Adını Sen Koy 251.-255. Bölüm TÜYOLARI (1-5 Ocak 2018) Yeni yılın İlk Haftası

Adını Sen Koy dizimiz yeni bir yıla merhaba derken acısı ile tatlısı ile 250 bölümü geride bıraktı. Şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerekirse 250 bölüm dile kolay, öyle basit ve sıradan bir iş de değil yapılan. Geçtiğimiz sezon Trt1 de bu sezon da Star tv de başarılı bir şekilde devam ediyor dizimiz. Adını Sen Koy 251.-255. Bölüm TÜYOLARI (1-5 Ocak 2018) Yeni yılın İlk Haftası kaldığı yerden devam edecek.

2 Sezondur sizlere vermeye çalıştığımız tüyolar ile birlikte dizimizin gayet güzel devam eden reytingleri, düzenli çıkan fragmanları izleyici ilgisini  artırmaya devam ederken son haftalardaki özetleri düzenli gelmemesi dışında tek can sıkıcı gelişme Ömerin babannesi Bahşendenin konağa gelmesi, gelmekle kalmayıp Ömere karışması hatta Zehradan ayırmaya çalışması, Zehrayı hakir görmesi son dönemde iç karartan gelişmelerdi.

Pitonun yarım kalan işi tamamlamak istemesi ve konağa dönerek Zehraya silah doğrultmasının hemen akabinde Zehranın tutuklandığını fragmandan izlemişinizdir. Organize bir suç örgütüne yardım ve yataklık ettiği gerekçesi ile tutuklanması ise Bahşendenin bir oyunu mudur yoksa Piton dolayısı ile işbirliği yapmış olabileceği ve hesap akışlarından polisin incelemesi sonrasındaki kayıtlardan dolayı mı tutuklandı göreceğiz.

Yeni bir yıla karakolun nezaretinde girecek olan Zehra bakalım Ömerden nasıl bir destek görecek Komiser Murat ile görüşen ve olayların göründüğü gibi olmadığını anlatabilecek mi. Kendimden daha fazla güveniyorum dediği Zehrasını gözaltından kurtarmaya gücü yetecek mi yoksa ayrılmak istemediği için babannesi ile yolları ters mi düşecek..

Zehra 2018 yeni yılın ilk gününü karakolda tutuklu olarak geçire dursun Sabah ile Kerem arasındaki diyaloglar da gün geçtikçe dozajını artırıyor. Son olarak Sabahın gerçek ailesini aramaya koyulan Kerem nasıl bir son ile yüzleşecek göreceğiz. Nihat ile Ayşe nasıl barışacaklar, Ayşe Ömer ile nasıl bir konuşma yapacak, Bahşendeyi üzen son gelişme ne olacak hepsini sizlere bir bir yazacağız.

ADINI SEN KOY 51. HAFTA TÜYOLARI

TÜYO 1: Aslında Ömerin hezeyanlarına neden olan annesinin bırakıp gitmesinin temel nedeninin Bahşende olduğu, mutlu bir evliliği varken herşey yolunda iken Bahşende ne yaptı ne söyledi de Ömerin annesi evden ayrılmak zorunda kaldı şimdilik bilinmiyor. Ancak Bahşendenin evdekilere yaptıklarına bakılırsa Ömerin annesinin neden gittiği veya nasıl gittiği az çok tahmin edilir.

TÜYO 2: Pitonun patrondan yediği fırça sonrasında son bir umutla Ömerin karşısına çıkması ve ona yaptırmak istedikleri aksiyonu artırır. Piton eli boş gelmemiştir, peki bu kez hedef kim? Ömer mi Zehra mı? Her ikisini de bir arada bulsa da Komiser Murat zamanında yetişir ve Pitonu suç üstü yakalar..

TÜYO 3: Pitonun tutuklanması ile tehlike geçmiştir. Ömer de Zehra da rahatlar ve aralarındaki güzel diyalog başlar. Aslında Ömer adım adım Zehranın gönlünü yeniden kazanmakta ve aralarındaki aşkı canlandırmak için Zehraya çok iyi davranmaktadır. Tek sorun öncekiler gibi bir yerde kükreyip yeniden ilişkileri bozulacak mıdır?

TÜYO 4: Müge yeniden dönecek mi? Bu iş burda bitmez tehditlerini duyduk hep, Piton da Müge de giderken bu iş burda bitmedi tehdidi ile gittiler. Peki Müge yeniden dönecek mi? Eve arkadaşlar Müge yakın zamanda geri dönüyor bilginiz olsun..

Ne olur rüya demeyin artik bıktık rüyalardan ters köşelerden ve ve zehranın yöz yaşlarından lütfen artık mutlu olsunlar her zorlugu beraber aşsınlar ama bukadar birbirini severken bukadar hasret çelmesinler bu ardada bu günkü bölüm çok güzeldi bakin hakkını da veriyoruz biz sizin kadar cimri degiliz ama siz cok cimrisiniz nasil bir cesarettir bu babanne hala ömere boşa karini der bu ne yüzsüzlüktür allahim tam alev karakteri morarmalara kizarmalara doyamiyor kadin ayşe helal olsun sana sen mükemmel bir dostsun nasilda savunuyor zehrayi ya ömer oyuncagi elinden alinmiş asya gibi çatesiz yaaaa ömer bey inşallah bu vesileyle zehranin konuşamadiklarini ögrenirsinde rahat bir nefes alirsin yeni mi anladin zehranin senin nefesin oldugunu biraz gec oldu ama umariz aklin başina gelir..

