen Koy 236.-240. Bölüm Tüyoları (11-15 Aralık) sayfamıza hoş geldiniz. Öncelikle konuların bütünlüğü açısından tüyo sayfalarını birleştirmeye karar verdik. Bir önceki hafta olacak dediklerimiz dizinin yavaş ilerlemesinden dolayı geç yayınlandığı için gelecek haftaya sarktı. Bu yüzden bizde yeni bir konu açmak yerine eski konu ile birleştirerek tüyolara ve setten aldığımız bilgilere devam edelim dedik.

ÖNCE SETTEN HABERLER: Direk set calisanindan aldigim bilgide depoda vurulma olayi olmayacak ömer kacirilacak zehradan para istenecek zehrayi ömeri göstermek icin yanina getirecekler zehradan önce mügeyi ömerin karisi zannedip ilk mügeyi getirecekler sonra zehrayi sonra ikisininde gözleri baglanacak konak yakininda biyerlerde arabadan atacaklar zehrayla mügeyi polisler depoyu basip ömeri kurtaracaklar bunlar direk set haberidir..(YORUMCUMUZA TEŞEKKÜRLER)

Bir yorumcumuzdan; Kacırılma olayları haftaya sarktı anlaşilan benim de YouTube ta okuduğum bir habere göre omer zehra nın da kacırılma olayında cetın ve canan la iş birliği içinde olduğunu zannedecekmiş zehra vurulduktan sonra bi müddet tekerlekli sandalyeye mahkum olacakmiş tuyolar cok değişiyor ne olacağini cozemiyoruz artık nazmiye hanım tuyoları okuyup senoryoyu değiştırıyor galiba..

Mügenin Nihat Üzerindeki Emelleri bitmek tükenmek bilmeyecek gibi görünüyor. Müge en son Nihatla birlikte çekilmiş el ele resimlerini ona gösterip şantaj peşinde koşarken Müge önce yalvarır ardından ise pes etmeyeceğini ve Nihatı eninde sonunda ikna edeceğini söyler..
Zehra ise para dolu çantayı almamış ve Ömeri orada bırakıp ayrılmıştır. Ömer ise farklı hayaller kurmaya devam eder, Ayşeye karşı da oyun oynadığını düşünür ” Tamam benden nefret ediyorsun sevmiyorsun ama ya Ayşe ne olacak diye geçirir içinden” Zehra ise pervasızca kıvranmaya devam eder..

Çetin konağın yanına kadar gelmiştir ve Zehrayı arar. Artık paraya olan muhtaçlığı tavan yapan Çetinin Zehrayı kullanıp parayı elde etmesi daha kolay olacaktır. Çetin eğer parayı getirmezsen Cananı öldürecekler der ve bu tehdidi de iş yapar ve iş Zehraya kalır..
Ömer ve Zehra yemek sırasında birbirlerine olmadık iltifatları ederken hiç gerçekçi değillerdi. Bunlardan gerçekten bıktık, tamam sayın senarist bir iki olur ama sürekli sürekli de suyunu çıkarmaya gerek yok bu sahnelerin..
Ömer sonunda ağzındaki baklayı çıkardı, neden parayı alıp gitmiyorsun, para için nelere katlandığını biliyorum diyerek. Bilmiyordu ki Zehra o parayı kendisi için almayacak.. Bilmiyordu ki kaç zamandır yanındaki insanı henüz tanıyamadığını..

Belli ki Ömerin tek korkusu Zehranın parayı alıp kaçacak düşüncesi.. Yanlış olsa da bunun yanlış olduğunu kabul etmesi zaman alacak belli ki. Güvenmek hayatın en zor işi olsa gerek. Ömerinde derdi güvenebilmek işte anlayın artık..
Zehranın mektup yazarak parayı alıp gitmesiyle Ömerin mektubu adam akıllı okumaması sonrası oda annem gibi parayı alıp gitti demeye getirdi. Beni yanıltmadı deyip Mektubu yaktı, bu para Cananın hayatı içindi kısmını okuyamadı bile..

