Adını Sen Koy 256.-260. Bölüm TÜYOLARI (8-12 Ocak 2018) Özetleri

Değerli okurlarımız. Yeni bir haftaya giriyoruz Adını Sen Koy dizisinde. 52. Hafta özet ve tüyoları ile dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşmaya devam ediyor. Zor bir haftayı geride bırakırken Ömer ve Zehranın büyük bir engeli daha aşacağı haftaya geldik. Adını Sen Koy 256.-260. Bölüm TÜYOLARI (8-12 Ocak 2018) Özetleri ile kaldığı yerden devam edecek bizde sizlere buradan tüyoları yazmaya devam edeceğiz.

Adını Sen Koy dizimiz yeni bir yıla merhaba derken acısı ile tatlısı ile 255 bölümlük bir seriyi geride bıraktı. Oldukça zorlu süreçleri acıları tatlıları üzüntü ve sevinçleri paylaştık ve paylaşmaya da devam edeceğiz sizlerle. Geçtiğimiz sezon Trt1 de bu sezon da Star tv de başarılı bir şekilde devam eden dizimiz Adını Sen Koy 256.-260. Bölüm TÜYOLARI (8-9-10-11-12 Ocak 2018) Yeni yılın ikinci Haftası kaldığı yerden devam edecek.

Zehranın hapiste geçirdiği günlerin ardından Ömere kavuşması ama hemen ardından Bahşendenin Zehra için yaptıklarına ve Ömerden ayırma çabasına şahit olmuştuk önceki haftada. Bu hafta ise Ömerin eşi Zehraya sahip çıkıp çıkmayacağına ve aralarındaki diyaloglara şahit olacağız. Tabi yeni bir aşkın doğuşu da diyebiliriz buna.. Sizlerde Adını Sen Koy 256.-257.258. 259. ve 260. Bölüm TÜYOLARI konumuza katkıda bulunabilir ve bizlere yazabilirsiniz.. Tüyoları aşağıya sıralayıp yenileri geldikçe ekleyeceğiz.

Adını Sen Koy 256.-260. Bölüm TÜYOLARI (8-12 Ocak 2018) ve Özetleri

TÜYO 1: Konakta Bahşendenin estirdiği terör devam edecek. En son Bahşendenin sözlerine dayanamayan ve hastalığı nüksedip bayılan Ayşe tüm konak halkının yüreğini ağzına getirmiştir. Peki Bahşende türlü sözleri ile hem Ömer ve Zehrayı hemde Ayşeyi üzmeye devam mı edecek yoksa konaktan gidecek mi? Üzülerek söyleyim ki Bahşende bir yere gitmiyor arkadaşlar.. Sonuçta babanne, atsan atılmaz satsan satılmaz 🙂

TÜYO 2: Aşkını yüreğinde yaşayan Ömeri bu hafta çok mutlu göreceğiz, Bahşendenin yapıp ettiklerine hatta zorla da olsa Zehraya imzalattığı boşanma sözleşmesi bir tarafa aşkını farkedip ona şimdiye kadar üzdükleri ve yaşattıkları için kendisini affettirmeye çalışacak. Yani özetle haftalardır kızıp zorba dediğimiz Ömeri bu hafta bir sevgi pıtırcığı olarak görmeye şimdiden alışın derim.. Ee zaten bu zorba başka türlü çekilmezdi 🙂

TÜYO 3: Kerem ve Sabah cephesinde de gelişmeler yaşanacak, son günlerde yaşadıklarından sonra Sabaha yardım etmek isteyen Kerem bulduğu yeni bilgilerle Sabahı rahatlatacak. Gerçek anne babasının kendini bugünlere sağlıkla sıhhatle getirenler olduğunun bilincine varan Sabah artık üzülmek kederlenmek yerine hayatın tadını almaya başlayacak. En büyük destekçisi ise Zehra ve Kerem olmaya devam edecek.

TÜYO 4: Sacid emellerinden vazgeçmez. Bu defa Ömeri Pitonla değil farklı ve hiç tahmin etmediği bir yerden vurup çıkarlarını korumayı ve Kervancıoğlu holdingi zor duruma düşürmeyi hedefler. Bu hedefine ulaşmak için bu kez silahlı adamlar yerine farklı bir yöntem uygular. Bakalım başaracak mı?

TÜYO 5: Yeni tüyomuz sizlere bir müjde içeriyor. Bu hafta devam eden çekimlerde Bahşende yer almadı. Bu da demek oluyor ki ilerleyen haftalarda Bahşende artık konağı terkedecek. Ee zaten zamanı gelmiş de geçmişti bile, şimdiye kadar durduğu bile hataydı..

TÜYO 6: Bir müjdeli haber daha var ancak bu haberi henüz kesinleştiremediğimiz içinresimden yola çıkarak daha önce erdiğimiz tüyoları ortaya çıkacağını göstermek istiyoruz. İsimsizler dizisi bitince Musab Ekicinin dizimize geri dönebileceğini söylemiştim önceki haftalarda. Son resimlerden anladık ki Yener sete gelmiş fotoğraflarda gözüküyor, işte o fotoğraf..

TÜYO 7: 3. müjdeli haberde Demir ve Leyla haberimiz. Geçtiğimiz sezon Demir Amerikadaki işler için dizimizden rolü gereği çıkmıştı. Son gelen haberlere göre sürpriz bir şekilde Ömerin en yakın arkadaşı olan Demir ve Zehranın en sevdiği yakın arkadaşı olan Leyla karakteri sürpriz bir dönüş yaparak dizimize geri geleceklermiş.

Yener karakterinin dönüşüne dair resimden sonra en yakında Leyla ve Demirin de dönüşüne dair resmi buradan sizlere duyuracağız. Tüyoların ilk adresi olan dizihaberi.tv den ayrılmayın lütfen.. Adını Sen Koya Leyla ve Demir dönüyor geri geliyor haberimiz için Tıklayın >> Leyla ve Demir Adını Sen Koya dönüyor mu?

TÜYO 8: Ayşenin hastanalıp yere yığılması sık sık tekrarlamaya başlayacak ve bu durumdan dolayı Ömer babannesine artık Ayşeye ve sevdiklerine zarar vermemesini sert bir dille söyleyecek. Hatta deyim yerindeyse kovacak onu.

TÜYO 9: Zehradan özür dileyip gönlünü alan ve adeta yaşayamadığı mutluluğu sil baştan yaşamaya başlayacak olan Ömer ve Zehranın güzel günlerine yeni bir kötülük gelecek. Haftanın sonuna doğru mu olur tam gününü bilemiyoruz ama beklenmedik bir gelişme moralleri düşürecek.