Yeni Yılın ilk tüyolarını takip etmek için doğru yerdesiniz. Tüyolar geldikçe sıralı şekilde aşağıya ekleyeceğiz. Şimdiden tüm takipçilerimize teşekkür eder yorum ve görüşleri ile destek olan tüm okurlarımıza mutlu yıllar dileriz..

Leyla İzgü: Kervancıoğlu konağında bugünlerde fazlasıyla duygusal günler yaşanmakta.Malum Ömer ve Zehra cephesi hala karanlık,şimdide Ayşe ve Nihat’ta soğuk rüzgarlarla boğuşuyor.Bu soğuk rüzgarların,fırtınaların sebebi tek bir noktaya varmıyor mu???Hem Zehra ve Ömer’in hemde Nihat ve Ayşe’nin birbirlerini üzmemek için açık açık konuşmamalarından kaynaklanmıyor mu??? Keşke tersi olsaydı herkes birbirine açık olsaydı bu soğuk rüzgarlar esmeseydi.
Bahşende hanım her ne kadar konak’ta esen soğuk rüzgarlara kasırgasını eklesede bazen can alıcı öğütlerini sıralayıveriyor.Evlilik geçip giden mevsime benzer.Bazen güzel bir ilkbahardan sonra yaprakları dökülen sararmış bir sonbahara,bazen sıcacık bir yazdan sonra buz gibi kara kışlara benzetmiş ti.Bu sadece evlilikte değil hayatta da böyle değil mi???

İnsan her ne kadar yaşadığı korkuları ve öfkesiyle yüzleşmediği sürece birileri gelip deşelediği zaman alt üst olur.Tam da Ayşe ve Ömer bu durumda.Kendilerini bırakıp giden anneden sonra sevilmeme, terkedilme korkusu ve öfkesiyle bu yaşlarına kadar yaşamışlar.Ayşe öfkesini yenebilmiş gibi gözükse de duygularının arkasına saklanmış, Ömer ise kendine öfkesinden kalın duvarlar örmüş ve arkasına kendisini hapsetmiş.

Çocuklar aile fertleri ile arasında ilk güçlü bağı anne ile kurar.Anne ve baba çocuklar için hayatta karşılaştıkları korkular ve zorluklar karşısında güvenilen tek limandır.Çocuk yaşta sığınılacak tek limanında sebebini bilmediğiniz bir sebepten bırakıp gitmesi çok zor olsa gerek.Yaşamayan Ömer ve Ayşe’yi anlayamaz diye düşünüyorum.Kabuk bağlayan yaralarına dokunulduğu zaman yine ilk günkü tazeliğiyle kanayan yaralarını birbirlerine sarılarak iyileştirmeye çalışan iki kocaman yürek onlar.
Evet Bahşende hanım kurulu düzene geçmişte olduğu gibi yine çomak sokuyorsun gibime geldi nedense???
Ayşe ve Ömer’de derin travmaların yol açtığı iki küçük masum çocuğun Şevkat ve sevgi dolu annesini ne yaptınız da gönderdiniz??? Sebep ailenize yakıştıramamanızmıydı şu an daha çok merak ediyorum???Bu kanıyı evin emektarı Hediye ablanında desteklediğinin farkındasınızdır.

Bir anne nasıl olurda iki küçük evladını sadece para uğruna bırakır gider???Bu işin görünen yüzü bence.Bu konuyu sanki Zehra deşeleyecek Ömer ve Ayşe’nin anneleri Jülide hanımın neden gittiği çok kısa zamanda ortaya çıkacağa benziyor, çıksında artık.Belki Ömer acılarıyla ve annesine olan öfkesiyle yüzleşir de Zehra’ya daha merhametli davranmaya başlar.Zehra’nın rüyasında gördüğü beklenen vuslatı da hep beraber görürüz.Ömer kendi kalbini ve kalbinde yer edindiği kadına güvenmeyi öğrenir.Ömer’i iyileştirecek içindeki fırtınaları dindirecek tek limanın Zehra olduğunun da farkında.Farkında olduğu içinde ondan vazgeçmiyor.Yoksa o alyans parmağa tekrar takılırmıydı? Aile büyüğü Bahşende hanım Ömer’e karısının aileye yakışmadığını tıpkı annesi gibi gideceğini söylemesi Ömer’i ne kadar acıttı.Bahşende hanım sizin bilmediklerimiz var; Ömer önüne çıkan her zorluğa engele biricik aşkı sevdası karısı için göğüs gerdi, vazgeçmesi mümkün mü??? Her ne kadar şuan güvenmesede,kızsada buna rağmen yinede aşkı için sevdiği için, güvenini yıkan karısından vazgeçmiyor,vazgeçemiyor.

Ömer biricik karısı Zehra’yı Bahşende hanımın her ağzını açtığında kırıcı ve yaralayıcı konuştuğunu biliyor ve korumacı tavrını hemen takınıyor.Ömer Zehra’sını alıp bahçeye temiz hava almaya atıyor.Limanına sığınıyor ve biricik aşkına Zehra’sına her ne kadar Bahşende hanımın evin büyüğü olsa da konağın hanımının olduğunu hatırlatıyor ve ayak üstü hasretini gideriyor.Zehra Ömer’den aldığı bu destekle nazikçe Bahşende hanıma evin gerçek hanımını hatırlatır ve misafirini en iyi şekilde ağırlamak istediğini söyler.Bahşende hanımın büyük küçük herkesi kırıp geçmesi evin emektarını azar bozar etmesinde Zehra’yı rahatsız eder ve evin hanımı olarak çalışanının gönlünü alır ve onore eder.Neymiş efendim akıl yaşta değil baştaymış.Zehra’da Ömer’de ne kadar yaşları genç olsa da hayatın yüklerini genceçik yaşlarında omuzlarında taşıdıkları için çevrelerindeki insanlara karşı duyarsız kalmıyor ve herşeyden önce insan olmayı öğretiyorlar.Ömer kızsada şuan için Zehra’sına güvenmesede, kalbini kırıp üzsede karısını asla kimseye ezdirmeyecek ve bırakmayacak.Bunu yaşadıkları her olayla gösteriyor ve Zehra’sına da hissettiriyor.

