Adını Sen Koy 246.-250. Bölüm TÜYOLARI (25-29 Aralık) Özetleri

Adını Sen Koy 246.-250. Bölüm TÜYOLARI (25-29 Aralık) Özetleri çok yakında burada olacak. Yeni bir sayfa açmak yerine yeni tüyolar geldikçe buradan duyurmayı son gelen tüyoyu en üste yazmayı deneyelim dedik bu kez de. Adını Sen Koy 246.-247.-248.-249. ve 250. Bölüm TÜYOLARI (25-26-27-28-29 Aralık) Özet ve fragmanlarını buradan sizlerle paylaşacağız…

Adını Sen Koy 246.-250. Bölüm TÜYOLARI (25-29 Aralık) Sıralı Tüyolarını aşağıya sırayla yazacağız..

50. Hafta TÜYO 1 : Kanal D de biten İsimsizler dizisinde oynayan Musab Ekici yeni haftada dizimize katılması bekleniyor.. Musab Ekicinin yeni bir rolle döneceği konuşuluyor ama sanırım diziye girmeden anlamayacağız.

50. Hafta TÜYO 2 : Bahşende Zehrayı tanıdıkça onunla ilgili kararını verecek ve Ömere kesinlikle ayrılmasını Zehradan biraz evvel boşanmasını söyleyecek. Ömer ise babannesini dinlemeyecek elbette.. Peki Bahşende neden böyle bir istekte bulundu Zehrada ne gördü?

50. Hafta TÜYO 3 : Artık barışan Ömer ve Zehranın arası çok fazla iyi kalmayacak, bol bol aşk sahnesi izlerim diyenlere kötü haberimiz var, önümüzdeki günlerde Piton yeniden dönüyor.. Aşağıda resimleri mevcuttur…

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Adını sen koy dizimizde Ömer ve Zehranın hem kendileri ile hemde cananın başlarına musallat ettiği Piton belası ile mücadeleleri devam ediyor. Adını Sen Koy 241.-245. Bölüm TÜYOLARI (18-22 Aralık) Özetleri ve fragmanları ile kaldığı yerden devam edecek.

Star tv de yayınlanan Adını Sen Koy 241.-242.-243.-244.-245. Bölüm tüyo sayfasına hoş geldiniz. Sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyen Adını sen koy dizimizde son bölümlerdeki aksiyon ve hareketler hem herkesi şaşırttı hemde üzdü. Önce Canan ile başlayan kaçırılma furyası Zehranın Ömerden aldığı 1 milyon para ve Ömerin yanlış anlamaları, sonrada Piton ile yüzleşmeler derken dizimiz yeni bir haftayı merakla bekleyen izleyicilere neler vadediyor? Adını Sen Koy 241.-245. Bölüm Tüyoları (18-22 Aralık) Özetleri ve Fragmanı ile kaldığı yerden devam edecek.

Tüyolarımızı aşağıda sırası ile yazacağız. Ancak öncelikle belirtmek isteriz ki hafta boyunca verdiğimiz tüyolar zaman zaman hatalı veya gününde çıkmayabiliyor. Bu durumdan dolayı öncelikle kusurumuza bakmayın diyoruz. Tüyolara geçmeden önce sitemizin yorumcusu Leyla İzgü‘nün haftayı özetleyen yorumunu sizlerle paylaşmak sonrada tüyoları sırası ile vermek istiyorum..

Ah Zehra’cım
Düştüğün çukurda yine yapayalnızsın.Yine tek başınasın.Sen ne kadar çırpınsanda,çabalasanda biraz daha dibe batıyorsun.Oysa ki herşeyden ve herkesten çok sevdiceğin, dağlar gibi Ömer’in vardı yanında.Vardı diyorum bir zamanlar vardı.

Artık ne zaman gidecek diye korkan gözünü ve gönlünü öfke kepenkleri ile kapatan bir Ömer var.Oysaki siz değil miydiniz düştüğünüz her çıkmaz girdaptan beraber çıkan, ölüme bile meydan okuyan…
Her fırsatta gözlerinin içine bakıp,ellerimi bırakma diyen kendisininde dediği gibi küçüçük kız çocuğuna Zehra’nın gönül eşine nasıl kıyıyorsun. Ne zaman bu kadar merhametsiz,ruhsuz,kalpsiz oldun Karaoğlan…

Zehra’ya kızıyoruz hep senden birşeyler saklıyor diye haklı değil mi??? Sen yanına yaklaştırmadıkça, her bakışınla, her sözünle Zehra’yı ezdikçe bunu nasıl yapsın? Hep kapılar arkasından duyduklarınla yargıladın bir yıllık gönül eşini.Tanıyamadın sanki gönlünün kraliçesini. Karaoğlan şimdi yine sana herşeyden ve herkesten daha çok ihtiyacı var bırakıp gitmesin diye gözlerinin içine baktığın Zehra’nın.Seni sevdiğini ispatlaması için illa ölmesi mi gerek.Akıttığı göz yaşlarına bile kızan bir Ömer var artık.

Oysaki Zehra’nın gözünden akan her damla yaş kendisininde söylediği gibi kalbini tertemiz, pürü pak ediyor.İnşallah o tertemiz kalbi bir an önce görürsün.İçindeki merhametli,seven,aşık,gönül eşinin elini ne olursa olsun bırakmayan Ömer’i çıkarırsın.

İçindeki sevgi kırıntılarını nasıl yok edeceğini anlatıyorsun Karaoğlan.Oysaki içindeki sadece sevgi kırıntıları değil, çığ gibi büyüyen sevdan.Hergün her geçen dakika büyüyen sevdan.Bu yüzden korkmuyormusun Zehran senden gidecek diye.Parmağındaki alyansı yok diye fırtınalar koparan sen,kendinden geçtin Ayşe için gitme diye haykırmıyor musun? Zehra’ya karşı güven duvarlarını tekrar inşa etsen.Düştüğü çıkmaz çukurundan gönül eşini elinden tutup çıkarsan.Bir daha inansan.Önce Zehra’nı ,kendini sonra’da ekran karşısındaki bizleri çıkarsan sizlerle beraber düştüğümüz çıkmaz girdaptan…

Zehra gibi bizlerde senin özüne döneceğine o eli tekrar tutacağına inanıyoruz ama çok geç olmadan dön, Karaoğlan. Zehra’nın sevdiği aşık olduğu gönül eşi olacağın günler sabırsızlıkla bekleniyor haberin olsun Karaoğlan… Leyla İzgü

Adını Sen Koy 241.-245. Bölüm TÜYOLARI (18-22 Aralık)

TÜYO 1: Dizimiz yeni oyuncuları kadrosuna katmaya devam ediyor. Yeni haftada dizimize yeni bir oyuncu dahil olacak. Büyük ihtimal depoyu basıp Pitonu ve ekibini göz altına alıp tutuklayacak olan Komiser Murat rolü ile dizimize katılan Yılmaz Ceylan oldukça aktif olarak rol almaya başlayacak. Dizimize konuk olarak geldiğini düşünmüştük ama Komiser Murat kalıcı olacakmış. Ne diyelim bu kadar kötünün kol gezdiği dizimize bir komiser şarttı zaten 🙂

TÜYO 2: Diziye giren bir oyuncu daha olacak bu hafta. Yeni gelecek oyuncu bir bayan ve kötü bir rolde olacağını öğrendik. nedense dizimize bu sezon giren bayanlar Sabah hariç her biri diğerinden kötü.. Canan, Müge derken son olarak dizimize dahil olan oyuncu Sevtap rolünü canlandıracak. Adını Sen Koy Sevtap Kimdir? Gerçek Adını hemen sizlerle paylaşalım. Oyuncumuzun gerçek adı soyadı Özlem Yazıcı..

TÜYO 3: Ömer şirketle yaptığı anlaşmayı engellemeye çalışan Piton ve çetesinin hedefi olmuştu. Piton bu anlaşmanın olmaması için elinden geleni yapsa da Ömeri durduramaz, artık tek çare başına bela sardığı Ömeri vurmaktır. Peki Ömer vurulduktan sonra ne olacak? Elbette ölmeyecek ancak Ömerin vurulup yaralanması Zehranın başına gelenleri ve bir türlü anlatamadıklarını daha iyi anlamasına ve aldığı paranın nereye gittiğini daha iyi görüp anlayacak.

TÜYO 4: Önceki hafta yorumcumuz Tuana ormanlık alandaki çekimlerden bahsetmişti. Yağmur altında Mügeninde olduğu çekimler 2 gün boyunca devam etmişti. Haftanın sonuna doğru bu bölümlerin ekrana geleceği ancak Ömer ile Zehranın aşk sahneleri olmadığı Mügenin Nihat için attığı adımlara bir yenisini eklemek için onların aracılığı ile girişimde bulunduğunu öğrendik. Bakalım Mügenin yeni planı ne olacak, kafayı taktığı Nihata Ömer ve Zehra üzerinden ulaşabilecek mi?