TÜYO 10: Haftanın sonuna doğru veya bir sonraki haftada ortaya çıkacak olumsuz durumun ipucunu verelim. Bahşende Ömer ve Zehranın bu mutluluğuna gölge düşürmek için birini çağıracak olmasın? Tahminlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz…

TÜYO 11: Koray Kervancıoğlu holdingde çalışmaya başlaması ile yeni bir sayfa açmış oldu. Bir süre sonra burada biriyle tanışacak ve Yaseminle ayrıldığını söyleyen Ömer ona bu konuda destek olacak. Yani yakında Koray aşık olursa şaşırmayın..

TÜYO 12: Her güzel şeyin sonu gibi Ömer ile Zehranın da mutluluğu kısa sürdü. Şimdi sıra Zehranın intikamında. Haftanın son günü Ömerin canı yanacak gibi görünüyor. Adını Sen Koy Haftanın Finali 12 Ocakta Neler Olacak?

Adını Sen Koy 256.-257. Bölüm TÜYOLARI (8-9 Ocak 2018) tarihleri ağılıklı olmak üzere devam edecek. Özetler ise günü geldikçe eklenmeye devam edecek. Sizlerde yeni hafta hakkında bilgileri ve tüyoları bizlere yorum yazarak paylaşabilirsiniz. Yeni fragmanlar geldikçe konumuzun en alt kısmına eklenecektir. Hoşçakalın.. Sevgiyle kalın..

Adını Sen Koy 52. Haftanın geneli nasıl olacak? Artık hatasını anlayan Ömer bir kuzuya dönüşmüştür. Zehraya kendini affettirmek için Kurt postunu çıkarıp sevgi yumurcağına dönüşür ve karısının gönlünü almak için didinip durur. Ancak ders vermesi gereken birisi daha vardır. Araların akara kedi gibi giren Bahşende..

Eski Ömer ölmüş Zehranın karşısında bambaşka biri vardır. Bu yakışıklı karizmatik adam affedilmez mi? Zehranın aradığı bir göz Allah verdi iki göz 🙂 Artık Ömer bambaşka biri olmuş ve Zehra da onu affetmiştir.. Bu güzel haberin ardından yeni haftada Adını Sen Koy bomba gibi bir bölümle geliyor. Artık kötü günler geride kalıyor, Zehra ve Ömerin mutluluğu yüzünden okunuyor. Allah mutluluklarını bozmasın…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 256.-260. Bölüm TÜYOLARI (8-12 Ocak 2018) Özetleri (247 Yorum)

 1. Omer Zehraya annesinin onu terkedip gitmesini anlatinca Zehra onu affedicek bence. 261 265 bolum tuyolari yok mu?

 2. senarist cocuk demiştim izlemeyin.insanlar birşeyler izleyip keyifli vakit geçireceklerine sitres oluyor konu yoksa bitir uzatma sana bir tavsiye konu bulamıyorsan sevginizle kenetlenip ömerin annesini ve zehranın sabahın ailesini bulup işe başlayın gerisi gelir zaten entrikayı bırak bence veya bitiir…

 3. Dizi izlerken zebranın seni asla affetmeyecegim demesiyle ben bu dizi saçmalığına daha fazla dayanamayacağımı anladım tv o an kapattım bende bitti Böyle senaryo ile saçma sapan ömer kotuyken etrafında for dönen zehra ömer ıyi olunca cadı inşallah tez vakitte reyting vs düşerse insanlara aptal muamelesi yapılamayacağını anlarsınız

 4. Eee bu ne yaaa biktim ben…cok üzgünüm gercekden ((( bitsin artik bu intikamlar mutlu olsunlar dizinin maragi bunda.yoksa hic maragi kalmir gercekden.ya sabr artik izlemey bele istemiyorum.ne zaman bitecek bitecekmi yakinlarda cevab verermisiniz?

 5. Sizcede saçma degilmi zehra haklı ama daha dine kadar her çileye her hakarete katlandı ben ömersiz ölürüm diyodu bir günde boşanmaya kalktı tmm tavır koysun da sevgisi hemen gözden çıkaracak kadar küçükmüş ö mer yanlış düşünmesine ragmen hiç zehradan vaz geçmedi bence saçma diziyi yeşilçamda bağladılar

  • Iyi Akşamlar,aynen size katiliyorum,ömer zorbalik yaptiysada miymiy zehradan vazgecmedi,ölecek kadar seviyormuşta,ne oldu? Ömerin sürprizini gözü kapali odaya giripte gözünü acinca,o hiç gülmeyen yüzünden anladim,daha kizacak sinirlenecek okadar çok senaryolar varki anlatilamaz

 6. Zehra haklı ama yinede fevri davranmamalı sonuçta böyle bir sevda kolay bulunmuyor gerçekten birbirlerini çok seviyorlar.

 7. İyi Akşamlar. Dizi TRP1 – den çıkarıldıkdan sonra izlemek bana çok zorlaştı. Amma artık sonunu sabırsızlıkla bekliyorum. Başarılar diliyorum tüm ekibe.

 8. Son aldığım bilgilere göre bahşende ömer ile zehrayı ayırmak için alevi çağıracak.alev gelirken teyzeside gelince bahşene kaçacak.koray şirketin çaycısına aşık olacak.yasemin meğer yenerle işi pişirmiş olup yenerle nişanlı olarak dönecek.leyla demirle amerikadan ayrılmış dönecek.zehra demirle sabahı tanıştıracak.cana keremin peşinden koşacak ama çaycı çocuğa kalacak.kerem korayın sekreterine gönül kaptıracak.salim hediye abla ile evlenecek.şimdilik tüyolar bunlar..

 9. Vallahi sukur….bugunleri gorecekmiydik bizzz.cevriye halanin dedigi gibi elem tere fis kem gozlere sis.(bahsende hanimcim ustunuze alinabilirsiniz).nazmiye hanimcim ve ekibi seker mi dagitsak acaba bu guzel hafta icin nekadar surdurursunuz bu guzel omeri orasi muamma ama.cok guzel bir hafta olacak gibi yenerde bi girsin de cephesinihalini tavrini bi gorelim.leyla ve demire sevindim bizim asiklari onlar idare ediyordu .malum zehra saf omer kapi dinleme ve yanlis anlama uzmani sayende nazmiye hanimcimmm kulaklarin uzun uzun cinlasin mumkunse…bozmayin ya omerle zehrayi biraz zeka katin farkli ilerlesin izlemeye doyamayalim bidaha bidaha izleyelim ayni kareleri.nazmiye hanim biz izleyenleri dikkate alin lutfen izleyici rezil de eder vezirde unutmayin bu sozu.gerci basaka bisey icin deniyor ama burayada cuk oturdu.sevgiyle kalin ne olur da sevgi ask olsun dizide boyle olursa olaylara acigiz hepimiz.

 10. Korayın şirkete girmesi çok iyi oldu .şirket içinde asla bir aşk olamaz .nedeni şu koray bir müddet kimseye bakmaz ve yasemin kadar saf olmayanını zaten bulamaz yalnız özgenin bakışlarında hoşlanma yok sadece bir art niyetli bir bakış sezdim ben.