Pitonun parayı alıp karşılığında Cananı bırakması normaldi ama sonrasında Zehra ile işi bitmemişti Pitonun. Ömerin yapacağı ortaklıkları durdurma hedefindeki Piton aldığı emiri uyguluyor ve bunu kabul etmeyen Zehranın başına Silahı dayıyordu..
Peki Ömer yetişebilecek mi? Ömer Zehrayı pitonun elinden nasıl kurtaracak?

Tuana Yeni Tüyosu: Bugün orman çekimleri var ve yağmurlu bir havada çekimler devam ediyor. Bu havada orman çekimleri mükemmel olur sanırım. Adını Sen Koy dizisinin orman çekimlerinde Ömer ve Zehranın yanında Müge de varmış, konunun aşk olduğunu düşünüp sevinecektik ama sanırım Müge varsa aksiyon sahneleri çekiliyordur. O gudubetin olduğu yerde aşk mı olur, bu arada ormandaki çekimler iki gündür devam ediyor..

Tuana: Fragmanla ilgili sunlari dusunuyorum.. 1. zehra mektupla herşeyi anlatmiş ömere bence bu cok güzel, ömer neden para aldigini çetinin şantaj yaptigini yani herseyi ögreniyor böylece

2. Zehra Asya ile vedalaştiktan sonra mektubu bırakip gidiyor.

3. Omer parayi zehraya verdi ama zehra almayacak takıları aliyor çekmeceden ama yeteri kadar para etmeyecek bence ve zehra her ne olursa olsun asalak canan için depoya gidiyor.

4.Ömer mektubu okuyup gerçekleri ögrendikten sonra zehranin peşinden depoya gidecek, tabi polisle birlikte sanırım, fragmanin sonunda silah patlıyor size biraz saçma gelebilir ama o tetiği çeken bence ömer..

5. Fragmanın başındaki sahneler bence zehra kurtulduktan sonraki sahneler

6. Parayı alamayan piton bence ömere düşman olacak, asıl kaçırılma ve zehranın vurulması bu hafta degil ilerleyen bölümlerde belki haftaya cuma günü olabilir.

7. Fragmanin basinda omer ve zehra sarilmis konagin balkonunda oturuyor buna bazilari flashback diyor ama bence değil gerçek sahne ve depo sahnesinden sonra olacak

8. Biz uzun bir sure bu haftadan sonra bolca kacirilma ve depo sahnesi izliycez simdiden hazirlikli olalim

9. Bu hafta kimse vurulmayacak bence belki haftaya cuma son sahnede yada ilerleyen başka bir bölümde zehra depoda vurulacak ömerin rüyası malum bi şekilde gerçekleşecek.. :))

Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık)

Star tv de yayınlanan Adını Sen Koy 231.-232.-233.-234.-235. Bölüm tüyo sayfasına hoş geldiniz. Sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyen Adını sen koy dizimizde son bölümler herkesi üzüp ağlattı. Elbette bu başrol oyuncumuzun rolü iyi oynaması kadar dizinin de başarısı idi. Son günlerde rekorlar kıran dizimiz yeni bir haftayı merakla bekleyen izleyicilere neler vadediyor? Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık) Özeti Fragmanı ile kaldığı yerden devam edecek.

 

Bu arada rakip olarak gösterilen Komşular dizisinin kısa sürede havlu atıp final yapması dizi ekibi adına üzücü olmuş. Sanırım bu sezon fox tv de hiç bişey tutmayacak. Yeni ne çıkardıysa geri tepti izlenmedi kısa sürede final yapmak zorunda kaldı. Bunun son örneği olan Komşular dizisine de geçmiş olsun diyoruz..Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık) tarihleri arasında kaldığı yerden star tv de ekrana gelmeye devam edecek. Öncelikle diziye destek olan ve 12. sıralara dek yükselten, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen sitemizde de yorum ve görüşleri ile katkı sağlayan herkese teşekkür etmek istiyorum. Zorlu süreçler geçiren ancak yine de her daim izleyicinin sahip çıktığı dizimizi izleyenleri bakalım yeni haftada neler bekliyor?

