Adını Sen Koy 236.-240. Bölüm Tüyoları (11-15 Aralık) Özeti Fragmanı

Adını Sen Koy dizisi 236.-240. Bölüm Tüyoları (11-15 Aralık) tarihlerinde star tv de..

Değerli okurlarımız. Adını Sen Koy 236.-240. Bölüm Tüyoları (11-15 Aralık) sayfamıza hoş geldiniz. Öncelikle konuların bütünlüğü açısından tüyo sayfalarını birleştirmeye karar verdik. Bir önceki hafta olacak dediklerimiz dizinin yavaş ilerlemesinden dolayı geç yayınlandığı için gelecek haftaya sarktı. Bu yüzden bizde yeni bir konu açmak yerine eski konu ile birleştirerek tüyolara ve setten aldığımız bilgilere devam edelim dedik.

ÖNCE SETTEN HABERLER: Direk set calisanindan aldigim bilgide depoda vurulma olayi olmayacak ömer kacirilacak zehradan para istenecek zehrayi ömeri göstermek icin yanina getirecekler zehradan önce mügeyi ömerin karisi zannedip ilk mügeyi getirecekler sonra zehrayi sonra ikisininde gözleri baglanacak konak yakininda biyerlerde arabadan atacaklar zehrayla mügeyi polisler depoyu basip ömeri kurtaracaklar bunlar direk set haberidir..(YORUMCUMUZA TEŞEKKÜRLER)

Bir yorumcumuzdan; Kacırılma olayları haftaya sarktı anlaşilan benim de YouTube ta okuduğum bir habere göre omer zehra nın da kacırılma olayında cetın ve canan la iş birliği içinde olduğunu zannedecekmiş zehra vurulduktan sonra bi müddet tekerlekli sandalyeye mahkum olacakmiş tuyolar cok değişiyor ne olacağini cozemiyoruz artık nazmiye hanım tuyoları okuyup senoryoyu değiştırıyor galiba..

Mügenin Nihat Üzerindeki Emelleri bitmek tükenmek bilmeyecek gibi görünüyor. Müge en son Nihatla birlikte çekilmiş el ele resimlerini ona gösterip şantaj peşinde koşarken Müge önce yalvarır ardından ise pes etmeyeceğini ve Nihatı eninde sonunda ikna edeceğini söyler..
Zehra ise para dolu çantayı almamış ve Ömeri orada bırakıp ayrılmıştır. Ömer ise farklı hayaller kurmaya devam eder, Ayşeye karşı da oyun oynadığını düşünür ” Tamam benden nefret ediyorsun sevmiyorsun ama ya Ayşe ne olacak diye geçirir içinden” Zehra ise pervasızca kıvranmaya devam eder..

Çetin konağın yanına kadar gelmiştir ve Zehrayı arar. Artık paraya olan muhtaçlığı tavan yapan Çetinin Zehrayı kullanıp parayı elde etmesi daha kolay olacaktır. Çetin eğer parayı getirmezsen Cananı öldürecekler der ve bu tehdidi de iş yapar ve iş Zehraya kalır..
Ömer ve Zehra yemek sırasında birbirlerine olmadık iltifatları ederken hiç gerçekçi değillerdi. Bunlardan gerçekten bıktık, tamam sayın senarist bir iki olur ama sürekli sürekli de suyunu çıkarmaya gerek yok bu sahnelerin..
Ömer sonunda ağzındaki baklayı çıkardı, neden parayı alıp gitmiyorsun, para için nelere katlandığını biliyorum diyerek. Bilmiyordu ki Zehra o parayı kendisi için almayacak.. Bilmiyordu ki kaç zamandır yanındaki insanı henüz tanıyamadığını..

Belli ki Ömerin tek korkusu Zehranın parayı alıp kaçacak düşüncesi.. Yanlış olsa da bunun yanlış olduğunu kabul etmesi zaman alacak belli ki. Güvenmek hayatın en zor işi olsa gerek. Ömerinde derdi güvenebilmek işte anlayın artık..
Zehranın mektup yazarak parayı alıp gitmesiyle Ömerin mektubu adam akıllı okumaması sonrası oda annem gibi parayı alıp gitti demeye getirdi. Beni yanıltmadı deyip Mektubu yaktı, bu para Cananın hayatı içindi kısmını okuyamadı bile..

Pitonun parayı alıp karşılığında Cananı bırakması normaldi ama sonrasında Zehra ile işi bitmemişti Pitonun. Ömerin yapacağı ortaklıkları durdurma hedefindeki Piton aldığı emiri uyguluyor ve bunu kabul etmeyen Zehranın başına Silahı dayıyordu..
Peki Ömer yetişebilecek mi? Ömer Zehrayı pitonun elinden nasıl kurtaracak?

Tuana Yeni Tüyosu: Bugün orman çekimleri var ve yağmurlu bir havada çekimler devam ediyor. Bu havada orman çekimleri mükemmel olur sanırım. Adını Sen Koy dizisinin orman çekimlerinde Ömer ve Zehranın yanında Müge de varmış, konunun aşk olduğunu düşünüp sevinecektik ama sanırım Müge varsa aksiyon sahneleri çekiliyordur. O gudubetin olduğu yerde aşk mı olur, bu arada ormandaki çekimler iki gündür devam ediyor..

Tuana: Fragmanla ilgili sunlari dusunuyorum.. 1. zehra mektupla herşeyi anlatmiş ömere bence bu cok güzel, ömer neden para aldigini çetinin şantaj yaptigini yani herseyi ögreniyor böylece

2. Zehra Asya ile vedalaştiktan sonra mektubu bırakip gidiyor.

3. Omer parayi zehraya verdi ama zehra almayacak takıları aliyor çekmeceden ama yeteri kadar para etmeyecek bence ve zehra her ne olursa olsun asalak canan için depoya gidiyor.

4.Ömer mektubu okuyup gerçekleri ögrendikten sonra zehranin peşinden depoya gidecek, tabi polisle birlikte sanırım, fragmanin sonunda silah patlıyor size biraz saçma gelebilir ama o tetiği çeken bence ömer..

5. Fragmanın başındaki sahneler bence zehra kurtulduktan sonraki sahneler

6. Parayı alamayan piton bence ömere düşman olacak, asıl kaçırılma ve zehranın vurulması bu hafta degil ilerleyen bölümlerde belki haftaya cuma günü olabilir.

7. Fragmanin basinda omer ve zehra sarilmis konagin balkonunda oturuyor buna bazilari flashback diyor ama bence değil gerçek sahne ve depo sahnesinden sonra olacak

8. Biz uzun bir sure bu haftadan sonra bolca kacirilma ve depo sahnesi izliycez simdiden hazirlikli olalim

9. Bu hafta kimse vurulmayacak bence belki haftaya cuma son sahnede yada ilerleyen başka bir bölümde zehra depoda vurulacak ömerin rüyası malum bi şekilde gerçekleşecek.. :))

Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık)

Star tv de yayınlanan Adını Sen Koy 231.-232.-233.-234.-235. Bölüm tüyo sayfasına hoş geldiniz. Sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyen Adını sen koy dizimizde son bölümler herkesi üzüp ağlattı. Elbette bu başrol oyuncumuzun rolü iyi oynaması kadar dizinin de başarısı idi. Son günlerde rekorlar kıran dizimiz yeni bir haftayı merakla bekleyen izleyicilere neler vadediyor? Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık) Özeti Fragmanı ile kaldığı yerden devam edecek.

 

Bu arada rakip olarak gösterilen Komşular dizisinin kısa sürede havlu atıp final yapması dizi ekibi adına üzücü olmuş. Sanırım bu sezon fox tv de hiç bişey tutmayacak. Yeni ne çıkardıysa geri tepti izlenmedi kısa sürede final yapmak zorunda kaldı. Bunun son örneği olan Komşular dizisine de geçmiş olsun diyoruz..Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık) tarihleri arasında kaldığı yerden star tv de ekrana gelmeye devam edecek. Öncelikle diziye destek olan ve 12. sıralara dek yükselten, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen sitemizde de yorum ve görüşleri ile katkı sağlayan herkese teşekkür etmek istiyorum. Zorlu süreçler geçiren ancak yine de her daim izleyicinin sahip çıktığı dizimizi izleyenleri bakalım yeni haftada neler bekliyor?