 11. Çok güzel bir bölümdü bahşendenin her bastonu yere vurduğu gibi yaptıkları fazlasıyla kendine geri dönecek o zehraya tepeden bakıp zehrayı küçültücü sözler söyledikçe ayşeyi karşısında bulacak bu da hastalanmasına sebeb olacak ve ömerin asla istemeyecegi son şey ayşenin hastalanması ve annesininde bahşendenin yüzünden gün yüzü gibi ortaya çıkacak işte o zaman ömer asla konakta tutmayacak bahşendeyi o zaman kurallarınla kervancıoğlu soyadıyla yaşayacak nasılmı tabiki tek başına cevriyeye helal olsun dün çok güzel yerinde bir cevap oldu asyanın soyadının farklı olduğunu ömer asla degişmeyecek çünkü zehra zaten çok güzel bir dille söyledi ben bir daha bunları kaldıramam ne olur rüya olmasın bu sefer egerki geri sararsa ömer bu sefer hiç sansı olmayacagının farkında.

 12. Koray sekreter kıza aşıkmolacak galiba iş başvurusu yaptığındaki kız tabi yasemin diziden çıkınca koraya bi kız bulmaları gerekti

   • Yalnız kalsın daha iyi illaki bi kıza aşık olması mı gerek daha yeni ayrıldı yaseminden zaten yasemini diziden niye çıkardılar hiç anlamıyorum onun yerini.kimse alamaz

 13. Yener niye geri geliyorki yetesiye kotu karakter var saten gelecekse demir leyla mert geri gelsinler ama yok entrika olmadan olmuyor ama yinede bir kac bolumdur guzel seyler izliyoruz iyisiyle kotusuyle emegi gecenlere tesekkur ediyoruz yeterki dizimiz devam etsin biz herseye raziyiz

 14. Adını sen koyda ömər ilə zehra evlənsələr mutlu olsalar məncə kino daha maraqlı keçər adını sen koyda ömərin artıq zorbalıqlarına boş verəcəyimizə sevinirəm qabaqda bizi güzel haftalar gözdüyüyor

 15. zehra ve omer gercekten evlensinler cook yakisiyolar ama dizide omer zehraya cokk aci cektiriyo yani omrrdeki bu degisim cok uzun surmez iki bolum sonra omer zehraraya kotu davranmaya baslar zehra artik cook mutlu olmali mutlu olmayi hakediyor ama omer odunun teki soguk ve robot gibi haraketleri cokk yapmacikk duruyo oyunculugu pasif dizinin basarisi zaten sadece zehra omer cook yakisiyolar birbirlrini tamamliyolor enerjileri ekkrana guzel yansiyo dizi bundan dolayi basarili cift olarakk gercekten cookk yakisoyolarrr

 16. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. Leyla ve demir bu diziye yakışıyolar ya keşke bu dizinin ömeri ve zehrası gerçekte evli olsalardı çok yakışıyolar birbirlerine

 17. Demir ve Leyla doğru karar olmuş. Ömer’e iyi arkadaş Zehra ya arkadaş uyumu çok iyiydi.Yenerde gelmeli ama iyi biri Ömer’e yardım eden kötülerin karşısında duran biri olmalı.Yeneri de Canan la evlendirir iz

  • Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.bence yener canana aşık olmalı zehrayı unutmus olarak gelmeli adını sen koy dizizini çok beğenerek izliyorm 2 yıldr emek veren herkeze teşekürler

 18. Bence yener girmesin ama olmaz demi senarist ille zehralan ömeri mutlu görmek istemiyor aralarini acip ayiracak artik mutlu olup baska sorunlarla beraber urassinlar cocuklari olsun selamlar

 19. Ya sanırım bahşende yeneri öğrenecek ve zehrayı konaktan atmak için onunla işbirliği yapacak

  • İnşallah en kısa zamanda gider bahşende ismail yknın bitr şarkısı vardı ona gelsin Allah belanı… diye…

 20. Yahu bunlar nasil senaristler ruhlarini kotuluk kaplamis ruh hastalari beyinleri hep kotuluk icin calisiyor bunlar insan olamaz ancak insan seytani olabilirler

 21. Hayirli günler oguz bey yener bahsendelen birlesip zehralan ömeri ayiracakmi artik ayrilmasinlar yeter mutlu olsunlar cocuklari olsun selamlar Allaha emanet olun

 22. Bence yeni gelecek kişi Bahşende hanım için özel yardımcı.Zira bölüm içinde tüyosunu vermişlerdi.Bahşende pis işlerini ona yaptırır falan.İkinci Nazan yani.

 23. Ya da ömetin.çocukluktan beri tanıdığı bir kızı çağırır ömer zehranın arasına girsin diye

 24. Yener gelmesinnnnn demir ile leyla donsun w yener evli kadinin pesindemi olacak hic yakismaz

 25. Hic rahat birakirlarmi bu senaristlerin isleri gucleri zehrayla omere cile cektirmek hayati onlara zindan etmek baska senaryo yazmaktan acizler ruh hastasi senaristler

 26. Birakin artik omerle zehrayi yeter artik cektikleri birazda mutlu olsunlar bahsende cadisida geldigi gibi gitsin lutfen hep kotulermi kazanacak iyiler kazansin ask kazansin aysede sagligina kavussun insallah lutfen onerilerimizi dikkate almanizi rica ediyoruz

 27. Tertemiz kelime lerle..
  Cūmleler kuran ..saf ,temiz,
  Berrak ,çocukluğumuzdan beri..hafızalarda..kalan..
  insanlığın..ANATOMi sini..anlatan..yůrekleri hiç ūşūmemiş..insanlardı onlar..
  HABABAM SINIFI..
  MŪNİR ŐZKUL yani
  MAHMUT HOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU..
  ALLAH RAHMET EYLESİN..AMİN..

  Gůnūmūzdeki Dizi veya sinamacıların..insanlığa..
  Fayda sağlayacak ..
  Gençlerimize yol gősterici..
  Őzel değerlerimizi koruyarak..çalışmalarda..
  Bulunmaları..hem..kendileri..için hem insanlık için ..
  Çok daha iyi olacağı kanăatindeyim..
  Herkeze sevgi dolu mutlu ..
  Yarınlar..
  Ve..hayırlı akşamlar. .