Adını Sen Koy 251.-255. Bölüm TÜYOLARI (1-5 Ocak 2018) 51. Haftada neler olacak özetleri:

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 251.-255. Bölüm TÜYOLARI (1-5 Ocak 2018) Yeni yılın İlk Haftası (250 Yorum)

 1. Ask dolu bir bolumden sonra fragman hic canimi sikmadi. Sadece Zehra Omere ” Seni sevmiyorum, senden kurtulmak icin bosanmaya ihtiyacim var” dediginde bir az sinirlendim o kadar. Ama bence Zehranin bu soylediklerinden sonra Omer Zehradan nefret etmiycek. Aksine, Zehrayi yeniden geri kazanmak icin elinden geleni yapacak. Zira, eger Zehra bosanma sozlesmesine imzasini attiysa, bir daha Omerle gorusmeyecek. Omer de Zehradan uzaklassa bunlar nasil kavusacaklar? O yuzden ogle dusunuyorum ki, Omer bu bosanma isinde bir aksilik oldugunu anlayacak. Ve arastiracak. Siz ne dusunuyorsunuz?

 2. Oguz hocam merhaba.benim icin cok onemli Omerle Zehra bosanacak mi? Bosanacaksa Omer Zehradan nefret edecek mi? Yine yanlis anlamalar baslayacakmi? Lutfen biliyorsunuzsa soyleyin.

 3. Dizide sonunda polis iki defadır suçluyu suç üstü yakaladı sonunda dizide adalet işlemeye başladı diye düşünürken meğer polisi önce yüceltip sonra tepe aşşagı düşüreceği varmış senaristin meğer zehrayı kurban edecekmişlerede ondan tepki almamak için böyle bir yol izlenmiş ben nolucağını söyleyim bahşende Ömer’in zehrayı bırakmıyacağını anlayınca zehrayı Ömer’i bırak onu kendinle birlikte mahvetme diyecek Zehra’da yine bir fedakarlık yapar ve ömerre boşanalım der yani senarist doğru düzğün bir olmuş bir evlilik yazamadı bu ğün İstanbullu ğelini izledim doğrusu kızdığım bir çok şey var odizide ama senarist Faruk ve Süreyya ilişkisini ğüzel yazıyor ve oradaki Esma hanım bencebizim senarist oradaki karaktere bakıp biraz yüksek sosyete kadını nasıl olur bi baksın etrafınatebeden bakmıyor bizim dizideki bahşende sonradan ğörme ğibi bizde oğlunu evlediricek anne şöyle der sofra kurmuş kaldırmış yerin kızı ğörğülü olur bu kadın öyle sofra kurdurup kaldırmış bir tip değil ayrıca bahşende karakterini yazan senarist Onur’da o eve ğelin ğeldiği ğerçeğini unutmasın ve zehrayı şu repliği lütven söyletsin bahşende hanım bende Emin’im siz nasıl kervancı oğlu olmayı öğrendiyseniz bende öğrenirim desin çünkibence üçğünlük ğelin neyse attımışyılık babaannede odur aradasadece kıdem farkı var herkes bir soyda ğelin

  • Haklisiniz. Istanbullu gelin i izlemiyorum ama Adini sen koya ait her seyi dogru soyluyorsunuz. Ulkemizin polislerini asagiliyorlar. Yani bu kadar sacmalik olamaz. Hem Omerle Zehranin bosanmasi haberine hic sasirmadim. Nazmiyeden ne dersen cikir valla. Ama yorumun cok guzel. Allah hepimize sabir versin.

   • Hayir asla! Ogle demek istemedim. Ben gercekten cok ozur dilerim. Lutfen yanlis anlamayin. Hic olur mu? Hic ogle der miyim? Delimiyim ben? Ama gercekten kotu niyetim yoktu. Siz soylemediniz mi gidiyorum diye? O yuzden yazdim. Hem tek ben degilim ki . Baska arkadaslar da ogle yazmis. Neden yanlis anliyorsunuz? Bir daha ozur dilerim.

    • Durucuğum boşuna özür dileyip kendini yorma. Sayın site yöneticimiz bize küçük bir şaka yapmış. Anlayacağın bir yere gittiği yok. Boşuna üzme kendini. 🙂

 4. Yeryuzunun her yeri bizimdir farkli ulkeler gormek farkli cografyadaki insanlari tanimak onlarin kulturlerini tanimak bir zenginliktir ,rabbim yar ve yardimciniz olsun oguz hocam yolunuz bahtiniz acik olsun rabbime emanetsiniz

 5. Evet ben geldim nasılsınız bakalım vallahi bu gün de artık nasıl bir bölüm izleyecegiz .gülaycıgım nasılsın canım benim vallahi bahşende gibi bir babannem hiç olmadı ne kadar zehrayı hiçe sayıyor zehranın hapse girmesi hiç iyi olmayacak ama dilerim sabahın haberi olur ömerle konuşma fırsatı yakalar artık bahşende iyice ömerin yanında kurum kurum kurulur.ayşede ne güzel söyledi aferim ayşeye evet zehracık bakalım başa çıkabilecekmisin

