Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Aralık Pazartesi)

Star tv de ekrana gelen ve her kesimden sevenlerine ulaşmaya devam eden günlük dizi Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Aralık Pazartesi) günü kaldığı yerden devam edecek. Ömerin Piton ile mücadelesine sahne olan cuma gününün ardından 18 aralık pazartesi günü yayınlanacak olan 241. bölüm özeti ilgi konusu oldu ve Ömer ile Zehranın durumları hayranları tarafından iyice merak edilmeye başlandı.

Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti ve yayınlanan yeni fragmanı sizlerle dizihaberi.tv sayfalarında ilk olarak buluşacak. Ancak dizimizin yeni bölümünden önce kısaca önceki hafta olanlardan bahsedelim. Ömer ve Zehra birbirini her defasında yanlış anlamaya ve yaşanan gelişmelerden farklı şeyler çıkarmaya devam ededursun Piton ve adamları önce bir milyonu ele geçirirken sonrada Ömerin yeni iş bağlantılarını engellemeye çalıştılar..Ta ki Zehranın anlatamadıklarını Ömer kendi gözleriyle görünceye dek. Zaten sonra olanlar oldu ve silahlar konuşmaya başladı.

Ömerin Pitonun adamlarını alt edip Pitonun elinde esir olan Zehrayı kurtarma girişimi bakalım kazasız belasız olacak mı yoksa vurulan yaralanan olacak mı izleyip göreceğiz. Diğer yandan Mügenin oyunları sürekli artıyor. En son Sevtap isimli arkadaşının diziye girmesi ile Nihatla resimlerini çekip Ayşenin azalan güvenini iyice sarsmayı planlamaktadır. Bu Müge ve Sevtap iyice başımıza bela olacak anlaşılan..  Adını sen koy bu haftanın tüm tüyoları için >> Adını Sen Koy Haftanın Tüyoları konumuza bekliyoruz..

Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti ve Fragmanı (18 Aralık Pazartesi) günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek. Yeni özet ve tüyolar öncesinde sitemiz yorumcusu Leyla İzgü hanımın yazdıklarını sizlerle paylaşmak istiyorum..

Ekran karşısında bir çoğumuzun dediği gibi yok artık Zehra bunu yapamazsın dedim kendi kendime.Onurunu gururunu bir kenara atıp Ömer’in önünde diz çökemezsin.İçim cız etti(doğru tabir mi bilemiyorum İçim fena halde acıdı) Zehra adına.Keşke diz çökmelerin,yalvarışların işe yarasaydı tabiki de böyle birşey olmadı. Sonra bir an Zehra’nın yerine koydum kendimi,ben olsam ne yapardım diye düşündüm.İnanın insan çaresiz kalınca herşeyi yapabiliyor.Heleki sevdiği insanın hayatı söz konusu olunca.Çoğumuz anlamıyoruz Zehra’yı çünkü onun gibi sevmeyi bilmiyoruz.Bizler için izlerkenahkam kesmek bazen çok kolay oluyor.

Saydırıyoruz Zehra’ya Ömer’e herkes kendi tarafından bakınca haklı.Buz görüyoruz Zehra’nın masumiyetini,çırpınışlarını ama başka başka kimse görmüyor.Ömer’e bakınca içinde fırtınalar kopuyor, kalbi kırıldı.Sevdiği kadının sadece para için ona katlandığını sanıyor ama Zehra’sına en küçük birşey olsa içi cız ediyor.Zehra’ya bazı arkadaşlar salak diyor,ben saf ve temiz kalpli diyorum.Zehra gibi olmadığımız için Zehra’nın yaptıklarında mantık arıyoruz. İnsan çaresiz kalınca gözü ne mantık görür, ne başka şey.Heleki sevdiğinin canı sözkonusu olunca.Zehra ve Ömer’in belkide ortak tek noktaları sevdikleri için canlarını hiçe sayan kalpler olmaları…

Zehra Ömer karşısında diz çöküp yalvarırken Ömer sen hak etmesende bir Kervancıoğlusun demişti, bu sözcükte çok acıydı bence.Ömer ve Ayşe’den sonra Kervancıoğlu soyadına en çok hak eden de Zehra diye düşünüyorum.Bazı insanların değeri ve kıymeti yaşarken maalesef ki bilinmezmiş şuan için Zehra da tam bu konumda.Çıkmayan canda ümit vardır diyek, benim hala Zehra ve Ömer için beklentim ve umutlarım tükenmedi.Herkesin sabır bardağı taşsada hala Zehra ve Ömer adına ümit olduğunu düşünüyorum.