  • Allah rahmet eylesin. Çok sevdiğim ve değer verdiğim biriydi, Mahmut hocamızdı. Mekanı cennet olsun. Yakınlarına Allah sabır versin. Herkese iyi akşamlar

 28. Leyla demir bu dizinin vazgeçilmezleri lütfen dönsünler artık hatta ömerin annesi çıksın ortaya yener onu bilemem

 29. Ben ve haklı yemek masasında izlerken büyük zevk alıyoruz babaannne hiç sevmedik hala dizinin rengi

 30. Oğuz hocam Su damlam tansiyonu düşünce merdivenden kolunu omuzunu incitti hastanelik oldu şimdi evde Allah her acıdan kelebeğimi korusun Amiyn iyi günler,yorumlarrrr…

 31. Site ahalisi güzel insanlar cümleten Cumanız Mübarek olsun.Herşey gönlünüzce istediğiniz gibi olsun inşallah.Seviliyorsunuz

 32. Her cuma bir huzur,her gün bir umuttur.huzurunuz ve umudunuz hiç eksik olmasın.cumaanız mübarek olsun dostlar.

 33. Gunaydin gulaycim hayirli cumalar Hayirli gunler. Nasılsın işlerinde kolaylıklar diliyorum canim.

 34. Hepinize hayirli sabahlar hayirli CUMALAR arkadaşlar nasilsiniz.
  Bu GUZEL gununuz aydin olsun. Mubarek olsun ALLAH dualarinizi kabul etsin
  Cumaniz mubarek olsun .
  Gul MUHAMMED askina ALLAH hepinizin yardimcisi olsun ALLAH hepinize cennet kapisindan girmeyi nasip etsin duaya acilan elleriniz caresiz kalmasin gonlunuze huzur evinize mutluluk getirsin bu cuma ALLAH ‘in afv etdiyi kullarindan olun insallah cumaniz mubarek olsun

  Kusura bakmayin cok guzel dualar yazardim ama tek elimle bu kadar yaza bildim
  ALLAH yardimciniz olsun arkadaşlar

  • Diğer eline ne oldu Su damlası, Seninde cuma günün mubarek olsun, dua etmeyi unutturmasın rabbim..

   • Hayirli cumalar oguz bey amin diyorum tesekkur ederim diyer elim calismiyor su an evde merdivenden dustum kolumu ve omuzumu incitdim sarqida su an o yuzden tek elimle yaziyorum

 35. Evet bak gözlemeyi unuttum mutlu oldun şirkette niye uyudun ne işin var gece şirkette bağlantı kel alaka şirket yerine sabaha gitseydinde dönüp karının yanına geleydin ya ahmak şey ne alâka işte bu kel alâka

 36. SU DAMLAM.. selam ..sanada canımm..
  Őncelikle geçmiş olsun..
  Allah beterinden korusun..
  Sen bunu da atlatırsın..
  Cuma hürmetine būtūn Dua ların kabul olsun..
  Herşeyin en hayırlısı olsun..őptūm çok..
  Seni seven ablan ferize. .
  Hayır lı Cuma..lar

  • Ve aleykum selam Ferize ablam tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN. Dualarin icin cok guzel dualar etmissin ALLAH kabul etsin. Bende seni cok seviyorum hayirli cumalar iyi bak kendine opdum

 37. Allah’ın selamı rahmeti bereketi sizin ve sevdiklerinizin üzerinize olsun cumanız hayırlı,dualarınız kabul olsun gönül sitesinin kalbi gönlü güzel dostları ayaklarınız güzelliklere götürsün sizleri
  Gülay’cım her işin rast gitsin sağlık mutlulukla teyzesi sevgimle kalın gönül dostlarımmmmmm……

 38. Selamün aleyküm..herkeze..
  VAKİT SABAH..
  MŮEZZİN çook tan..
  ESSELATU HAYRUN..MINEN NEVM..dedi bile..
  (namaz uykudan hayırlıdır.)

  Uykudan..uyanmış..gőzler..
  HANE lerinin ışıklarını..
  Açtı..ve…o hayrın..
  Bereketini kapısından..
  içeri aldı..bile..
  Şūkūrler olsun Rabbime..

  Bizim (HAZİNE)lerimiz..
  Avuç.. içlerimize..fısıldadığımız.
  DUA larımızda..saklı..
  ELHAMDÜLİLLAH ..
  EYY..ARŞIN..SAHİBİ ALLAH’ ım
  Kimi zaman..
  HALİMÍZE ŞÙKÙR ETMEYİ..UNUTTUK..
  Kimi zaman sofraya..oturduğumuzda..
  Bismillahirrahmanirahim..
  demeyi bile unuttuk..
  Affet sen bizleri..
  Merhamet et..
  Sen affedicisin..affetmeyi..
  Seversin..bizleride..affet..
  ALLAH IM..

  CUMA ya uzanan aydınlığı..
  karanlıktan ayıran..
  Bu Műbarek gūn hepimiz için
  Ūmmeti Muhammed için..
  Zulūm..altında kalan kardeşlerimiz..için..
  Bir kurtuluş vesilesi kıl..
  ALLAH IM..

  RABBİM..DUALARIMIZI KABUL ETSİN..
  Bizleri sahip siz bırakmasın..inşAllah

  HAYIRLI BEREKETLI SEVGİ..
  DOLU NiCE CUMA LARA ERİŞEBİLME..DUA SIYLA..
  ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ..
  OLSUN..AMİN

  • Hayirli sabahlar hayirli CUMALAR Ferize ablam tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN bu guzel duaya cani gonulden amin diyorum ALLAH kabul etsin .nasilsin canim ablam seni cok ozledimhem ben seni cok sseviyorum ALLAHA EMANET OL opdum

 39. Bak sabah sabah bi dünya yorum yazdım site yöneticim seni unuttum sanma günaydınlar olsun günün su gibi olsun hayırlı cumalar olsun kahvede içtim yorumda yazdım, şimdi iş zamanı .:::):)

 40. Şimdi biraz bakınırken gözüme bir şey çarptı bahşende herkesin içinde zehraya tokat atıyormuş inşallah doğru degildir .eger öyle aşağlık bir sahnede gösterirlerse diyecek söz bulamıyorum yani

 41. Yani mujdeli haber dediginiz yener diziye donuyormus bumu bir o eksikti bizde cok merakliydik kotuler hic eksik olmasin bu diziden yaziklar olsun

 42. Ömer benim dedime geldide biraz gec oldu sabahla konusmasi basta konussada zehraya bu acilari cektirmeseydi keske rol olmasina ramen tahamül edilmiyor gercektede allah kimseye yasatmasin güzel sahneler olsun artik bizde biraz rahatlayalim

 43. Yeter artık güzel sahneler görmek istiyoruz ömer ve zehra artık mutlu olsunlar birde bebek leri olsu çok mutlu olsunlar kötüler yenik düşün hep iyiler kaznsı yeneri getiri zehraya musalat etmeyin lutfen senaritler biz onları mutlu görmek istiyoruz ömer ve zehrayı

 44. Omer kapı dinledi zehra onu seviyor diye sevinçten gitti gözleme yedi sonra ada şirkette sabahları ne saçma yazmışlar senaristler .normalinde bir adam karısının yanına gider onunla vakit geçirir. Bahsenndenin taktiği küpeler alevin kupeleriydi.muzeyyenin mezuniyet hefiyesiymis al eve.bahşende bu yaptıklarını omerin ogrenecegini düşünmüyor herhalde.Omer onu geldiği yere gönderir.