 6. GÜLAY‘CIM DÜN AKŞAM HASTA OLMA İHTİMALİ NASILSIN KENDİNİ YORMA DESEM BU İMKANSIZ ÇOCUKLAR, EV BİZLER;ALLAH SAĞLIK VERSİN HER İŞİNDE YAR VE YARDIMCINN OLSUN DUYGULU KIZIM SEVGİMLE

 7. Hayat yavrum bizler gibi insanlar insanlık ölmedi diye yaşıyanlardanız biz öyle bir peygamberin ümmetiyiz ki tüm ümmet onun izinden gitse karıncayı incitmezler petrol zengini müslüman ülkeleri şavaş içinde merhameti unutmuşlar çoğu annenin bu merhamettinin karşılığı iki cihanda karşınıza çıksın büyük ruhlu kızım aferin sana Allah yar ve yardımcınız olsun hastaya bakmak zordur inşaAllah uyumlu davranıyordur hastanız seni seviyorum kelebeğim üzülme …

  • HAYİRLİ AKSAMLAR ozgur teyzem evet haklisin. Cok tesekkur ederim morel oldun bana canim teyzem iyi davraniyor ne yapalim insanlik hali elimden geleni yapiyorum cok zor hastaya bakmak bakiyoruz iste tesekkur ederim dualarin icin ALLAH RAZİ OLSUN iyi geldi seninle konusmak opdum gule gule gorusuruz canim benim

 8. merhaba canim arkada slarim nasilsiniz keyfler nasil bakayim arkadas lar ben cooooooooooo oooooook mutluyum nihayet erkan ve hazal sevgili olduklarini acikla dilar onlarin adina coklu dualar etdim dileyim gercek oldu mutlulukdan evde dans ediyorum ve sizle ri cooook seviyorum kendinize iYI BAKIN ALLAHA EMANET OLUN

 9. başından beri belliydi Ayşe[Yaprak ]kardeşinin youtube çektiği videolarda Hazal orda olmasına rağmen geri planda durması alan bir şeyi saklmak yani normal öyle olması erken açıklama belki birbirlerini çok iyi tanımadan tez ayrılık getirirdi çok uyumlular Allah ayırmasın mutlulukları daim olsun Yaprak,Hazal,Erkan yazın sosyal medyada görüntülenmişti HER KEZ GİBİ BENDE BİRBİRLERİNE YAKIŞTIRIYORDUM…
  sevgimle kalın….

 10. Leylacim bu dergi cikti mi ocaktami çıkacak ,çıktıysa hemen almaya gidicem .bilgisi olan yazsın lütfen. Zaten bakislarindan anlaşılıyordu ama kendilerinin söylemesi iyi olmuş ben çok sevindim aşkları sevgileri bir ömür sürsün.

 11. Arkadaslar duydunuz mu? Hazal Subasi ile Erkan Meric sevgiliiiii…. Instagramda klassmagazin sayfasi paylasim yapmis. Derginin yuz kabugunda Hzal Subasi ile Erkan Mericin fotografi var . Altinda Yazmis:
  Bir dizi aski daha gercek oldu.

  Mutluyuz, Birlikte cok iyi vakit geciriyoruz.
  Arkadaslar Erkan Meric Bazi paylasimlarini altinda ” Ocak ayinda size suprizimiz var” demisti.
  Bence supriz dedigi sey bu. O kadar mutluyum ki. Only HazEr

 12. Arkadaşlar Hazal ve Erkan’nın Klas Magazin röportaj ını gördünüz mü???Artık beraberliklerini saklamıyorlar.

 13. KÜÇÜK TATLICI ŞAİİRİM İŞLERİN RAST GİTSİN
  ZAMANIN BOL OLSUN BEKLENİYORSUN;
  XANIM GÜNÜN DİLEKLERİNİ YAŞAMAKLA GEÇSİN;DİDEM‘CİM GÜZELLİKLER KARŞİNA ÇIKSIN;KIR ÇİÇEĞİM İŞLERİN RAST GİTSİN;ŞÜLE‘M MERHABA DEMELİSİN; ÇİÇEK‘CİM GÖNLÜNDE ÇİÇEKLER AÇSIN;LEYLA‘CIM HER DİLEĞİN GERCEK OLSUN;DURU‘CUM HOŞ GELDİN ;DUYGULU KIZIM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN; HANDAN HANIM İYİ MUTLU GÜNLER;EMİNE HANIM HAYIRLI GÜNLER YORUMUMU OKUYANLAR HER ŞEY GÖLÜNÜZCE OLSUN SEVGİMLE KALIN…

 14. Allah cc teyzene şifa versin siz mi ?ilgileniyorsunuz inşaAllah her şey kolay ,iyi gecer annene sevgiler Allah her an yar ve yardımcınız olsun sevgimle kal ….öptüm

  • Hayirli ugurlu gunler ozgur teyzem nasilsin canim benim? Tesekkur ederim dualarin icin anneme iletirim sevgilerini ALLAH RAZİ OLSUN .
   Evet teyzeme bi bakiyoruz..ben anneme neden diye sordum bu kucuk aklima sigdiramiyorum onun yapdiklarini. Afv etdim desemde kirginim ona karsi..annem bana kizim daha cocuk akillisin anlamazsin insanlik hali. Bu gun o yarin onun yerinde bizde ola biliriz .ozgur teyzem o yuzden teyzeme iyi bakiyorum hastaneye yatirdim her gun gidip goruyorum kizi gibi onunla iygipeniyorum..
   Kusura bakma biraz fazla konustum bazen oluyor ya insanin ici aciliyor konusucak birini ariyor varligin icin tesekkur ederim huzur buldugum insan ALLAH seninde yar ve yardimcin olsun kelebegin seni cok seviyor kendine iyi bak opdum gule gule

