Adını Sen Koy 255. Bölüm Özeti (5 Ocak Cuma) Haftanın Finali – Ayşe Bayılır

5 Ocak 2018 Cuma Adını Sen Koy 255. Bölüm Özeti : Bahşende her fırsatta Zehrayı korkutmaya aileden dışlamaya ve biran evvel onu konaktan uzaklaştırıp boşanmaya ikna etme derdindedir. Evli kaldığı müddetçe Kervancıoğlu ailesine zarar verdiğini söyleyip Zehranın duygusal tarafından girip onu incitmek ve pes etmesini sağlayacak ne varsa hepsini söyler Bahşende.. Bahşende bunları yaparken Ömer ise hiç olmadığı kadar yakındır Zehraya. Onu teselli eder.

Bahşende konağa geldiğinden beri olumsuz davranışları ile herkesi rahatsız etmiş özellikle karıncayı bile incitmekten uzak olan Zehraya söyledikleri ile onu fazlasıyla kırıp incitmiştir. Ömer için fedakarlık yapıp ondan ayrılması boaşnması gerektiğini papağan gibi tekrarlayan ve Zehrayı gözyaşlarına boğan Bahşende karşısında Ayşeyi görmüştür. Ancak söylediği sözlerle onuda incitip kıran Bahşende Ayşenin bayılmasına neden olur.

Zehra daha fazla dayanmaz ve Ömerle boşanma sözleşmesine imzayı atar. Ancak Ömer Zehranın ellerinden uçup gitmesini istemez. Ayşenin de Ömere söyledikleri ilaç gibi gelir ve Ömer Zehraya sahip çıkmak için adımlar atar.

Bahşende Ömer ile Zehrayı ayırmak için son kozlarını oynarken Zehranın aklını iyice karıştırır ve Zehra boşanmak için ilk adımı atıp fedakarlık yaptığını düşünür. Ancak gerçekler göründüğü gibi değildir. Bahşendenin planını Ömer bozacak ve annesinin geldiği oyuna Zehranın gelmesine izin vermeyecektir.. Zehraya sahip çıkıp onu kucaklayan Ömer haftanın finalinde Zehrayı çok sevdiğini ve onu asla bırakmayacağını söyler.

Buda Bahşendeye kapak olur mu bilmem ama Bahşende hiç pes edecek gibi görünmüyor. Her türlü pislik elinden gelebilecek gibi görüne Bahşendenin yeni planı nedir? Adını Sen Koy 255. Bölüm Özeti (5 Ocak Cuma) Haftanın Finalinde neler yaşanacak neler olacak başka izleyip göreceğiz.

Sizlerde Adını Sen Koy 255. Bölüm Özeti (5 Ocak Cuma) Haftanın Finali hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve bizlerle paylaşabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür ediyor hepinizi iyi yorumlar iyi seyirler diliyorum..

Adını Sen Koy 253.- 255. Bölüm Fragmanı 3-5 Ocak 2018 video izle

Ömer ve Zehra boşanma arefesine kadar gelmiş olsalar da son dakika herşey değişir. Boşanmaları ayrılmaları için onca gücüyle uğraşan Bahşende ise son bir hamle daha düşünür. Ne yapıp ne edip konağa yakışmayan bu gelini Ömerin dengi görmediği bu mahalle kızını konaktan ve Kervancıoğlu ailesinden uzaklaştırması gerekiyordur.

Bunu başarmak için hazırlanan boşanma sözleşmesine imza atan Zehra Ömerden nasıl bir karşılık görecek, Zehranın ellerinden uçup gitmesine göz mü yumacak yoksa Bahşendenin emellerine ihtiraslarına pes mi edecek. Elbette etmemeli, bu güzel aşk hikayesi Ömerin anne ve babasının biten evlilikleri gibi olmamalı, Ömer Bahşendenin hazırladığı bu oyunu görmeli..

https://www.youtube.com/watch?v=2yq7hJVCTZM

https://www.youtube.com/watch?v=7jl9bmQozFc

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 255. Bölüm Özeti (5 Ocak Cuma) Haftanın Finali – Ayşe Bayılır (16 Yorum)

  1. Ne olurdu şöyle olaydı dizi düğün gecesine gidelim birlikte olsalardı hiç bir şeye ömer inanmasaydı zehranın agzından dinleseydi sabahla konuştuklarının tamamını zehra bankadan para çektigi zaman telefon eden kişiye değilde zehraya sorsaydı zehraya güvenseydi, sonra zehra ömer annelerini ögrenip onları bulma cabası yaşasalardı ömer sevimin gerçek annesi olmadıgını biliyor birde salimin dayısı olduğunu ögrenseydi bu kötüluklerin yerine senoryo böyle olsaydı daha iyi olmazmıydı. Ama nerde çok zor bunları görmek.

  2. Ya su senaryoya bakarmisiniz hani bunlar birbirlerini cok sevmisti sonra bir bakiyorsun sanki onca sey yasanmamis gibi onun bunun agzina bakip birbirlerini tanimaya calisiyorlar boyle sacma sapan bir senaryo bir dizi olamaz bu senaristler tam bir ruh hastasi ve sacmalik ustasi

  3. Herşey iyi derken iyice cılkını çıkarıyorsunuz ve aile birligine zarar verip insanları aciz duruma düşürüp aşalıyorsunuz buda bu diziyi ilkgünden beritakip eden bizi diziden sogutuyor

  4. Bu gidişle eski türk filmlerine benzetecekler. Biraz da farklı konular olsun artık hep bi ayırma mevzusu bu ne ya 2 sene olacak

  5. Yeni alev bahşende yüzsüz çok saygıdeğerdir kendileri istenmediği bir evde herkesi kırıp dökerek asalete bak

  6. Bebek istiyoruz….Entirka istemiyoruz…Sevgi ve hoşgörü istiyoruz…İnşallah dizi yapımcıları bizim yazdıklarımızı dikkate alırlar…..

  7. Bebek istiyoruz.Sevgi ve hoşgörü istiyoruz entirka istemiyoruz…iyiliğin kazanmasını istiyoruz…..

  8. Bahşende gibi kişilikler yeryüzünde yer içir gezer hayat yaşarken hayatın bir sonu var mı diye düşünmez kendileri için yaşarlar Allah bu tür kullarından muaf tutsun kullarını çok zor değer bilmeyenlerle yaşamak Ömer’in annesi gitti tamamda böyle kişilikli insanın yanında çocuk bırakılır mı?bu dizi olabilir ama ben hayatım boyunca insanları analiz ederim ve eşler anlaşıyor biz susalım demeyen kişilere hala anlam veremem sevgi saygı ailenin temeli çocuklarda katları…düşüncem

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Ocak 2018