Adını Sen Koy 238. Bölüm Özeti (13 Aralık Çarşamba) Fragmanı

Adını Sen Koy Ömer Ölecek mi Piton Vurdu mu: Piton Zehrayı Vurdu mu? Yoksa Ömeri mi vurdu? Piton Zehraya mı sıktı yoksa Ömere mi ? Ömere ateş edince Ölecek mi?

Elbette Zehra ölmeyecek. Cananın haber verdiği Ömer Zehrayı kurtarmak için gelecek ve Pitonun elinden Zehrasını kurtaracak. Zaten Piton Zehrayı korkutmak için duvara doğru ateş etmiştir. Ancak bu kez Piton silahını Ömere doğrultup ateş eder. Ömer ölecek mi, Piton nasıl bir hareketle alt edilecek? Detaylar birazdan..

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyenlerin merak ettikleri son günlerdeki aksiyon sahneleri ile herkesin merak edeceği bölümlerin çekildiği Adını Sen Koy 238. Bölüm Özeti (13 Aralık Çarşamba) Fragmanında neler olacak neler yaşanacak sorularla birlikte sizlere bunları aktarmaya çalışacağız. Resmi özet de gelirse konu içeriğimize ekleyeceğiz..

Mügenin Nihat Üzerindeki Emelleri bitmek tükenmek bilmeyecek gibi görünüyor. Müge en son Nihatla birlikte çekilmiş el ele resimlerini ona gösterip şantaj peşinde koşarken Müge önce yalvarır ardından ise pes etmeyeceğini ve Nihatı eninde sonunda ikna edeceğini söyler..

Zehra ise para dolu çantayı almamış ve Ömeri orada bırakıp ayrılmıştır. Ömer ise farklı hayaller kurmaya devam eder, Ayşeye karşı da oyun oynadığını düşünür ” Tamam benden nefret ediyorsun sevmiyorsun ama ya Ayşe ne olacak diye geçirir içinden” Zehra ise pervasızca kıvranmaya devam eder..

Çetin konağın yanına kadar gelmiştir ve Zehrayı arar. Artık paraya olan muhtaçlığı tavan yapan Çetinin Zehrayı kullanıp parayı elde etmesi daha kolay olacaktır. Çetin eğer parayı getirmezsen Cananı öldürecekler der ve bu tehdidi de iş yapar ve iş Zehraya kalır..

Ömer ve Zehra yemek sırasında birbirlerine olmadık iltifatları ederken hiç gerçekçi değillerdi. Bunlardan gerçekten bıktık, tamam sayın senarist bir iki olur ama sürekli sürekli de suyunu çıkarmaya gerek yok bu sahnelerin..
Ömer sonunda ağzındaki baklayı çıkardı, neden parayı alıp gitmiyorsun, para için nelere katlandığını biliyorum diyerek. Bilmiyordu ki Zehra o parayı kendisi için almayacak.. Bilmiyordu ki kaç zamandır yanındaki insanı henüz tanıyamadığını..

Belli ki Ömerin tek korkusu Zehranın parayı alıp kaçacak düşüncesi.. Yanlış olsa da bunun yanlış olduğunu kabul etmesi zaman alacak belli ki. Güvenmek hayatın en zor işi olsa gerek. Ömerinde derdi güvenebilmek işte anlayın artık..
Zehranın mektup yazarak parayı alıp gitmesiyle Ömerin mektubu adam akıllı okumaması sonrası oda annem gibi parayı alıp gitti demeye getirdi. Beni yanıltmadı deyip Mektubu yaktı, bu para Cananın hayatı içindi kısmını okuyamadı bile..

Pitonun parayı alıp karşılığında Cananı bırakması normaldi ama sonrasında Zehra ile işi bitmemişti Pitonun. Ömerin yapacağı ortaklıkları durdurma hedefindeki Piton aldığı emiri uyguluyor ve bunu kabul etmeyen Zehranın başına Silahı dayıyordu..
Peki Ömer yetişebilecek mi? Ömer Zehrayı pitonun elinden nasıl kurtaracak? Asıl soru ise şu? Piton Zehrayı Vurdu mu? Zehra Ölecek mi?

Elbette Zehra ölmeyecek. Cananın haber verdiği Ömer Zehrayı kurtarmak için gelecek ve Pitonun elinden Zehrasını kurtaracak. Detaylar birazdan geliyor..