 15. Duru‘cum merhaba gerçek adın mı? siteye yorum yazan her kişi ayrı bir değerdir sizde öylesiniz 20 /22 yaşlarında mısınız? Allah sabırlar versin ben dedemi 12 yaşında kaybettim o çocuk dünyamda sonunda hastalandım ve çocuklar yakınlarını kaybedinçe hem onlarla hem yakınlarına çocuklar belki belli etmez destek olmaları gerektiğini söylerim ve Allah cc ahirette ayırması hayatın gerceği doğduğumuz an son sürhatle sona doğru koşuyoruz…..rica….kendinizi tanıtırmısınız….Ben başka sitede önce Gülay‘ımın analızlerine sonra başkalarına yazdığı yorumlarına aşık oldum yasaklara rağmen cevap yazdım hayatıma çokkkk değerli sevdiğim insanı aldım sonra diğerlerini sende hoş geldin Duru‘cum …sevgimle kal….

  • Evet gercek adim Duru. ASlinda Oguz Ozdereye olan yorumumda dedemi yakinda kaybettim yazdim. Ama 3 yil once kaybettim. Sadece onun olumune hala inanamiyorum. 3 yil gecsede acisi hala taze. Cok iyi bir insandi. Kabe’ni ziyaret etmisti. Islamla ilgili cok iyi dersler verirdi bize. Cok seviyorduk onu. Olumu aniden oldu cuma gunu. Hala hatirliyorum. Annem gece vakti bizi uyandirip ” Deden toprak oldu” demisti. Soktaydim. Aglamistim. Cok aglamistim. Hala da simdi sana yazarak bile agliyorum. Ben dedemi 15 yasindayken kaybettim. 18 yasindayim. Adim Duru, Soyadim Melik. Babam turk, annem azeri. DEdemin ismi Ibrahimdi. Ben hakkimda olanlari yazdim sana. Eger yine bi sey bilmek istersen yazarsin. Ben de senin hakkinda bilmek isterim. se de kendini anlat. Allah ikimize de sabir versin. bu arada yorum yapmak icin ne yasakti? “Yasaklara ragmen cevap yazdim” yazmissin da o yuzden sordum. Sen de benim sevgimle kal ozgur DURUcum. Ismin Duru mu?

  • Ciyerparem hayirli gunler..nasilsin? Canim ne isin varsa bitir cabuk gel seni cok seviyorum demetcim iyi bak kendine kolay gelsin ALLAHA EMANET OL opdum

 16. Hayırlı huzurlu mutlu bereketli sağlıklı stressiz sakin günler site ahalisiii ne var ne yok nasılsınız

  • SEVGİLERİM VE sayqilarimla cicek ablam hayirli ugurlu gunler TESEKKUR EDERİM deyerlisin cok seviliyorsun opdum kendine iyi bak

 17. gunaydin sudamlam canim arkadasim bu guzel dualarin icin sana cooooooook tesekkur ederim ALLAH BUTUN ISLERINDE YARDIMCIN OLSUN CANIM TEYZEN NASIL COK MERAK ETDIM INSALLAH IYIDIR CANIM DUALARIM HEP SENLE KENDINE COK IYI BAK ALLAHA EMANET OL

  • HAYİRLİ gunler xanim AZERİ nasilsin canim benim? Cok tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN. İyim cok sukur .teyzem de. Biraz iyi tedevisi devam ediyor. Zor gunleri atlatdi tabi iyiye dogru gidiyor cok sukur .canim arkadasim bitanem bu guzel dualarin icin cok tesekkur ederim sende kendine iyi bak ALLAHA EMANET OL opdum kocaman sarilayim canim benim gule gule gorusuruz

  • Gůnaydın Demet cim..teşekkür ederim iyiyimm canım..sen nasılsın?
   Akşam gerçekten çok yorgundum..
   Sohbete..devam..edemedim..
   Kusura bakmayın..
   Yani tabiri caizse sarhoş gibiydim..
   Mutlu gūnler canım

 18. günaydınlar dizi haber sitenin güzel ve degerli arkadaşları dostlugun ve sevginin bulundugu güzel site

 19. DEMETÇIM Gunaydin canım.ben iyiyim Canım. Sabah keyfim çayimi içiyorum.sen ne yapıyorsun iyi misin .canim

 20. Günaydın Dizihaberi.Tv ailesi,kimler nasıl bakalım? 🙂 Gülaycığım günaydın,nasıl oldun? 🙂 Oğuz hocam sana da günaydın 🙂

  • Gunaydin HAYİRLİ SABAHLAR arkadaşlar nasilsiniz? Yeni gunun ruzisi bereketi huzuru nesesi sagligi sifasi uzerinize olsun ALLAH bu yeni gununuzu mubarek etsin dualarinizi kabul etsin.
   Gulay ablam.. Ferize ablam.. Ozgur teyzem.. Demetcim.. XANİM AZERİ Cicek ablam Leyla hanim .tuana Aslinur. Calikusu Handan hanim. Ve diyer arkadaşlar hepinize gunaydin canlarim benim icin cok deyerlisiniz yeni gun yeni sabah hepinize duserli olsun ALLAH yardimciniz olsun sizleri cok seviyorum

   • Su damlam.. hayırlı gūnler..
    Nerelerdesin? Bakim.ne yapıyorsun?
    Bu Ara lar pek gőrūşemiyoruz..
    Iyi bak bak kendine..
    Gūzel kız..