Dizimizde ilgili tüyoların yeni haftadaki beklentilerin ve özetlerin paylaşılacağı Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık) Özeti isimli bu sayfayı siz değerli izleyenleri yorumları ve yeni tüyoları ile beğeninize sunmak istiyorum. Yeni gelen tüyoları aşağı sıralayacağız ve her geçen gün sizlere yeni bilgi özet ve tüyolar ile güncel bir sayfa sunmaya çalışacağız.

Adını Sen Koy 231.-235. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık)

Öncelikle dizimizle ilgili bir kaç yorumu sizle paylaşmak istiyorum… Yorumcumuz Rüzgar: Hiç bu kadar üzülmedim bu güne dek bir insanın bu kadarmı yarasına tuz basılır bu kadarı na kadarmı incitilir, bu kadarmı sevdiginin kırılıp incilmesinden zevk alınır, ben ömere söyleyecek söz bulamıyorum, kalbini yüregini hayallerini yaktı yıktı, kül ettin ömer , o kadar aile içinde hemde ayşenin gözü önünde zehranın hıçkırıklarla agladıgını açıkla açıklaya bilirsen , çok yanlıs yaptın ömer zehranın yüzüne bundan böyle nasıl bakaraktan seni seviyorum diyeceksin, allah cezasını versin bu senaristlerin ben tahmin ettimki zaten o kolyeyi verecegini, çok kızdım gerçekten , şu mubarek kandil günü benide çileden çıkardınız ya yuh diyorum ben başka bir şey söylersem bu sitedeki insanlara saygısızlık olur senarist bozuntusu birde çocuk şiddeti vah vah acınacak haldesiniz, kesinlikle bu diziyi yapanın ruh sağlığı bozuk ben bu gece iyice emin oldum .hic bir kadın dizide olsa bu acı olayı hatırlamayı hak etmiyor.yazıklar olsun..

TÜYO 1: Yener yeniden dizimize dönüyormuş arkadaşlar. Kanal D de bir kaç haftaya bitecek olan İsimsizler dizisinden sonra boşta kalan Musab Ekici dizimizden teklif almış ve görüşeceklermiş. Anlaşma olursa ki büyük ihtimal olur eski defterler kapanmadığı için Yener karakteri de geri dönebilir ilerleyen günlerde..

TÜYO 2: Bir önceki haftadan farklı başlamasa da yeni hafta Zehranın yürek acıtan sözleri Ömere olan kırgınlığı çok hissedilecek. Yürekleri acıtan sözlerinin karşısında dik durmaya çalışan Zehra bakalım daha fazla dayanabilecek mi?

TÜYO 3: Asyanın kaçırıldığını Nihattan öğrenen Ömer hemen onu bulmak için hareket eder. Gittiği yer metruk tenha bir ambar olunca onun telefonundan Zehraya ulaşan fidyeciler onuda çekerler kendilerine. Dizimize yeni katılan Piton karakterini bu bölümde izleyeceğiz.. Adını Sen Koy Piton Kimdir?

TÜYO 4: Ömer Zehradan uzak kalamayacağını anlamış ona her fırsatta yakınlaşmak isterken Zehranın onu affetmesini beklerken bu kaçırılma olayı ile durumlar birden değişecek. Ömer Asyayı bulmak için gittiği yere Zehra da gelecek. Çıkacak çatışmada ise kan dökülecek. Ama Ömerin veya Nihatın değil, belkide olayın en saf en temiz kahramanı olan Zehranın kanı…

TÜYO 5: Bu tüyomuz da Tuana dan.. >> Veee beklenen hafta geldi haftalar önce soyledigim zehranin vurulacagi sahne bakalim dedigim cikacak mi bu arada fragmanda ömer zehraya cok sicak davraniyor ama bu sadece bir oyun bence ömer aha fazla ileri gidemeden zehra vurulacak belkide iyisi budur zehranin vurulacagi zaten bize surekli dizide hissettiriliyor, çünku zehra ömere ikide bir ölsem öfken diner mi diyor ki dizide böyle tüyolar sıkca oluyor zehra vurulduğunda ömerin akli başına gelecek belki çılgina dönecek onu kaybetmekten korkacak ama zehra iyileştiğinde ömerin kendisine neden böyle davrandiğini ögrendiginde ömerin sürünmesini izliyeceğiz zevkle..

TÜYO 6: Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi önümüzdeki hafta önce Asya ile başlayan kaçırılma furyasına asıl hedef olan Ömer de eklenir.Elbette amacı para olan ve fidye için yapılan bu kaçırılmalar sonrasında Ömeri kaçırıp camları demirli bi yerde kilitli çaresiz ve pişman bir şekilde tuttukları mekan görünüyor resimde. Bu resimden bir müddet sonra Ömerin telefonundan Zehraya ulaşan kötülük başta Pitonunda olduğu Çetinin tuttuğu adamlar tarafından gerçekleştirilir..

TÜYO 7: Ömer Zehranın istifasını kabul edecek mi gibi gelen sorulara da cevap verelim hemen.. Ömer Zehranın istifa için bıraktığı kağıda her hangi bir işlem yapmamıştı. Dolayısı ile bi taraftan kızıp kükrese de diğer yandan ona kıyamadığı açıkça görülüyor ve istifasını da kesinlikle kabul etmiyor arkadaşlar.

Yorum: Nihatın Müge ile olan imtihanı devam ederken Ayşenin bakış açısını zamanla daha net göreceğiz. Asya ise aşağıdaki resimde olduğu gibi babasına son kez sevgiyle bakar. Nerden bilsin yeni para oyunlarının içinde kendini bulacağını. Ömerden para koparma yolunun bir parçası olarak fidyecilere alet olacağını.. Aşağıdaki fragmanı izlerken Nihatın Asya için seslenmesi de gerçekten güzel bir sahne olmuş. İşte baba ve kızı arasındaki son samimi poz.. Bir izleyicimiz bakın ne demiş bu son gelişmeler hakkında: 2.sezonda bu dizide psikopat insanlarla doldu bu dizi aglatmayi ve iftira atmayı seven bir dizi zaten zehra aglak yaptiniz şimdi de zehra yetmezmis gibi Asya yi da zehra ya benzetmeye calisiyosunuz çocuklari lütfen aglatmayin göz yaşı bile yakışmıyor müge yi ve dünkü gibi Canani aglatin çocuklara gülme yakışıyor ağlama değil. Bir Asya ya dokunmadiğınız ruh halini bozmadiginiz kalmıştı onuda yaptıniz pes artık siz ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim, o yaşta ki çocuklar tv karşısina geçip izliyorlar.

TÜYO 8: Bu hafta Müge Nihatı kandırmayı başaracak ve onunla görüşmek için bir Avmye çağıracak. Avmde başbaşa kalıp birlikte vakit geçiren Nihat ve Müge bakalım neler yaşayacak, Müge amacına ulşabilecek mi?

Bu arada meraklı sorular da geliyor.. -Nihat Müge ile arkadaş mıydı sevgili mi daha önceden?
– Zehranın parfümü çok güzelmiş markası ne acaba? Nereden bulabiliriz? gibi sorulara yanıt vermek isteyenler olursa cevapları bekliyoruz..

TÜYO 9: Ömerin yanına giden ancak çıkacak çatışma sonrası kendini Ömere siper edip vurulan Zehra bir müddet hastanede yoğun bakımda kalacak. Zehra yoğun bakımda ve kısa süre de sonrasında hiç birşeyi hatırlamayacak. Ancak Zaman geçtikçe hafızası yerine gelmeye başlayacak. ( Bu tüyo KDT dir)

TÜYO 10: Dizimize en son Can kız girdi. Ancak Can kızın ömrü çok uzun olmayacak dizide. Sabah ve Keremin sahip çıktığı ve gerçekten oldukça ilgili oldukları gözlenirken gerçek annesinin ortadan kaybolup sonrada polislerin gelmesi acaba ne oluyor, Sabah ve Kerem için bir kumpas mı kuruldu sorusunu akıllara getirdi..

