Adını Sen Koy 242. Bölüm Özeti (19 Aralık Salı) Fragmanı Tüyoları

Sevilen dizimiz Adını Sen Koy 242. Bölüm Özeti (19 Aralık Salı) Fragmanı Tüyoları ile kaldığı yerden star tv ekranlarında devam edecek. Yeni hafta dizimize girecek yeni oyuncuların yanı sıra hareketli sahneleri ile kaldığı yerden devam edecek. Adını Sen Koy dizimizde Ömer ve Zehra arasındaki bilinmezlerin yavaş yavaş gün yüzüne çıkıp Zehranın aldığı paranın nedenini daha iyi anlayan Ömer artık Piton defterini de kapatmıştır. Ta ki Pitonun konağa  gelişine kadar..

Zehra ile Ömerin son olaylardaki anlaşması ve uyumu hem aralarındaki sorunun çözülmesini hemde birbirine olan güveni yeniden tesis etmiştir. Adını Sen Koy 242. Bölüm Özeti 19 Aralık günü kaldığı yerden devam edecek. Bahşende Babanne bakalım Ömer ve Zehranın konaktaki tutumlarını nasıl değiştirecek merak konusu oldu.. Detaylı özetimizi sizlere buradan sunacağız. Sizlerde dizi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sabah ve Kerem Arasındaki olaylarda yeni bilgiler bulan Kerem Sabahı teselli etmeye çalışırken Müge tüm ihtirasını Nihat üzerindeki emellerinde ortaya dökmektedir. Müge Nihata son bir oyun düşünmüştür. Yeni gelen Sevtapı kullanan Müge bakalım başka amaçları içinde Sevtapı kullanacak mı izleyip göreceğiz. Komiser murat da dizimizin yeni müdavimlerinden oldu bile.. Bu arada dizimizin yeni haftasındaki gelişmeleri ve tüyoları takip etmek isteyenler için ADINI SEN KOY 49. HAFTA TÜYOLARI sayfamıza göz atabilirsiniz.

Adını Sen Koy 242. Bölüm Özeti (19 Aralık Salı) Fragmanı

Pazartesi günü Ömer ve Zehrayı herkes olumlu beklerken Ömer ne işin vardı o adamlarla, bu belaları başımıza sen açtın diye suçlaması herkeste şok etkisi yaptı. Sen taşıdığın soyadın farkında mısın Zehra diye kızan Ömer Kervancıoğlu soyadına uygun davranmak zorundasın, kağıt üstünde de olsa benim eşim görünüyorsun diyerek adeta Zehrayı yerin dibine gömdü..

Adını Sen Koy 242. Bölüm Resimleri (19 Aralık Salı) Fotoğrafları

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 242. Bölüm Özeti (19 Aralık Salı) Fragmanı Tüyoları (3 Yorum)

  1. Bence Ömer gayet iyi konuştu zehra bir başına boyundan büyük işlere kalkışırsa olacağı bu bir de şu polis ne biçim ifade alıyo zehra neden kuzeninden ve Çetin’den bahsetmiyo

  2. birde babaanne cikti ya, bunun da yüzünde hayir yok, buda fena birisine benziyor,zehrayi hizmetci sandi ,bakalim daha neler olacak

Etiketler: Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017