Adını Sen Koy 257. Bölüm Özeti (9 Ocak Salı) Ömer ve Zehra’nın Mutluluğu

Sevgili Adını Sen Koy izleyicileri, Dizimiz zorlu bir haftayı geride bırakırken umut dolu hayal dolu sevgi dolu yep yeni bir haftaya merhaba diyor. Ömer ve Zehranın aşkına şahitlik edip Ömerin kendini affettirmesi ve Zehranında ona kırgın olmayıp affetmesi ile başlayan çok güzel bir bölüm bizi bekliyor. Adını Sen Koy 257. Bölüm Özeti (9 Ocak Salı) Ömer ve Zehra’nın Mutluluğunu izleyeceğimiz güzel bir bölüm olacak.

Sevgiye aşka giden yol ne kadar zor ise o kadar değerli o kadar güzel olur, kolay kazanılan sevgiler aşklardan Ferhat ile Aslı performansı beklemek doğru olmaz. Ömer ile Zehranın sevgisini de böyle değerlendiriyorum. Meşakkatli oldukça sevgiliye ulaşmak zorlaştıkça o aşk önem kazanır ve değerlenir. Bahşende de belki bilmeden istemeden Ömer ve Zehra arasındaki aşkı büyüttü. Adını Sen Koy 257. Bölüm Özeti (9 Ocak Salı) günü kaldığı yerden devam edecek. Öncesinde sitemiz yorumcu yazarı Leyla İzgü sizler için neler yazmış bir okuyalım..

Sizce sevmek nedir? Birine gönül vermek,sevgiyle,aşkla bağlanmakmıdır? Sadece…Tabiki değil iyi günde kötü günde tek bir yürek olmak değil midir? Tamda Ömer ve Zehra parmaklıklar arkasından da olsa tek bir yürek oldular.Uzun süredir ilk defa konuşabildiler ve Ömer Zehra’sını dinledi.Dinlerken pişmanlıklarını yaşadı. Zehra’sına haksızlık ettiğinin farkına varmaya başladı. Sayılı dakikalar karşısında ayrılmak çok zor geldi Zehra’ya da Ömer’e de.
Zehra bu kadar kötü olayı yaşarken Ömer sadece öfkesiyle,kızgınlıklarıyla Zehra’nın kendisiyle parası için beraber olduğunu sanıp tıpkı annesi gibi bırakıp gideceğini sanıyordu.Hala kafasında kurduğu,kulaklarında çınlattığı o sözlerin arkasından koşan bir Ömer var.Hala canı pahasına seven bir kadının sevgisinden,aşkından kuşku duyan defalarca sevgisini kanıtlamış, göstermiş ve yanlış anlaşılmış bir Zehra…

Aslında birbirine delicesine aşık ,hesapsızca seven iki yürek onlar.Ama her zamanki gibi karşılıklı açık açık konuşamadıkları için üçüncü şahısların araya girip fitne tohumlarını ekmesi ve kapı arkasından duyulan yarım yamamak sözcükler birbirini seven iki yüreğin ayrı düşmesine neden olmuyor mu?
(Ben kendi adıma her zaman dikeni battığı yerden çıkarma taraftarıyımdır.)Halbuki Bahşende hanımın ustalıkla hazırladığı tarihi tekerrür ettirdiği olayı tekrar Ömer ve Zehra için kurgulanması ve Ömer gibi zeki bir adamın bunu görememesini herhalde aşktan gözlerinin kör olmasından kaynaklanıyor diyeceğim ama,lakin,fakat derken sözcük bulamıyorum.

Birbirinizi bu kadar severken kalbleriniz ve bedeniniz bu kadar birbirine aitken neden bu kadar uzaksınız? Neden birbirini seven tek bir yürek değil de iki ayrı yürek olmayı seçiyorsunuz? Oysaki bu güne kadar hep beraber aşmadınız mı o kadar zorluğu.Zehra geçmişe takılıp kalınmayacak kadar hayatın kısa olduğunun farkında ve yüreğini kocaman kucaklasa Zehra’nın dediği gibi açık yürekli olup Seni Seviyorum Zehra dese yine ama….Çok yazık… Tekrar yeniden Zehra gibi hepimizin yüreğini kırdın Karaoğlan.Neyse ki Bahşende hanım farkında olmadan gerçeklerin ortaya çıkmasının fitilini ateşlediği için şimdilik kızmıyorum.Ama bilseydi güzel bir olaya sebep olacağını bunu asla yapmazdı.Zehra’yı en hassas noktasından vurmadı mı Bahşende hanım?

Haddimi aşacağım ama evli bir bayan için eşi tarafından hor görülmek,istenilmemek çok kötü aşalayıcı,yaralayıcı bir durum değil mi??? Zehra hepsini yaşadı yaralı kuzum. Hemde suçunun ne olduğunu bilmeden.Ömer’in gel gitler’i yüzünden kalbi çok kırıldı.Ömer daha ilk başta yapması gerekeni nihayet yaptı.Gitti Sabah’adüğün gecesi Zehra ile neler konuştuklarını sordu ve tüm gerçeği öğrendi.Ömer’den beklediğimiz pişmanlık ve vicdan azabı başladı. Zehra’sına bile koşamadı yaptıklarından ve yaşattıklarından utandı.