    • Hayirli gunler ..Ferize ablam.. Nasilsin canim benim..?
     Ben iyim cok sukur .sende hep iyi ol
     Ben nerdemiyim? İsdeyim ..evdeyim..hastanedeyim..
     Yani kosa kostayim..o.yuzden gunduzler fazla yazamiyorum .haklisin uzun zaman oldu gorusmeyeli ozledim seninle konusmayi… Canim ablam.. Hep aklimdasin kendi kendime bu isimi o isimi bitireyim Ferize ablama yazarim diyorum bi bakmisim aksam olmus ben uyuya kalmisim cok ozledim seni canim benim .ALLAH RAZİ OLSUN hep soruyorsun ben seni cok seviyorum kendine iyi bak ALLAH’A EMANET OL opdum seni seven cici kizin

 21. gunaydin gulay ablacim nasilsin bitanem saglik cok onemli kendine coooooook iyi bak gunun AILENEN MUTLU NESELI GECSIN INSALLAH AMIN AMIN AMIN…..

 22. Allah hayırlısıyla gidip gelmeyi,her işinini gönlünce yerine getirmeyi ,sağlıklı mutlu evine, siteye dönmeyi her şeyin güzelini hak eden Oğuz hacamıza nasip etsin ….amiyn….

 23. gunaydin canim arkada slarim nasilsiniz bakayi m ozgur teyzem cicek ablacim ferizem ablaci m guzel dualariniz icin sag olun var olun sizinde gununuz hayirl i ugurlu mutlu neseli sabahlar dilerim ALLAH BUTUN ISLERINIZDE YARDIMCINIZ OLSUN SIZLERI COOOOOOOK SEVIYORUM ALLAHA EMANET OLUN

 24. Günaydın Gülay’cım site onayları sana kaldı Allah cc her işinde kolaylık versin işlerin rast gitsin teyzesiGünaydın Çiçek nanım.

 25. Gulaycim nasıl oldun ben bu sabah okudum tüm yorumlariusuyorum hasta olucam galiba yazmişsin iyi misin canim.akşam benimde keyfim yoktu baş agrisimide bulantısı saat dokuzda yattım .şimdi iyiyim.dün yoruldum çarşıya git pazara git. Ondan oldu herhalde.sende iyilesmissindir inşallah canim.

 26. Hayırlı sabahlar gönül dostlarım gününüz hayırlı huzurlu sağlıklı musmıutlu olsun Her an her zaman Allah cc yar ve yardımcınız olsun sevgimle kalın gönlümün sultanları….

 27. FERIZECIM gunaydin.hayirli sabahlar.ne güzel dilekler yazmişsin hepimize sabah sabah enerjin hissediliyor ne güzel.hayirli gunler.

  • Gůnaydın Çiçek..hanım..
   Çok teşekkūr ederim..
   Gerçekten Burda ki..
   Arkadaşlarımı seviyorum..
   Yūreğimin sizlere sundukları..
   Çok sağol canım..

 28. Gūnaydın can dostlar..
  Sabahınız hayırlı..eviniz..
  Huzurlu .. sofranız.bereketli..olsun.. yollarlarımız hep hayırlı işlere gőtūrsūn bizleri..
  Gittiğimiz yerde hep gūzellikler..konuşulsun..
  Gençlerimize..hep destek ..
  Olan bireyler olalım..
  inşAllah ..

  YOLUN AÇIK OlSuN..
  ..TŮRKIYEM..ve KARDEŞ
  ŮLKELERiN..BAŞARISI İÇİN..
  UĞRAŞAN KARDEŞLERIMİZDEN..
  RAZI OlSuN..RABBİM..AMİN..

  SAYIN YŐNETİCiMiZ..
  HAYIRLI HUZURLU YOLCULUK..
  ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN..
  ALLAH BU ÇABALARINIZI..
  IKI CIHAN DA MŮBAREK EYLESİN..
  Benim hakkım yoktur..sizde..
  Varsada..helali hoş..olsun..
  Asıl siz helal edin..
  Evlatlarınıza ..ailenize..
  Sevdiklerinize hayırlısıyla..kavuştursun..
  Rabbim..amin

 29. leyla hanimcim demetim cicikusum nurbanu ablacim sizlere ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR

 30. Neyse arkadaşlar oğuz hocam su damlam xanım kardeşim leyla ablam Nurbanu ablam. Herkese hayırlı geceler iyi uykular tatlı rüyalar ben den de bugünlük bu kadar. Kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun. Oğuz hocam size de iyi yolculuklar inşallah hayırlısıyla gidip dönersiniz. Kəndinize iyi bakın. Allah’a emanet olun. Ve sanmıyorum ama bizi unutmayın

 31. Arkadaşlar iyi geceler.Allah rahatlık versin.Güzel güzel rüyalar görün.İnşallah yarın görüşürüz.İyi uykular.

  • Hayırlı geceler öğretmenim. Bugün erkencisin hemen gidiyosun. Daha sana yemek hazırlıyacaktım ben.

