Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Aralık Pazartesi)

Star tv de ekrana gelen ve her kesimden sevenlerine ulaşmaya devam eden günlük dizi Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Aralık Pazartesi) günü kaldığı yerden devam edecek. Ömerin Piton ile mücadelesine sahne olan cuma gününün ardından 18 aralık pazartesi günü yayınlanacak olan 241. bölüm özeti ilgi konusu oldu ve Ömer ile Zehranın durumları hayranları tarafından iyice merak edilmeye başlandı.

Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti ve yayınlanan yeni fragmanı sizlerle dizihaberi.tv sayfalarında ilk olarak buluşacak. Ancak dizimizin yeni bölümünden önce kısaca önceki hafta olanlardan bahsedelim. Ömer ve Zehra birbirini her defasında yanlış anlamaya ve yaşanan gelişmelerden farklı şeyler çıkarmaya devam ededursun Piton ve adamları önce bir milyonu ele geçirirken sonrada Ömerin yeni iş bağlantılarını engellemeye çalıştılar..Ta ki Zehranın anlatamadıklarını Ömer kendi gözleriyle görünceye dek. Zaten sonra olanlar oldu ve silahlar konuşmaya başladı.

Ömerin Pitonun adamlarını alt edip Pitonun elinde esir olan Zehrayı kurtarma girişimi bakalım kazasız belasız olacak mı yoksa vurulan yaralanan olacak mı izleyip göreceğiz. Diğer yandan Mügenin oyunları sürekli artıyor. En son Sevtap isimli arkadaşının diziye girmesi ile Nihatla resimlerini çekip Ayşenin azalan güvenini iyice sarsmayı planlamaktadır. Bu Müge ve Sevtap iyice başımıza bela olacak anlaşılan..  Adını sen koy bu haftanın tüm tüyoları için >> Adını Sen Koy Haftanın Tüyoları konumuza bekliyoruz..

Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti ve Fragmanı (18 Aralık Pazartesi) günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek. Yeni özet ve tüyolar öncesinde sitemiz yorumcusu Leyla İzgü hanımın yazdıklarını sizlerle paylaşmak istiyorum..

Ekran karşısında bir çoğumuzun dediği gibi yok artık Zehra bunu yapamazsın dedim kendi kendime.Onurunu gururunu bir kenara atıp Ömer’in önünde diz çökemezsin.İçim cız etti(doğru tabir mi bilemiyorum İçim fena halde acıdı) Zehra adına.Keşke diz çökmelerin,yalvarışların işe yarasaydı tabiki de böyle birşey olmadı. Sonra bir an Zehra’nın yerine koydum kendimi,ben olsam ne yapardım diye düşündüm.İnanın insan çaresiz kalınca herşeyi yapabiliyor.Heleki sevdiği insanın hayatı söz konusu olunca.Çoğumuz anlamıyoruz Zehra’yı çünkü onun gibi sevmeyi bilmiyoruz.Bizler için izlerkenahkam kesmek bazen çok kolay oluyor.

Saydırıyoruz Zehra’ya Ömer’e herkes kendi tarafından bakınca haklı.Buz görüyoruz Zehra’nın masumiyetini,çırpınışlarını ama başka başka kimse görmüyor.Ömer’e bakınca içinde fırtınalar kopuyor, kalbi kırıldı.Sevdiği kadının sadece para için ona katlandığını sanıyor ama Zehra’sına en küçük birşey olsa içi cız ediyor.Zehra’ya bazı arkadaşlar salak diyor,ben saf ve temiz kalpli diyorum.Zehra gibi olmadığımız için Zehra’nın yaptıklarında mantık arıyoruz. İnsan çaresiz kalınca gözü ne mantık görür, ne başka şey.Heleki sevdiğinin canı sözkonusu olunca.Zehra ve Ömer’in belkide ortak tek noktaları sevdikleri için canlarını hiçe sayan kalpler olmaları…

Zehra Ömer karşısında diz çöküp yalvarırken Ömer sen hak etmesende bir Kervancıoğlusun demişti, bu sözcükte çok acıydı bence.Ömer ve Ayşe’den sonra Kervancıoğlu soyadına en çok hak eden de Zehra diye düşünüyorum.Bazı insanların değeri ve kıymeti yaşarken maalesef ki bilinmezmiş şuan için Zehra da tam bu konumda.Çıkmayan canda ümit vardır diyek, benim hala Zehra ve Ömer için beklentim ve umutlarım tükenmedi.Herkesin sabır bardağı taşsada hala Zehra ve Ömer adına ümit olduğunu düşünüyorum.

Zehra’yı sadece bir kaç defa görmüş Piton gibi kötü kalbli bir insan bile, Zehra’nın Ömə için canını verecek kadar sevdiğini görmesi demek bile hala Zehra ve Ömer için ümitlerin tükenmediğini göstermiyor mu???
Fedakarlık içi o kadar dolu bir sözcük ki aynı zamanda boş.Ne taraftan baktığına bağlı galiba.İnşallah Zehra tarafından yapılan fedakarlıklar bir an önce Ömer tarafından görülür. (Leyla İzgü hanıma teşekkür ederiz).. Günün özetini temsil eden bu resim 240. bölümün özeti niteliğinde…

Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Aralık Pazartesi) günü kaldığı yerden devam edecek ve yeni fragman yayınlanınca aşağıya eklenecektir. Yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Adını Sen Koy 241. Bölüm Fragmanı (18 Aralık Pazartesi)

Adını sen koy bu haftanın tüm tüyoları için Tıklayın >> Adını Sen Koy Haftanın Tüyoları