Zehranın kaçırılıp Piton ve adamlarınca götürülmesi ve Cananın kendisine gösterilmesi sonrasında Zehranın yüzüğünü alan Piton biran evvel parayı bulup getirmesi için süre vermiştir Zehraya. Zehranın tek çaresi Ömerden alacağı para ile Cananı kurtarmaktır. Ancak Ömerden bu parayı nasıl alacak nasıl isteyecek. En önemli soru da Ömer güvenip Zehraya parayı verecek mi yoksa ona inanıp Pitonun hazırladığı oyuna dahil olacak mı?

Zehranın Ömere bıraktığı Mektubun etkileri Ömeri nasıl bir duruma sokacak? Mektupta Ömere her şeyi bir bir anlatan Zehranın yazdıkları Ömeri ikna edecek mi?  Ömer Zehra’nın kendinden istediği 1 milyon paranın nedeninin aslında Çetin’in kurmuş olduğu oyun ve planlarından dolayı olduğunun detaylarını ve geri kalan her şeyi bu mektupta Zehranın yazdıklarından öğrenir.

Peki Mektubu okuyup gerçekleri öğrenen Ömer Zehraya inanacak mı? Yoksa artık yalanlarından bıktım deyip olanca öfkesi ile Zehrayı kıracak mı? Zehra’nın peşinden depoya gitmeye karar veren Ömer hangi gerçeklerle yüz yüze kalacak? O sırada zehraya doğrultulmuş olan silahın patlaması ile kim ölecek? Tahminimizce Zehraya doğrulan bu silah değil Ömerin ateşleyeceği bir silah patlayacak.

Bu patlayan bir silah sesiyle ortalık karışacak. Zehraya doğrulan silahın tetiğini çeken kim olacak? Herhangi birisi vuralacak mı, yoksa bu vurulan Zehra mıdır? Silahtan çıkan kurşunlar ile başka kimler yaralanacak? Silahın tetiğini çeken kişi olay yerinden kaçabilecek midir? Zehra vurulduysa Ömer ne yapacak, nasıl bir tepki verecek?

Bu olayda ölen biri olacak mı?Adını Sen Koy dizisine veda eden bir karakter olacak mı? Pitonun rolü erken mi bitecek? Müge hangi amaç için özel bir görüşme talep edecek? Sabah ve Keremin zor duruma düşüren gelişme ne olacak. Dizimize yeni giren Sevtap kim için gelecek? Tüm bu sorulara yanıtlar almaya çalışacağız çarşamba günü. Hepsine aynı gün cevap bulur muyuz bilmiyorum ama bir kısmının netleşeceği ve izleyeceğimiz kesin.

Büyük umutlarla para bekleyen piton amacına ulaşamamıştır. Beklediği parayı alamayan Piton sinirden küplere biner. Piton artık Ömer’e de düşman olmuştur. Pitonun da devreye girmesiyle Ömer’in başı büyük bir belaya girer. Bakalım Ömer başını bu beladan nasıl kurtaracak? Zehra bu sırada ne yapıyor olacak izleyip göreceğiz tüm gelişmeleri..

Adını Sen Koy 238. Bölüm (13 Aralık Çarşamba) Fragmanı

Adını Sen Koy 238. Bölüm (13 Aralık Çarşamba) Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 238. Bölüm Özeti (13 Aralık Çarşamba) Fragmanı (40 Yorum)

 1. Valla şulecim ben bu dizi bu sezon bitsin istiyorum.sinirden hergün beyin hücrelerinin oluyor yaslancaz dizi izliyoruz diye. En azından erkan ve hazal daha güzel senaryosu olan dizileri filmleri hak ediyorlar. Oyunculuklarina bir lafimi yok her geçen gün dahada iyiler.bizi senaristler yordu bay di bıktık ama birakamiyorum .seviyorum hazali erkanı.daha iyi yerlerde görmek isterim.sigariyi bile bırakmış bir insanım oysa diziyi birakamiyorum.