 32. Kervancıoğlu konağında bugünlerde fazlasıyla duygusal günler yaşanmakta.Malum Ömer ve Zehra cephesi hala karanlık,şimdide Ayşe ve Nihat’ta soğuk rüzgarlarla boğuşuyor.Bu soğuk rüzgarlar ın,fırtınaların sebebi tek bir noktaya varmıyor mu???
  Hem Zehra ve Ömer’in hemde Nihat ve Ayşe’nin birbirlerini üzmemek için açık açık konuşmamalarından kaynaklanmıyor mu??? Keşke tersi olsaydı herkes birbirine açık olsaydı bu soğuk rüzgarlar esmeseydi.
  Bahşende hanım her ne kadar konak’ta esen soğuk rüzgarlara kasırgasını eklesede bazen can alıcı öğütlerini sıralayıveriyor.Evlilik geçip giden mevsime benzer.Bazen güzel bir ilkbahardan sonra yaprakları dökülen sararmış bir sonbahara,bazen sıcacık bir yazdan sonra buz gibi kara kışlara benzetmiş ti.Bu sadece evlilikte değil hayatta da böyle değil mi???
  İnsan her ne kadar yaşadığı korkuları ve öfkesiyle yüzleşmediği sürece birileri gelip deşelediği zaman alt üst olur.Tam da Ayşe ve Ömer bu durumda.Kendilerini bırakıp giden anneden sonra sevilmeme, terkedilme korkusu ve öfkesiyle bu yaşlarına kadar yaşamışlar.Ayşe öfkesini yenebilmiş gibi gözükse de duygularının arkasına saklanmış, Ömer ise kendine öfkesinden kalın duvarlar örmüş ve arkasına kendisini hapsetmiş.
  Çocuklar aile fertleri ile arasında ilk güçlü bağı anne ile kurar.Anne ve baba çocuklar için hayatta karşılaştıkları korkular ve zorluklar karşısında güvenilen tek limandır.Çocuk yaşta sığınılacak tek limanında sebebini bilmediğiniz bir sebepten bırakıp gitmesi çok zor olsa gerek.Yaşamayan Ömer ve Ayşe’yi anlayamaz diye düşünüyorum.Kabuk bağlayan yaralarına dokunulduğu zaman yine ilk günkü tazeliğiyle kanayan yaralarını birbirlerine sarılarak iyileştirmeye çalışan iki kocaman yürek onlar.
  Evet Bahşende hanım kurulu düzene geçmişte olduğu gibi yine çomak sokuyorsun gibime geldi nedense???
  Ayşe ve Ömer’de derin travmaların yol açtığı iki küçük masum çocuğun Şevkat ve sevgi dolu annesini ne yaptınız da gönderdiniz??? Sebep ailenize yakıştıramamanızmıydı şu an daha çok merak ediyorum???Bu kanıyı evin emektarı Hediye ablanında desteklediğinin farkındasınızdır.
  Bir anne nasıl olurda iki küçük evladını sadece para uğruna bırakır gider???Bu işin görünen yüzü bence.Bu konuyu sanki Zehra deşeleyecek Ömer ve Ayşe’nin anneleri Jülide hanımın neden gittiği çok kısa zamanda ortaya çıkacağa benziyor, çıksında artık.Belki Ömer acılarıyla ve annesine olan öfkesiyle yüzleşir de Zehra’ya daha merhametli davranmaya başlar.Zehra’nın rüyasında gördüğü beklenen vuslatı da hep beraber görürüz.Ömer kendi kalbini ve kalbinde yer edindiği kadına güvenmeyi öğrenir.Ömer’i iyileştirecek içindeki fırtınaları dindirecek tek limanın Zehra olduğunun da farkında.Farkında olduğu içinde ondan vazgeçmiyor.Yoksa o alyans parmağa tekrar takılırmıydı? Aile büyüğü Bahşende hanım Ömer’e karısının aileye yakışmadığını tıpkı annesi gibi gideceğini söylemesi Ömer’i ne kadar acıttı.Bahşende hanım sizin bilmediklerimiz var; Ömer önüne çıkan her zorluğa engele biricik aşkı sevdası karısı için göğüs gerdi, vazgeçmesi mümkün mü??? Her ne kadar şuan güvenmesede,kızsada buna rağmen yinede aşkı için sevdiği için, güvenini yıkan karısından vazgeçmiyor,vazgeçemiyor.
  Ömer biricik karısı Zehra’yı Bahşende hanımın her ağzını açtığında kırıcı ve yaralayıcı konuştuğunu biliyor ve korumacı tavrını hemen takınıyor.Ömer Zehra’sını alıp bahçeye temiz hava almaya atıyor.Limanına sığınıyor ve biricik aşkına Zehra’sına her ne kadar Bahşende hanımın evin büyüğü olsa da konağın hanımının olduğunu hatırlatıyor ve ayak üstü hasretini gideriyor.Zehra Ömer’den aldığı bu destekle nazikçe Bahşende hanıma evin gerçek hanımını hatırlatır ve misafirini en iyi şekilde ağırlamak istediğini söyler.Bahşende hanımın büyük küçük herkesi kırıp geçmesi evin emektarını azar bozar etmesinde Zehra’yı rahatsız eder ve evin hanımı olarak çalışanının gönlünü alır ve onore eder.Neymiş efendim akıl yaşta değil baştaymış.Zehra’da Ömer’de ne kadar yaşları genç olsa da hayatın yüklerini genceçik yaşlarında omuzlarında taşıdıkları için çevrelerindeki insanlara karşı duyarsız kalmıyor ve herşeyden önce insan olmayı öğretiyorlar.Ömer kızsada şuan için Zehra’sına güvenmesede, kalbini kırıp üzsede karısını asla kimseye ezdirmeyecek ve bırakmayacak.Bunu yaşadıkları her olayla gösteriyor ve Zehra’sına da hissettiriyor.

 33. oguz abicim hayirli yolc uluklar dilerim abim sen merak etme demetim siteye gozu gibi bakar zaten seni coooook ozliycem

   • Ben şaka yapıyorsun sanıyordum. Gerçekten gideceğini bilmiyordum. Hayırlısı ile gidip gelirsin inşaallah. Olduğunu sanmıyorum ama varsa hakkım helal olsun. Sende helal et.