Dizimizde ilgili tüyoların yeni haftadaki beklentilerin ve özetlerin paylaşılacağı Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık) Özeti isimli bu sayfayı siz değerli izleyenleri yorumları ve yeni tüyoları ile beğeninize sunmak istiyorum. Yeni gelen tüyoları aşağı sıralayacağız ve her geçen gün sizlere yeni bilgi özet ve tüyolar ile güncel bir sayfa sunmaya çalışacağız.

Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık)

Öncelikle dizimizle ilgili bir kaç yorumu sizle paylaşmak istiyorum… Yorumcumuz Rüzgar: Hiç bu kadar üzülmedim bu güne dek bir insanın bu kadarmı yarasına tuz basılır bu kadarı na kadarmı incitilir, bu kadarmı sevdiginin kırılıp incilmesinden zevk alınır, ben ömere söyleyecek söz bulamıyorum, kalbini yüregini hayallerini yaktı yıktı, kül ettin ömer , o kadar aile içinde hemde ayşenin gözü önünde zehranın hıçkırıklarla agladıgını açıkla açıklaya bilirsen , çok yanlıs yaptın ömer zehranın yüzüne bundan böyle nasıl bakaraktan seni seviyorum diyeceksin, allah cezasını versin bu senaristlerin ben tahmin ettimki zaten o kolyeyi verecegini, çok kızdım gerçekten , şu mubarek kandil günü benide çileden çıkardınız ya yuh diyorum ben başka bir şey söylersem bu sitedeki insanlara saygısızlık olur senarist bozuntusu birde çocuk şiddeti vah vah acınacak haldesiniz, kesinlikle bu diziyi yapanın ruh sağlığı bozuk ben bu gece iyice emin oldum .hic bir kadın dizide olsa bu acı olayı hatırlamayı hak etmiyor.yazıklar olsun..

TÜYO 1: Yener yeniden dizimize dönüyormuş arkadaşlar. Kanal D de bir kaç haftaya bitecek olan İsimsizler dizisinden sonra boşta kalan Musab Ekici dizimizden teklif almış ve görüşeceklermiş. Anlaşma olursa ki büyük ihtimal olur eski defterler kapanmadığı için Yener karakteri de geri dönebilir ilerleyen günlerde..

TÜYO 2: Bir önceki haftadan farklı başlamasa da yeni hafta Zehranın yürek acıtan sözleri Ömere olan kırgınlığı çok hissedilecek. Yürekleri acıtan sözlerinin karşısında dik durmaya çalışan Zehra bakalım daha fazla dayanabilecek mi?

TÜYO 3: Asyanın kaçırıldığını Nihattan öğrenen Ömer hemen onu bulmak için hareket eder. Gittiği yer metruk tenha bir ambar olunca onun telefonundan Zehraya ulaşan fidyeciler onuda çekerler kendilerine. Dizimize yeni katılan Piton karakterini bu bölümde izleyeceğiz.. Adını Sen Koy Piton Kimdir?

TÜYO 4: Ömer Zehradan uzak kalamayacağını anlamış ona her fırsatta yakınlaşmak isterken Zehranın onu affetmesini beklerken bu kaçırılma olayı ile durumlar birden değişecek. Ömer Asyayı bulmak için gittiği yere Zehra da gelecek. Çıkacak çatışmada ise kan dökülecek. Ama Ömerin veya Nihatın değil, belkide olayın en saf en temiz kahramanı olan Zehranın kanı…

TÜYO 5: Bu tüyomuz da Tuana dan.. >> Veee beklenen hafta geldi haftalar önce soyledigim zehranin vurulacagi sahne bakalim dedigim cikacak mi bu arada fragmanda ömer zehraya cok sicak davraniyor ama bu sadece bir oyun bence ömer aha fazla ileri gidemeden zehra vurulacak belkide iyisi budur zehranin vurulacagi zaten bize surekli dizide hissettiriliyor, çünku zehra ömere ikide bir ölsem öfken diner mi diyor ki dizide böyle tüyolar sıkca oluyor zehra vurulduğunda ömerin akli başına gelecek belki çılgina dönecek onu kaybetmekten korkacak ama zehra iyileştiğinde ömerin kendisine neden böyle davrandiğini ögrendiginde ömerin sürünmesini izliyeceğiz zevkle..