TÜYO 5: Müge Nihatın başına büyük bela olacak. Zaten sözleri ile davranışları ile oldukça rahatsız etmişti, Ancak Nihat’tan yüz bulamadıkça iyice çirkefleşen Mügenin son yapacağı Nihatın hiç beklemediği olay ne, Müge en son ne ile tehdit edecek? Resimleri Ayşeye gösterecek mi? (Nihat Ayşenin Mügeyi öğrenmesinden duyduğu rahatsızlık sonrası onu bir türlü kendinden ve konaktan uzaklaştıramamıştı.) Mügenin ruj izlerini gören Ayşe buna inanacak mı?

TÜYO 6: Sabahın gittiği mezarın kendi öz anne babasının mezarı olmadığını öğrenen Kerem Sabahın gerçek anne babasının yaşadığını öğreniyor. Peki Keremin araştırmaları Sabahın öz anne babasına ulaşmasını sağlayacak mı? Yoksa büyük bir hayal kırıklığı mı bekliyor Sabahı?

TÜYO 7: Müge amacına ulaşabilmek için dizimize yeni katılan Sevtapı daha ilk günden kullanmaya başladı. Sevtapı Nihatın yanına gönderip resim ve videolarını çekmek ve bunu Ayşeye gösterip iyice kuşkulandırmak tek amacı. Müge ve Sevtap yaşasın kötülük diyerek haftanın en kötüleri olmaya adaylar..

TÜYO 8: Ayşe ve Ömerin babannesi Bahşende adını sen koy dizisine geldi. Oldukça sert bir mizacı olduğu görülen babannenin nasıl bir tavır takınacağı ve Zehra ile olan ilişkisi merakla bekleniyor.. İlk izlenimler aman yarabbim 🙂 Bahşende babanne diziye geldi..

TÜYO 9: Daha once bi ormanlik alanda cekimler oldugunu soylemistim. Bu ucurum sahnesiymis. Muge Asyayi kaciriyormus. Mugenin gercek yuzunu ogrenen Zehra ve Omerde peslerinden gidiyormus. Muge ucurumun kenarina asyayi getirip atmakla tehdit ediyormus zehra ve omerde engel olmaya bakalim dogrumu bu bolumler iki hafta sonra olacak sanirim ayrica ucurum cekimleri bugun itibariyla hala devam ediyordu… Bu tüyo yorumcumuz Tuana dan.. Teşekkürler..

TÜYO 10: Geçtiğimiz günlerde Tuana arkadaşımız bir orman sahnesi çekildiğinden bahsetmişti. Yaklaşık 2 gün yağmur altında çekilen bu ormandaki sahnelerin resimleri de ulaşmaya başladı ellimize. Ancak beklentilerin aksine görüntüler maalesef romantik sahneler değil. Çünkü ormanda Müge’nin Asya’yı kaçırarak getirdiği bir uçurum sahnesi çekildi. Ömer ve Zehra Müge’nin peşinden giderek bir uçurumda kıstırırlar. Köşeye sıkışan Müge ise son çare olarak Asya’yı uçurumdan atmakla tehdit edecek.

TÜYO 11: Pitondan kurtulacağını sandıysanız yanıldınız. Piton depoya gelen polisleri atlatır ve konağın yolunu tutar. Konağın önünde Pitonunda bulunduğu çekimlerin yapılmış olması bunun kanıtı olsa gerek.. İşte Pitonunda bulunduğu konak önünde hareketli çekimlerin yapıldığı o anlar..

TÜYO 12: Birazdan geliyor..

Tüyolarımız gelmeye devam edecek.. Son olarak sizlere dizimizin son fragmanını paylaşmak istiyorum. Yeni fragman ve tüyolar geldikçe buradan sürekli güncelleyeceğiz konu içeriğimizi. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olun. TEŞEKKÜRLER..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 246.-250. Bölüm TÜYOLARI (25-29 Aralık) Özetleri (302 Yorum)

 1. Omerin anlamazliği sinir bozucu ve mantiksiz, aşksiz da. Izlemeyi birakiyorum. Insanlari bu kadar umutsuzluga itmemek gerek bence

 2. Omerin anlamazliği sinir bozucu ve mantiksiz, aşksiz da. Izlemeyi birakiyorum. Insanlari bu kadar umutsuzluga itmemek gerek bence

 3. Allahimmm bu ne biçim fragman hehhh bı bu eksikti Zehra hapsede girsin tam olsun yeter artık vallahi dahada izlemicem zorla biraktiriyolar insana hehhh bıraktım işte senerist kına yak artik

 4. benim anlamadığım Bahşende hanım insanları kariyer ve zengginliklerine göre değerlendiren bir insan ama bu kriterlere Nihat ve Cevriye Hanımda hiç uymazken neden onlarla hiç uyraşmayıp devamlı Zehrayla uğraşıyo

 5. Arkadaşlar yeni tüyo yok mu bence fragman sahnesi gerçek olabilir çünkü bugüne kadar haksızlık ettim diyor Ömer babaanneye göstermelik olsa niye öyle desin

 6. baba ane Omere ayril dedikde belkede Zehra nin cocuqu olmamasina isare edirdi . Omerin Zehraya iyi davranmasida bu uzdendi

 7. Hayirli pazarlar ömer zehradan ayrilacakmi lütven böyle birsey olmasin ayrilmasinlar yeter artik üzüldügümüz

 8. Hayırlı sabahlar arkadaşlar yorulmayın imam bildiğinden şaşmazmış.bu senaristte öyle.ömer verdiği sözleri çokkktannn unuttu.babaannemin dümeninede gelir.zehrsya asla güvenmiyor

 9. ömer ve zehra ikiside robota benziyor. filmi seviyorum aktiyorlarin duruş bakış yuruyuş bide neşelerin hiçç çekemiyom