Zehra’yı sadece bir kaç defa görmüş Piton gibi kötü kalbli bir insan bile, Zehra’nın Ömə için canını verecek kadar sevdiğini görmesi demek bile hala Zehra ve Ömer için ümitlerin tükenmediğini göstermiyor mu???
Fedakarlık içi o kadar dolu bir sözcük ki aynı zamanda boş.Ne taraftan baktığına bağlı galiba.İnşallah Zehra tarafından yapılan fedakarlıklar bir an önce Ömer tarafından görülür. (Leyla İzgü hanıma teşekkür ederiz).. Günün özetini temsil eden bu resim 240. bölümün özeti niteliğinde…

Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Aralık Pazartesi) günü kaldığı yerden devam edecek ve yeni fragman yayınlanınca aşağıya eklenecektir. Yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Adını Sen Koy 241. Bölüm Fragmanı (18 Aralık Pazartesi)

Adını sen koy bu haftanın tüm tüyoları için Tıklayın >> Adını Sen Koy Haftanın Tüyoları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 241. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Aralık Pazartesi) (101 Yorum)

  • Niye kaybolalım tatlıcım bak ben burdayım. Aynı senin gibi bende geç geliyorum. Hayırlı geceler

 1. Haftalardır ekran karşısından Ömer Zehra’nın masumiyetini anlasın diye, Zehra kaçırılsın, yaralansın, yada başına türlü belaların gelmesi için topluca dualar ettik.Neredeyse lokma falan dökecektik, o derece yani.
  Eeee şimdi ne oldu???? Bir musubettin ,bin nasihatten hayırlı olduğunu gördük. Ömer gözündeki öfke perde demiyeceğim adeta kepenkti kaldırmaya başladı bence. Ama güven duvarlarını örmesi yine zaman alacak gibi gözüküyor. Tabiki Zehra’nın sabrı ve sevgisiyle olacak yine.
  Büyük ihtimalle omuz omuza ölüme meydan okuyarak, yine aşılmaz engelleri beraber aşacaklar. Zehra evlenirken Ömer’e tek bir söz vermişti.”Ne olursa olsun elini asla bırakmayacağım.”
  Zehra kadınlık onuru’nu, gururu’nu ayaklar altına alarak, gözyaşlarıyla, ölmek pahasına sımsıkı sarıldı o söz verdiği ellere… Ne olursa olsun yıkılmak yok, kahrından ölsende pes etmek yok dedi sımsıkı tuttu o elleri…
  Bence yine Ömer bu yaşanan Piton belasından sonra Zehra’nın yaptıkları karşısında duyarsız kalmayacak yine tutacak bıraktığı Zehra’sının ellerini sımsıkı. Ömer Kervancıoğlu’na Mevla’nın şu sözleriyle küçük bir nasihatte bulunmak isterim, tabi sesimizi duyarsa;
  “Üzülme” der Mevlana ve devam eder;
  Kızma hiç kimseye yaptıklarından dolayı
  Aksine teşekkür et ihanet edenlere
  Sadakati öğrettikleri için
  Minnet duy yalancılara
  Doğru’nun farkına varmanı sağladıkları için
  Mutsuz edenlere dua et
  Mutluluğu daha derin hissettirdikleri için
  Herkesi sev yaşamına bir anlam kattığı için
  Hayat bu yüzden daha güzel
  Siyahlar beyazı fark ettirdiği için…
  Sende saf ve temiz kalpli ,dünyalar güzeli, zerafetli, biricik su damlası gönül eşinin (Zehra’nın) fazlasıyla hak ettiği değeri ve kıymeti geç olmadan göster…

 2. Fragmanda Zehra’nın bakışları oyn devam gibi bu ailede Ayşe’den başka iyi hoşgörülü görmiyecek izleyici babaanne göklerde gerçek hayatta Allah kulunun karşısına çıkarmasın böylelerini Eğer Ömer veya Zehra başka evlilik yaparlarsa o zaman ne olursa olsun diziyi izlemiycem anlaşmalı olsa bile ……….
  Gülay’cım Kır çiçeğim Su damlam tatlıcı küçük şair AytaçÇalıkuşu Şüle’m Çiçek hanım NurBanu Leyla’cım xanımazerifan şirin şey Handan hanım yorumumu okuyanlar ve Oğuz hocam iyi geceler ve yorumlar….