 2. Iyi akşamlar herkese.valla bıktık bu omerin annesinden her bolum en az iki defa hatırlatıyor kendini.artık bulsunlar omerin annesini de annesine hesap sorsun .acısını zehradan çıkarıyor. Zehrada artık bu olayı bari söylesin omere sonuçta asya ayşe tehlikede. Zehra omere söylemeli yoksa ömer haklı olarak kızar onlarla ilgili meselede zehra tek başına karar vermemeli. Hem niye herkesi zehra kurtarıyor zehra herkesin annesi mi her yük 45 kiloluk zehrada .dağ gibi ömer dururken. Senarist omere aşık herhalde ömer zehradan nefret etsin diye elinden geleni yazıyor.bir türlü kavusturmuyor aşıkları .bu kadar hayal kırıklığından sonra nasıl yaşanır aşk.

  • Yazdıkların hepsi dogru çiçek bu kadarı çok fazla mafyayla iş birligi yaptıgını zannetti bu gecede her şey kötüye gidiyor vallahi ha düzelir diyoruz beterin beteri oldu zehra anlatmassa işi zor bu senarist gerçekten kadın düşmanımı nedir çiçek.

 3. Şirin kötü kraliçem nasılsın bakalım .evet zehranın susması ömerin gerçekten hakaretleri baydı daha ne kadar sürecek bunların hali böyle.

 4. Ömerde hiç fırsat vermiyor konusmasına ama hep annem gibisin deyip duruyor vallahi zehrayla ömer bir an önce atağa geçmeli yakında babanne gelecek yandı zehracık zaten bizi iyisi bulmaz hele o cananı gözüm hiç görmesin.

 5. Evet dizi bitti ömer yetmedimi zehraya zulmün neden konuşmuyorsun zehra gidecek diye aklın çıktı .niye bu kadar acımasızca davranıyorsun bir kere bile dinlemeyi ögrenemedin hala para için annem gibi deyip hayal edecegine zehrayı dinlemeyi asla ögrenemedin ne oldu .sevdiginin elinden tut bir kerede kalbinin sesini dinlesen ne olur, herşeyi senden saklıyor zehran ama sensiz yaşamayı göze alamıyor .anlayacaksın ama sevdigin kadına yaptıkların için nasıl bir özrün olacak acaba çok merak ediyorum .o mektubu okumadan yaktın, içinde ne yazdıgını merak bile etmedin.artik mutlu bir ömer zehra ne zaman görecegim acaba bu kadar aklı kötülüge çalışan görülmemiştir.

 6. Bu dizi in geçen sezonu daha güzeldi hiç duygu yok ömerin yanlış anlamaları bıktırdı zebranın gizli işler çevirmesi çok sacmaladilar

 7. Zehraya sinir oldum ömerden gizlerse sonu böyle olur bunu yazanda yazamamış bazıyazilanlar hiç gerçekci degil

  • Oylece evli bir kadin basina buyruk gidecek orada basina neler geleceginden habersiz turk toplumunda aile cok onemli evliligini tehlikeye atacak sekilde kocasindan habersiz kuytulara gidecek.bence filmde olsa oyunculari koyun gibi omeride zengin ve yanina herkes parasi icin yolmaya giriyor.seneryo hep kendini tekrar ediyor .gunluk dizide olsa milleti sinir tipleri koyup delirtmeyin.muge gereksiz nihatla ayse ve cevriye onlarida mahvettiniz.cevriye cevvaldi oyle bir hale getirdinizki burunlarinin dibinde muge at kosturuyo sikici insallah senaristler toparlarlar diye umuyorum.cunku canan muge cetin gereksizler

 8. Ömer elinde silahla gelip ulan or… hep bunlar senin yüzünden oldu deyip Cananı vurur sonra çetoya ateş eder pis pe. ..k der.piton korkmuştur altına kaçırır.pitona adamları güler bunun üzerine piton ile adamları arasında çatışma çıkar piton ve adamları birbirini öldürür.ömer gidip zehranın elini tutar canım beni afet gel sana dondurma ısmarlıyayım der birlikte gidip dondurmacidan 1 er tl lik külah dondurma alıp dondurmayı yiyerek yürüye yürüye giderler bölüm biter.