 10. ARKADASLAR LUTFEN HEPSINI OKUYUN COK EMEK VERDIM GERCEKTEN. UMARIM BEGENIRSINIZ
  Omer Zehradan ozur dileyecek( fragmandan) Sonra onlar yaklastiginda Omer kapida duyduklarini, Zehra dugun gecesi Omerin boynundan kolyeyi cekip aldigini hatirlayacak. Ikisi de birden uzaklasacaklar bir-birinden. Sonra Omer hic bi sey soylemeden cikacak odadan. Ustunu degistirip is odasina gececek. Yine ayni seyleri hatirlayacak. Sonra birden ucurumu hatirlayacak. Zehranin onu birakip gitmek istememeyislerini, Asya icin kendini tehlikeye atislarini ve daha neler neler hatirlayacak. Sonra yine Sabahla konusduklarini hatirlayacak. Dusunecek:
  -Nasil ya ? bu nasil olur? Benimle olume giden Zehranin benimle param icin evlendigi inanilir gibi degil.
  Sonra ilk tanistiklari gunden beri Zehraya yaptigi hakaretleri, ama hepsinin bi yanlis anlasilma oldugunu hatirladi. Sonra yine kendi-kendine konustu:
  -Eger Zehra paragoz biri olsaydi benden sadece babasinin ameliyat parasini istemezdi. Fazla para isteye bilirdi. Yoksa…. Yoksa bu da onun bir oyunuydu?! Hayir, hayir olamaz o zaman beni henuz tanimiyordu ki…
  Dusundu, dusundu. Gidip Zehrayla konusmaya karar verdi. Odasina dogru addimliyordu, birden odadan Zehrayla Sabahin sesini duydu. E tabi bizim kapi dinleme kralimiz da kulaklarini kapiya yapistirdi. Dinlemeye basladi:
  -Yaa Sabahcim iyi ki geldin canim. Zaten pek iyi degildim seninle derdimi paylasirim en azindan.
  -Yine Omer mi?
  -evet Sabah
  -Yine napti sana ?
  -Aslinda hersey iyi gidiyordu ama…
  – Ama ne?
  -Bilmiyorum her seyi ben pozdum bu defa galiba.
  – Neyi Zehra neyi?
  Zehra basina gelenleri anlatir.Omer dinliyordur hala.
  -Sabah, ben Omeri seviyorum. Her seyden ,her kesten cok seviyorum. Biliyosun sana daha once anlatmistim zaten. Ben 6 aylik evliligimizde Omerden nefret ediyordum. sadece onunla parasi icin evlenmistim. Babamin ameliyat parasi icin… Onun yuzunu gormeye, tahamulum yoktu. Onunla ayni havayi teneffus etmek bile bana cehennem gibi geliyordu Sevmedigim, Hatta nefret ettigim bir adamla ayni cati altinda yasadim. BU O KADAR ZORDU KI Sabah. Ama simdi nefret ettigim adam bi anda ugruna olecegim adama donustu. Ya Sabah bi dusunsene…
  Sabah Zehranin sozunu kesti.
  -Zehra, bunlarin aynisini bana dugun gecesi soyledin zaten. O gece de bunlari bana anlattin.
  Omer Sabahin son sozunu duyunca yerinde sok oldu. Bir noktaya bakakaldi . Kaslari catildi. Artik ayakta duramiyordu. Dustu. Koskoca bir adam cocuk gibi yere dustu. Ne yapacagini bilemedi. Sonra Zehranin” kim var orda” sozunu duydu ve gitmek icin toparlanmaya calisti. Yine dustu Birden dinledigi kapi yuzune acildi. Sevdicegini-Zehrayi gordu. Zehranin ayaklarina kapanmak istedi. Ama beceremedi. Takati yoktu. Ruyada gibiydi. Zehra ” Omer Omer” diye bagirarak Omerin ustune atildi. (bu arada Sabaha bir telefon gelmis ve Sabah gitmistir) . Zehra aglayarak Omerin haline uzuluyordu. Omerse Sadece Zehranin gozlerine bakiyordu
  Zehra zorla Omeri toparladi. Sonra Omere bakarak:
  – Omer noldu sana? niye boylesin? Niye konusmuyorsun?
  Omerin sessizligini goren Zehra ne yapacagini bilemedi. Omere sarildi. Omerse Ona sarilmak, Opup koklamak istiyordu ama kolunda gucu tukenmisti. Zehra sarildiktan sonra Omere dedi:
  -Ben sana bi ilac getiriyim. Kan sekerin dustu her halde.
  Gitti Zehra. Omerse onun gittigi o yollara gozyaslariyla bakti. Kendisini toparlayip odadan cikti. Is odasina gecti. Kendisine geliyordu yavas-yavas. Sonra ne dusundu , ne dusunmedi arabasina bindi ve mahallenin yolunu tuttu.
  Zehra gelip Omeri bulamayinca telaslandi. Konakdakilere sordu. Omeri gordum diyen olmadi. Aradi Omeri ama telefonunu evde unutmustu.
  Omerse Sabahin yanina gelmis her seyi ogrenmistir. Sabah dedi:
  – Iste boyle eniste, sen yine benim arkadasimi aglattin
  -Bu konusduklarimizi Zehraya soyleme lutfen
  -Tamam merak etme.
  -Omer agir adimlarla arabasina dogru ilerledi. Evin yolun tuttu.Kendisine soz verdi yolda. Her seyi dueltecekti. Ama nasil? eve dondu ve odasina gitti Zehrasini karsisinda gordu . Kendisini toparlayip her seyi anlatti Zehraya. Zehra sok oldu. Aglayarak dedi:
  -Bunu icin miydi her sey? Sana inanamiyorum Omer! Sen nasil yaptin onca seyi bana? Her sey senin o sacma dusuncelerin yuzundendi demek. Hic mi guvenmedin bana ? Seni hic ama hic affetmiycem.
  Dedi ve banyoya gitti. Omer dur dedi ama Zehra dinlemedi.Omerin Zehraya yaptiklari kendisinin gozunun onunden bir kino lenti gibi gecti. Cok pismandi. Agladi Omer de.
  Sabah oldu. Zehra yatakta yoktu. Aradi her yeri. Bulamadi. Sahile gitti . Evet Zehra ordaydi. Zehra onu gorup gidiyordu. Omer arkadan aciyla aglayarak seslendi:
  – Gitme! Her sey annem yuzundendi. Onun yuzundendi…
  Sonra her seyi onun arkasindan anlatti. Zehra agliyordu. donup kosarak Omere sarildi:
  – Ozur dilerim Omer
  -asil ben ozur dilerim. Seni o kadin gibi sandim.
  Dakikalarla sarildilar:
  -Zehra, seni seviyorum.
  -Ben de, Ben de seni seviyorum Omer.
  Eve donduler. Omer dusunmege basladi.
  – onun da, benim de dugun gecemizi elimizden aldim. Mutlulugumuzu aldim. Her seyi geri vercem. Her seyi…
  Aksam oldu. Zehra odasina gittiginde baska baska insanlar gordu.bir kadin ileri gelip dedi: Zehra hanim sizinle isimiz var. Lutfen zorluk cikarmayin. Omer beyin emri(konakta hic kimse yoktur)
  Eveeeet bi saat gecti. Zehra gelinlikte suslenmis puslenmis bir prenses gibi olmus. Ama hala hic bi sey anlamiyordur. Her kes gitmisdir. Zehra yalniz basina. Birden kapi acildi damatlik giymis Omerini gordu. Omere:
  -Omer noluyor? Ne bu halimiz?
  Omer:
  -Hadi gidiyoruz.
  1 saat gecti . Omerle Zehra cook guzel bir saraydalar ve Zehra sokta. Omer guluyordur.
  – Omer noluyo?
  -Maffettigimiz herseyi geri getiriyorum. Her kes bizim baska zamanda evlendigimizi dusunuyor, ama biz bu gun evleniyoruz
  -Omer inanmiyorum butun bunlara seni seviyorum.
  Eveet onlar kendi kendilerine dugun yaptilar. Zehraya Omer tektas yuzuk ve yeni bir kolye hediye etti. Ve daha neler neler oldu…..
  Dugun gecesi: Bu kez oda daha guzel ve Omerle Zehra muhtesem bir dugun gecesi gecirdi

  YORUM YAPARSANIZ SEVINIRIM

 11. Ben hic sikilmadan izliyorum. Hersey cok guzel. Simdiye kadar hic bir bolumunu kacirmadim. hic kacirmiycam Asigim bu diziye.

 12. Hayirli sabahlar desem olur herhalde zehramizin hicmi yüzü gülmiyecek zehra ömer icin vurulacakmi merak ediyoruz

 13. zehranın aılesını bulun ıkı gunluk kerem bıle sabahın aılesını arıyor bunlar habıre kacırılıyor konuyu bızmı soyleyelım senarıst ben yazsam daha guzel yazarım

 14. bırde yener gelıyor dıyorlar ay bayılacagım vallahı bır o eksıktı ya kardesım sevgı dolu flımı polıseye dondurdunuz su zehrayı yıne acayıp seyler gıydırıyordunuz su kıza bır pantolon alın bıraz neselı olsun omer bak nasıl koşar peşınden beslemeler gıbı gıyınıyor

 15. zehra vurulsun yenı bırını alın canlı bır kız bune yaa soguk nevale ömere yazık gunduzlerı tek eglencemız bu duızı onuda mafettıler bız sadece ömer ıcın ızlıyoruz

 16. biz erkan merıcı akşam dızılerınde görmek ıstıyoruz o krızmatık cıddı halıyle gunluk dızıde bu cocuk harcanıyor

 17. ömere cıddı olmak çok yakısıyor karızma cocuk aslında müge ömere aşık olsaydı daha ıyı zehra bu kızı hıc gülerken göremedık normal zamandada mı böyle acaba merak edıyorum

 18. of yeter artık bırde zehra hamılemı dıye yazıyorlar seyırcılerde kacırdı sonunda vallahı bırde su gelen oyuncular hepsı meymenetsız ler cevrıyeye kurbn olsunlar bızde hıckırıgı beklıyoruz umudumuz o

 19. Şimdi sira o merde aşkına karısına sahip çıksın bakalım verdiği sözü tutacak mi zehraya ben seni asla birsksmiycsm diyordu göstersin bsbaannesine karısını ne kadar çok sevdiğini kimsenin onları ayiramayacagini zehra onu bırakmadı sınavdan başarıyla geçti hadi bakalım ömer efendi omeri ikna edemeyen babaanne hayatı zehraya zindan edecek gitsin diye

 20. Zehra düğün gecesi omerin yaptıklarını hatırlar da ömer bakakalir umarım.yok öyle hemen affetmek okadar hakaret basit bir özür dilemeye gecistirilecekmi. Biraz ömer zehra için uğraşsın zehrayada travma olsun .biz izlerken kahrolduk .omerin yaptıkları unutulmasın hemen.Zehra nasıl hayal kırıklığına uğramıştı kolye kopartildiginda ömerde yaşasın o duyguyu.

