Adını Sen Koy 239. Bölüm Özeti Fragmanı (14 Aralık perşembe)

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Adını Sen Koy 239. Bölüm Özeti (14 Aralık perşembe) fragmanında neler yaşanacak neler olacak sizlere fragmanla birlikte uzunca yazacağız. Ömer ile Zehra arasındaki güven bunalımı son hızıyla devam ederken Ömerden istediği 1 milyon lirayı Ömerin vermesinin ardından yaşanan gelişmeler dizimize damga vuracak.

Piton Zehrayı Vurdu mu? Yoksa Ömeri mi vurdu? Piton Zehraya mı sıktı yoksa Ömere mi ? Ömere ateş edince Ölecek mi? Elbette Zehra ölmeyecek. Cananın haber verdiği Ömer Zehrayı kurtarmak için gelecek ve Pitonun elinden Zehrasını kurtaracak. Zaten Piton Zehrayı korkutmak için duvara doğru ateş etmiştir. Ancak bu kez Piton silahını Ömere doğrultup ateş eder. Ömer ölecek mi, Piton nasıl bir hareketle alt edilecek? Detaylar birazdan..

Mügenin Nihat Üzerindeki Emelleri bitmek tükenmek bilmeyecek gibi görünüyor. Müge en son Nihatla birlikte çekilmiş el ele resimlerini ona gösterip şantaj peşinde koşarken Müge önce yalvarır ardından ise pes etmeyeceğini ve Nihatı eninde sonunda ikna edeceğini söyler..

Zehra ise para dolu çantayı almamış ve Ömeri orada bırakıp ayrılmıştır. Ömer ise farklı hayaller kurmaya devam eder, Ayşeye karşı da oyun oynadığını düşünür ” Tamam benden nefret ediyorsun sevmiyorsun ama ya Ayşe ne olacak diye geçirir içinden” Zehra ise pervasızca kıvranmaya devam eder..

Çetin konağın yanına kadar gelmiştir ve Zehrayı arar. Artık paraya olan muhtaçlığı tavan yapan Çetinin Zehrayı kullanıp parayı elde etmesi daha kolay olacaktır. Çetin eğer parayı getirmezsen Cananı öldürecekler der ve bu tehdidi de iş yapar ve iş Zehraya kalır..

Ömer ve Zehra yemek sırasında birbirlerine olmadık iltifatları ederken hiç gerçekçi değillerdi. Bunlardan gerçekten bıktık, tamam sayın senarist bir iki olur ama sürekli sürekli de suyunu çıkarmaya gerek yok bu sahnelerin..
Ömer sonunda ağzındaki baklayı çıkardı, neden parayı alıp gitmiyorsun, para için nelere katlandığını biliyorum diyerek. Bilmiyordu ki Zehra o parayı kendisi için almayacak.. Bilmiyordu ki kaç zamandır yanındaki insanı henüz tanıyamadığını..
Belli ki Ömerin tek korkusu Zehranın parayı alıp kaçacak düşüncesi.. Yanlış olsa da bunun yanlış olduğunu kabul etmesi zaman alacak belli ki. Güvenmek hayatın en zor işi olsa gerek. Ömerinde derdi güvenebilmek işte anlayın artık..
Zehranın mektup yazarak parayı alıp gitmesiyle Ömerin mektubu adam akıllı okumaması sonrası oda annem gibi parayı alıp gitti demeye getirdi. Beni yanıltmadı deyip Mektubu yaktı, bu para Cananın hayatı içindi kısmını okuyamadı bile..
Pitonun parayı alıp karşılığında Cananı bırakması normaldi ama sonrasında Zehra ile işi bitmemişti Pitonun. Ömerin yapacağı ortaklıkları durdurma hedefindeki Piton aldığı emiri uyguluyor ve bunu kabul etmeyen Zehranın başına Silahı dayıyordu..

Peki Ömer yetişebilecek mi? Ömer Zehrayı pitonun elinden nasıl kurtaracak?

İkilemler arasında kalan Zehra bir yandan Cananı kurtarabilmenin telaşı ve vicdan azabı içindeyken diğer yandan Ömer gözündeki değerini sürekli düşürdüğünün er geç farkına varmış ancak içinden çıkılması zor bir durumda kalmıştır. Ömerden para istemenin zorluğu bir yana Pitonun esir tuttuğu cananın canını bir kez daha kurtarmanın telaşı almıştır.