TÜYO 6: Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi önümüzdeki hafta önce Asya ile başlayan kaçırılma furyasına asıl hedef olan Ömer de eklenir.Elbette amacı para olan ve fidye için yapılan bu kaçırılmalar sonrasında Ömeri kaçırıp camları demirli bi yerde kilitli çaresiz ve pişman bir şekilde tuttukları mekan görünüyor resimde. Bu resimden bir müddet sonra Ömerin telefonundan Zehraya ulaşan kötülük başta Pitonunda olduğu Çetinin tuttuğu adamlar tarafından gerçekleştirilir..

TÜYO 7: Ömer Zehranın istifasını kabul edecek mi gibi gelen sorulara da cevap verelim hemen.. Ömer Zehranın istifa için bıraktığı kağıda her hangi bir işlem yapmamıştı. Dolayısı ile bi taraftan kızıp kükrese de diğer yandan ona kıyamadığı açıkça görülüyor ve istifasını da kesinlikle kabul etmiyor arkadaşlar.

Yorum: Nihatın Müge ile olan imtihanı devam ederken Ayşenin bakış açısını zamanla daha net göreceğiz. Asya ise aşağıdaki resimde olduğu gibi babasına son kez sevgiyle bakar. Nerden bilsin yeni para oyunlarının içinde kendini bulacağını. Ömerden para koparma yolunun bir parçası olarak fidyecilere alet olacağını.. Aşağıdaki fragmanı izlerken Nihatın Asya için seslenmesi de gerçekten güzel bir sahne olmuş. İşte baba ve kızı arasındaki son samimi poz.. Bir izleyicimiz bakın ne demiş bu son gelişmeler hakkında: 2.sezonda bu dizide psikopat insanlarla doldu bu dizi aglatmayi ve iftira atmayı seven bir dizi zaten zehra aglak yaptiniz şimdi de zehra yetmezmis gibi Asya yi da zehra ya benzetmeye calisiyosunuz çocuklari lütfen aglatmayin göz yaşı bile yakışmıyor müge yi ve dünkü gibi Canani aglatin çocuklara gülme yakışıyor ağlama değil. Bir Asya ya dokunmadiğınız ruh halini bozmadiginiz kalmıştı onuda yaptıniz pes artık siz ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim, o yaşta ki çocuklar tv karşısina geçip izliyorlar.

TÜYO 8: Bu hafta Müge Nihatı kandırmayı başaracak ve onunla görüşmek için bir Avmye çağıracak. Avmde başbaşa kalıp birlikte vakit geçiren Nihat ve Müge bakalım neler yaşayacak, Müge amacına ulşabilecek mi?

Bu arada meraklı sorular da geliyor.. -Nihat Müge ile arkadaş mıydı sevgili mi daha önceden?
– Zehranın parfümü çok güzelmiş markası ne acaba? Nereden bulabiliriz? gibi sorulara yanıt vermek isteyenler olursa cevapları bekliyoruz..

TÜYO 9: Ömerin yanına giden ancak çıkacak çatışma sonrası kendini Ömere siper edip vurulan Zehra bir müddet hastanede yoğun bakımda kalacak. Zehra yoğun bakımda ve kısa süre de sonrasında hiç birşeyi hatırlamayacak. Ancak Zaman geçtikçe hafızası yerine gelmeye başlayacak. ( Bu tüyo KDT dir)

TÜYO 10: Dizimize en son Can kız girdi. Ancak Can kızın ömrü çok uzun olmayacak dizide. Sabah ve Keremin sahip çıktığı ve gerçekten oldukça ilgili oldukları gözlenirken gerçek annesinin ortadan kaybolup sonrada polislerin gelmesi acaba ne oluyor, Sabah ve Kerem için bir kumpas mı kuruldu sorusunu akıllara getirdi..