 21. Ayy fragmani 20 kez izledimmm…
  Cok heyecanli… Insallah gorduklerim gercektir. Bir tek Bahsende sinir etdi beni… Kalan her sey guzeldi…

 22. Fikriye hanimcim rabbim kiziniza sifa versin,sizinde yardimciniz olsun imtihan dunyasi rabbim ecir ve mukafatini bol versin,gercekten bu omer zehraya ne zaman inanacak cilkini cikardilar artik ya

 23. Hayirli geceler öncelikle sizlerden özur diliyorum cok gec girdigim icin. Ve ya hic giremedigim bazi günler icin engelli kizim var onunuyumasini bekliyorum dahada uyumus degil yataginda bende bir girip bakaim dedim benim merak etdigim ömer zehrayi daha ne zamana kadar yanlis anlayip kirici sözleriyle sucluyacak ille zehranin vurulmasimi gerekiyor

  • Henüz vurulma olayı olacak mı onu bile bilmiyoruz Fikriye hanım. O yüzden hala sabr etmek zorundayız. Bakalım bu işin sonu nereye varacak… Bu arada yüce Allahtan kiziniza şifa diliyorum

 24. Kelebeğim Su damlası yazısını görünce oh iyi şükür dedim sonra yorumunu okudum şaka bile olsa sen kaleleri feth ettin tansiyonun düşüktür bilirsin ama limon asla kullanmıyacaksın ve internette araştır düşük tansiyon yüksekten tehlikeli daima tansiyon aleti çantanda hep bulunması lazım ve üzülme Allah’ın izni ile zamanla iyileşirsin sabır seni çok seviyorum küçük dostum sevgimle kal kendine iyi bak annene çokk sevgiler çünkü senin annen

  • Hayirli aksamlar OZGUR teyzem canim nasilsin? Tesekkur ederim evet limon asla sevmem tansyon aletim ve bide doktor ilac yazmis onu hep cantamda tasirim cunki nerde dusup kalkar belli diyil canim benim seni cok ozledim ve aleykum selam soylerim tesekkur ederim bende seni cok seviyorum kocaman sariliyorum Allaha emanet ediyorum seni sende hep sevgimle kal gönlü güzel teyzem iyi geceler Allah rahatlik versin yarin gorusuruz opdum

 25. hep entrika hep kötülük günlük hayatımızda yeterince var biz artık ömerle zehranın iyi bir ebebeyin olmasını istiyoruz güzellikler görmek istiyoruz insanlara iyi bir ailenin nasıl olmasını göstermesini istiyoruz biz bunları niye sevdik çıkarsız sevdikleri için sevdik sonra işlenecek konu çok hayatlarındaki gizleri çözsünler…….

 26. Sana da hayirli aksamlar gülay ablacim iyi olmana cok sevindim alsmisim site de ilik seni yormeye seni gormeyice merak etim cok ŞÜKÜR iyisin hep iyi ol seni yeri ayrı bu site de gülay abla seni gormeynce bir qarip oldum

   • Hepinize hayirli aksamlar arkadslar oğuz abi duru arkadasim cok hakli ya muge cetin canan piton izlmek de sikildik artik onar yetmyor mus gibi simdi de omeri aysenin baba anesi bir de sehtap mi ydi o kizin adı o cikdi basimiza artik guzel tiyolar isdyorz oğuz abi gercek de zehom ayit guzel tiyolar yok mu ben zehom barışın guzel seyler olsun istyorum

   • Hic birini istemiyorum. Hele o Cetin var ya onu hic istemiyorum. Zaten Bahsendeden de gozum su icmedi…Ben sadece ZehOm istiyorummmmm……… Neyse ki o guzel gunleri yakinda gorucez. Siz de sabredeceksiniz biz de Oguz hocam

 27. Merhaba ask aylesi nasilsiniz ne yapyor sunuz herkes iyidir inşallah son zamanlar siteye cok girmiyorum siz cok ozledim bu aralar isiler cok oyuz de yazmyorum bugun isim yok evdeyim ben de fursetne istifade arkadaslarima yazayim dedim su damlam da yok onu da isleri var qaliba oğuz abi gülay abla özgür teyzem sule abla çiçək abla tuana abl handan abla ferize abla demet gecekus 1461 nur duru fikrye tuğba hatice hazal meric anonim kardeslerim ve bütün ask aylesine selam olsun her kese hayirli pazarlar dilyorum RABBIM her zaman yar ve yardimciniz olun siz cok sevyorum cok opdum

  • sAOL hoş geldin Aytaç bizde öldün kaldın sandık, su aslınur helva yapmaya başlamıştı 🙂

   • Hoş bulduk oğuz abicm nasilsin iyisdir insallah ask olun abi iki gün siteye girmedim diye benim için helva mi kavurdunuz e fatiha okumayi untumusnuz ben hodaklayim geri dondum 🙂 merak etme ben iyim olmeye de hiç niyetim yok biraz isilerim var di oğuz abi oyuz de yok dum siteye girip yazyorum sonura donup bana yazan arkadaslar cevap yazmyorum kimse cevap yazmadigim dusnmesi diye ben de islerimi bitrip oyle dondum diger siteye de yazmyordum yarin da burda olmycam kunki yarin əmimin yani amcamin ölüm yıl dönüm bütün gün orda olcaz sonra artik tamamen ozgurum bir daha bir yere kayip olmycam söz

      • Merhaba aytaç azeri..
       Kardeşim..
       Çok şūkūr iyiyiz. .
       Seninde iyi olmana ..
       Sevindim..
       Hayırli huzurlu..
       Mutlu gūnlerin..
       Olsun..

       • Cok tesekkur ederim ferize ablacim senin de iyi olmana cok sevindim sana da hayirli huzurlu cok guzel bir gün dilyorum bugun pazar kimse yok site de her kes tatli yapyor qaliba gülay abla da yok site de okadar alsmisim ki her siteye yorum yazca ilik once gülay abla cevap yazyordu bana inşallah iyidir gülay abla cok ozledim seni ilik defa site de senin gormedim cok qarip geldi bana oğuz abisiz gülay ablasiz olmuyor bu site

        • Aytaç hayırlı akşamlar, bugün dışarıdaydık bu yüzden fazla giremedim siteye..çocukları tiyatro’ya götürdük..meĝer iptal edilmiş tyatro, bizde yaĝmurda yürüyüş yaptık.sonra eve döndük, herkes acıkmıştı..malum evin annesi ben olunaca, yemek hazırla, yedir derken, daha işim bitmedi..teşekkür ederim bu arada sanada..iyiyim sıkıntı yok..

       • Iyi aksamlar ferize ablacim cok tesekkur ederim seni de iyi olmana cok sevindim hep iyi olun inşallah bugun pazar diye herkes tatil yapyor qaliba kimse yok site de gülay abla da yok okadar alsmisim ki siteye yorum yazca ilik gülay abla cevap yaziyor du bana bugun yok inşallah iyidir

   • Hayirli pazarlar arkadaslar nasilsiniz?
    Bakya bi gun yazmadim beni hic soruyorlarmi ?bu kiz öldümu kaldimi ALLAH iyiliyinizi versin demek oyle oldu bende hepinizden kusuyorum siteden gidiyorum cekin cezanizi ha bu arada.
    OĞUZ bey o hevladan benim icin de kavursaydiniz ya neyi bekliyordunuz ?:-)
    Bakiyorum da beni sagligimda aramayanlar hic bana oldukden sonra rahmet bile okumazlar en iyisi ben kendi kendime rahmet okuyum
    ALLAH BANA RAHMET EYLESİN MEKANİM DİZİHABERi.TV OLSUN .

    • Sana bişi olursa ilk önce ben yaparım helvayı.. Söylemesi ayıp çok pis irmik helvası yaparım 🙂

    • Su damlam yazını yůksek sesle okudum ..inanki..çok..gūldůrdůn..
     Beni kūserken bile tatlısın..
     Şaka dolu sőzlerin iyi..
     Olduğunu ifade ediyor..
     Buna çok sevindim..
     Su damlam ..bana birazcık..
     Azcık haksızlık ediyosun..
     Ben sana yazdım ..
     Sen gőrmedin mi yazıyı..
     Herkez şahit..
     Sana çok dua ettim bak ..
     Burdasın çok şūkūr. .
     Sen yazmışsın 2 ..3 gůn..
     Buralarda olmicam..
     Tansiyonum..var..doktor..
     Bana Internet yasakladı..
     Yazmışsın..
     Bi daha yazsam..gőrmicektin..
     Allah sana şifa versin ..
     Iyi ve mutlu olmana sevindim..
     Hep mutlu ol cici kız..
     Seni çok seviyorum..❤
     Hayırlı akşamlar..
     Cevap bekliyorum..
     Bakk..

     • İyi aksamlar FERİZE ablam canim benim şaka olsun diye yazdim haksizlikmi etdim afv et beni .tesekkur ederim cok mutluyum ya ablam doktoru dinleyen kim dun ailemle teyzemi gormeye gitdim biraz hasta . sonra evime dondum Cok sukur iyim tansyonum iste ara bir yaramazlik yapiyor yazimla seni guldurdumse ne mutlu bana benim de su an yuzumde tebessum sana yaziyorum ozledim seni huzur dolu ablam canim benim kocaman sariliyorum bitanesin sen bende seni cok seviyorum bakk yazdim hadi sana geliyorum yoksa oğuz bey helvami kavuruyor .opdum hayirli aksamlar cici kiz seni hep sevicek soz. .damla sozu ..♥♥♥

   • Hoşgeldin Aytaç 🙂 benim ismimi unutmuşsun 🙁 olsun 🙂
    Amcanın da mekanı cennet olsun inşallah.. yarın görüşürüz inşallah..