 45. İyiyim LEYLA’cım inşaAllah sende iyisindir bizde seni özlüyoruz teyzesi sanal alemde olsa sevgi saygı hissi ile dop doluyuz sevgimle

 46. Üfff ya bahsendeye bir firsatdaha geliyor yener yener gelmesin artik zehra ömer mutlu olsun ya gina geldi artik bu olumsuzluklardan konular degissin önceki sezon hilmi bunda sadic yener geri geliyor basa donuyok geri ömer babaannesinin yilan oldunu öyrensin annesinide ayirdini bilsin artik

 47. Eğer Ömer yine konuşmazsa bu sefer harbiden basarım seti. Zaten sinirlendim pis zorbaya. Karısı gelmiş boşanma dilekçesini imzalıyor”sen istedin” diyor,beyefendi tek kelime laf etmiyor. Inşaallah öğrenir gerçekleri de büyük bir vicdan azabı yaşar. Pis Zorba!

  • Bugün pis dersin, zorba dersin yarın romantik adam der el üstünde tutarsın 🙂

   • Sevdiğimden kızıyorum ben. Zorba ama romantikliği tutunca kızgınlığım bir anda sona eriyor. Ömerciğimi çok seviyorum ben.

  • Aynn ya başka zaman laf ebesi yani sayılır.robot şimdide zehra girer triplere ayşe bayılınca.ayşe ye karşı rol yapıyor diye e zehra da haksız sayılmaz bunlar karşılıklı konuşup anlatmadıkça böyleeee sürer gider demet im baydılar artık imdaaattt

 48. Artik iyice bunadi bu senarist ne bz ya dönüp,dönûp basa geliyoruz! Zehra ,omeri cok seviyorum derken,birden u dönüsü yaparak,bosanmak istiyor ! Artik iyuce sacmaladiniz ,zaten evli gibi degillerdi nezaman birbirlerine yakin sicak durdularki,birde bunak babaanne cikatdilar ortaya ,insanlari tv karsisinda sinir hastasi yaptiniz,iyi oldu olacak derken,tekrar tekrar basa dönüldü,artik bukadarida cooook fazla

 49. Ömer de kapi dinlemeyi iyice aliskanlik haline getirdi

  Sonrada duyduklarini istedigi gibi anliyor veya isine geldigi gibi

  Kervanciogluna veya bir insana yakismiyor

 50. Evet sonunda zehra ömerin parasında gözü olmadığını onu çok sevdiğini söyledi bunu da ömer duydu sonunda

 51. Günaydin, ne babaaneymiş beee!! Allah kimseye vermesin böylesini,hayret zehra konuşabildi! Ömerde kapi arkalarindami duyacak gercekleri ??

 52. Evet site yöneticim bir kaç gün kaldık başına gülay yok ne olacak bakalım .yorumlar sitemler istekler hiç bitmeyecek gibi görünen yorumlara verilecek cevaplar oo çok işin var yandın sen artık.::):)

   • Site yöneticim mahkumuyuz bilmem ama elde var 1 ehh gerisini sen düşün bak piton oldum sana tehtitler savurmaya başladım ne yaparsın böyle dizide piton bahşende olunca yorumlara yansıyor üzüm üzüme baka baka kararır boşuna söylenmemiş.

 53. 52 hafta ömerin artık zehraya güvenme haftası olsun bu kız daha ne kadar kendini kanıtlayacak zehra anlatacak isterse sabaha ister bahşende farketmez ömer kapıların ardından dinleyip inanacak öğlemi .ölümüne sevdigini söylüyor hala daha düğün gecesi kafasını kurcalıyor ömer ben olsam sabahı alırım karşıma sorarım bu çok uzadı evli bunlar hala bir beraberlik yok bu nasıl bir evliliktir.ee ömer efendi sen dua et ki zehra seni çok seviyor azıcık bile olsa senden gelen ufacık bir sarılma sevgi sözcükleri duysa dünyalar onun olacak tek bir şeye ihtiyacı var kocasının pervassız sevgisine bir kadın daha ne isterki buda sende yok ömer zehra senin esaretin nefesinse o nefesin kıymetini bil artık git sabahla konuş yapacak en önemli işin o artık sende kurtul bizde kurtulalım artık başınıza ne gelecekse birlikte gelsin .birde gerçekten bu senaristlere kıyafet konusunda uyarı yapmak lazım.:):)

 54. Aşk ailesi uyuyormusunuz uyanın namaz geçiyor hayırlı sabahlar cümleten şabanımız hayırlara vesile olsun inşlh

 55. Günaydın öyle bir gün olsunki içiniz huzur dolsun neşeniz bol stres bizden uzak olsun .gülayıma çiçek ferize demet cicikuşum tatlıcı ülkere özgüre lale leyla su damlası handanıma nurbanu unutulan kim varsa veee bana asla geri dönmeyen cevap veremeyen bu sitenin yöneticisinede günaydınlar olsun.kış ortasındayız hava hala günlük güneşlik havada kasvet olmayınca canım :):)sıkılmıyor.

  • Yüsra haberi yazdım ama görmedin sanırım, Leyla ve Demir Adını Sen koy dizisine dönme ihtimali varmış onu yazmıştım.

 56. hos bulduq oguz abim canim abim ben sizleri unuturmuyum sizleri coooook seviyorum sitedeki arkadaslarimi asla birakmam ben sizi ailem gibi goruyorum dostlugumuz hic bir zaman bitmesin insALLAH AMIN AMIN AMIN……

 57. Çocuklar bana öğretmiyorlar eğer üyü olmak gerekseydi ne Gülay’cımı nede sizi ve dostlarımı bulabilirdim bu bildiklerimide kendim öğrendim okuyup yazmayı sevdiğim için sosyal medya başıma iş açar düşünçesi var onlarda yinede tek ben kullanıyorum interneti benim için açık iyiki varsınız oğuz hocam Allah evlatlarınızdan öğrencilerinizden yüxünüzü güldürsün ……

 58. iyi aksamlar aytacim canim nasilsin insALLAH IYISINDIR CANIM NELER YAPIYORSUN CICEK ABLACIM NASILSIN INSAllah iyisindir hayirli aksamlar sana bende seninle ayni fikirdeyim guzel haber cadi seytan qicik babane ciksin artik diziden bu kadindan nefret ediyorum artik

 59. Mersktan bazı günlük dizilere göz atıyorum
  Yinede bizim dizi hiç yoktan saf aşıklsrımız var ne olursa olsun o sabrı hanımlığı saflığı her diziyi sollar Zehra’mızzzz

 60. Leyla’cım hoş geldin Allah sanada istediğin enerjiyi nasıp etsin tüm güzelliklerle iyi akşamlar ve yorumlar sevgimle kal…

 61. Iyi akşamlar oguz bey diziyle ilgili haber ne olabilir,omerle zehrayi ayıramayan bahşende hırsından kalp krizi geçirip ölüyor mu? Diziden gidiyor mu güzel haber bu mu acaba.?