  • Teşekkürler Özgür teyze, umarım bu işkence devam etmez, yeniden başa sararsa bu piton sahnelerinden sonra gerçekten ayıp ederler..

  • Özgür Teyzecim iyi akşamlar.Ailenizde yaşadığınız olayı idrak etmeye çalışıyorum.Ama hayat yaşadığımız sürece başımıza hiç gelmez dediklerimiz gelmiyor mu???

 3. İyi akşamlar gönül dostları Ayşe için aklıma geleni senaristler bize izletti bari bırakın ayşe’in mutluluğunu izleseydik acı acı acılar Ayşe’den uzak tutun bizde sabrın sonu……AŞKI İ ÇİN kısa yaşanmış ve ailemizi çok yıprattı Büyük kaynım patrondu kardeşlerini hep ezen dükkana giderken yolda aynı saatte gördüğü mevki saibi genç kızı altında lük taksi bekarım diye öyle aşık oluyor ki evli olduğu zaman dahi vaz geçemiyor yıllar geçerken kedine bağlansın diye bebek yapıyor cevresinde metres olmasın diye eşini boşayıp düğün yapıyor fakat öyle vekalet alıyorki haberi olmadan boşayıp ilk eşine nikahı yapıyor hala anlamam ilk eşinide severken bazı olaylardan sonra evlensede hep ilk işin yanında boşan ma davası açmak için sen zaten boşanmışın duymca çocukla kaçmaya kalkıyor ve kaynım onu vurarak sakat bıraktı eşime beni kandırdı bende sizin iliğinizi kurutucam dedi kaynım yalan söylüyor düşündürdü şimdi nerelerde kimbilir belki mal mülk saibi olamadım ama kaynımdan kurtuldum onun sayesinde hep ilk aşkımdı nelerini çektim dermiş hanım anneme o suçlu değildi kaynım gibiler yaşamayı hak etmiyor ama hayat …..

 4. Ömer Zehraya güvenmiyor.Ayşeye olduĝu gibi babaannesinede evlilik oyunu oynuyor bence.Ömerin düzelmesi için Zehra ile Sabahın yaptığı konuşmanın gerçeğini bilmesi lazım.Bu da bizim senaristlere kalırsa hiç olmayacak gibi.Anlaşılan bir sezon daha evlilik oyununu izleyeceğiz.Artı kötülerin oyunlarını izleyeceğiz.Her hafta yeni bir kötü katılıyor.Belli ki yapımcı iyi kazanıyor Ömerin arabası değişti.Minibüs alındı.

 5. Leyla hanim yorumun cok guzel eline saglik ,tatlici sair senin yorumunada bayildim .herkese iyi aksamlar

 6. Zehra bugun çok özledi
  Dunku gordugu o ruyasinI
  Hiçç bitmesin istiyordu o
  Buyu . ozlerken yine yeniden
  Ayni ruyanin icinde buldu kendini. 7 ay da dogurdugu be bebegi gun Geçtikte buyuyor
  Ömeri hiç basin dan ayrilmiyordu bu bizim bebegimiz mi Diyordu hala inanmiyordu.durmadan soruyordu
  Zehra sina .artik biraz
  Yumusak kalpli olmaya basladi ömer. zehra sasiriyordu
  niye böyle oldu ömer baba oldugu içinmi .hatasını
  Anladigi içinmi
  Yoksa beni daha çok sevdigi
  Içinmi
  ArkasI yarin ruyalarda bekleyip gorucez

 7. Herkese hayırlı akşamlar. Bu saatte geldim ben. Ya ben fragmanı anlamadım Ömer Zehra ya hala inanmıyor mu

   • İyi akşamlar site yöneticim evet bencede barışmışlardır yeter artık rol yapmaya ihtiyaçları yok artık .vallahi babannenin diline düşmesinler.

     • Kem küm lerle sevgiye sahip çıkılırmı site yöneticim zaten yazık zehraya gerçekten sanki özel bir düşmanlık var gibi ölümüne sevmek zehranın, ki ömerde artık o bakışlarını düzeltmeli karısına sahip çıkacak dövücem ha bu ömeri artık.

 8. Senarist şu yönde çalışıyor:

  Aldım Betonu verdim Pitonu,
  Aldım Mehtabı verdim Sevtabı,
  Aldım Yeneri verdim Çetini,
  Aldım Tayfunu verdim Muratı,
  Aldım Alevi verdim Mügeyi,
  Aldım sevgiyi verdim öfkeyi,
  Aldım huzuru verdim sorunu,
  Aldım aşkı bekleme yolunu

  analizi yazıp dönücem. Bensiz sohbete başlamayın:-)

 9. Allah sizi bildiği gibi yapsın emi cani senaristler. Ayşeye de bunu yaptınız ya… Hem hani Sevtap Koray için gelecekti?