    • Iyi aksamlar aslinur hos bulduk nasilsin kusura bakma canım senin burda olduğun bilmyordum hiç unturmuyum seni her seferin de seni de işimin yazyorum uzun zaman dir yok dun sen de hos geldin cok tesekkur ederim ALLAH razı olsun söz bir daha seni untmycm bir anlik aqlim da cikmis cok uzur dilerim af et aslinur cok kotu oldum

 28. İyi akşamlar kızlar evet babanne konakta zehrayla ömer rol yapmayacak babanneye .artık rol yapmak için sebeb varmı bunlar evlenmedimi ya neden normal evli çift gibidavranmıyorlar artık olsun hadi yanlış anlaşılan konular iki hafta gözümüze girdi .bundan böyle şu güven duygusu otursun artık yerine .

 29. bence o ruya sahneleri omerin pisikolojik durumunu yansitiyor yada zehra nin icinde oldugu durumun icine dogmasiyla ilgili bizlerinde bu tip ruyalari vardir omer cocuklugundan beri terkeedilme nin yarasiyla buyumus ve bu yara zehra nin dugun gecesi soyledikleriyle gun yuzune cikti en buyuk korkusu terkedilmek hemde birkez daha bence omer icden ice zehranin kendisini sevdigini biliyor ama omer zehraya yakayi kaptirmamakta kararli ve depoda birkez daha olmeden omerri terketmiyecegini zehra isbatladi ayrica zehra nin kafasina silah dayanmasida ruyanin cikmasi anlamina gelir tam olumun kiyisina geldi zehra daha nolsun hastane sahnesi bence bunaltici cekilmez olurdu ayrica yilbasi geliyor belki seyirciye guzel supriz sahneler ceke bilirler diye dusunuyorum ve yil basiya ozel fragman bekliyorum

 30. Ben birşey anlamadın tüm haftalar boyunca Zehra’nın öleceğine dair rüyalar söylemler vardı ne oldu onlara ya bunlar günlük senaryo yazıyo ya da iyice cılkını çıkartıp öyle yapacaklar

  • Ben de o sahneleri sabirsizlikla bekliyordum. Beklemem bosunaymis. Ama Insallah ilerde o sahnelerden goruruz Hatice hanim

 31. Oğuz bey demeye yazdığım yorum çıkmadı benim g onderemedim çok hizli yorum gönderiyorsunuz diyor

 32. Oğuz bey hayirli akşamlar Bana da bahşende gibi geldi babaannemin ismi aman ne farkeder ismi biz sevmedik zaten kendisini

 33. Ah sorma gulaycim izleme sen merak ediyorum erkan a hazalda kızamıyorum seviyorum izlesen işliyoruz bizi duyan yok ki.

 34. Tatlıcı ülker uyumadik seni bekliyorum şiiri çok begendim teşekkür ederim .sabah yazmıştım ama gormediysen diye tekrar teşekkür edeyim dedim nasılsın canim.

 35. Herkese iyi geceler.babanne artık konaktami yaşayacak ,misafir olarak mi geldi.bu akşam ne hayallerle izledik zehra vurulcakti yoğun bakımda yatcakti ömer pişman olacaktı falan filan hayal kırıklığına uğradım. Artık diziyi beklentisiz olduğu gibi kabullenip izliycem nasılsa değişen bir şey olmuyor izleyicileri duyan yok.piton omere huhu kervancioglu diye sesleniyor komedi çekiyorlar sanki.babaanneyle gelin müzeyyen arasında fazla yaş farkı yoktu galiba aynı yaşta gibiler .omerle zehra da değişen bir şey yok babaanne ye rol yapıyorlar gibi.müge yetmiyor gibi sevtap geldi.canan ve çetin onlar yaptıklarının cezasını odedilermi şimdi piton depoda 2gun tuttu diye.bu sezon böyle sürüp gider .

 36. Arkadaşlar vaktini kestiremediğim bir zaman dilimi içinde buralarda olamayacağım. Sizleri sevdiğimi unutmayın. Kendinize iyi bakın,Allah’a emanet olun. Iyi geceler.

 37. Lutfen Biri soyleyin onceki toyularda yaziyorlardi omer kacirilicak be omer I oldurmek istedik lerin de zehra onun online gecip silahla vurulur Boyle Bisley olmadiki me zaban olucak? Hilda 241 bolumde nie gorucez.

   • Bem söylemiştim bu cimriler hastane parası vermez diye. Zehra vurulsa hastanede yatacak eh Nazmişte malum cebinde akrepler var. Anca pis depolarda çeker. 1 haftayı öyle yutturdu bize.

    • Sanırım haklısın cimrilik konusunda.. Piton şu anda oynayan Kalp Atışında da oynuyor 🙂 🙂

   • Zehranin vurulacagi daha once tuyo olarak soylenmisti ilk soyleyenlerden biri benim ama bu kadar ayyuka ciktigi icin bu sahneler cikatilmis ve babaannenin geldigi yerden dwvam edilmis zaten dikkat edilorse fragmanda sanki bi zaman atlamasi olmus gibi goruluyo yani aradaki sahneler kalkinca hoppp babaannenin geldigi kisim kalmis ellerinde

 38. Of yaa… Omer nasil ogrenecek simdi Zehranin sucsuzlugunu? Nasil ogrenecek dugun gecesi kapida duyduklarinin yanlis anlasilma oldugunu? Sinirim bozuldu. Fragman da umut vermedi bana. Oncesi guzeldi sadece(sarilma sahnesi)… Ha bi de ucurum, dag evi sahneleri ne zaman olacak bilen var mi?

 39. Iyi akşamlar herkese. Hadi kızlar kalkın gidiyoruz. Süper babaanne gelmiş elini öpelim. Diyelimki bu Nazmiş vé ekibi bizim kıza çok çektirdi. Bizde onunla birlikte çektik çektik çilemiz dolmadı. Bari Sen çektirme. Bi rica etsek.

  • Handancıgım canım benim ya evet vallahi babanne süper gelsin yeter artık sokakta gezmekten zehrayla ömer konakta babanneyle takılsınlar artık yeter pis depolarda bak ömerinde kolu çizildimi kesikmi o da belli, degil bu sefer tetonoz aşısı olacaklar artık birlikte olsunlar yeter bu zorbalık bıktım ben.

   • Evet ya Şulem. Bunlar babanneye numara yaparlar şimdi. Anladığım kadarıyla Ömer babaanneyi pek sevmiyor . Zehra benim karım. Evimin hanımı. Gönlümün Sultanı. Başımın Tacı. Yaramın ilacı dediğine göre; ))

 40. Artik ne fragmana ne tuyolara hic birseye inancimiz kalmadi trt deyken daha iydi sanki en azindan ozet veriyordu bunun gibi ters kose yapmiyordu aslinda diziden hic hic umidimiz kalmadi

 41. Nahşende babaanne çık diziden çık,seyirci sana düşman. Herkes senden nefret ediyor,sakın durma. Tabana kuvvet kaç. Birde seninle uğraşmak istemiyoruz. Sen git bir bölüm A.S.K. izle,kendin kaçarsın zaten. Bizi yorma.

 42. Iyi aksamlar arkadslar fragmani izlediniz mi hic bekledigim gibi olmamis. Dedim belki omerin pismanligini izleriz birazcik ama hic bir sey olmamis gibi devam ediyor. Ustune ustelik bir de cadoloz gibi bir babaanne geldi..

 43. Ömer öküzün en önde gideni Zehra sacmaladi saftirik oldu iyice muge engerek yılanı Cevriye en akillilari mugeyi cozdu cozucek çetin erkeklerin yüz karası canan kiskanc fesat uyuz sabah yapmacık kerem değişken salim en aklı selim evliya gibi adam hala uyuşuk Koray relaks Nihat favorimdi bı zamanlar Ayşe de saf kalbli herşeye inaniyo şaşkın Asya tatlimmm hediyeee tontisim senarist de piskopatin en önde gideni uyuzun gicigigin.teki

  • Ömer ne yapsın senarist spor ve rahat kıyafetlerden bihaber.nihata verdiği rahatlığı niye ömer e vermez acaba.

 44. Offff yine hayal kırıklığı bu ömer yine yanlış anlar.allah aşkına en sonunda bu seneryayo ben yazacam hemde bedava bu ne ya valla sinirden catlıcam

  • Bence Omer Zehranin en sonda Pitona dediklerini duymadi. sadece Zehra orda, o adamlarin yaninda oldugu icin ona kizginlikla bakti. Bence Omer yanlis anlamaz. Yani fragmandan ogle gorunuyor.

   • Inşaallah dedigin gibidir duru.bu arada hoş geldin.galiba yenisin.soz konusu ömer olunca yanlış anlama konusunda mastır yapmış hemde çift

 45. mügemidir nedir ne soyt….dir! bu nasil birsey gelmis konakta girmedigi yer yok yapmadigi pislik yok baska zaman olsa yatak odasina ayse gelirdi hemen nedense müge soyt..si yakalanmiyor

 46. Tatlım..gūldūģūnū..
  Bilmek..sevincimdir..
  Důn..çok..neşe liydin..
  Bugūnde bőyle..
  Canın..sağ olsun..
  Çok sevenlerin..kaderidir..
  Terkedilmek..
  Bak..ne gūzel..yine..mesajını ..
  Yazdın..haline şůkret..
  Tatlım..
  Bir de şöyle dūşūn..
  Gidenlerinde vardır..
  Bir sebebi..
  Hayat..bőyle birşey..
  Tatlım..
  BiR VARMIŞ BiR YOKMUŞ
  Kendine iyi bak..
  GŐNŮL PENCEREN HEP..
  GŪZELLIKLERLE AÇILSIN..
  ALLAH YAR VE YARDIMCIN..
  OLSUN..
  TATLI SAİR..