 34. Arkadaşlar hakkınızı helal edin, kötüye bişi olmaz ama kaderde varsa geri dönmemek, yada dönüp sizlere bir daha yazamamak ne olur haklarınızı helal edin. Benim bir hakkım yok ama varsa da helali hoş olsun, umarım sağlıklı sıhhatli gidip döneriz, buradaki ortamı özleyeceğimi biliyorum, her birinize tek tek cevap yazamasam da hepsini okuyorum, her biriniz ayrı bir dünya her biriniz kalbi güzel yüreği güzel insanlarsınız, birbirini görmeden duymadan dost olabilen insanların kalbi güzellikle doludur. O yüzden bu güzel insanların hepsi benim için çok kıymetli.. Kendinize çok iyi bakın, eşinizle dostunuzla sevdiklerinizle mutlu günler diliyorum hepinize. Allaha emanet olun..

  • Ya oğuz hocam sen beni ağlatmaya mı çalışıyorsun acaba. İnşallah hayırlısıyla sağ salim gider gelirsin. Biz burda bekleriz seni merak etme. Ama sen de kendine dikkat et. Sanmıyorum ama hakkım helal olsun. Asıl sen helal et. Özellikle ben geceleri baya yoruyorum seni Gülay ablamı.

  • Sizde Allah’a emanet olun hocam.Benden yana helal olsun.Kıymetli vaktinizi bizlere ayırdığınız ve bu kadar gönlü güzel insanları buraya topladığımız için sonsuz teşekkürler.Bizler için kıymetlisiniz.

  • HELAL olsun Oguz bey varsa hakkimiz hayirli yolculuklar sag salim gidin ve gelin insallah yolunuz acik olsun ALLAHA EMANET Olun

  • Oguz hocam gitmeyin nolur. Dogru, yeni geldim, yeni yazmaya basladim, sizi yeni tanidim ama bu ortami cok sevdim. Esas da sizi. En guzel yorumlar sizdendi. iyi bir insansiniz. Gitmeyin nolur.Siz olmasaniz bu ortamda bir bosluk yaranir. Yorum yapmak bile sikici olur. Hem de ogle yazmissiniz ki duygulandim. Bu yakinda dedemi kaybetmistim, onu hatirladim. Agladim. bir daha soyluyorum. Gitmeyin Oguz hocam. Eger cok mecbursunuzsa hakkim size helal olsun. Siz de hakkinizi helal edip gidin.

 35. Oğuz hocam nereye gidiyorsun? Bana kırılmadın umarım. Inan bana hiçbir kötü niyetim yoktu(!) Yerinde gözüm de yoktu(!) Sadece heves heves. Sen gitme(!) 😀 😀

  • Yok neden kırılayım, Yurt dışında konferansa davetliyim, Katar ve dubaide olacağım 20 gün boyunca.

   • Bu yazdığım yoruma cevap verirsen gider ayak iyi olur bence site yöneticim bir türlü akşam konuşamıyoruz duydum, ki gidiyormuşsun eh zaten sen bana 10 tanede 1tanesine cevap veriyorsun zaten farkındasın bunu hatırlatmakta yine fayda vardır dedim .ama yinede şule ablan diyor, ki yolun açık olsun hayırlı kazasız belasız yolculuğun olsun seni bilmem ama benim hakkım çoktur .bunu bilesin yani.:::::):::):::)

  • Xanim azeri hos bulduk evet uyudum dinlendim biraz sen nasilsin ne yapiyorsun. ?galiba bi tek SANA kirgin diyilim

 36. Oğuz hocam yorumunu okuyunca istemsiz bir kahkaha attım 😀 😀 😀 Bende bazen düşünüyorum “Bu adam bunca kadının arasında kendini nasıl hissediyor?” diye. Sen en iyisi komşu siteden kendine birkaç arkadaş edin. Hemcinsinden 😀 😀

 37. Çalıkuşu’m dün gecede on dakika dedim,Aslınur ve sen beni bir saat esir aldınız. Korkma buradayım.

  • Biz iyiyiz de sizi burada görmeyince nerede diye aramak zorunda kalıyorum ve başka sitelerde buluyorum 🙁

 38. Bütün kızlar toplandık,toplandık,toplandık. 🙂 🙂 Gülay canım kendine dikkat et,hasta olma. Ferize Hanım,Nurbanu,Gecekuşu hoşgeldiniz. 🙂

 39. Hu hu demet bende burdayim..
  Misafir vardi simdi gittiler..
  Bende bizim kizlar nerde dedim baktim burdasiniz…

 40. Gulaycığım sesin çıkmadı araba geçtimi muayeneden millet nasılsınız ben sahnen ıyiyim en azindan diriliş güzel gecti

 41. Ömerden bir halt olmaz araştıramaz gene güvenmez gene hakaret gene para gene soyadı hiç bir beklentim yok iki gündür izlemiyorum yorumları okuyorum izlemiş kadar oluyorum zaten.zehra da saklamaya mıymıya devam süper kahraman

 42. Ülkerciğim üzülme,geçmiş gitmiş. Ama öğretmenin yaptığını da iş değilmiş. Sen şiir yazmayı sakın bırakma. Su Damla’m sen özlenmeyecek biri misin sence? Bu gece daha erken geleceğim. Bekle beni Su Damla’m 🙂 🙂 🙂 🙂

 43. Bence babane ayirmak icin anlaşmış olabilir ömer araştiriken gerçek lerin ögrensin zehra ailesi sahip ciksin kizina

Etiketler: Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2017