TÜYO 11:  Yeni bir oyuncu daha dizimize katıldı. Sevtap rolü ile Özlem Yazıcı çok yakında dizimizdeki rolüne girecek. Adını Sen Koy Sevtap hakkında detaylı bilgiler almak ve Sevtap resimleri için TIKLAYIN >> Adını Sen Koy Sevtap Kimdir?
Tuana: Çetinin dolandirdigi adamlar yani piton cetini depoya kaldirir oda parayi omerden alacagini soyler nereden taniyorsunuz dedigi yer orasi bence sonra cetinde asyayi kacirir parayi almak icin omere santaj yapar ve omer depoya gittiginde onada tuzak kurarlar sonra zehradan omer ve asya icin yuklu para isterler zehrada depoya gittiginde orada vurulur omerin ruyasindan vurulacagini anladik artik hatta depoda vurulacagini anladik bence..

https://www.youtube.com/watch?v=ztLbAA00R_k

Dizimizin yeni bölümleri ve tüyoları hakkında lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 236.-240. Bölüm Tüyoları (11-15 Aralık) Özeti Fragmanı (234 Yorum)

 1. Iyi akşamlar malesef yorum yapamiyoruz cunku aksamlari izliyemiyoruz sabahda yayindan kaldirdiniz tabiki reyting duser bir dizimiz vardi onuda cok gordunuz

 2. Iyilik güzellik reyting getirmiyor maalesef türk halkı aksiyon silah entrika gözyaşı seviuor dünkü reytinglerde 14. Sırada ki dünkü bolumde ömer en ağır hakaretleri yapıp zehrayi assgilamasina ragmen

 3. Ahhhh ahhhh yaşlandık resmen ekran karşısında ne biçim bı bölümdü bugün hiç beğenmedim izlemeyi de birakamiyom sinir ola ola izliyom he bı bu eksikti Zehra Ömer’in isinide bozsun araları iyice bozulsun demi senerist senin derdin ne baristir şunları artık biz nediyoz sen ne yaziyon gözün kor olsun ellerin kırılsın da bidaha yazama inşallah bizede yazık yaaa hergun bı stres yeter güldür yüzümü artik

 4. bugunku bolumu begendim omerin zorbaliklari haric. Bence fragmanin evveli omerin ya da zehranin gecmisi hatirlamasi. Parfum sikarken zehra gecmisi hatirlamisdi ya . bu da onun gibi bi sey sanirim (tuyo yazin nolurrrr).

 5. Bosverin Omerin boyle davranislarini
  220 bolumde diziyi izlememeye karar vermistim ama Omerin pismanligini dusundukce acayip mutlu oluyordum. Sabredin guzel gunler karsida. Yakinda her kes Omerin pismanligini izliycek…

 6. ben hic bir bolumu kacirmadim sabirla izliyorum. cok guzel bir dizi. Sizin tuyolariniz da cok iyi
  Hic bitmesin bu dizi

 7. Selamün aleyküm.Gūlaycım.
  Hayırlı sabahlar..
  Sana bir mūjdem var..
  Nemi?
  Şöyle canım.sabrının.
  Az olduğunu.sőylemiştinya.
  Kendine haksızlık.etmişsin.
  Bence sen çok sabırlısın.
  RABBiM sabrını daha çok kuvvetlendirsin.
  Hepimize őzenle yazdığın.
  Cevapların senin sabrın.
  Senin herzaman bu doģrultuda.yůrūmen.benim.
  Sana olan duam.
  Evine hep hayırlı.
  Misafirlerin sana Huzur getirenlerini gőndersin.
  Rabbim. .amin.
  Musmutlu bir haftasonu.
  Geçirmeniz duasıyla.
  ALLAH a emanet olun.
  Hayırlı gűnler.

  • Aleyküm selam ferize hanım..Evet bu site bana birazcıkta olsa sabrı öĝretiyor, ama benim daha çok sabıra ihtiyacım var..bu arada güzel dualarınız için teşekkür ederim. Sizede hayırlı huzurlu hafta sonları dilerim..

 8. Fragmanla ilgili sunlari dusunuyorum 1. zehra mektupla herseyi anlatmis omere bence bu cok guzel.omer neden para aldigini cetinin santaj yaptigini yani herseyi ogreniyor boylece 2. Zehra Asya ile vedalastiktan sonra mektubu birakip gidiyor 3. Omer parayi zehraya verdi ama zehra almayacak takilari aliyor cekmeceden ama yeteri kadar para etmeyecek bence ve zehra her ne olursa olsun asalak canan icin depoya gidiyi 4.Omer mektubu omuyup gercekleri ogrendikten sonra zehranin pesinden depoya gidecek tabi polisle birlikte sanirim 5.fragmanin sonunda silah patliyor size biraz sacma gelebilir ama o tetigi ceken bence ömer 5. Fragmanin basindaki sahneler bence zehra kurtulduktan sonraki sahneler 6. Parayi alamayan piton bence omere dusman olacak asil kacirilma ve zehranin vurulmasi bu hafta degil ielrleyen bolumlerde belki haftaya cuma gunu olabilir 6. Fragmanin basinda omer ve zehra sarilmis konagin balkonunda oturuyor buna bazilari flashback diyor ama bence degil gercek sahne ve depo sahnesinden sonra olacak 7. Biz uzun bir sure bu haftadan sonra bolca kacirilma ve depo sahnesi izliycez simdiden hazirlikli olalim 8. Bu hafta kimse vurulmayacak bence belki haftaya cuma son sahnede yada ilerleyen baska bi bolumde zehra depoda vurulacak omerin ruyasi malumnbi sekilde gerceklesecek dimi :))

 9. Herkese hayırlı akşamlar. Sabahları adıma Günaydın yorumları yazan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Cevap yazamıyorum. Hakkınızı helal edin. Çok geç okuyabiliyorum. O zamandan sabah çoktan geçmiş oluyor.
  Bu dizide 1 tane insan evladı öz anneli -babalı olmaz mı? Var bitane de onuda söylemeye korkuyorum. Neme lazım duyarlarda Ayşeyi tekrar hasta edip, Nihat’ı da Mügeye verirler. Yavrucak kalır ortada . Bence o silah boşa patlayacak Cünkü bunlar hastane parası vermez. Yada küçücük sıyırır onuda Zehra otlarla iyileştirir. Valla döndük başa. Of çok sıktı
  Artık Zehra’nın vurulmasını ister olduk ,sırf suçsuzluğunu Zorba anlasın diye. Senaristler bizide sadiste bağladı. Çok uykum geldi. Herkese iyi geceler. Allah rahatlık versin.

 10. Bence ömer zeheayi kurtaracak ama piton bu defteri kapatmayacak çünkü parayi alamadı tekrar plan yapıp omeri kaçıracak çünkü omerin depoda tutulduğu F otolar vardı bu sefer omeri kurtarmaya çalışırken zehra vurulacak depo çekimleri uzun sürmüştü bu kadar çabuk biteceğini sanmıyorum aksiyon cuma ya kadar devam cuma zehra vurulacak bence tahminim

 11. Allahimmm sana geliyorum Zehra Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsin bir insan bukadar mi aptal olur bikerede anlatmayı dene ya kendi bildiğine bişey yapma iyilikten maraz doğar kızım senarist kör kursunlara gelesin inşallah

 12. Iyi aksamalr gulaycim dizimize yeni bir karaktet katilmis komiser rolunde oynayacakmis bu arada babaannede gelmis resminide gordum ama ne zaman katilacak dizimize bilemiyorum ogrenince yazicam fragman konusunda ise beynim hala yanmis durumda cozem3dim cok karisik

 13. Iyi aksamlar arkadaslar gercek de cok sacmaldilar artik bukdar da olmaz guzelim diziyi ne hale sokdular bu diziye biraz ozen goster seyler gercek de haftalik diziler den daha cok izlenilir canım diziyi ve hazal lar erkani harcyorlar bir akli başlı duzugu senaryor yaza bir gelmedi bu dizi için erkan la hazal olmasa hiç kim bu diziyi izlmez en başda da ben

 14. Selamun aleykum arkadaslar yeni fragman beynimi yakti. Yanan beynime gore anladigim zehra parayi omerin hakaretlerinden dolayi almiyor. Tek basina pitonun karsisina cikiyor. Omer’de evde zehranin mektubundan gercekleri ogrenip takip ediyor. Çunku depoda omerin videosu vardi hatirlarsaniz. Ve zehrayi kurtariyor. Fragmanin basindaki goruntude zehranin kiyafetleri basina silah dayandigindaki kiyafet degil. Ve omer onun kokusunu icine cektigi sahne sali gunku kurtulduktan sonraki romantik anlar. Neyse biz bu diziyle daha cok kafayi yiyecegiz. kac kez bu son birdaha izlemiycem dedim ama vazgecemiyorum. Allah cumlemize akil fikir versin. Amiiinnn bu arada sabahla zehra acaba uvey kardesmi? Anne ayri baba bir. Mesela mahalleye gelen zirtapoz bir delikanli iki kizi ayni anda kandirip hamile biraktiktan sonra terkediyor. Zehraya dayisi sahip cikiyor sabaha mahalledeki cocugu olmayan sabahin annesinin arkasi sahip cikiyor.. hepimizi senarist yapti bu dizi gerci hepimiz basak yzi odasindaki dokuz senaristen daha romantik ve mantikliyiz ama neyse Allah’a emanet olun inş.