 62. Iyi aksamlar arkdaslar naslsiniz herkez iyidir inşallah oğuz abicim iyi aksamlar ne guzel tiyolar bunar çok sevindim inşallah gercek dir artik zorba omer degil de asik omeri gormek isdyorum dizi de bu gün ki bölüm de çok guzel di ama son sahne de omerin başlarını cozmedim iyi mi kotu mu anlamadim

 63. iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz ben geldim keyifler nasil bakayim leyla hanimcim hos geldin gozumuz yollarda kaldi nerelerdeydin cok ozledim seni

  • Hoş geldin, seni özleyeceğiz Xanım ya, yarın evlenir gider bizide unutursun sen 🙁

 64. Oğuz hacam sitenin hönül dostları daima kullandığımız adlarımızla siteye girince bizlere ait otamatik geçiş olabilir mi? Bu bir düşünçe çok içeriğini bilmiyorum bilgisayarın iyi akşamlar ve yorumlar

  • Özgür teyze site için üyelik sistemini aktif edebilirim, ozaman aktif olarak görür, sizlerinde profili felan olur, ama üye olma mail yazma zorunlulukları var ilk basta…

 65. Benden 10yaş küçük eltim bana 5yıl öncesine kadar yenge nasıl hareketlisin o kadar misafiri nasıl ağarlıyosun sana şaşırıyorum aradaki yaş farkını söyler dururdu şimdi gümlük işlerimi yapamıyorum troitlerim alındıktan sonra şu an dinleniyorum maşaAllah de kendine nazar deymesin o pozitif ve kıpır kıpır olman yıllar sırsun sen benim önceki halimi anlatıyorsun öyle olup şimdi ki halim neyse Allah benim gibilerine güç kuvvet ve sabır versin amiyn iyi akşamlar ve yorumlar yeğen çokkkk seviliyor Allah bütün mürvetlerini göstersin ……sevgimle kal

 66. Site ahalisi arkadaşlar iyi akşamlar.Nasılsınız???Hepinizi çok özledim.Seviliyorsunuz

 67. Konak’ta kutuler bıtmıyecemı bırdı gıdıyoruz bırı gelıyor artık Mutlu olmalarını ıstıyoruz

 68. Bugünkü bölüm gene kaybettiydi ya bu ömer şu iç sesden kurtulamadı daha kız ne yapsın anında onca yaşanmışa rağmen anında buz dolabı bu ne

 69. Maşallah diyelim DEMETCIM nazar değmesin enerjin hiç bitmesin .dizinin her bölümünü izledim. Ka istediğim bölümleri sonra izliyorum .son bölüme kadarda izliycem inşallah olmezsem tabi.

  • Allah korusun ablacığım ne ölmesi? Ağzından yel alsın. Izlersin hepsini. 🙂 Oğuz hocam bu akşam saat dokuzda güzel haberi vereceksin,sakın unutma. Merakla bekliyorum. 🙂 Arkadaşlar fragmanda Sabah Ömer’e Zehra’nın ona olan sevgisinden bahsediyor ya,acaba diyorum Sabah orada düğün gecesi konuşulanları Ömer’e mi anlattı? Ayy inşaallah anlatmıştır. Artık emin olsun,kafasında soru işareti kalmasın Ömer’in. Yetti bu kadar ayrılık.

 70. bu ne yahu hicmi iyi birseyler olmayacak! nedir bu Babaannemidir nedir ,nedir bunun derdi,nereden buldunuz bunu,nebicim birisi bu BUNAK!!!! imzalama zehra su bunagin verdigi evragi!!

 71. senarisder sizden bi kucun ricam olcaq bu zehrayi duz emeli biwey geydirsenize bu ne ya axrinci geydiyi elbise lap yureymi bulandirdi qirmizi elbise botla geydiyi

 72. DEMETÇIM çok geç cevap verdim ama iyiyim canim sen nasılsın.ben bu gun bebek mevludune gittim onun için ancak siteye g irebildim. Iyi akşamlar

  • Iyi akşamlar Çiçek ablacığım,iyiyim bende teşekkürler. Bugün hayatımın en zor iki saatini yaşadım desem yeridir. Kardeşimin dışarıda işi vardı,oğlunu bana bıraktı. Daha on aylık. Bana da en az annesi kadar bağımlı ama bugün huysuzluğu tuttu,annesi gelene kadar yapmadığım şey kalmadı. Ikimizin bir şarkısı var,o şarkıyı dinleyince hemen benimle birlikte oynamaya başlar. Ama bugün tık yoktu çocukta. Beraber oyun oynadık,müzik dinledik hatta dans ettik ama durmadı. Gittim beşiğe koydum,uykusu vardı ama inatla uyumadı. Karnını doyurdum,öyle yatırdım yine olmadı. En son ayaklarımda salladım,sakinleşti ve oyuncağı ile oynamaya başladı. O sırada da annesi geldi. Kalktı emekleye emekleye annesine gitti. Tabi bu arada ev savaş alanına döndü,benim kollarda derman kalmadı kucaklaya kucaklaya orası ayrı konu. Evi topladım,sildim,süpürdüm,yemek yaptım,çamaşır bulaşık falan filan derken ben hâlâ bomba gibiyim. Hiçbirşey olmamış gibi yorgun falan değilim hiç,dinç hissediyorum. Vallahi bendeki enerjiye hayranım. Yorgunluk bana pek uğramıyor. 🙂 🙂 🙂

   • İyi akşamlar Demet hanım.Maşallah diyelim size.Bendede var küçük atom karınca.Ama ben siz kadar enerjik olamıyorum maalesef.Şuan sizi çok fena kıskandım.

    • Yapım böyle,geceden sabaha kadar gözümü dahi kırpmasam,uykumu aldığım günlerden daha dinç oluyorum. Sanırım en çokta bu özelliğimi seviyorum.