 9. Zehra parayi goturmus olsa kafasına silah dogrultmazlardi tam o sırada ömergelecek silahını ateşleyecek ömer polislerle gelecek piton ve adamları kacacakpiton yeni bir plan yapacak tahminime gore

 10. Zehra parayi almayacak çünkü fragmanda cetin e polise gidicem dedi cetin de parayi getir dedi parsyi alıp gitse o mektubu yazmazfi gururunu daha fazla ayakları altına almaz bir de ömer mektupta yazılanlara inanıp kurtarmaya gitmezdi parayi alsa zehra ayrica fragmanin başındaki romantik sahne ayşe orada olduğu için olabilir ama çok gerçekçi gözüküyor yine de sanki aryik omer zehraya insnmis gibi

  • Bence fragmanin evvelindeki sahneler omerin ya da zehranin gecmisi hatirlamasi parfum sikarken de oyle olmusdu

 11. bu dizi ekibinin bildiği tek şey kaçırılma ,entirka fesatlık ya çok daha güzel şeyler var koca bir sezon bu izledik şimdi aile içi fedekarlıklar mutluluk çocuk yetiştirme ve gizemler ortaya çıksın kendini kurnaz ve aklılı sanan çetin ve salak cananla uğraşıyoruz para kolay kazanılmıyor eşeğin aklına karpuz kabığını getirmeye gerek yok….calışmadan ne güzel birini kacır fidye al zaten otalık kötü iyi birşeyler olsun derken diziyi berbat ettiniz insanlarla alay mı ediyosunuz millet balık beyinli deyil……artık izlemeyeceğim sinirlerim bozuluyor…….

  • Aynen nermin hanım size katılıyorum hep yalan hep bir oyun yalan üstüne kurulan evlilikten ne olur dizinin içine ettiler başlayaldan beri bir paradır gidiyo başka da bişey yok

   • Ama maalesef halkımız bundan hoşlanıyor daha çok reyting alsın diye omere zehranin arasını bozdular entrika silah vb koydular dünkü reytinglerde 14. Sıraya yükseldi dizi herşey reyting için bizi dikkate alan yok

 12. Biz bu canan ve çetin den birde cananin safoz annesinden ne zaman kurtulacağız acaba. Zehra saflığı hala dan almış sanırım.zehrada böyle akrabalar oldukça z ehrayla omerin başı dertten kurtulamayacak.

 13. Fragman analizim aynen dogru cikiyor demekki zehrayi omer kurtaracak demistim oda dogru cikacak demekki yukardaki resim yarina aitse aynen desigim gibi olacak silahi atesleyende omer olacak

  • Yukarıda Ömer’in adamın başına silah dayadığı resim,Yasemin ve Koray’ın kaçırıldığı bölümün fotoğrafı. Hatırlarsanız Ömer kurtarmıştı Yasemin ve Koray’ı

 14. Bos bir bolum daha geride kaldi zehra vurulacaksa vurulsun artik ne olacaksa olsun artik omerin hakaretlerine dayanacak gucumuz kalmadi cok yavas ilerliyor saten

 15. ben sabirsizlikla zehranin vurulma sahnesini bekliyorum. Artik bu hafta mi olur, gelecek hafta mi onu bilmiyorum. Sadece yakinda Omerin pismanligini izlemegi cok istiyorum. Artik Omerle zehranin bu durumuna 2 haftadan fazla katlanamam. Genelde sabirli insanim. Zaten bu yuzden katlandim simdiye kadar. Ama artik sabir kasem dolmaya basladi….. Insallah Nazmis senaryoyu degisip de bizi deli etmez…

   • Sanki beş yaşındaki insanlar izliyor gibi yazıyorlar senaryoyu Zehra nin saflığı artık yuh bu kadar da olmaz dedirtiyor ayrıca iki sezondur Ömer in hep aynı takım elbiseleri giymesi de gıcık sponsorlar yeni yeni güzel sık kıyafetler verseler ya

 16. Saflik aptallikta artik biryere kadar olur,bu ne yahu,tv dizilerinde gördüğüm en safi salagida zehra idi ,insani ekran basinda çileden çikartiyor

  • bazen evet bende cileeden cıkıyorum ..birdaha izlemk istemiycem diyorum ..malesef merak işte cileden de cıksak izliyoruz

 17. Sadece artık ömeri takım elbiseyle görmekten göz zevkim bozuldu resmen bu nedir ya kazak pantolon varken bunlara neden özen göstermek bu kadarmı zor inşallah bundan sonra zehranında aklı başına gelirde o canan için parmagını dahi oynatmaz.biz söylemekten yorulduk artık. Saflık ne zamandan beri aptallıga bıraktı yerini şaşırttı gerçekten.

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017