 15. Selamun aleykum arkadaslar yeni fragman beynimi yakti. Yanan beynime gore anladigim zehra parayi omerin hakaretlerinden dolayi almiyor. Tek basina pitonun karsisina cikiyor. Omer’de evde zehranin mektubundan gercekleri ogrenip takip ediyor. Çunku depoda omerin videosu vardi hatirlarsaniz. Ve zehrayi kurtariyor. Fragmanin basindaki goruntude zehranin kiyafetleri basina silah dayandigindaki kiyafet degil. Ve omer onun kokusunu icine cektigi sahne sali gunku kurtulduktan sonraki romantik anlar. Neyse biz bu diziyle daha cok kafayi yiyecegiz. kac kez bu son birdaha izlemiycem dedim ama vazgecemiyorum. Allah cumlemize akil fikir versin. Amiiinnn bu arada sabahla zehra acaba uvey kardesmi? Anne ayri baba bir. Mesela mahalleye gelen zirtapoz bir delikanli iki kizi ayni anda kandirip hamile biraktiktan sonra terkediyor. Zehraya dayisi sahip cikiyor sabaha mahalledeki cocugu olmayan sabahin annesinin arkasi sahip cikiyor.. hepimizi senarist yapti bu dizi gerci hepimiz basak yzi odasindaki dokuz senaristen daha romantik ve mantikliyiz ama neyse Allah’a emanet olun inş.

 16. Ya yeter ama tüyolarda Zehra kaçırılacak yazıyo Canan kaçırılıyor. Zebrayı Ömer’e karşı yine zor duruma sokuyosunuz bu ne biçim senaryo ya. Olduğumuz yerde sayıyoruz üç haftadır yeter artık ama . Tüyolara inanıp seyrediyoruz bu hafta araları düzelecek diye ama denilenlerin hiç biri olmuyo. Ya senaryoyu yazan düzgün yazsın ya da tüyoları yazanlar düzgün bişey yazmayacaksa yazmasınlar ya bu ne

 17. Tek kelimeyle berbat ötesi bu ne ya bu kız insanın sinirini hoplatıyo valla vurulsun çıksın diziden

 18. Eee yuhhh yuhhhh artık Ömer bide Zehra’nın cetinle cananım iş birlikcisi olduğunu dusunurse bırakırım bu diziyi yetti artık bee ne biçim seneryo bu böle senarist siyirdi galiba çekil kenera ben yazicam seneryo yu tüm seyirci yi mutlu etcem yeter bı kavussunlar yazık bizede yahu el insafff

 19. Herkese günaydin,ömer artik baydi ,çekilmez oldu,safin önde gideni zehrada artik konuşuyor ama yetersiz,hirsiz canan tipsize inaniyor ya hala cananda canan diyor yok artik ya bu kaçinci kaçirilma olayi bu daha yetmezse kaçirilacak cevriye var nihat var ayşe var zengin damat kayinpederi salim var hatta korayda var bunlarada sira gelirmi gelir hatta konaktaki hizmetciler bile var kacirilacak buda benden senariste gitsin

 20. Zehranında can anla çetinle iş birliği içinde olduğunu düşünürse ömer pes artık biz bu konuyu daha önceki kaçırılmalarda işlemedikmi Zehra yı bu kadarda düşürmeyin artık

 21. Tüm tuyolar yanlış çıktı inanmıyorum artık tuyolara kafam karışıyor her kafadan bir ses fragmana bile inanasim gelmiyo artık tüyo okumayı birakiyorum

 22. Ya ben artik fragram da baska hiç bir seye inanmycam yutpdaki tiyolar da hep yalan cikyor ilik once omer kacrlyor sonra asya ama tiyolar yalan cikdi omer asya degil zehra kacrilyor ben kaç defa yutup da tiyolar gördüm ama her seferin de yalan cikdi adı ustunde tiyo diyoruz ayrica yarı ne olcagi beli deyil anonim kardes cok hakli fragram da bilik de uyduklari bir sahne daha var di zehra kacrilir sa o sahne nasil olca ya omeri hayali ya da zehrayi kacrmadilar isder misiniz canani zehra sanip onu yerine canani kacrsinar

 23. Kacırılma olayları haftaya sarktı anlaşilan benim de YouTube ta okuduğum bir habere göre omer zehra nın da kacırılma olayında cetın ve canan la iş birliği içinde olduğunu zannedecekmiş zehra vurulduktan sonra bi müddet tekerlekli sandalyeye mahkum olacakmiş tuyolar cok değişiyor ne olacağini cozemiyoruz artık nazmiye hanım tuyoları okuyup senoryoyu değiştırıyor galiba

  • Aaaa gülaycıgım sen ciddimisin inanmıyorum ya ömer nasıl böyle düşünür gerçekten inanmakta zorlanırım olmaz olamaz arkadaşım ya düzelsinler gerçekten

 24. iyi aksamlar diziden gide bilicek oyuncu varmi bir bilgisi olan yazsin birde yener karakteri nin neden gelecegini anlamadim sonucta onun gorevi bitti ama canan diziden cikmayip yener siRF nisbet yapmak icin cananla evlenip zehraya bak sen karim olsaydin sanada boyle iyi bir koca olurdum demek icin geliyorsa O BASKA BIRDE BU CANAN NIYE BUKADAR ZEHRAYA DUSMAN ANLAMADIM ZEHRAYA KIZMAK ICIN SUREKLI BIR NEDEN BULUYOR BU GECMISTEN GELEN BIR NEDEN OLMALI GECEN SEZON NAZANI ANLAMAMISTIM BU SEZONDA CANANI ANLAMIYORUM ANLAYAN BIRI BU KARAKTERIN ANALIZINI YAZABILIRMI BIRDE SU OZGEYLE ILGILI NE DUSUNUYORSUNUZ BU GUNKI BOLUMDE SANKI ODA BIR BOYLE USTUNDEKI YALDIZLARI SIYIRIR GIBI OLDU SIZCEDE BIRAZ GIZEMLI DEGILMI BEN BU KIZIN SIRKET AVCISI OLDUGUNU DUSUNUYORUM VE SELIN KARAKTERININ BU DURUMDA DAHA ONE CIKACAGINI VE ZEHRAYLA DOST OLACAKLARINI ZANNEDIYORUM YANI BENCE SIRKETTEKI IYI KARAKTER SELIN OLACAK TIPKI LEYLA GIBI

 25. Direk set calisanindsn aldigim bilgide depoda vurulma olayi olmicak ömer kacirilacsk zehradan para istenecekk zehrayi ömeri göstermek icin yanina getirecekler zehradan önce mügeyi ömerin karisi zannedip ilk mügeyi getirecekler sonra zehrayi sonra ikisininde gözleri baglanacak konak yskininda biyerlerde arabadan atacaklar zehrayla mügeyi polisler depoyu basip ömeri kurtaracaklar bunlar direk set haberi tüyo degil

  • E Zehra’yı kaçırdılar işte. Yani kaçırıldı kaçırılacak. Üstelik Çetin kendi söyledi Zehra Ömer’in karısı diye. Müge’yi nasıl karısı zannediyorlar ki? Üstelik ilk kaçırılan Zehra. Bu olayda biraz karışıklık var. Tam anlamı ile doğru değildir bence. Yine de teşekkürler anonim. Bilgi için. 🙂

  • Anonim bunlar gerçekten set haberlerimi şu işe bak ya haftalardır zehra vurulacak ömer işte o zaman sabahtan gerçekleri öyrenecekti bu ne iş şimdi

 26. Bilseydim severmiydim
  Bakarmıydım o gőzlere
  Tutarmıydım o elleri
  Yakarmıydım YůreğimI
  O kor ateş le
  Hiç bir şeyy bitmeyecek
  Gibiydi oysa
  Aklımamı kızayım
  Kalbime mi kızayım.
  Kalbime soruyorum
  Daha hızlı atıyor.
  Aklıma sorsam.
  Göz lerimi suçluyor.
  Simdi sen sőyle yabancı.
  Sizin oralarda aşk nasıl.
  Anlatılıyor.