Ömer artık ne yapsa yanlış anlayacak ama belki en başından dürüstçe herşeyi açıkça paylaşsa Ömerin kendini daha iyi anlamasını sağlayacaktır. Ömer annesinin geçmişte kendisine yaşattığı acıları yeniden yaşamak istememekte çok haklıdır. Ancak Annesinin para pul için mi yoksa sevdiği bir adam için mi terkettiği net olamamkla birlite biz dizinin ve Ömerin gidişatından annesinin büyük bir parayla birlikte gidişine şahit olan Ömerin

Zehrayı da aynı şekilde büyük paralarla çekip gitmesinden endişe ettiğini ve tüm hayatını etkileyen bu olayın yeniden ortaya çıkmasından korktuğu için Zehraya ön yargılarıyla yaklaştığına şahit oluyoruz. Adını Sen Koy 239. Bölüm Özeti fragmanı (14 Aralık perşembe) gününün detaylarını fragmanla birlikte sizlere daha uzunca yazmaya devam edeceğiz.

Özellikle kaçırılma sahnelerinin tüm detayları ile ekrana geleceği Adını Sen Koy 239. Bölümde Ömerinde Zehra ile birlikte Cananın bulunduğu depoya gittiği ve burada Piton ve adamları tarafından sıkıştırıldığı aşikar. Hatta Ömerin Zehranın parmağındaki yüzüğü Pitonda görünce deliye döneceği ve Pitona karşı hamle yapacağı ve bu sırada yaşanacak gelişmelerin güne damga vurması muhtemel görünüyor..

Adını Sen Koy dizimize bu arada yeni bir karakter daha katılacak. Olaylara müdahale amacıyla olay yerine intikal edecek olan ekibin başında yer alacak olan Komiser Murat dizimize dahil oluyor. Komiser Murat olarak izleyeceğimiz oyuncu ve bilgileri için sitemizdeki ADINI SEN KOY sayfamıza bekliyoruz sizleri de. Adını Sen Koy 239. Bölüm Özeti detaylarını sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Fragmanda çıkınca buraya ekleyeceğiz.

Adını Sen Koy 239. Bölüm Fragmanı 14 Aralık Perşembe

OYUNCU YILMAZ CEYLAN “KOMİSER MURAT ” ROLÜ İLE İLERLEYEN BÖLÜMLERDE DİZİMİZDE OLACAKTIR. Yılmaz Ceylanın canlandıracağı Komiser Murat rolü ile emniyeti asayişi sağlamak için yeni bir düzen de oluşturulmuş olacak. İlk önce geçici olduğunu ve konuk oyuncu olarak geleceğini düşündüğümüz YILMAZ CEYLAN dizimizde kalıcı olacakmış. Adını Sen Koy Komiser Murat Kimdir Gerçek adı YILMAZ CEYLAN olan oyuncudur. Detaylar için Adını Sen Koy sayfamıza bekliyoruz sizleri..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 239. Bölüm Özeti Fragmanı (14 Aralık perşembe) (7 Yorum)

  1. Ozman komser murat gercek de yakin da gelicek dizimize ben de yine yalan tiyo kicak sanmisdim hayirlisi diyelim bakalim murat komser nasil bir karakter olcak

  2. Iyi aksamlar dizi haber tvi aylesi nasilsiniz iyisndir inşallah oğuz abi gülay ablacim çiçək ablacim özgür teyzecim handan ablacim sule ablacim gecekus demet ferize ablacim tuana ablacim ve adını untugum arkdaslarim hepinize selam hayirli geceler bir kaç gündur siteye girmedim siz cok ozledim hepiniz iyisnizdir inşallah ben simdi cikyorum dizi bitik den sonra doncem herkes ekran başındadır simdi hepinize iyi seyirler

    • Tamam araştırma diğer okurlarımıza da sunacağımız sekilde olsun da senin yazacaklarını içeriğe ekleyim Demet hocam.

        • Yok Oğuz hocam, bulamadım. Senin yukarı koyduğun fotoğrafını buldum sadece ki o bizim işimize yaramaz,bilgileri yok. Bu işi Tuana ve Aslınur’a bırakıyorum. Onlar uzman bu konularda. 🙂

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017