YORUMLAR

 1. İyi gunler,men bu diziyi cok hemde cok seviyorum.omer ve zehra iyi bir cutluk

 2. Aşk olsun ben geldim diyemi kayb oldunuz:-(

  1. Niye kaybolalım tatlıcım bak ben burdayım. Aynı senin gibi bende geç geliyorum. Hayırlı geceler

 3. Haftalardır ekran karşısından Ömer Zehra’nın masumiyetini anlasın diye, Zehra kaçırılsın, yaralansın, yada başına türlü belaların gelmesi için topluca dualar ettik.Neredeyse lokma falan dökecektik, o derece yani.
  Eeee şimdi ne oldu???? Bir musubettin ,bin nasihatten hayırlı olduğunu gördük. Ömer gözündeki öfke perde demiyeceğim adeta kepenkti kaldırmaya başladı bence. Ama güven duvarlarını örmesi yine zaman alacak gibi gözüküyor. Tabiki Zehra’nın sabrı ve sevgisiyle olacak yine.
  Büyük ihtimalle omuz omuza ölüme meydan okuyarak, yine aşılmaz engelleri beraber aşacaklar. Zehra evlenirken Ömer’e tek bir söz vermişti.”Ne olursa olsun elini asla bırakmayacağım.”
  Zehra kadınlık onuru’nu, gururu’nu ayaklar altına alarak, gözyaşlarıyla, ölmek pahasına sımsıkı sarıldı o söz verdiği ellere… Ne olursa olsun yıkılmak yok, kahrından ölsende pes etmek yok dedi sımsıkı tuttu o elleri…
  Bence yine Ömer bu yaşanan Piton belasından sonra Zehra’nın yaptıkları karşısında duyarsız kalmayacak yine tutacak bıraktığı Zehra’sının ellerini sımsıkı. Ömer Kervancıoğlu’na Mevla’nın şu sözleriyle küçük bir nasihatte bulunmak isterim, tabi sesimizi duyarsa;
  “Üzülme” der Mevlana ve devam eder;
  Kızma hiç kimseye yaptıklarından dolayı
  Aksine teşekkür et ihanet edenlere
  Sadakati öğrettikleri için
  Minnet duy yalancılara
  Doğru’nun farkına varmanı sağladıkları için
  Mutsuz edenlere dua et
  Mutluluğu daha derin hissettirdikleri için
  Herkesi sev yaşamına bir anlam kattığı için
  Hayat bu yüzden daha güzel
  Siyahlar beyazı fark ettirdiği için…
  Sende saf ve temiz kalpli ,dünyalar güzeli, zerafetli, biricik su damlası gönül eşinin (Zehra’nın) fazlasıyla hak ettiği değeri ve kıymeti geç olmadan göster…

 4. Fragmanda Zehra’nın bakışları oyn devam gibi bu ailede Ayşe’den başka iyi hoşgörülü görmiyecek izleyici babaanne göklerde gerçek hayatta Allah kulunun karşısına çıkarmasın böylelerini Eğer Ömer veya Zehra başka evlilik yaparlarsa o zaman ne olursa olsun diziyi izlemiycem anlaşmalı olsa bile ……….
  Gülay’cım Kır çiçeğim Su damlam tatlıcı küçük şair AytaçÇalıkuşu Şüle’m Çiçek hanım NurBanu Leyla’cım xanımazerifan şirin şey Handan hanım yorumumu okuyanlar ve Oğuz hocam iyi geceler ve yorumlar….

  1. Teşekkürler Özgür teyze, umarım bu işkence devam etmez, yeniden başa sararsa bu piton sahnelerinden sonra gerçekten ayıp ederler..

   1. Hayırlı geceler Özgür teyzem.

  2. Özgür Teyzecim iyi akşamlar.Ailenizde yaşadığınız olayı idrak etmeye çalışıyorum.Ama hayat yaşadığımız sürece başımıza hiç gelmez dediklerimiz gelmiyor mu???

  3. Hayırlı geceler Özgür Hanım. Anlaşıldı biz bu diziyle yaşlanacağız. :))

 5. İyi akşamlar gönül dostları Ayşe için aklıma geleni senaristler bize izletti bari bırakın ayşe’in mutluluğunu izleseydik acı acı acılar Ayşe’den uzak tutun bizde sabrın sonu……AŞKI İ ÇİN kısa yaşanmış ve ailemizi çok yıprattı Büyük kaynım patrondu kardeşlerini hep ezen dükkana giderken yolda aynı saatte gördüğü mevki saibi genç kızı altında lük taksi bekarım diye öyle aşık oluyor ki evli olduğu zaman dahi vaz geçemiyor yıllar geçerken kedine bağlansın diye bebek yapıyor cevresinde metres olmasın diye eşini boşayıp düğün yapıyor fakat öyle vekalet alıyorki haberi olmadan boşayıp ilk eşine nikahı yapıyor hala anlamam ilk eşinide severken bazı olaylardan sonra evlensede hep ilk işin yanında boşan ma davası açmak için sen zaten boşanmışın duymca çocukla kaçmaya kalkıyor ve kaynım onu vurarak sakat bıraktı eşime beni kandırdı bende sizin iliğinizi kurutucam dedi kaynım yalan söylüyor düşündürdü şimdi nerelerde kimbilir belki mal mülk saibi olamadım ama kaynımdan kurtuldum onun sayesinde hep ilk aşkımdı nelerini çektim dermiş hanım anneme o suçlu değildi kaynım gibiler yaşamayı hak etmiyor ama hayat …..

 6. Şulesiz sohpet haa helal olsun arkadaşlarıma ama olsun hepinizi seviyorum iyi akşamlar :::::::::)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.