 27. Ayy çığlık atasim var.Cetini bogasim canani topuğundan vurasim Ömer’i damdan atasim mugeyi zehirliyesim senaristi kursuna dizesim var çeki düzen verin su diziye piskopata bagladim

  • Seni cok iyi anliyorum,çok haklisin arkadasim,ya gergün sinir olmaya mecburmuyuz ,agiz tadiyla izleyecekmiyiz bölümleri,hele şu canan embesilinden nefret ettim iyice

 28. herkese iyi aksamlar AKILLI tam olarak hangi yorum sayfasinda oldugunun biliyormusun bu sayfada seyrettigimiz diziyle ilgili yorum ve dusuncelerimizi yaziyoruz yani burasi buna hizmet ediyor ama yinede tavsiye icin tesekkurler bu gunki bolumde anladimki canan karakterinin gorevi aysenin herseyi ogrenmesini saglamak acaba ayse canan nin istedigi tepkiyi verecekmi yoksa alev gibi zehra ve omer e yeni bir zafermi kazandiracak buyuk ihtimalle zehra vulmadan onceki hazirlik bu yani aysenin abisi ile hastanede beklemesi icin sanirim ben bunu sevdim ama zehra nin vurulma sahnesi olayini pek tutmadim ama yinede baba anne gelmeden her sey ortuya ciksa iyi olur ve nihat umarim ayseye her seyyi mugeden once anlatir ama bence o resimler zehra nin eline gececek nihata zehra yardim edecek gibi geliyor bana tabi bu hastane sahnelerinden sonra olur herhalde ve canan o resimleri cetin olayindan yirtmak icin buldu yani hersey ortuya cikdiginda beni resimlerle tehdid etti diyecek ama senarist o anne nin goz yaslarini en azindan canandan cikarmali tabi gereksiz hirs ve kiskacligini da herkese sevgiler

 29. bu dizi ile kafayı yemişşsiniz siz kendinize gelin biraz elinizden gelse canınızı vereceksiniz onları aklınızı abşınıza toplayın be biraz

 30. Zehra ortak hesaplardan feragat ettiğine göre istedikleri parayi veremez para için vurulur bence bu ömer e iyi ders olur

 31. Yeni fragman gelmis fragmana gore Simdi bence soyle olacak cetinin dolandirdigi adamlar yani piton cetini depoya kaldirir oda parayi omerden alacagini soyler nereden taniyorsunuz dedigi yer orasi bence sonra cetinde asyayi kacirir parayi almak icin omere santaj yapar ve omer depoya gittiginde onada tuzak kurarlar sonra zehradan omer ve asya icin yuklu para isterler zehrada depoya gittiginde orada vurulur omerin ruyasindan vurulacagini anladik artik hatta depoda vurulacagini anladik bence

  • Tuaanna bir görünüp bir kayboluyorsun ama senin haberlerin olunca diziye renk geliyor arkadaşım bu arada iyi akşamlar canım.

   • Sanada iyi aksamlar canim aslinda buradan takip ediyorum.ama her zaman yorum yazamiyorum tuyo oldugunda yaziyorum genelde

  • Merhaba tuana bir tuyoda geçici hafıza kaybı diyo ya bu omerle zehranin arasını dduzeltmek için mi yoksa canan denen karektersizin bir süre daha dizide kalmaasi için mi.h herkes biliyor ki bu dizide hiçbir suç cozulmuyor cezasını çekmiyor parayı alan kaçıyor nerdeyse masum gosteriliyorlaar.yalan var ihanet var sahtekarlık var hirsizlik var entrikka var cocuk kaçırma vr dossya çalma var santaj var tehdit var……şunu diyorum eğer cananida senaristler masum suçsuz ggossterirllerrse pesssssssss

   • Gecici hafiza kaybi olacak mi bilmiyorum ama ben olacagina pek ihtimal vermiyorum haa izledigim hint dizisinde olmustu ama orada kadin kaybolmus hafizasini kaybetmis sonra onu baska binaam bulmus buldugu adam ona kocaso oldugunu soylemis sonra sans eseri tekrar adamla karsilasmis ve hwrseyu hatirlamisti bizde boyle birsey olurmu hic sanmiyoum cunkunomerle zehranin ayri oldugu her bolum rating kaybi olarak geri doner ki bunu senaristler cok iyi biliyor benim dusuncem vurulma olayindan sonra zehra ailesiyle ilgili gercekleri ogrenip omeri terk edecek

 32. merhaba sule bende bir sitede gordum bu gidisle dizi icinden cikilmaz bir hal alacak butun konu lar havada hele su canan karakteri dikkat cekici degil mide bulandirici biz bu diziye masum duygular icin baslamistik lutven dizimizi diger irec dizilere cevirmeyin bu arada ben zehra nin kocasina kendini gosterme seklini cok begendim genelde dizilerde kadin kendini kocasindan ayrildiktan sonra intikam duygusuyla gosterir ama zehra bunu ask duygusuyla yapiyor ve bunu saklamiyor is kadini sahnesi cok guzeldi ev hanimi sahnesi cok guzeldi kocasina kendini guzellestirerek gostermiye calismasi cok tozundaydi birde su ozge galiba biri tarafindan ozel olarak yerlestirildi oruya nihatin ozgeyle konusma sahnesi cok detayliydi eski calistigi sirketten soz edilirken tedirgin oldu yada ozge nin afilli diplomasi ustunden salak yazilan zehranin zekasi parlatilacak gibi geldi bana harkese sevgiler

 33. herkese merhaba diziye sevtap diye bir karakter giriyormus dogrumu bunun anlami dizideki bazi karakterler cikicakmi demek oluyor yani dizinin suresi belli bazen basrol sahne bulamiyor fuguran kaliyor sahnenin azligindan kemik kadroyu zaten cok az goruyoruz ve sonuca ulasmiyor hic bir konu herhalde senaristde untuyor karakteri niye soktugunu konu iyice dagildi lutven aslolan konuya donulsun artik

  • Oda kim tugba ay daha mügeyi çetini cananı hazmedemedik .dedigin gibi zehrayla ömeri tam göstecekler hemen sabahla kerem görüntüsü ömerle zehranın hala bakışmaları saysan 10 kelime yok yani.akılları hep kötülükte senaristlerin .bu arada gecikti ama yinede günaydın.

   • Ben Demir ve Leyla nın tekrar diziye katılmasını isterim tesadüfen gördüğüm bir dizi idi ama şimdi hiç kaçırmıyorum işten gelince son dakikalar oluyor ama muhakkak internetten izliyorum çünkü dizide temiz ve güzel duygular var

 34. Canım aslınurum nerelerdesin günaydın seni seviyorum sen gelinceye kadar hep yazacagım.sensiz olmuyor canım

  • Leyla hanım sizde hoş geldiniz. Dizi olmayınca neden girmediniz hiç cevap istiyorum, bizim burdaki arkadaşlığımız dostluğumuz sadece dizi için mi? Dizi yoksa bizde mi yok olacağız? Çok üzüldüm çok, bu senin yaptığının bi cezası olmalı 🙂

   • Günaydın site yöneticim dizitv sayfamız nihayet yerine gelmiş sakın sakın bir daha kaldırmayın onu görünce çok sevindim.sabah sabah kargalar bir yerlere konmadan dayanamadım yazdım .ne yapayım çok büyük bir alışkanlık oldu ilk defa akşam adım deliye çıktı .güzel huzurlu gün geçir sitemiz bozulmasın heleki özel bize ait olan hiç kalkmasın anlaştık sanırım.:::)

   • Site yöneticim gerçekten dizi bitincede böyle konuşacakmıyız , sanki herşey bitecekmiş gibi geliyor.bana ama kendimize ait sayfa kalsın ne olur .