 73. Arkadaşlar az önce dizimizin ilk bölümlerinin reytinglerine bakıyordum da nereden nereye gelmişiz öyle. Ilk bölümü ile sıralamaya bile girememiş,şimdi ise en çok izlenen günlük dizi. Hatırlıyorum da bir ara pazartesi günü haftaya sekizinci sıradan giriş yapmıştı. Sanırım en yüksek reytingi o zaman almış. Bende diziyi ilk gördüğüm zaman Alev ile karşılaşmıştım. Dikkatimi çekmişti,izlemeye başlamıştım. Hatta o günlerde hastaneye gittiğim için evlendikleri bölümü kaçırmıştımda içime dert olmuştu günlerce. Zehra’nın kıyafetleri de ilk bölümlerde gayet hoştu. Mavi sarı pantolonlar,bluzlar falan. Şimdi ise Bahşende’nin giyimini daha çok beğeniyorum. Ömer’de hep takım elbiseli zaten. Sadece bir kere spor giyinmişti,Hilmi konağa bomba koymuştu o zaman. Deri ceket falan hoş olmuştu,yakışmıştı uzun oğlana. Sonrası malûm zaten. Artık yatarken bile kıyafetleri ile uyur oldular. Amaaan kaptırdım yine kendimi kıyafetlere. Uzun sözün kısası A.S.K. izleyin,izlemeyenleri kaçırın. 🙂

 74. Kır çiçeğim lale ile Leyla ismini karıştırnışım Lale hanım çokkkk şanlı bizim kıymetlimiz küçük şairimizi kapmış ve bundan sonra Lele hanımı sitemize daha çokkk bekliyorum madem kıymetlimizi kızı bak gelin demiyorum kızı yapmış artık benden ona bol bol selam artık her zaman en güzel şeylere layık bizim tatlıcımız Allah musut etsim mutluluğu daim eylesin …..sevgimle kalın ….

  • Ne diyelim Özgür teyzeciğim Allah mesut bahtiyar eylesin. 🙂 Bir ömür boyu mutlu olsunlar inşaallah. 🙂

  • Tamam tatlım,sevindim. Eğer beni çağırmasaydın gerçekten bende seni davet etmezdim. 🙂

 75. Zehrayi babaanne ailesinden dolayı küçük görüyor ya zehranin gerçek ailesi ortaya çıkınca babası zengin bir iş adamı sonuçta bahsende cadı si da mors olacak

 76. Gulaycim özgür hanim, ferize,demet şule,handan,tatlici Ulker,leyla,su damlasi,1461,aytaç,xanim azeri fan, netya, nilüfer,didem ,lale ve u nuttuklarim varsa diğer arkadaşlarım herkese hayirli günler. Akşama görüşürüz.

  • HATİCEcim muhabbet bitmedi, bu gidişle pek bitecekmiş gibide görünmüyor:-) Yani merak etme yetişdin sayılır aslında:-D Bu arada sen RZALİMİSİN? Seni burda hiç görmedimde o yüzden soruyorum:-)

 77. DEMETcim yuh diyorum, oha diyorum, çuş diyorum. Kız sen ne yapmışsın öyle. Bak hele bak üçümüzüde yedeklemişsin resmen. Biri olmazsa diyeri, oda olmasa bir diyerini seçerim demişsin yaaani. Ya üçümüzde birden kabul edersek noulucak. Sakın üçünüzüde birden alırım deme bana:-( Ne yani benim kocam olucak ve benden başka 2 karısı daha olucak. Ay vallah Allah yaratdı demen yolarım. Ama neyseki sözlüyüm:-) ve aşkımı çok seviyorum. Şu an şaşkınlık içinde olduğunu görür gibiyim. Aslında ben bir kere sitede bunu söylemişdim. Ama annaşılan görmemişsin. Aşkımın adı “KERİM”. Geçen sene annesi beni beyendi bende seve seve gelinin olurum dedim. Annesi yani MUSTAKBEL KAYNANAM güzeller güzeli LALE TÜRKMEN’dir:-) Hani sordun ya bu gün kimin doğum günüdür diye. Bu gün kaynanam Lalenin doğum günü:-) Bitanecik sözlümün, bitanecik annesinin doğum günü. Ben aslında bunu Oğuz abiye söyledim. Ama hayla sayfa yapmadığına göre demek ki, işi var.
  Eh sende artık Aslınuru yada Manolyayı gelin alırsın. Tabi onlarda sözlü diyillerse. Zaten anlamadım konu sen olunca neden her kesin hiç bilmediyimiz sözlüsü çkıyor. Bence senden süper kaynana olur. Yani sözlü olmasam mutlaka gelinin olurdum.

  • Sőz kestiniz..
   Haber vermediniz..
   Pekii..dúğūnde..
   Benide çağracakmısın..??
   ŮNLŪ ŞAiR..

   • Ferize ablacım hani bana bir keresinde kızım demişdin ya o yüzden seni davet etmiyorum. Çünki sen bu kızının annesisin ve dolayısıyla ev sahibisin. Hem sensiz düyün mü olur?

   • Allah’ım şoktayım! Sen ne zaman sözlendin? Hemde bizim Lale’nin oğlu ile. Insan bir haber verir. Bende sen kabul edersin sanmıştım. Neyse sırada Aslınur var. Inşaallah kabul eder. Ferize Hanımın dediği gibi söze çağırmadın, düğüne çağırırsın umarım. Açık açık tahdit ediyorum eğer çağırmaz isen bende seni oğullarımın düğününe çağırmam. Net!

 78. Gelelim dizimize ömer daha gözün yeni açıldı degilmi zehrayı anlaman için arayabuz gibi demir parmaklıklarmı girmesi lazım gerçekten sev karını o bunları çoktan hak etti artık zehra icin şüphelerinin yerine babannene karına hakaret etmesini çocuk gibi azarlamasını gör bak ayşe bile dayanamadı bayıldı annenle babanı ayırmış hızını alamamıs biricik torunum dediği sen .şimdi senin evliliğini bitirmeye çalışıyor bunda en büyük rol sende düğün gecesinden bu yana cehenneme çevirdigin hayatını cennete çevirmek, te senin elinde siz bu sevgiyi bulmak için ölümle savaştınız artık sende zehrada bunu çoktan hakettiniz kapıardından dinlediklerinle degil zehrayı dinlersen huzurlu mutlu olursun.

  • Şulecigim aynn ya bende sinir oldum git odana diyo kadın ya duygularımıza tercüman oldun ssol

   • Eee ama netya doğrusu bu değilmi yani bir tutturdu zehra bize yakışmıyor sen çokmu yakışıyorsun bahşende ejdarha gibi resmen ateş püskürüyor ayşeye yazık oldu zaten ömer gözü gibi bakıyor kardeşi hasta olmasın diye defolur gider zaten ömerin daha neler yapacagından haberi yok .artık gerçek karı koca olsunlar artık yeter ya zaten.

    • Acaba biz gidip zorla gerçek evlilik mi yaptırsak acaba .dizinin formatını uzattılar iki kalbin birbirine yaklaştıkça uzağa hep uzağa düşmesi bence abarttılar

 79. Gülay‘cım sen‘den ,Oğuz hocadan binlerce kez Allah cc razı olsun bu sitenin mimarısınız işim olup siteye girmeyince oyuncağı elinden alınan çocuk misali hissediyorum sevgimle teyzesi…
  [Çiçek hanım yorumumda adınız eksik yazmışım üzgünüm kalbi çiçek kendi çicek yorum dosttum her şey gölünce olsun ] güzel yorumlar….

