Adını Sen Koy 256.-260. Bölüm TÜYOLARI (8-12 Ocak 2018) Özetleri

Değerli okurlarımız. Yeni bir haftaya giriyoruz Adını Sen Koy dizisinde. 52. Hafta özet ve tüyoları ile dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşmaya devam ediyor. Zor bir haftayı geride bırakırken Ömer ve Zehranın büyük bir engeli daha aşacağı haftaya geldik. Adını Sen Koy 256.-260. Bölüm TÜYOLARI (8-12 Ocak 2018) Özetleri ile kaldığı yerden devam edecek bizde sizlere buradan tüyoları yazmaya devam edeceğiz.

Adını Sen Koy dizimiz yeni bir yıla merhaba derken acısı ile tatlısı ile 255 bölümlük bir seriyi geride bıraktı. Oldukça zorlu süreçleri acıları tatlıları üzüntü ve sevinçleri paylaştık ve paylaşmaya da devam edeceğiz sizlerle. Geçtiğimiz sezon Trt1 de bu sezon da Star tv de başarılı bir şekilde devam eden dizimiz Adını Sen Koy 256.-260. Bölüm TÜYOLARI (8-9-10-11-12 Ocak 2018) Yeni yılın ikinci Haftası kaldığı yerden devam edecek.

Zehranın hapiste geçirdiği günlerin ardından Ömere kavuşması ama hemen ardından Bahşendenin Zehra için yaptıklarına ve Ömerden ayırma çabasına şahit olmuştuk önceki haftada. Bu hafta ise Ömerin eşi Zehraya sahip çıkıp çıkmayacağına ve aralarındaki diyaloglara şahit olacağız. Tabi yeni bir aşkın doğuşu da diyebiliriz buna.. Sizlerde Adını Sen Koy 256.-257.258. 259. ve 260. Bölüm TÜYOLARI konumuza katkıda bulunabilir ve bizlere yazabilirsiniz.. Tüyoları aşağıya sıralayıp yenileri geldikçe ekleyeceğiz.

Adını Sen Koy 256.-260. Bölüm TÜYOLARI (8-12 Ocak 2018) ve Özetleri

TÜYO 1: Konakta Bahşendenin estirdiği terör devam edecek. En son Bahşendenin sözlerine dayanamayan ve hastalığı nüksedip bayılan Ayşe tüm konak halkının yüreğini ağzına getirmiştir. Peki Bahşende türlü sözleri ile hem Ömer ve Zehrayı hemde Ayşeyi üzmeye devam mı edecek yoksa konaktan gidecek mi? Üzülerek söyleyim ki Bahşende bir yere gitmiyor arkadaşlar.. Sonuçta babanne, atsan atılmaz satsan satılmaz 🙂

TÜYO 2: Aşkını yüreğinde yaşayan Ömeri bu hafta çok mutlu göreceğiz, Bahşendenin yapıp ettiklerine hatta zorla da olsa Zehraya imzalattığı boşanma sözleşmesi bir tarafa aşkını farkedip ona şimdiye kadar üzdükleri ve yaşattıkları için kendisini affettirmeye çalışacak. Yani özetle haftalardır kızıp zorba dediğimiz Ömeri bu hafta bir sevgi pıtırcığı olarak görmeye şimdiden alışın derim.. Ee zaten bu zorba başka türlü çekilmezdi 🙂

TÜYO 3: Kerem ve Sabah cephesinde de gelişmeler yaşanacak, son günlerde yaşadıklarından sonra Sabaha yardım etmek isteyen Kerem bulduğu yeni bilgilerle Sabahı rahatlatacak. Gerçek anne babasının kendini bugünlere sağlıkla sıhhatle getirenler olduğunun bilincine varan Sabah artık üzülmek kederlenmek yerine hayatın tadını almaya başlayacak. En büyük destekçisi ise Zehra ve Kerem olmaya devam edecek.