 35. Bende çok mutluyum aranızda olmaktan başka bı siteden takip ediyordum zaman kaybı olmuş gerçekten burası mükemmel

  • TUĞÇE HANIM YAZIK GERÇEKTEN, BİZDE İLK GÜNDEN BERİ TAKİP EDİP DİZİ SEVERLERE YORUMLARIMIZLA TÜYOLARIMIZLA EŞLİK EDİYORUZ. SİZLERİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ..

  • Hoşgeldiniz tugçe hanım.bu dizi sayesinde çok güzel arkadaşlıklar kurduk biz tabi bunun mimarı site yöneticimiz tam arkadaş canlısı taktir etmek lazım:):)

 36. Hayirli aksamlar bende sitenin daimi okuyucularindanim yazarak sohbetinize katilamiyorum,elim titredigi icin cok zor yaziyorum .Gulaycigim hafta sonuna kadar Antalyadayim dizimizi izleyemiyecegim senin analizlerinle yetinecegim ,Leyla hanimin yorumlari tuana hanimin tuyolari cok guzel .Ben 55 yasinda emekli bir bayanim .

  • Emine hanım hoş geldiniz sitemize, yorum yazsanızda yazmasanızda her zaman bekleriz sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 37. Herkese iyi akşamlar ya benim aklıma bir şey geldi her yerde Ömer’in kaçırılmasın dan söz ediliyorya ya acaba Ömer şu malum resimleri bulup cetinin kaçırma sin göz dağı vermek için böyle olsa çok güzel olur böylece Canan da bir şekilde ortaya çıkar Ömer bu iki manyağın kuyruğu nu bir birine bağlasan harika olurdu asya olayıda başka bir aksiyon olsaydı iyi olurdu başka türlü o resimler niye Ömer’in çalışma odasında saklandı amac ne yani cetinin hakkını avucuna koymak değilse yani sadece Zehra’nın masumiyetini belgeleme ye hizmet etmesin o resimler çetin ve canan nida cezalandırdı bu resimler isterim birde salim ve hamiyet çocuk değil canan in yediği haltioğrensinler bu nedir ya Zehra dizinin başından beri birilerini koruyor ve boyundan büyük işlere kalkışıyor

 38. kutahyadan yazıyorum evliyim 1.bölümden itibaren izliyorum az önce anonim olarak çıkmış tekrar yazıyorum iyi geceler

 39. Fragman güzelmiydi begendinmi gülaycıgım.o yazdın yazı için seni gerçekten kutlarım nasıl güzel bir yürektir bu cansın sen.

 40. Merhaba arkadaslar Bence Müge Nihat’a gözdağı vermeye çalışıyor•Yani Asya kaçırılmıyor•Ömer veya Zehra kaçırılacak•

 41. Neler yazmıştım oysa ne güzeldi halbuki gülaycıgım canım benim o güzel gönlüne saglık seni seviyorum

  • Iyi aksamlar arkadaslar bakmyorum da sonu da herkes siteye gire bilimis hepimizin gözü aydın oğuz abi nede siteye girmiyorduk sorun cozuldumu ulker de ben de demet de dun siteye girmyorduk simdi bir daha gireyim demim cok ŞÜKÜR bu kes ben de gire bildim siteye

  • Kaçırmışsın sümeyre cananın bazı ihtiyaçları için kullandıgını dile getirdi zehra şirkette ömer parayı eline alınca

 42. Birisi bana bir ip bulsun gidip kendimi asıcam. (bu yorum kesin çkıcak)

  Sabahtan beri bu yazdığım 13.günaydın yorumu. Buda gitmez, geri gelirse artık pes edicem.

  Hepinize günaydın iki gündür siteye giremiyorum.

  ÖZGÜR teyzem yazdıkların için çoook teşekkür ederim… Aslında sana uzunca bir yorum yazmıştım ama çkmadı.

 43. Aramıza hoş geldinizSedaOruc bir ara kendinizi tanıtırmısınız?bir sakıncası yoksa mutlu hafta sonu ve iyi uykular dilerimmmm….

 44. ARKADAŞLAR, VALLA SİTE BÖYLE ÇOK SESSİZ KALDI..ÖZLEDİM SİZLERİ. ŞU AKSİLİK BİR DÜZELSEDE, BİR RAHATLASAYDIK HAYIRLISIYLA..

 45. Bugun resmi sayfa bir resim paylasmisti omer koltukta yeni utanmis sanki kabustan uyanmis gibi zehrada yaninda oda esofmanlariyla yaninda vr agliyor bu sahne bana BGA da bir sahneyi haturlatti orada da omer rolundeki cocuk gece kabus gormus ruyasinda annesinin kendisini terk edisini gormus ve korkarak uyanmisti zehra rolundeki kiz herseyi dinlemis ve adam utandiginda kiza neden boyle davrandigini travmalarini nedn kiza bu kadar kotu davrandigini anlatmisti sanirim 3 hafta kadar sonra zehra omerin neden kendisine boyle davrandigini ogrenecek tabi sahne dusundugum gibi olursa

 46. Veee beklenen hafta geldi haftalar once soyledigim.zehranin vutulacagi sahne bakalim dedigim cikacak mi bu arada fragmanda omer zehraya cok sicak davraniyor ama bunsadece bir oyun bence omer aha fazla ileri gidemeden zehra vurulacak belkide iyisi budur zehranin vurulacagi zaten bize surekli dizide hissettirilitor cunku zehra omere ikidebir ölsem ofken diner mi diyor ki dizide boyle tuyolar sikca oluyor zehra vuruldygunde omerin akli basina gelecek belki cilgina donecek onu kaybetmekten korkacak ama zehra iyilestiginde omerin kendisine neden boyle davrandigini ogrendiginde omerin surunmesini izliycez zevkle

  • Tuĝba hanım, bu gün acayip bir sıkıntı var sitemizde. Sayın yönetici sürekli takipte fakat tamamiyle düzelmedi sorun malesef.bu yüzden yorumlar onaylanıyor, bir süre sonra siliniyor kendiliĝinden..İNŞAALLAH fazla sürmez sıkıntı..hayırlı akşamlar..

 47. bunların arası tam düzelir gibi olur asya kaçırılınca ömer başlar kuzeninle bir oldun yeğenimi kaçırdın diye.. zehranın vurulacağı sahnesi de bence seyircinin hayalinden öteye gitmez

 48. Desenize kötü karekterler toplaniyo mügeyi hiç sevmedim çok gıcık biri diziye hiç yakışmadı ömerle zehranın arasındaki kırgınlıkda çok uzadı zehra neden aralarının açıldını bilmiyo buda dizide sıkıcılık yapiyo

 49. Sev insani ayirt etmeden
  Sev.ayse yi severken fatma yi incitmeden sev. insani insan oldugu icin sev
  Akil yasta degil bastadir sozunu hatirlayarak sev
  Senin mutlu oldugun belki
  Baskasi nin mutsuzlugu dur
  Belki onu dusunerek sev
  Sevmek guzel dir özeldir
  Çok özen ister kirmadan
  Incitmeden sevmek belkide
  En guzeli

 50. Zehranin şirkete gitmesi çalışmaya başlaması iyi mi kötü mu bilemedim zehrayi parası için evlendi zanneden ömer şimdi hakliymişim diyecek zehraya daha kötü davranacak sanki

 51. Su damlam ,kelebeğim bizde derler ki tılısım var bunda [kendine bağlayan sevdiren] sendede var kendini sevdirdiğin gibi seven sayanları bol olsun senin gibi tatlıdır annen selamlarımı ilet hoş geldin kelebeğim ikinci prensezim cuma duanın televizyondan telefonla fotarafını çektim whatsapptan cuma mesajı diye attım gecen Gülay,cım seninde kandil mesajını çok beğenildi
  [televizyondan internete giriyorum su damlam]
  sevgimle öptüm …..