TÜYO 11:  Yeni bir oyuncu daha dizimize katıldı. Sevtap rolü ile Özlem Yazıcı çok yakında dizimizdeki rolüne girecek. Adını Sen Koy Sevtap hakkında detaylı bilgiler almak ve Sevtap resimleri için TIKLAYIN >> Adını Sen Koy Sevtap Kimdir?
Tuana: Çetinin dolandirdigi adamlar yani piton cetini depoya kaldirir oda parayi omerden alacagini soyler nereden taniyorsunuz dedigi yer orasi bence sonra cetinde asyayi kacirir parayi almak icin omere santaj yapar ve omer depoya gittiginde onada tuzak kurarlar sonra zehradan omer ve asya icin yuklu para isterler zehrada depoya gittiginde orada vurulur omerin ruyasindan vurulacagini anladik artik hatta depoda vurulacagini anladik bence..

https://www.youtube.com/watch?v=ztLbAA00R_k

Dizimizin yeni bölümleri ve tüyoları hakkında lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 236.-240. Bölüm Tüyoları (11-15 Aralık) Özeti Fragmanı (234 Yorum)

 1. Iyi akşamlar malesef yorum yapamiyoruz cunku aksamlari izliyemiyoruz sabahda yayindan kaldirdiniz tabiki reyting duser bir dizimiz vardi onuda cok gordunuz

 2. Iyilik güzellik reyting getirmiyor maalesef türk halkı aksiyon silah entrika gözyaşı seviuor dünkü reytinglerde 14. Sırada ki dünkü bolumde ömer en ağır hakaretleri yapıp zehrayi assgilamasina ragmen

 3. Ahhhh ahhhh yaşlandık resmen ekran karşısında ne biçim bı bölümdü bugün hiç beğenmedim izlemeyi de birakamiyom sinir ola ola izliyom he bı bu eksikti Zehra Ömer’in isinide bozsun araları iyice bozulsun demi senerist senin derdin ne baristir şunları artık biz nediyoz sen ne yaziyon gözün kor olsun ellerin kırılsın da bidaha yazama inşallah bizede yazık yaaa hergun bı stres yeter güldür yüzümü artik

 4. bugunku bolumu begendim omerin zorbaliklari haric. Bence fragmanin evveli omerin ya da zehranin gecmisi hatirlamasi. Parfum sikarken zehra gecmisi hatirlamisdi ya . bu da onun gibi bi sey sanirim (tuyo yazin nolurrrr).

 5. Bosverin Omerin boyle davranislarini
  220 bolumde diziyi izlememeye karar vermistim ama Omerin pismanligini dusundukce acayip mutlu oluyordum. Sabredin guzel gunler karsida. Yakinda her kes Omerin pismanligini izliycek…

 6. ben hic bir bolumu kacirmadim sabirla izliyorum. cok guzel bir dizi. Sizin tuyolariniz da cok iyi
  Hic bitmesin bu dizi

 7. Selamün aleyküm.Gūlaycım.
  Hayırlı sabahlar..
  Sana bir mūjdem var..
  Nemi?
  Şöyle canım.sabrının.
  Az olduğunu.sőylemiştinya.
  Kendine haksızlık.etmişsin.
  Bence sen çok sabırlısın.
  RABBiM sabrını daha çok kuvvetlendirsin.
  Hepimize őzenle yazdığın.
  Cevapların senin sabrın.
  Senin herzaman bu doģrultuda.yůrūmen.benim.
  Sana olan duam.
  Evine hep hayırlı.
  Misafirlerin sana Huzur getirenlerini gőndersin.
  Rabbim. .amin.
  Musmutlu bir haftasonu.
  Geçirmeniz duasıyla.
  ALLAH a emanet olun.
  Hayırlı gűnler.

  • Aleyküm selam ferize hanım..Evet bu site bana birazcıkta olsa sabrı öĝretiyor, ama benim daha çok sabıra ihtiyacım var..bu arada güzel dualarınız için teşekkür ederim. Sizede hayırlı huzurlu hafta sonları dilerim..