TÜYO 4: Sacid emellerinden vazgeçmez. Bu defa Ömeri Pitonla değil farklı ve hiç tahmin etmediği bir yerden vurup çıkarlarını korumayı ve Kervancıoğlu holdingi zor duruma düşürmeyi hedefler. Bu hedefine ulaşmak için bu kez silahlı adamlar yerine farklı bir yöntem uygular. Bakalım başaracak mı?

TÜYO 5: Yeni tüyomuz sizlere bir müjde içeriyor. Bu hafta devam eden çekimlerde Bahşende yer almadı. Bu da demek oluyor ki ilerleyen haftalarda Bahşende artık konağı terkedecek. Ee zaten zamanı gelmiş de geçmişti bile, şimdiye kadar durduğu bile hataydı..

TÜYO 6: Bir müjdeli haber daha var ancak bu haberi henüz kesinleştiremediğimiz içinresimden yola çıkarak daha önce erdiğimiz tüyoları ortaya çıkacağını göstermek istiyoruz. İsimsizler dizisi bitince Musab Ekicinin dizimize geri dönebileceğini söylemiştim önceki haftalarda. Son resimlerden anladık ki Yener sete gelmiş fotoğraflarda gözüküyor, işte o fotoğraf..

TÜYO 7: 3. müjdeli haberde Demir ve Leyla haberimiz. Geçtiğimiz sezon Demir Amerikadaki işler için dizimizden rolü gereği çıkmıştı. Son gelen haberlere göre sürpriz bir şekilde Ömerin en yakın arkadaşı olan Demir ve Zehranın en sevdiği yakın arkadaşı olan Leyla karakteri sürpriz bir dönüş yaparak dizimize geri geleceklermiş.

Yener karakterinin dönüşüne dair resimden sonra en yakında Leyla ve Demirin de dönüşüne dair resmi buradan sizlere duyuracağız. Tüyoların ilk adresi olan dizihaberi.tv den ayrılmayın lütfen.. Adını Sen Koya Leyla ve Demir dönüyor geri geliyor haberimiz için Tıklayın >> Leyla ve Demir Adını Sen Koya dönüyor mu?

TÜYO 8: Ayşenin hastanalıp yere yığılması sık sık tekrarlamaya başlayacak ve bu durumdan dolayı Ömer babannesine artık Ayşeye ve sevdiklerine zarar vermemesini sert bir dille söyleyecek. Hatta deyim yerindeyse kovacak onu.

TÜYO 9: Zehradan özür dileyip gönlünü alan ve adeta yaşayamadığı mutluluğu sil baştan yaşamaya başlayacak olan Ömer ve Zehranın güzel günlerine yeni bir kötülük gelecek. Haftanın sonuna doğru mu olur tam gününü bilemiyoruz ama beklenmedik bir gelişme moralleri düşürecek.

TÜYO 10: Haftanın sonuna doğru veya bir sonraki haftada ortaya çıkacak olumsuz durumun ipucunu verelim. Bahşende Ömer ve Zehranın bu mutluluğuna gölge düşürmek için birini çağıracak olmasın? Tahminlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz…

TÜYO 11: Koray Kervancıoğlu holdingde çalışmaya başlaması ile yeni bir sayfa açmış oldu. Bir süre sonra burada biriyle tanışacak ve Yaseminle ayrıldığını söyleyen Ömer ona bu konuda destek olacak. Yani yakında Koray aşık olursa şaşırmayın..

TÜYO 12: Her güzel şeyin sonu gibi Ömer ile Zehranın da mutluluğu kısa sürdü. Şimdi sıra Zehranın intikamında. Haftanın son günü Ömerin canı yanacak gibi görünüyor. Adını Sen Koy Haftanın Finali 12 Ocakta Neler Olacak?