  • Ozgur teyzem canim benim cok tesekkur ederim .ya beni. Ne kadar mutlu etdin duani paylasman cok guzel Rabbim sevabina yazsin tekrar tesekkur ederim hos bulduk canim teyzem ve aleykum selam iletirim selamin …dualarin icin cok tesekkur ederim boyle dualari yazmak icimden geliyor ben cok seviyorum insanlari dualarla guzel sozlerle mutlu etmeyi …sen benim gercekden kalbimle hiss etdiyim insansin sevgimle kal diyorsun ya cok mutlu oluyorum sende benim sevgimle kal .opuyorum canim kocaman sariliyorum ben cok seviyorum seni

 52. Hayirli cumalar arkadaslsr. Bugun resmi sayfa yeni bir resim paylasti orada omer yataktan kabus gormus gibi uyaniyor zehrada agliyor. Bu sahnr bana BGA da konbir sahneyi anlatti hatta tipatip aynisi. Ordada erkek karakter ruyasinda annesinin gidisini goruyor ve o sirada kiz herseyi dinliyor tabi goz yaslari icind. Erkek karakter uyaninca herseyi neden sevdigi kiza anlatiyordu. Bakalim bizdede oyle mi olacak. Tabi biraz aksiyon ve omerin surunmesinden sonra olacak bunlar olursada.

 53. şükretiğim şu an üç şey….
  1 aşk iyi ki izledim…..
  2dizi beni önce Gülay‘ımın analizlerine aşık etti….
  3 ilk kez yasaklara internetteki aldırış etmedim dayanamadım Gülay‘ıma yazmaya başladım ….
  iyiki hayatımdasın Allah bu sevgiyi nasıp etmiş bana iyiki varsın duygulu kızım …..sevgimle….

 54. Oğuz hacam. çalıkuşu,Aytaç,TatlıcıÜlker,Şule hanım,Çiçek hanım ,Leyla‘cım ,Nurbanu .Aslınur,Handan hanım ,Demet,cim ve yorumumu okuyan dostlar……cumanız hayırlı,dilekleriniz gercek olsun….güzel yorumlara…..

 55. Gunaydinlar gulay,tatlici ülker, su damlasi ,aytaç ,demet handan,şule, özgür hanim ,leyla hanim ,tuğba,tuana,site yöneticisi ve diğer arkadaşlar herkese iyi gunler hayirli cumalar

 56. Gülay‘cım akşamın mutluluğu ,tebessümü hiç bitmesin o güzel yüzünde….sevgile duygulu kızım
  bana ikinci annem diyen komşumun kızında kahvaltıya davet edildim…öyleden sonra görüşürüz kır çıçeğim günün aydın duaların kabul olsun…..sevgimle….

 57. SU DAMLAMgünaydın canı gönülden amiyn senin duaların dileklerin gercek olsun hayat uzun sanırız gençken birdebakmışız 50 yılıgeride bırakmışız hiç bir şey üzülmeye deymez ben sana sabah kalkınca aynaya bak dedim artık cevap verirmisin yorumlarıma teyzen seni bekliyor kelebeğım Allah yar ve yadımcın olsun sevgimle…..öptüm….

  • Canim canim canim benim Ozgur teyzem hayirli cumalar bitanem ben senden kocaman ozur diliyorum yorumlarini cevaplayamadim Şimdi burdayim hepinizi cok ozledim canim kelebegim diyen diline kurban olurum senin tesekkur ederim dualarin icin varligin yeter huzur ve rahatlik buldugum insan rabbim sana yar olsun .sabah uyanip aynaya bakiyorum ve ozgur teyzem hayat cok guzel diyorum .tesekkur ederim sen nasilsin? bitanem benim seni cok seviyorum kocaman kocaman sariliyorum opdum burdayim

 58. Günül sitesinin kalbi güzel insanları cumanız mubarek olsun yorumu okuyanların duaları gercek olsun sevgimle Gününüz aydın olsun…

 59. İyi geceler ve yorumlar gönül sitesinin kalbi güzel insanları Gülay’cım prensimizin mutluluğu daim olsun seninde….. Çiçek hanım hayatınızda sizi seven sayan kişiler çoğalsın başkalarının yokluğunu Allah fark ettirmesin size sevgimle Tatlıcı ülker çiçek hanıma cevabın çok güzeldi 18yaşından olgun cevap allah güzellikler göstersin sana Aytaç iyi geceler yorumunu okudum sevgimle küçük gelin ne muradın varsa allah versin sana kırçiçeğim tatlı tatlı uykular ,rüyalar Sudamlam gel artık tüm site halkı allah’a emanet olun….

  • Çok tatlılardı, çok güzel hazırlanmışlardı. Bu kadar güzel olacaĝını tahmin etmemiştim. Çok farklı bir anı oldu bizim içinde..hayırlı geceler özgür teyzecim..

  • HZ .MUHAMMEDin ehlaki
   HZ.SÜLEYMANin seadeti
   HZ.EYUBun sabri
   HZ.YUSUFun guzelliği
   HZ.ALİnin edaleti ve 124 bin peyğenberin duasi sizinle olsun
   Bu gun cennet ve Hz MEHDİ etirli cuma ya rabbim cumamizi mubarek et dualarimizi kabul et
   Ve
   Allahim bu duani okuyan arkadaslarimi karanlikta birakma derd verip derman aratma kalplerini bulandirma can acisi duyurma sevdiklerinden ayirma yuvalari hep mutlu huzurlu ve bereketli olsun dualari kabul ibadetleri mekbul olsun
   Hayirli cumalar arkadaslar

 60. Ömer gibileri gerçek hayatta evlenip çoğalmasın lütfen. Hâlâ Ömer ve Zehra’nın birlikte, bir arada olmasını isteyenler kendi kızlarını, kardeşlerini Zehra’ nın yerine koyup bir daha düşünsünler. İyi akşamlar

 61. Ömer’e çok kızdım bu kadar acımasız olamaz insan Zehra kolyeyi alipta yüzüne firlatcakti Ömer’in.o mugemidir nedir çok sinir oluyorum böyle tipleri nereden buluyorlar anlamadım.o müge çetin canan ne zaman diziden çıkacaklar insan bunlara bakınca sinir hastası oluyor.aysede yeni tanıdığı birine nasıl çocuk emanet ediyor anlamadım.

  • Kütahya’da bir izleyici hoş geldin, bi görünüyorsun bir daha ki sefere 2 ay geçiyor 🙂

 62. tuananin tuyosu dogru cikicak ama sanirim mugeyle degil cananla is birligi yapacak cetin gibi geldi bana bu isin sonunda canan buyuk ihtimalle yirtar alev gibi kuzenler hep dort ayak ustune dusuyor ama umarim canan ya hapise girsin yada mezara para birtek bu sahtekarlara lazim sanki baskasinin malinda hak sahipleri ama insallah alevin hirsinida omer canandan cikarir

  • Iyi akşamlar Ülker’ciğim. Zehra’yı gördün mü son sahnede? Maaşallah ne kadar güzel olmuştu. Allah nazarlardan saklasın.

 63. Özgür hanim rica ederim affetmek ne demek siz nerden bileceksiniz ki sorun yok anneme gelince benim için çoktan öldü

 64. Şimdi üzüldüm anne baba,kardeş kan bağı alan akrabaların bunlar benim dayanma güçümdü benim için annelik çocukların yanında tartışmak ,yüksek sesle konuşmak onlar incinir diye hayatımda olmadı Allah anneniz hayatta ise merhamet versin ben çok sevip sayılan kişi iken hanım annemin aklak ne yapsın elkızı ne sevmesi
  halaa kambimi sızlatır Allah evladınızdan ve eşinden torunlarınızdan yüzünüzü güldürsün Çiçek hanım yaranızı sızlattım beni af edin küçük eltimde gördüm hak etmeyen diğer çocuklara her şeyini veren anne yaşayanı bire bir gördüğümden siz‘i çok iyi anlıyorum sevgimle kalın …mutlu yorumlara….