 8. Fragmanla ilgili sunlari dusunuyorum 1. zehra mektupla herseyi anlatmis omere bence bu cok guzel.omer neden para aldigini cetinin santaj yaptigini yani herseyi ogreniyor boylece 2. Zehra Asya ile vedalastiktan sonra mektubu birakip gidiyor 3. Omer parayi zehraya verdi ama zehra almayacak takilari aliyor cekmeceden ama yeteri kadar para etmeyecek bence ve zehra her ne olursa olsun asalak canan icin depoya gidiyi 4.Omer mektubu omuyup gercekleri ogrendikten sonra zehranin pesinden depoya gidecek tabi polisle birlikte sanirim 5.fragmanin sonunda silah patliyor size biraz sacma gelebilir ama o tetigi ceken bence ömer 5. Fragmanin basindaki sahneler bence zehra kurtulduktan sonraki sahneler 6. Parayi alamayan piton bence omere dusman olacak asil kacirilma ve zehranin vurulmasi bu hafta degil ielrleyen bolumlerde belki haftaya cuma gunu olabilir 6. Fragmanin basinda omer ve zehra sarilmis konagin balkonunda oturuyor buna bazilari flashback diyor ama bence degil gercek sahne ve depo sahnesinden sonra olacak 7. Biz uzun bir sure bu haftadan sonra bolca kacirilma ve depo sahnesi izliycez simdiden hazirlikli olalim 8. Bu hafta kimse vurulmayacak bence belki haftaya cuma son sahnede yada ilerleyen baska bi bolumde zehra depoda vurulacak omerin ruyasi malumnbi sekilde gerceklesecek dimi :))

 9. Herkese hayırlı akşamlar. Sabahları adıma Günaydın yorumları yazan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Cevap yazamıyorum. Hakkınızı helal edin. Çok geç okuyabiliyorum. O zamandan sabah çoktan geçmiş oluyor.
  Bu dizide 1 tane insan evladı öz anneli -babalı olmaz mı? Var bitane de onuda söylemeye korkuyorum. Neme lazım duyarlarda Ayşeyi tekrar hasta edip, Nihat’ı da Mügeye verirler. Yavrucak kalır ortada . Bence o silah boşa patlayacak Cünkü bunlar hastane parası vermez. Yada küçücük sıyırır onuda Zehra otlarla iyileştirir. Valla döndük başa. Of çok sıktı
  Artık Zehra’nın vurulmasını ister olduk ,sırf suçsuzluğunu Zorba anlasın diye. Senaristler bizide sadiste bağladı. Çok uykum geldi. Herkese iyi geceler. Allah rahatlık versin.

 10. Bence ömer zeheayi kurtaracak ama piton bu defteri kapatmayacak çünkü parayi alamadı tekrar plan yapıp omeri kaçıracak çünkü omerin depoda tutulduğu F otolar vardı bu sefer omeri kurtarmaya çalışırken zehra vurulacak depo çekimleri uzun sürmüştü bu kadar çabuk biteceğini sanmıyorum aksiyon cuma ya kadar devam cuma zehra vurulacak bence tahminim

 11. Allahimmm sana geliyorum Zehra Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsin bir insan bukadar mi aptal olur bikerede anlatmayı dene ya kendi bildiğine bişey yapma iyilikten maraz doğar kızım senarist kör kursunlara gelesin inşallah

 12. Iyi aksamalr gulaycim dizimize yeni bir karaktet katilmis komiser rolunde oynayacakmis bu arada babaannede gelmis resminide gordum ama ne zaman katilacak dizimize bilemiyorum ogrenince yazicam fragman konusunda ise beynim hala yanmis durumda cozem3dim cok karisik

 13. Iyi aksamlar arkadaslar gercek de cok sacmaldilar artik bukdar da olmaz guzelim diziyi ne hale sokdular bu diziye biraz ozen goster seyler gercek de haftalik diziler den daha cok izlenilir canım diziyi ve hazal lar erkani harcyorlar bir akli başlı duzugu senaryor yaza bir gelmedi bu dizi için erkan la hazal olmasa hiç kim bu diziyi izlmez en başda da ben