 80. Sabahını hayirli,gününüz aydın ,eviniz bereketli ve huzurlu olsun ARKADASLAR HERKESE GUNAYDIN .

 81. Ülkerciğim bugün doğum günü olan kim? Henüz sayfada açılmamış. Iyice merak ettim. Söyler misin lütfen? 🙂

 82. Handan,canım arkadaşım sen neredesin kaç gündür? Çok özledim vallahi. Manolya ve Uygar nasıl? Hasta değillerdir inşaallah. Bana kimse kız vermiyor,gelin arayışı içerisindeyim. Eğer Ülker ve Aslınur kabul etmezse Manolya’ya talibim. Verecek misin? 🙂

 83. Şule ablam,Aslınur,Su Damla’m sizler hâlâ yoksunuz. Bakın oğluma gelin arıyorum. Gülaycığımın kızını aldım,ikinci gelini bulamadım. Eğer Ülker kabul etmezse Aslınur seni gelin alacağım. Ama korkma hemen,yemeyeceğim. Çalıkuşu kendisini yerim diye istemedi oğlumu. Koştu beyaz atlı prensine. 🙂 Şule abla eğer kızın varsa onu da isterim. Kimse gelinim olmak istemiyor. 🙁

 84. Netya günaydın,nasılsın? Benim kızım yok canım,olsaydı sana gelin verirdim. Ama maalesef. Ya da vazgeçtim,ben senin oğlunu alırdım. 🙂 🙂

  • Hayırlı günler demetcim saol sen nasılsın bende oğlan iki tane birini verecek yer arıyorum hiçç anlaşamıyoruz hemen verebilirim ama geri iade kabul etmem

   • NETYA abla annaşılan oluşların seni çok yoruyor ki, sende onları verecek yer arıyorsun dimi?:-)

    • Büyük değilde küçük yedi yirmi harp halindeyiz üniversiteye hazırlanıyor ha bu arada eton da ekmek yapıyorum herkes davetlidir buyrun gelin beklerim ve seviyorum herkesi

   • Iyiyim çok şükür,sağol. Üzgünüm Netyacığım,kızım yok. 🙁 Bende gelin arıyorum ama yerim diye kimse vermiyor bana kızını. Bir Gülay verdi,canım arkadaşım.

 85. Günaydın Ferize Hanım. Bendeki enerji bitmek tükenmek bilmiyor,ben hep böyleyim. Umarım sizde keyifli bir gün geçirirsiniz. Iyi günler. 🙂 🙂

 86. Tatlıcı’m günaydın. Kendime bir türlü ikinci gelini bulamadım. Ne Çalıkuşu vardı oğluma ne de Oğuz hocam verdi kızlarını. Seni almayı düşünüyorum oğluma 🙂

 87. Gūnaydın..hepinize..
  Gūnūn aydınlığı..
  Yūreğinize yansısın..
  Her nefesimiz..
  Şūkūr sebebimiz olsun..
  Bu gūzel Tūrkiye’min..
  Evladı olmak..
  Ve…
  Kardeş ůlke lerlede gőnūl..
  Bağı kurmak…
  Çok Kıymetli..
  Bu gūzellikler..
  Hep varr olsun..
  Ruhumuz bundan ..
  Mahrum kalmasın..
  inşAllah ..amin..

 88. Gününüz hayırlı huzurlu sağlıklı mutlu bereketli geçsin gönül dostlarım Gülay’cım su damlam küçük tatlıcı şairim xanım Aytaç Şüle’mek hanım Emine hanım Leyla’m cici kuşum Aslınur Handan hanım Didem’cim kırçiçeğim yorumumu okuyanlar VE Oğuz hocam gönül pencereniz mutluluklara açılsın dilekleriniz gerçek olsun sevgimle iyi günler ve yorumlarrr…..

 89. Gűnaydın Demetcim…
  MasaAllah bu ne ?enerji..
  Şimdiden..Hayır lı olsun..
  insAllah. .gelinlerinde..
  Senin gibi neşe li ve ..sevgi dolu olur..

 90. Günün hayılı olsun enerjin bol olsunbu pozitifligin tüm gönül dostlarımıza bulaşsın mutlu mutlu yorumlara…..iyi günler sevgimle kal….

  • Teşekkür ederim Özgür teyzem,sizin yorumlarınız beni çok mutlu ediyor. Ellerinizden öpüyorum,iyi günler. 🙂

 91. Ha şöyle:-) BENİM ÇİÇEKLİ RENGARENG SİTEM geri döndü.
  Hem o televizyon neydi ya. Baktıkca içim kararıyordu resmen.

  Dilerim bir ömür güllü, çiçekli kalr:-)
  AMİN, AMİN, AMİN, AMİN, AMİN
  Amin demiyen dilleri eşşek arıları soksun..

 92. Oğuz abi TİZİHABER.TV yazısının sonundakı televizyon işaretini beyenmedim. Kalpli rengareng çiçeyimiz nereye kayb oldu. Ben onu çok seviyorum. İnsana güne başlarken inanılmaz güzel enerji veriyor.
  Yani bu televiziyon nerden çktı? Solqun rengiyle tüm neşemi aldı gördü:-(
  Renkli çiçeyim gelsin.

   • Site yöneticim öldükmü kaldıkmı haberin bile olmayacak nasıl oldun diye sormayacagım bu kadar laf yetiştirdiğine göre belliki iyileşmişsin:):::)

    • Şule miz gelmiş hoş..
     Gelmiş ..
     Nerelere gitmiş..
     Niye?Bize haber vermemiş..
     Merhaba arkadaşım..
     Nasılsın??
     Niye hep ortalıktan…
     Kaybolursun??
     iyi bak kendine..
     Gūzel insan..

 93. Kalkın uykucular kalkın,burada horozlar bile uyandı! Gülay,Oğuz hocam,Ülker,Şule ablam,Su Damla’m,Handan,Çiçek ablam,Çalıkuşu,Özgür teyzem,Ferize Hanım,Aslınur,Leyla,Aytac,Konyalı Emine,Duru,Lale,Nilüfer günaydın hepinize! Bugün içim içime sığmıyor,anlamlandıramadığım bir mutluluk,heyecan var içimde. Güzel birşey olacakmış gibi hissediyorum nedense. Umarım bu mutluluğum hepinize bulaşır. Hadi sizlerde uyanın artık! Sabah oldu sabah! 🙂

 94. Benden iyi kaynanayı nereden bulmayı planlıyorsun acaba? Bak benim oğlum çok efendi,saygılı,yakışıklı. Daha ne istiyorsun?

 95. Böyle babane olmaz olsun. İnşallah ikinci tüyo doğrudur. Hem onlar hemde biz mutlu olalım artık.

   • Ya oğuz hocam yokmu bu dizinin çekildiği yere yakın oturan kaçırsın şu bahşendeyi nazmiyeden fidye iştesin zaten cimri vermez acaba diyorum biz gazilere bu çare ölümü kurtulmak için .yoksa gerçi nazmiyede bahşendeden çokmu baş edemeyiz mi acaba

Etiketler: Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018