 47. merhaba arkadaslar nasilsiniz ferize ablaci m beni sormussunuz ben cok iyim sizler nasil insALLAH IYISINIZDIR ALLAHDAN DILERIM HEP INIZE UZUN OMUR CAN S AGLIKI ARZU EDIREM

 48. Biz ilerleyen bir dizi izlemek istiyoruz evdekilerle sürekli tartışıyoruz bu dizi hiç ilerlemiyor diye böyle devam ederse izlemeyi bırakacağız bir biz değiliz nereye gitsem aynı yorumları duyuyorum

 49. Elimde olsa o Mugeyi bogarim yemin ediyorum. Gomlege ruj bulastirmak da
  ne ya?Yuvayikan Muge. Koskoca dunyada erkek mi kalmadi ya?Evli bir erkeye goz koymus.

 50. Elimde olsa o Mugeyi bogarim yemin ediyorum. Nihatin gomlegine ruj bulastirmak da ne ya? Yuvayikan Muge. Koskoca dunyada erkek mi kalmadi ya? Evli bir erkeye goz koymus.

 51. Tatlım ulkercim nasılsın canim.biz neşeli tatlici ülkede alıştık çok uzme kendini o insan senin onu sevdiğin deger verdiğin kadar deger veriyorsa bir süre sonra seni özler arar sorar canim biraz sabır .insan nelere alışıyor nelere dayanıyor.dua,sabır,şükür. Sana bu üçü biir arada yi tavsiye ederim.iyi geliyor.

 52. ÖZGÜR teyzem sanada günaydın. Ablacım bana bulduğun isim baya hoşuma gitdi. Küçük Şair.
  Ama bu isim tatllıcı olmadan olmaz. O yüzden Küçük Tatlıcı Şair olsun(^_^)

 53. LEYLAM ablam deyer verip analiz yazdığım siteye geldiyin için sağol:-) Güzel dileklerinden dolayıda teşekkür ederim.

 54. FERİZE ABLAM daha başımı omuzuna yastlamadan beni güldürmeyi başardın. İşte sen busun…(^_^)
  Yorumunun icinde No sinir Yes mutluluk cümlesini görünce baya güldüm:-)
  Ama gülsemde üzüntümün ne olduğunu söylemek istiyorum.
  Ablam ben geçen sene dizibilgiye katldım. Hayatımda ilk defa bir siteye dahil oldum ve ilk defa yorum yazdım. Sonra alışkanlık yaptı ve devamlı yazdım. Her gün yeni bir arkadaş kazandım. Aylini, İr abini, Sudeni, Çinareyi, Vefayı, Aslını tanıdım. Hepsi canlarım oldu. Sonra nisanda telefonum bozuldu ve yazamadım. Ama aklımda hep onlar vardı…
  Sonra eylülde siteye döndüm. Ama her şey deyişmişti. Sudem gitmişti, Vefa, Aylin yoktu. Ancak yeni gelenler vardı. Su damlam, Hatice, Aytac, Sevda, Ela onlarada çok alıştım. Gerçek bir aile gözüyle baktım onlara.
  Ama dün akşam İr abi gitme kararı aldı. Artık dizini izlemicem bktım dedi ve gitdi. Bende bu duruma çok üzüldüm. Sindiremedim. Ona bu kadar alşmşken, büyük abim yerine koymuşken gitmesi beni çok sarsdı…

 55. Gecekuşu cicikuşu..
  Ailemizin..gőnūl kuşu..
  O listede unutmuş..
  Olabilirim..seni ..
  Fakat kalbimde olduğunu..
  Gőremezsin..
  Cicikuş..bu sayede..
  Bak saiirliyim..devam..
  Ediyor..
  Gūnūn aydın..
  Őmrůn..hayırlı.olsun..
  Ders lerin başarılı..
  Olsun..
  Hayırlısıyla..meslek..
  Sahibi..olman..temennimdir

  • Ellerine sağlık canım ferize ablacım. Teşekkür ederim. Böyle şeyler insana sevildiğini değerli özel olduğunu hissettiriyor. Unutulmadığımı biliyorum. Çünkü duygularımız karşılıklı. Ben de sizleri hiç unutmuyorum. Kalbimdesiniz. Öpüyorum ablam

 56. Uykucu Çiçekten herkese kocaman gunaydin.yüzünüzden gülümseme kalbimizden sevgi eksik olmasın gününüz mutlu ,huzurlu ,hayirli olsun.rabbim yeni bir güne daha uyanmayi nasip etti çok şükür .

 57. Selamm..herkeze..
  Hayırlı..sabahlar..
  Gůneş gibi yūreğimi..
  ısıtan..GŪLAY ım..
  Gőnūllerin.sultanı..
  şimdi..sıra..sizde..
  Cevap..verin..bakim..
  Diyen..ŞULE m..
  Bizleri tebessūmsūz..
  Bırakmayan..DEMET cim..
  Ūzūlmesine..kíyamadíģím..
  SU DAMLAM..ALLAH yardımcın..
  Olsun..cici kızım.
  No SiNiR YES Mutluluk..
  Diyen..tatlı kız..
  Parmaģını kıran..LEYLA..
  Geçmiş olsun..
  Bana cevap Yazan..
  LALE TŮRKMEN..
  Miss Kokulu..Çiçeğimiz.. VE…gūzel őğretmenimiz..
  HANDAN.
  Aytaç azerifan..
  Xanim kardeşlerimm..
  Ve….ismini unuttuklarım..
  Tatlı kızın..
  Tabiriyle..değerli..
  Anonimler…

  Hepinize saģlık..
  Mutluluk..
  Sofranız Bereketli..
  Őmrűnűz hayırlı..
  Yuvanız saadetli..
  Olsun..temennilerimi..
  Sunmak istiyorum…
  HEP Sevgiyle kalın..
  CaNlar…❤

 58. GÜNAYDINLAR gönlü geniş sevgi dolu dostlar,gönül pencereniz güzelliklere açılsın ,dilekleriniz gercek olsun…….Gülay‘cım,Demet‘cim,Su damlam,[o güzel günaydın yorumunu her sabah gözlerim arıyor Kelebeğim]Küçük şair,Aytaç.Şüle‘m,Çiçek hanım,Çalıkuşu,Aslınur,Nurbanu,Leyla‘cım[elini yorma ….]xanimazefiran [kendinizi tanıtırmısınız teşekkürler]Handan hanım[çocuklarınız nasıl öpükler tatlı şeylere] ve Oğuz hocam [şimdiki nesil şanslı yemek ,pasta çörek yaz youtube çıksın ]ve yorumumu okuyanAllah cc her işinizde yar ve yardımcınız olsun iyi günler ve yorumlarrrr…

 59. Günaydın millet. Bu gün bu tatlıcının hiiiiiiiiiiç keyfi yok:-(. Bir ağlamak istiyor, bir gülmek…
  Başını birisinin omuzuna yastlayım sadece konuşmak istiyor…
  Yada sadece susmak…

  • Gūnaydın..tatlım..
   Nasılsın??
   Ne oldu niye?
   Ūzgūnsůn?
   Kıyamam ben sana ..
   Benim omzumuma ..
   Yaslanıp..bana..ne ..
   Olduģunu..sóyleyebirsin..
   Seni çok seviyorum..
   Tatlım..
   Hadi anlat bakim..

  • Sana ne oldu tatlıcı ülker aglamakla gülmek kardeştir bak arkadaşların seni seviyor en güzeli bu aglama olurmu canım:::::)

 60. Ömer ve zehra yine ne zaman eskisi gibi olacaklar zehranin hic sucu olmadigini anlamasina daha cok mu var

 61. Iyi geceler herkes gitti ben geldim sanirim. Daha once bi ormanlik alanda cekimler oldugunu soylemistim. Bu ucurum sahnesiymis. Muge Asyayi kaciriyormus. Mugenin gercek yuzunu ogrenen Zehra ve Omerde peslerinden gidiyormus. Muge ucurumun kenarina asyayi getirip atmakla tehdit ediyormus zehra ve omerde engel olmaya bakalim dogrumu bu bolumler iki hafta sonra olacak sanirim ayrica ucurum cekimleri bugun itibariyla hala devam ediyordu

 62. Neyse bugünlük benden bu kadar. Sizi çok fazla yormuycam . Hadi hayırlı geceler iyi uykular tatlı rüyalar

 63. Gece kuşu Iyiyim canım sen nasılsın gidiyordum uyumaya ama seni görünce azıcık daha kalayım dedim

 64. Kızlar ben yine acıktım. Bana eşlik etmek isteyen varsa kesinlikle çekinmeden buyursun gelsin. Ayrıca ben normalde geceleri yemek yemem. Ne oluyor bana? Birşeyler söyleyin.