 10. Aslınur sen yine kayıplara karıştın ama. Bir görünüp bir kayboluyorsun. Meraklandırıyorsun beni. Bir sorunun yok değil mi? Müsait olunca hemen gel lütfen. Seni bekleyen arkadaşların var burada,unutma. Öptüm canım.

 11. Bu günkü bölümü merak ediyorum ömer zehraya inanacakmi acaba diye pek ümitli değilim ama.bu dizi bittikten sonra bir daha günlük dizi izlemiycem.ömrünü tuketiyorlar insanın uzatacak diye .

 12. Çalikuşu iyiyim canım her zamanki ev işleri yap yap bitmiyor fırsat buldukça siteye girip bakıyorum gec te olsa cevap yazayım diye.sen nasılsın

 13. Selam demet öğretmenim. Ben de iyiyim. Yine dişçideydik. Şimdi eve gidiyoruz. Derslere başladın diye sormuşsun. Başladım başladım. Şunun şurasında

  • Aleyküm selam Çalıkuşu’m. Leyla’ya mı gittin? Dişten çok korkuyorum ben. Allah’a şükür bu yaşıma kadar bir kere bile yolum düşmedi dişçiye,gitmeyi de kesinlikle düşünmüyorum. Derslerine de çalış,benim gözümde Oğuz hocanın aksine çalışkan ve azimlisin. Takıldığın yerler olursa da burada öğretmenlerin var,çekinmeden sor tamam mı? Hayırlı günler.

   • Şu aralar zorunlu tatildeyim Demet hocam.Bak bana gel hiç canını yakmam.Korkulacak birşey yok ki canım.Benim 5-6 yaşlarındaki hastalarım bile korkmuyor.

 14. Su Damla’m,canım nerelerdesin? Moralinin kötü olduğunu yazmışsın,merak ediyorum seni. En azından bir uğrayıp,nasıl olduğunu söyle. Endişeleniyorum. Lütfen kısada olsa bir uğra,beni merakta bırakma. Seni sevdiğimi unutma,öptüm canım. Hayırlı cumalar.

 15. Herkese hayırlı günler. Hayırlı cumalar sitenin gönül dostları. Ancak şimdi girebildim. Ee nasılsınız. Cumanız mübarek olsun

 16. bir insan eşini tanimazmi güvenmezmi bir yil evli herşeyi beraber paylaşmiş kapi dinliyor ve eksik duyor yargliyor dinlemiyor konüşturmüyor bence çok saçma ve cok uzadi

 17. DEMETÇIM, ben,ben ben sebebi bu sitedeki herkez.demetçim çok sevindim çiçek ablam deyince bende demeti kirdimmi acaba cevap alamıyorum diye düşünmeye başlamıştım ama çok şükür yanılmışım teşekkurler

  • Çiçek ablacığım ben sana küsemem ki. Ben sana kırgın değilim,senin yorumlarını her zaman okuyorum ama bazen cevap verme fırsatı bulamıyorum. Üstelik bu yorumuna cevap vermiştim ama çıkmamış. 🙂 Ben seni çok seviyorum. 🙂

  • Kızlar iyi akşamlar ben aramıza yeni katıldım bu arada bende bayanım çocuklarımın ismiyle açtım faceyi

 18. Çiçek ablam,Çalıkuşu’m,Aytaccığım,Aslınurcuğum,Handancığım,Tuanacığım,Özgür teyzem ve Ferize Hanım sizlere de kocaman bir günaydın,herkesin cuması mübarek olsun. Ferize Hanım bunlar benden size 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 19. Çiçek ablam,Çalıkuşu’m,Aytaccığım,Aslınurcuğum,Handancığım,Tuanacığım,Özgür teyzem ve Ferize Hanım sizlere de kocaman bir günaydın,herkesin cuması mübarek olsun. Ferize Hanım bunlar benden size 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 20. Şule ablam,Gülaycığım,Oğuz hocam,Su Damla’m,Ülkerciğim kocaman bir günaydın benden size. Kimler bugün kendini enerjik hissediyor?