Adını Sen Koy 256.-257. Bölüm TÜYOLARI (8-9 Ocak 2018) tarihleri ağılıklı olmak üzere devam edecek. Özetler ise günü geldikçe eklenmeye devam edecek. Sizlerde yeni hafta hakkında bilgileri ve tüyoları bizlere yorum yazarak paylaşabilirsiniz. Yeni fragmanlar geldikçe konumuzun en alt kısmına eklenecektir. Hoşçakalın.. Sevgiyle kalın..

Adını Sen Koy 52. Haftanın geneli nasıl olacak? Artık hatasını anlayan Ömer bir kuzuya dönüşmüştür. Zehraya kendini affettirmek için Kurt postunu çıkarıp sevgi yumurcağına dönüşür ve karısının gönlünü almak için didinip durur. Ancak ders vermesi gereken birisi daha vardır. Araların akara kedi gibi giren Bahşende..

Eski Ömer ölmüş Zehranın karşısında bambaşka biri vardır. Bu yakışıklı karizmatik adam affedilmez mi? Zehranın aradığı bir göz Allah verdi iki göz 🙂 Artık Ömer bambaşka biri olmuş ve Zehra da onu affetmiştir.. Bu güzel haberin ardından yeni haftada Adını Sen Koy bomba gibi bir bölümle geliyor. Artık kötü günler geride kalıyor, Zehra ve Ömerin mutluluğu yüzünden okunuyor. Allah mutluluklarını bozmasın…

YORUMLAR

 1. Omer Zehraya annesinin onu terkedip gitmesini anlatinca Zehra onu affedicek bence. 261 265 bolum tuyolari yok mu?

 2. senarist cocuk demiştim izlemeyin.insanlar birşeyler izleyip keyifli vakit geçireceklerine sitres oluyor konu yoksa bitir uzatma sana bir tavsiye konu bulamıyorsan sevginizle kenetlenip ömerin annesini ve zehranın sabahın ailesini bulup işe başlayın gerisi gelir zaten entrikayı bırak bence veya bitiir…

 3. gerçekten de pes yani. zehra nın intikam alması kadar saçma bir şey yok.

 4. Dizi izlerken zebranın seni asla affetmeyecegim demesiyle ben bu dizi saçmalığına daha fazla dayanamayacağımı anladım tv o an kapattım bende bitti Böyle senaryo ile saçma sapan ömer kotuyken etrafında for dönen zehra ömer ıyi olunca cadı inşallah tez vakitte reyting vs düşerse insanlara aptal muamelesi yapılamayacağını anlarsınız

 5. Eee bu ne yaaa biktim ben…cok üzgünüm gercekden ((( bitsin artik bu intikamlar mutlu olsunlar dizinin maragi bunda.yoksa hic maragi kalmir gercekden.ya sabr artik izlemey bele istemiyorum.ne zaman bitecek bitecekmi yakinlarda cevab verermisiniz?

 6. Sizcede saçma degilmi zehra haklı ama daha dine kadar her çileye her hakarete katlandı ben ömersiz ölürüm diyodu bir günde boşanmaya kalktı tmm tavır koysun da sevgisi hemen gözden çıkaracak kadar küçükmüş ö mer yanlış düşünmesine ragmen hiç zehradan vaz geçmedi bence saçma diziyi yeşilçamda bağladılar

  1. Iyi Akşamlar,aynen size katiliyorum,ömer zorbalik yaptiysada miymiy zehradan vazgecmedi,ölecek kadar seviyormuşta,ne oldu? Ömerin sürprizini gözü kapali odaya giripte gözünü acinca,o hiç gülmeyen yüzünden anladim,daha kizacak sinirlenecek okadar çok senaryolar varki anlatilamaz

 7. Zehra haklı ama yinede fevri davranmamalı sonuçta böyle bir sevda kolay bulunmuyor gerçekten birbirlerini çok seviyorlar.

 8. Bence artik bitsin bune hep aynı bıktik artık

 9. Bence artik bitsin bune hep aynı bıktik artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.