 65. İyi geceler gönül sitesinin kalbi güzel insanları uyumak için başınızı yastığa koyup uyuduğunuzda en güzel rüyaları görmeniz dileği ile sevgimle kalın tek tek ad yazmadım☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️

   • Hayırlı geceler Gülay ablacığım. Misafirlerin gitmiş . Sende çok yorulmuşsun galiba geçmiş olsun.

    • Aklıma gelmişken yazayım. Aslında evlenmeden önce Tatlıcı ülkeri aslınuru Gece kuşunu toplayacan Gülay hanımın yanına staja yollayacan, misafir nasıl ağırlanır, aniden gelen misafire nasıl ikram hazırlanır, ev işleri felan derken zorlu bir yoldan geçecekler, yanlışlıkla Gece kuşuna misafir olsak acımızdan ölürüz 🙂 Çaydan başka bişey bileceğini hiç sanmıyorum yeni nesilin..

     • Hayır Oğuz hocam çok yanılıyorsun. Bi kere elimden neredeyse herşey gelir. Ben nerdeyse 3 senedir evde akşam yemeklerini ben hazırlıyorum. Ama yinede Gülay ablama staja uçarak giderim

     • Sayın yönetici çay demişken, öncelikle söz meclisten dışarı diyorum..yeni nesil çayı demliyor, ve bekliyorki misafir kalksın kendi doldursun çayını..eĝer kendi verirse o çayı dövmekten beter ediyor bakışlarıyla..oysaki ben 17 18 yaşındayken, misafir gelince annem bir göz işareti ederdi, hooop çay koy. Bir göz işareti ederdi çayı doldur..bir göz işareti ederdi bardak boşanmış..şimdiki nesil ise o çayı verene kadar insanın gözünü oyuyor..tabiki istisnalar var..ama geneli böyle..ve ben çok üzülüyorum yeni genç neslimizin bu vurdum duymaz hallerine..

 66. O güzel ellerine sağlık ne güzel döktürmüşsün leyla hanım sağol seyirciyi ne güzel anlatmış sın hayırlı geceler tatlı rüyalar:)) üstünü

 67. ULKERCİM n erelerdesin ozlettin kendini su damlasına yok bu gece ne oldu bu babalardan sıkıldı nizami yoksa

 68. Gözümün nuru gelmiş çok yorgundur Allah yorgunluğunu hayatın boyunca hissettirmesin sana her işin rast gitsin ki seni örnek alacak gençler olacak seni tanıdığımı söylediğim kişi son kızımız teyze o kadar güzel yazıları var ki youtube dedi ders çalışmaktan başını kaldıramıyor okumayı çok seviyor ve onun gibi niceleri vardır duygulu kızım iyi akşamlar ve yorumlar sevgimle kallın Albasan ailesi

  • Evet özgür teyzecim, biraz yoruldum.ama iyiyim.şimdi ešimle dinleniyoruz. O tv izliyor haber proĝramı.bende sitedeyim..çok teşekkür ederim güzel duaların için, hayırlı geceler..

   • Allah Allah bana bişey mi yazdın uzun ben görmedim. Ama hemen bakıyorum. Bu arada hayırlı geceler

   • Oğuz hocam bana yazılan bir şey bulamadım. Ama şu sevgili arkadaşlar diye başlayan yorum dan bahsediyorsan benim elimden ne gelir hocam. Biliyorsun yazı yazmada çok becerisizim

   • Hayırlı geceler canım ablacığım. İşte bende ancak bu vakitlerde gelebiliyorım. Yani şu bir kaç gündür sabahları da giriyorum ama iki hafta ya mahsustu. Artık yok . Ama bunada şükür . Önceden bu kadarda giremiyordum. Diziden memnun musun diye sormuşsun. Kısa cevap hayır. Ya bu bölümde Zehra nın bayıldığım sahne güzeldi o kadar

 69. Neyse arkadaşlar inşaallah yarın ömerin daha akıllandığı bölümlerde görüşürüz.benim yatsı yine gecikti maalesef.hayirlı uykular.

 70. Haklısın gulaycim insan ister istemez panik yapıyor hele böyle son dakika da haber alınca elim ayağıma dolaşır benim.önceden haberim olursa daha iyi olur.

    • Yaa öğlede, işte insan istiyorki gelenler memnun kalsın..birde bende şöyle birşey var, acaba gelen ne yemek ister. Kendi çapımda elimden geldiĝi kadarıyla, yiyecekleri bir yemek olsun istiyorum..bu gün eşime dedimki bamya yapayımmı dedim..eşim yuhh dedi..onlar bamya yemezki dedi..oysaki bizim köyde bamya çok kıymetlidir..misafirlere gelincede dedimki bugün size bamya yapacaktım yermiydiniz dedim. Eşide kendide bu güne kadar hiç bamya yememişler, ben tabi şaşırdım biraz..sonra iyiki pişirmemişim dedim..

     • Evet Gülay ablacığım. Misafir ağırlamak zor bide tanımadığın kişilerse. Ama çok da iyi güzel bir iş . Allah razı olsun

  • Aslında avrupa yakasındayken daha çok misafirimiz oluyordu..üç senedir anadolu yakasındayım..şimdi binde bir gelen oluyor..aslında bu tarafa biraz sakinleşmek için taşındık..iyikide taşınmışız..resmen kendi özüme döndüm..yoksa sitresten geri dönüşü zor rahatsızlıklara yakalanmak üzereydim..

 71. Geçmiş olsun Leyla’cım parmak deyip geçme elini fazla yorma yeni damadımızın parmsğı kırıldı alçılı haliyle ev döşerken dikkat etmedi ameliyat olmak zorunda kaldı oldu iki ay alcılı dikkat et yorma elini Allah tez günde iyileşmek nasip etsin iyi akşamlar ve yorumlar Analiz yazarken yorma elini sevgimle kal

 72. Oğuz hacam bu site var olsun hayatımızda ben kendi adıma cevap almasamda olur hem mesleğiniz hem çoçuklarınız aileniz birde bu muhteşem site Allah her işinize kolaylık versin bu kadar harika kişilikli insanlara sohbet olanağı sağladığınız için sonsuz teşekkürler RİCA dizi biterse dosluk sayfası acın bizlere bu bana yeter Allah’a emanet olun iyi akşamlar ve yorumlar

  • Teşekkür ederim Özgür Teyze, inanın boş vaktim çok az, evden okula, okuldan yoğun bi tempo, sonra dışarda sosyal ilişkiler, eve dönünce iki kız ellerinizden öper 🙂 Sonra yeni içerikler oluşturup siteyi canlı tutmak zorundayım.. bir taraftanda sürekli yorumlar geliyor, her gün 500 e yakın yorumu okuyup cevaplamak bile apayrı bir iş… Sonra bide arkadaşların nazı var 🙂

    • Kendi adıma seninle konusmaktan zevk duyuyorum Oğuz hocam. Şakalarını daha çok seviyorum. Tam kafa dengimsin vallahi. 🙂

    • Şaka maka sen iyimisin Şule abla kafana felan bişey düşmedi demi, bak hala uyumamışsın, yoksa başkası mı yazıyor senin adınla 🙂 bi yanıt ver canlımısın 🙂

     • Haaa demek yanıt istiyorsun site yöneticim bak sana ciddi ciddi yazayım bu senin gerçek şule ablan ben bu gece herkes uyudu biraz nefes aldım ben 5 te kalkarım12 30 bazen 1de yatarım kafama saksı düştü çok acıdı ama sen ne sandın 9 dedimi şule ablan uyurmu sandın okuyom yazdıklarını şimdi sıra sendecevap ver bakalım::::)

       • Yok nerde uyumak ben gece bile bazen iş yaparım bakma siteye giremedigime ama hep aklım burda emin ol valla bazen yorumları okurken gülümsüyormuşum da bir gece eşim dediki sen niye gülüyorsun şule kendi kendine dedi eyvah senide kaybediyoruz deyiverdi bana

        • 🙂 Ne yapsın enişte, kendi kendine gülen bu yaştan sonra hanım kafayı yedi sanmıştır 🙂

         • Vallahi benim söyleyecegim lafı sen söyledin site yöneticim birazda onu ima etti kafayı yedi kaybettik şuleyi der gibiydi vallahi.