 21. Affettim ablasının tatlısı çok begendim ellerine sağlık kocaman optumseni ÜLKERCIM,canim benim teşekkür ederim

 22. Hepinize tek tek cevap vermeye vaktim yok ama benden de bütün arkadaşlarıma kocaman günaydın. Sizleri seviyor ve hemen kaçıyorum. Yarım saate buradayım. Bekleyin beni.

 23. _¤*’*¤__”ÇİÇEYİME”_¤*’*¤_

  Burda güzel bir çiçek açmış,
  Kokusu siteyi sarmış(^_^)
  Aman dokunmayın çok narin,
  Bu çiçek en güzel yarin(^_^)
  O yarda ben oluyorum,
  Narin Çiçeyimi çok seviyorum
  Bu çiçeyim hiç zaman solmaz,
  Eşi, benzeride asla olmaz.
  Ben onu burda sevdim,
  Sonradan kalbime diktim…
  Şimdi orda sevgiyle yasatyorum
  Tüm aşkmla büyütüyorum.
  Sonsuza kadar orda kalacak
  Kalbimde hep bir çiçek olucak
  Hep seni seviyorumlar duyucak

  aff etdin mi?

 24. Selam olsun herkeze..
  Hayır lı sabahlar canlar Hayırlı Cumalar
  Ettiğiniz Dualar kabul
  Olsun …
  Musmutlu aydínlik..
  Gùnlere..
  Allah yardımcımız olsun…
  Kalın saģlıcakla

 25. gunaydin canim arkada slarim nasilsiniz gulaya ablacim oguzabicim de metcim cicikusum ozgu r teyzecim ferizeablaci m cicekablacim suleabla cim nurbanuablacim tatliciulkerim anonimler sizler nasilsiniz insALLA H IYISINIZDIR HEPINIZI N CUMA GUNUNUZU KUT LARIM YENI GUN HEPIM IZ ICIN HAYIRLI UGURLU MUTLU NESELI OLSUN AMIN AMIN AMIN…

 26. Gülay,şule, demet,handan,özgür hanim,ferize ,1461,ülker,aytaç,gece kuşu,aslının,su damlasi,leyla,site yoneticimiz,ve diğer arkadaşlarım cumaniz mübarek olsun,kalpler imanla,gönüller huzurla dolsun,ne kurulan bağlar bozulsun,nede dostlar u nutulsun.

 27. ÇİÇEK ablam dün uykuya daldım
  Bir türlü yazamadım.
  Yorumlarınıda okudum.
  Baya mutlu oldum.
  Senden özür dilerim,
  Beni aff etmeni isterim.

 28. Günaydın güzel millet,
  Tatlıcı özüne döndü nihayet.
  Hayrlı cumalar diliyorum,
  Sizleri çoook seviyorum:-)
  Allah bolca mutluluk versin,
  Cumanız gününüz güzel geçsin:-)

 29. Simdi uykudaydi zehra o hiç bitmesinI istemediği ruya sinda bir tıkırti duydu göz
  Ucuyla bakti ruyasina devam etti kafasina koydu artik gidecekti gidiyorum dedi ömerine nereye dedi bay
  Zorba senin olmadigin
  Yere dedi zehra .daha
  KalbininI kiracaktim
  Sacini basini yolacaktim
  Kòr kursuna dizecektim
  Seni dur gitme ben simdi
  Kime bagiracam bagirmazsam
  Yasayamam dedi zorba
  O bizim saftirik zehra o
  Haline bile kandi
  Gitmek ten vazgeçti herkesin
  Beklediği mutluluga kavustular 7 ay sonra zehra ömer karisimI bir nurtopu
  Cumle alem onlarin bebeģini
  Merak etmiyomuydu bizim
  Zehrada erken dogurdu
  BitmesinI istemediği ruyasI
  Sona erdi gozu nu acti
  Karsisinda gene bagiran bir zorba gunaydin zehra

 30. 3 zarf sunuldu zehraya 1 insan gibi sevmek 2 adam gibi sevmek 3 sever gibi gorunmek
  Zehra insan gibi SevmeyI secti sevda zinciriyle bagliydi ömer ine 1 adim bile kacamazdi zincire çoktan bagliydi Kan
  Kussa kizilcik şerbeti içTim
  Diyordu sevmenin hakkini
  Őlumune veriyor du insan
  Gibi sevmek sevmelerden en
  Zoruydu sever gibi gorunseydi belki daha
  Kolay Olurdu ama o ona tenezzul etmedi zehra
  Yeryuzune insan gibi nasil
  Sevilir onu yaymak istiyordu bunu da kimse
  Bilmiyordu insan gibi
  Sevmek sevmelerin en
  Zoruydu herkes sevda si
  Kadar yanar sevda si
  Kadar aglar zehradan
  Bize hatira kalan
  Aci dolu bakis lar
  Hadi kolay gelsin insan gibi
  Sevenler matamatik yapmadan sevenlere matamatik yaparak sevmek sevmenin daha kotu hali

  • Anonim o yazdığına bayıldım gerçekten zehra hakkıyla sevdi içi yana yana ama gerçekten sevdi çok güzel olmus hayırlı cumalar.