 65. herkese merhabalar cogu yorumda omerin pisman olup zehradan ozur dileyecegi dusunuluyor ama bence belki biraz kirilma olur cunki omer defalarca zehraya haksizlik ettigi ortaya ciktigi halde bu durumda zaten bana omerin asik halide hic inandirici gelmemisti cunki boyle bir karakterin ayaklarinin yerden kolay kesilmesi inandirici olmaz adam ne diyor ben babam gibi olmuyacagim neden cunki babasi annesine yalvardigi icin bir cocuk icin baba en guclu kaledir ve omer babasini sefil halde gordu bu yuzden soguk ve mesafeli bir insan kisiligine burunmus olmali ve zehra onun askki pervanenin atese olan askina benziyor kanatlari yansada o atesin etrafinda donuyor dizide basi belada olan iki kisi var biri asya oburu zehra ikisinin aglama sahnesi ayni masumlukta idi ve asyayi oynayan cocuk inanilmaz basarili oynadi rolunu

 66. Merhaba ozgur hanim evet merhametli olmak kolay affetmek güzel bir şey ama insan benim gibi hiç ummadığı bu hayatta beni ondan fazla kimse sevemez dediği annesinden bile darbe almış biri olarak benim neler hissederek bu diziyi izledigimi bir tek ben bilirim ben ömer gibi başkalarından değil kendimden çıkarttım insanlara kolay kolay yakınlık kuramam çünkü çok kirilganim herşey i dert ederim hep anne sevgisinin eksikliği allah kimseye göstermesin çok incitici.

 67. Gülay‘cım evet çocuk odeğerli varlık bizler bazen anlamayız aslında büyüyüp küçülmüşlerdir bizler onlar için sevince anne olmasada çok değerliyiz belirtimya yenge olduğum halde günler önceden gelicekmisin?gidicezmi?çocuk dünyası sorup anlamak paylaşmak beni mutluluklara görüren guygu…..sevgimle YavuzSelim‘in unutmuyacağı mutlu günü,günleri olsun işlerin rast gitsin teyzesi….oğluşunu öptümAllah nazarlardan korusun ….amiyn….

 68. Selam arkadaslar nasilsiniz oğuz abi gülay abla özgür teyze tuana abla demet ulker cicek abla handan calikusu ve diger site halki hepinize selam olsun yeni gununuz uğurlu oldu siz cok sevyorum canım arkadaslarim

 69. selamÇiçek hanım bizler istiyoruz Zehra Ömer‘i süründürsün naif ahlaklı kişilik kini bilmez pek ,ben senin kadar acımasız olmuycam sözleri kırgın olsada uzun sürmez gibi merhamet hataları ile insan sevmek …..çocuklarıma söylerim hep iyi ile her kez geçinir kötü ile geçinip ona bir şeyler vermek önemli kötülerin sayısınıAllah azaltsın dünyam yaşanır güzel bir yer olsun her köşesi…..iyi günler seygiyle kalın…

 70. Şu an okuduğm yorumlar beni nerelere götürdü….sevdiğim şeylerden biri bir çocuklaparka gitmek onun istediklerini yaparak zaman geçirmek ve annelik …..büyük bir ailede gelin olmak çocuklarımın ne toplantılarına ne etkinliklerine katılabildim yeryüzünde varlığına inanmadığım aile ortamı 20yıl arabadan in arabaya bin sonra karıdan karşıya geçerken 20sonra çocuklarım bana bir şey olucak diye akılları çıkardı şimdi çok olmasada rumuzda ki gibi özgürüm ne mutlu çocuklarının heyecanını görmek destek olmak küçük kaynımın çocoklarında yaşadım o güzel heyecanları gururla beni çok severler ilk davet ettikleri kişiyim bu günlere şükür her işimi başarıyorum o tutucu hayattan sonra ….Allah en güzel ünüversitenin bitişinde kep attığını göresin Gülay’cım ve tüm site anneleri sevgimle…

  • Özgür teyzecim, evet çocuklarımın her etkinliklerinde bulunmaya çalışıyorum. Elimden geldiĝi kadarıyla mutluluklarına ortak oluyorum..geçen gün bir etkinliĝe katılmasına izin vermedim oĝluşumun..buda bana pahalıya patladı. Ve bidaha sana anne demiycem dedi..ben onun bakış açısıyla düşünüp deĝerlendirmedim. Ben aman ne olacak birinede katılmıyversin dedim, ama o etkinlik çocuĝumun içine dert oldu. Her fırsatta söylüyor sen beni oraya göndermedin diyor. Bu yüzden onun gözüyle bakmaya çalışıyorum..

  • Sanırım bu anonim sensin Çiçek ablacığım. Sağol bende iyiyim. Çocuklarımda iyi çok şükür. Şimdi küçük oğlum ile evdeyiz. Sabah büyük oğlumu okula göndereceğim sırada uyandı,kahvaltısını etti. Şimdi mutfakta oturmuş beni bekliyor. 🙂 Yemek yemeyi çok seviyor benim oğlum. Gülay’cığım sende sakin ol. Benim oğlumunda gösterisi var ama ne yazıkki ben katılamayacağım. Babası gidecek bu defa. Sende sakin olmaya çalış. 🙂 Oğlun da çok heyecanlıdır eminim. O’nunla ilgilen sen. 🙂 Görüşürüz arkadaşlar. Sonra uğrarım yine.

 71. Gulaycim ne mutlu sana böyle güzel evlatlar yetistiriyorsun Allah başarılarını daim etsin kolaylıklar versin sen ondan daha heyecanlisindir hep öyle oluyor

  • Hocaları vatsaptan yazmış miniklerim çok heyecanlı, onlarla konuşup sakinleştirin diye, ama biz onlardan daha panik ve heyecanlıyız..anne sahneye çıkmak istemiyorum diyor, bende ama ben seninle gurur duymak istiyorum dedim, oda, tamam ya tamam çıkıcam dedi bana..

 72. Zehranin aglamalarina artık dayanamıyorum yazık kıza ben hazalin annesi olsaydım rolde olsa bu kadar anlamasına dayanamazdı çok başarılı biz bile agladik zehra anlayınca ama artık ağlama sırası ömerde inşallah zehra kolay kolay affetmezde sürdürür omeri ağlarken gotmek büyük zevk olacak kolyeyi çıkartırken yüzündeki ifadede kıza yaptığı eziyetten ne kadar zevk aldığı belli oluyordu çok üzüldüm ömerde Zehra gibi yansın yıkıldım üzüntüden uyuyamasin yemeden içmeden kesilsin ama zehradan yüz bulamasin seven insan sevdiğine bu kadar büyük kötülük yapamaz ömer dengesiz Zehra affetse bile yarın öbür gün başka bir problemde yine psikopat omere dönüşür bu O merle ömür geçmez Zehra nin işi zor bu O merle

 73. Herkese günaydın arkadaşlar. Nasılsınız? Hepinize ayrı ayrı yorum yazacaktım ama unutkan biri olduğum için illaki birinizin ismini yazmayı unuturdum. Ve bu durum hoş olmazdı. Hem yeni gelen arkadaşlarda var. Böylesi daha iyi. Ee sizler nerelerdesiniz dün geceden beri? 🙂

 74. Gulaycim gunaydin sitedeki bütün arkadaşlarım gunaydin nasılsınız iyi misiniz herkese hayirli gunler

 75. Günaydın arkadaşlar. Fraqmanda Zehra Ömere işimi yapıyorum söylüyor. Zehra şirketde işemi başladı.

 76. GÜNAYDIN GÜZEL SİTENİN GÜZEL İNSANLARI:-)

  DEMETCİM kusura bakma dün akşam sitede diyildim. O yüzden sana hoş geldin diyemedim. Dizibilginin en eski yorumcularından biri olarak hoş geldin diyorum:-) İyiki aramıza katldın. Pişman olmazsın:-)

   • Günaydın Ülker’ciğim. Teşekkür ederim canım. Ben Dizibilgi.Tv’ye çok önceden yazıyordum zaten. Sadece bir süre ara vermiştim,hatta uzun bir süre. Sadece arada sırada bir uğrayıp Aslı ile konuşuyordum. Şimdi biraz daha yazabileceğim. Son bir haftada pek zamanım olmadı. Şimdi biraz müsait olunca arkadaşlarımla konuşayım dedim. Sen nasılsın? Bugün işe gitmedin sanırım. 🙂

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017