 73. Arkadaşlar ben kaçıyorum.Herkese iyi geceler.İnşallah yarın görüşmek üzere.Kendinize iyi bakın gönül dostlarım.Seviliyorsunuz

 74. Birde zehranın elbiselerinden sonra şu omerin saçlarında bir tuhaf oldu buzağı yalamış gibi eskiden daha iyiydi hafif dalgalı

 75. SEVGİLİ ARKADAŞLAR; yorumlara cevap vermediğim konusunda şikayetler geliyor kulaklarıma. Şule ablada demet hocamda gece kuşu da arada şikayet ediyor.. Öncelikle hepiniz haklısınız, her biriniz haklı görünüyorsunuz. Ancak hiç bir arkadaşıma özel bir kastım yok, bazen cok yogun oluyor, Mesela dün Gülay hanımın analizi sayfası 300 den fazla yoruma ulaşmış. Ben hem bi taraftan yazmak içerik üretmek zorundayım, hemde o içeriklere gelen yorumlara cevap verme durumundayım. Haliyle bazen aksaması yada yetişememem normal değil mi? İnsan üstü güçlerim yok, her birini yazamasamda bazen hastanede bazen misafirlikte bazen sürpriz bi iş çıkıyor derken inan yetişemiyorum. İddia ediyorum Şule ablanın yarısı kadar uyumuyorum 🙂 Özetle hiç birinize bir kastım kırgınlıgım yok, bilmeden kırıp incitti isem özür dilerim ayrı ayrı.. Şöyle bi teklifim olacak: Sizlerle daha iyi yorumlaşıp yazışabilmem için ya bana Gülay hanım gibi yardım edip bi derdime ilaç olmalısınız ki bende artan zamanda muhabbet edebileyim. Mesela biriniz özet yazsa, biriniz tüyo yazsa, biriniz fragmanı haber verse veya eklese.. Her işi ben yapıyom 🙁

  • Site yöneticim sen beni gerçekten gülmekten öldürdün ya benim kadar az uyusan hepsine yetişirsin bundan emin olabilirsin:::::::)kahkahaa atasım var.

 76. Artik ole bir sacmaya dondu ki yani bukadar aptal bukadar alcak insanlar yok konu uzaci uzaniyor bir az gercekci olun ve artik kiza kes

 77. iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz duru hos geldin aramiza yorumunuz cok guzel leyla hanim nasilsiniz gecmis olsun size ACIL Sifalar gulayablacim og uzabicim demetcim cali kusum ozgurteyzecim ferizeablacim cicekabla cim suleablacim handan ogretmenim nurbanu a blacim ziyaretci ve diger canimarkadaslari m nasilsiniz insALLAH Iyi sinizdir kendinize cok i yi bakin ALLAHA EMANE T OLUN

  • İyi akşamlar Xanimazerifan.Geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim.Bu arada isminizin anlamını çok merak ettim.

 78. Gecmis olsun Leyla hanim.Allah acil sifalar versin.
  Niye dirilis Ertogrul yeni bolum yok bilen varmi.

  • Teşekkür ederim Lale hanım.Yapımcısı açıklama yapmış.Dizi platosunda yangın çıkmış.Bu yüzden sanırım çekimler aksamış o yüzden haftaya çıkacak diye okudum.

 79. En az Zehra kadar benim de canim yaniyor. Tek benim degil herkesin cani yaniyor. Herkesi yaktin Omer. Karini yaktin. Biricik karini. Nerde verdigin o sozler Omer? Unuttun mu? “Seni mutlu edicem, Seni hic birakmiycam, Kaybettigimiz zamani geri vericem” ve daha ne kadar sozler vermistin prensesine. Ama hic birini tutmuyosun. Cunku dusunemiyosun. On yargilarinla hayatinin esini maffediyorsun, yakiyorsun. Oysa Zehra tek bir soz vermisti sana dugun gununde:”Senin ellerini hic birakmiycan. Bir gun olur da sen benim ellerimi birakacak olursan bu kez ben izin vermiycem. Hic birakmiycam ellerini.” Bak o, dedigini yapiyor. Ya sen?
  Tamam, annen cocuklugunda derin bir iz birakti, unutamiycagin bir iz… Zehranin da annen gibi oldugunu dusundun.O da seni annen gibi birakib gidecek sandin. Haklisin, her cocuk tasiyamaz bu kadar aciyi. Ama sadece kapida dinlediklerinin gercek oldugunu sandin. Hic hatirlamadin mi ucurumda hala kurtulmak sansi varken sen bi basina birakib gidemeyen Zehrayi,olum kapisinin onundeyken sadece seni dusunen melegini. Hatirlamadin mi?
  Hani hep soylerdin “ben eski Omer degilim artik”. Nerde o laflarain ne cabuk unuttun. ” Artik gozumun onunden perde cekildi” deyip omurluk can dostunu incittin. Asil simdi gozune perde indi Omer. Hic bir seyi gormuyorsun. Korsun.Senin gozlerin acilsin deyip ne mucadeleler verdi hayatinin anlami. hala da ugrasiyor. Ama, sen onun gozyaslarini bile yalan saniyorsun. Halbuki asil yalan sensin. Asil yalan senin Zehra icin atan kalbin. Yeter! Yeter artik Omer! Zehraya karsi kucucuk askin kaldiysa onunla konus. Gec olmadan konus. Gonlunu al ki seni affede bilsin.Yoksa her sey gec oldugunda cok pisman olacaksin Omer! Sen Zehranin kalbini calmis bir hirsizsin. Baska lafim yok sana. Seni kendi vicdaninla basbasa birakiyorum.Sen sen ol kirdigin kalbi tamir etmeden gecme yarali Omer!

  • Teşekkür ederiz Duru, sanırım sitemizde yenisin, kısa bir tanıtım yaparsan sevinirim, diğer üyelerimizde görmüş tanımış olur. Uzunca yorumun içinde ayrıca teşekkürler.

   • Aslinda yeni degilim Oguz Ozdere. Hep sizin yorumlarinizi okuyordum. Sadece bilgisayarimda problem cikmisti. Yorum yapamiyordum. Yorumumu begendiginiz icin ayrica tesekkur ederim size. Adim Duru, Yasim 17, Siirler yaziyorum, Karakalem cizimler ciziyorum. Adini sen koyu ilk bolumunden beri izliyorum. Yorumlarinizin hepsini okuyorum. Hepsi guzel.Tesekkur ederim

  • Aramıza hoşgeldiniz Duru.Haftalardır Ömer’e Gülay hanımda bende yorumlarımız da sesleniyoruz. Ama bizlerin ekran karşısından gördünüz Ömer göremiyor.Ömer sadece şuan duydukları sözlerle Zehra’yı da kendini de yıkıp geçiyor.Gözlerini öfkesi kör ettiği için Zehra’nın her yaptığı her söylediği yalan geliyor.Kendince belki haklı.Ömer tarafından bakmak lazım birazda.Ama yorumunuz güzel.Ellerinize sağlık.

   • Yorumumu begenmenize sevindim. Sizde guzel yorumlar yapiyorsunuz Leyla hanim. Bir de eger uygunsa bana “siz” demegin. Arkadas olarak yani.Bende de sana “siz” demiycem. tamam mi Leylacim?

 80. Site ahalisi arkadaşlar iyi akşamlar.Sakınılan göze çöp batar sözü vardır ya tam benim için söylenmiş sanki.Hastalanmayayım diye etrafındaki herkes gözümün içine bakarken ben bu öğleden sonra sağ işaret parmağımı arabamın kapısına sıkıştırdı mı.Tabiki parmak kırık şuan alçıda.Ben buralarda olucam belki yorumlar olmayabilir.Kusura bakmayın arkadaşlar.Görüşmek üzere.Kalbim sizlerle…

 81. Valla..Demetcim..
  Yazmıştım..sana..
  Koltukta..őlū..gibi..
  Uyumuşum..
  Şimdide..artık..uykum..
  Kaçtı..
  Baktımm.burdasınız..
  Çok..iyi.kūsmūşsūn..
  Sana kıyamam..ben..
  Buralar..sensiz..olmaz..
  Herkezle..anlaşabilen..
  Birisin..sen..
  Her sayfaya..bıraktıģın..
  Tebessūmler..bunun..
  Gőstergesi..
  Belliki..gerçek..
  Sevgi..
  insan..sevdiğine..
  Kırılır..
  Sevmediğine..
  Niye..kızsınki..
  Artık..
  Bunu..sabah okursun..
  Ve….yine.bir..tebessūm..
  Bırakırsın..
  Őyle..değilmi..Demetcim..

  • Cevap yazmıştım ama yorumun çıkmamış. Ben dün gece kitap okumak için ayrıldım ya aranızdan,okurken oğlum geldi ve üzerine meyve suyu döktü kitabımın. Biraz sinirlendim bende haliyle. Sonra bensiz kahve içtiğinizi duyunca kızdım sizlere. Gerçi ben kahve sevmem ama. 🙂 Kısaca küslük müslük yok Ferize Hanım. Anlık bir durumdu. Geçti gitti. Bu tebessümler ve kahkahalar benden size. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

 82. Zehra bugün depodayken boynunda fları yoktu. Ömer’i de Canan çağıracağına göre bu iş nasıl olacak? O flar uçup,Zehra’nın boynuna gelmeyecek ya. Başka birgün olacak desem o da olmaz. Bu işte bir gariplik var.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017