 14. Selamun aleykum arkadaslar yeni fragman beynimi yakti. Yanan beynime gore anladigim zehra parayi omerin hakaretlerinden dolayi almiyor. Tek basina pitonun karsisina cikiyor. Omer’de evde zehranin mektubundan gercekleri ogrenip takip ediyor. Çunku depoda omerin videosu vardi hatirlarsaniz. Ve zehrayi kurtariyor. Fragmanin basindaki goruntude zehranin kiyafetleri basina silah dayandigindaki kiyafet degil. Ve omer onun kokusunu icine cektigi sahne sali gunku kurtulduktan sonraki romantik anlar. Neyse biz bu diziyle daha cok kafayi yiyecegiz. kac kez bu son birdaha izlemiycem dedim ama vazgecemiyorum. Allah cumlemize akil fikir versin. Amiiinnn bu arada sabahla zehra acaba uvey kardesmi? Anne ayri baba bir. Mesela mahalleye gelen zirtapoz bir delikanli iki kizi ayni anda kandirip hamile biraktiktan sonra terkediyor. Zehraya dayisi sahip cikiyor sabaha mahalledeki cocugu olmayan sabahin annesinin arkasi sahip cikiyor.. hepimizi senarist yapti bu dizi gerci hepimiz basak yzi odasindaki dokuz senaristen daha romantik ve mantikliyiz ama neyse Allah’a emanet olun inş.

 15. Selamun aleykum arkadaslar yeni fragman beynimi yakti. Yanan beynime gore anladigim zehra parayi omerin hakaretlerinden dolayi almiyor. Tek basina pitonun karsisina cikiyor. Omer’de evde zehranin mektubundan gercekleri ogrenip takip ediyor. Çunku depoda omerin videosu vardi hatirlarsaniz. Ve zehrayi kurtariyor. Fragmanin basindaki goruntude zehranin kiyafetleri basina silah dayandigindaki kiyafet degil. Ve omer onun kokusunu icine cektigi sahne sali gunku kurtulduktan sonraki romantik anlar. Neyse biz bu diziyle daha cok kafayi yiyecegiz. kac kez bu son birdaha izlemiycem dedim ama vazgecemiyorum. Allah cumlemize akil fikir versin. Amiiinnn bu arada sabahla zehra acaba uvey kardesmi? Anne ayri baba bir. Mesela mahalleye gelen zirtapoz bir delikanli iki kizi ayni anda kandirip hamile biraktiktan sonra terkediyor. Zehraya dayisi sahip cikiyor sabaha mahalledeki cocugu olmayan sabahin annesinin arkasi sahip cikiyor.. hepimizi senarist yapti bu dizi gerci hepimiz basak yzi odasindaki dokuz senaristen daha romantik ve mantikliyiz ama neyse Allah’a emanet olun inş.

 16. Ya yeter ama tüyolarda Zehra kaçırılacak yazıyo Canan kaçırılıyor. Zebrayı Ömer’e karşı yine zor duruma sokuyosunuz bu ne biçim senaryo ya. Olduğumuz yerde sayıyoruz üç haftadır yeter artık ama . Tüyolara inanıp seyrediyoruz bu hafta araları düzelecek diye ama denilenlerin hiç biri olmuyo. Ya senaryoyu yazan düzgün yazsın ya da tüyoları yazanlar düzgün bişey yazmayacaksa yazmasınlar ya bu ne

 17. Tek kelimeyle berbat ötesi bu ne ya bu kız insanın sinirini hoplatıyo valla vurulsun çıksın diziden

 18. Eee yuhhh yuhhhh artık Ömer bide Zehra’nın cetinle cananım iş birlikcisi olduğunu dusunurse bırakırım bu diziyi yetti artık bee ne biçim seneryo bu böle senarist siyirdi galiba çekil kenera ben yazicam seneryo yu tüm seyirci yi mutlu etcem yeter bı kavussunlar yazık bizede yahu el insafff

 19. Herkese günaydin,ömer artik baydi ,çekilmez oldu,safin önde gideni zehrada artik konuşuyor ama yetersiz,hirsiz canan tipsize inaniyor ya hala cananda canan diyor yok artik ya bu kaçinci kaçirilma olayi bu daha yetmezse kaçirilacak cevriye var nihat var ayşe var zengin damat kayinpederi salim var hatta korayda var bunlarada sira gelirmi gelir hatta konaktaki hizmetciler bile var kacirilacak buda benden senariste gitsin

 20. Zehranında can anla çetinle iş birliği içinde olduğunu düşünürse ömer pes artık biz bu konuyu daha önceki kaçırılmalarda işlemedikmi Zehra yı bu kadarda düşürmeyin artık

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017