 31. Bakıyorum sohbet edilmiş,herkes uyumaya gitmiş. Benimde kitap okumaktan gözlerim acıdı. Herkese iyi geceler. Seviliyorsunuz. 🙂

  • Bismillahir Rehmanir Rehim bu gun hayirli ugurlu mubarek cuma gunu ne güzel gunlerin efendisi hayirli cuma gelmis hos geldin ey mubarek gun sefalar getirdin. Ya Rabbim bu cumamizi mubarek et dualarimizi kabul et ya Rabbim sen yoktan var eden ve suret verensen .etdiyimiz gunahlara afv et suretini yasat bize ya Rabbim bu cumada sana acilan elleri duayla dolu gonulleri hifs eyle ya Rabbim bizlere mal verdiyinde seadetde ver ya Rabbim kuvvet verdiyinde akilda ver iktidar verdiyinde besiretde ver ya Rabbim bizlere bela verdiyinde imanda ver neymet verdiyinde şükürde ver guzellik verdiyinde iffetde ver cesaret.verdiyinde insafta ver cetinlik verdiyinde sabrda ve ya Rabbim tum muselman kardesperimin evinden bereketi dilinden dua kalbinde rahman be resul aşkini eksik etme yaRabbim dilimizden ve gonlumuzden la ilahe illellah kelmesini eksik etme olerki gunumuze dek dilimizi şukurden kalbimizi zikirden mahrum etme amin .
   Ve bu duani okuyan her kese Rabbim.hayatin şereflisini ruzinin bereketlisini vucudun sihhatlisini ehlakin feziletlisini evladin edeblisini nasip etsin amin deyerli arkadaslar hayirli sabahlar hayirli cumalar hepinizin bu mubarek cumasini tum icten samimiyyetimle sevgi ve sayqilarimla kutluyorum cumaniz mubarek olsun ALLAH yardimciniz olsun.

   Not : selam .OZGUR teyzem FERİZE ablam DEMETCİM CİCEK ablam beni sormus merak etmissiniz ben iyim tesekkur ederim ama bu aralar resmen paramparcayim biraz sorunlarim var kendi icimde kayp olmus bi sekildeyim ama merak etmeyin guclu ve cesaretliyim ben atlayirim ..hepinizle konusmayi Cok ozledim huzur buldugum insanlar ALLAH yardimciniz olsun cok seviyorum hepinizi gelip yazarim merak etmeyin uzulmeyin ALLAHa emanet ediyorum hepinizi hosca kalin

    • Hayırlı sabahlar su damlam
     Sen dùnyanın enn zengin
     Bir insanısın..hamd..olsun..
     Rabbime bőyle iMAN dolu
     Bir gūzeliği..Karşıma
     Çıkardíğı..için..
     Herkeze sevgiyle bakıyor ve
     Dua ediyorsun..
     ALLAH SENDEN RAZI OLSUN..AMIN.
     IMTİHANLARDASIN IMAN A GŐRE
     İMTIHAN..
     ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN..AMIN

    • Hayırlı sabahlar su damlam
     Sen dùnyanın enn zengin
     Bir insanısın..hamd..olsun..
     Rabbime bőyle iMAN dolu
     Bir gūzeliği..Karşıma
     Çıkardíğı..için..
     Herkeze sevgiyle bakıyor ve
     Dua ediyorsun..
     ALLAH SENDEN RAZI OLSUN..AMIN.
     IMTİHANLARDASIN IMAN A GŐRE
     İMTIHAN..
     ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN..AMIN
     Cuman mubarek ettiğin Dualar kabul olsun. .amin

   • Canım su damlam sakın yüregini paramparca etme senin buraya yazdıgın duan senin o güzel yüregine derman olsun burda olmasanda seni seviyorum sanada duanada amin diyorum hayırlı cumalar canım

 32. Oğuz hocam ya nolur güzel haberler verin. Artık içimiz şişti. Araları iyi Ömer ve Zehra istiyoruz

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017