Nasıl Zehra’ya o kadar haksızlığı,acımasızlığı yaptım dedi kendi kendine.Sonra Nihat’la dertleşmeye başladı. Çok değil çok yakın zamanda Nihat’ta benzer yollardan geçmişti.Ayşe’ye kendini affettirmek ve güvenini kazanmak kolay olmamıştı. Nacizane Ömer’e de Zehra’ya da farkettirmeden sıraladı nasihatlerini…

Ömer’e sordu; Neden Zehra’ya sormadın gerçekleri?Korktum dedi Ömer.Zehra’nın beni sevmediğini söylemesinden, içimde kalan son ümidi kaybetmekten,dönülmez bir yola girmekten Korktum.Haftalardır merak ettiğimiz sorunun cevabını verdi bize Ömer.Zehra’sına da verecek o soruların cevabını ama bunu nasıl yapacağını bilmiyor ve Zehra’nın kendisini affetmeyeceğinden korkuyor şimdide. Zehra’ya yaptığı,çektirdiği acıların farkında.Zehra’ya çektirdiklerinin yanında kendi çektiği acıların hiçbir şey olduğunun farkında.Nihat’tında dediği gibi insan bir günde sevmekten vazgeçemez,sevmek böyle birşey değil.Zehra’nın özel biri olduğunu Ömer’i nasıl sevdiğini Ömer’e hatırlatmak Nihat’tan geldi.Bana anlattıklarını Zehra’ya da anlat özür dile ve seni affetmesi için dua et dedi Nihat…İlk kez Nihat ve Ömer bu kadar içten ve samimi dertleştiler.

Zehra daha fazla dayanamadı yaşadıklarına nefesi kesildi, dokunulmadan boşalmaya başladı artık.Bahşende hanımın sert çıkışları Ayşe’yi bile çileden çıkardı ve narin bedeni isyan etti bu duruma.Daha önce yaşanan hastalık olayından dolayı herkesi korkuttu Ayşe.Tüm aile el ayak oldu Ayşe’nin etrafında sevgiden bir yumak oldu adeta.
Nihat Zehra’ya Ayşe’nin yanında olduğu ve yalnız bırakmadığı için teşekkürünü ve minnetini dile getirirken Zehra’ya da çaktırmadan nasihatler sıraladı.

Son zamanlarda Ayşe’yle yaşadığımız olaylar bana bir kez daha sevdiğimiz insanların kıymetini bilmemiz gerektiğini,hepimizin hata yapabileceğini,affetmenin büyük bir erdem olduğunu öğretti dedi Nihat.
Ve beklenen yüzleşme; gecenin ilerleyen saatlerinde Zehra ve Ömer odalarında konuşmaları gerektiğini ikiside biliyor.Zehra Ömer’in kararını korkuyla bekliyor.Ama Ömer büyük pişmanlık yaşadığı için nasıl konuşacağını, kendini nasıl affettireceğini bilmediği için konuşamıyor Zehra’sıyla.Sadece birbirlerine iyi geceler diyebiliyor lar korkuyla ikiside. Ömer oturduğu koltukta pişmanlığını, vicdan azabını yaşıyor sabaha kadar gözlerini bile kırpmadan uyuyan Zehra’sını izleyerek.

Zehra uyanınca Ömer konuşalım diye bir hamle yapar ve sözcükler boğazında düğümlenir. Zehra herşeye kendini hazırlamış gerçeği Ömer’in ağzından duymak için çırpınarak haykırır Ömer’e.Hadi söyle istemiyorum seni ,sevmiyorum seni de.Hergün öldürmektense bir kere öldür beni,susma,bana acıma,bana üzülmeni istemiyorum der Zehra.Tek istediği Ömer’in ağzından gerçekleri duymaktır ama yine susar konuşacak cesareti bulamaz Ömer.

Zehra ümidini kaybetmiş ağlayarak arkasını döndüğü an sımsıkı kucaklar Zehra’sını ve sıralar sözcükler boğazında düğümlenerek titrek bir sesle seni bırakabileceğimi senden vazgeçebileceğimi nasıl düşünürsün,ben seni deliler gibi seviyorum,ben sana deliler gibi aşığım,sen benim her şeyimsin,sen olmazsan ben yaşayamam,nefes alamam,sen olmazsan ben ölürüm,biterim, yok olurum diyerek Zehra’nın da ekran karşısında bizlerin de gönlünü almaya çalışır,af diler biricik Zehra’sından.

Zehra nezaretteyken Ömer bir söz vermişti Zehra’ya sende açtığım tüm yaraları kapatacağım,iyileştireceğim diye bu sözünü tutacağına inanarak yeni haftanın neler getireceğini hep beraber göreceğiz. Leyla İZGÜ..

Adını Sen Koy 257. Bölüm özeti fragmanı ve tüyoları bilgiler geldikçe güncellenecektir. Leyla İzgü hanıma teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler.

YORUMLAR

 1. Önere gayet güzel yakışıyor takımlar bence.ama zehra gerçekten giyimini düzeltmesi lazım canan bile ondan güzel giyiniyor.venera konakta artık konağın hanımı gibi dursun sığıntı gibi değil lütfen biraz inandırıcı olun artık evliliklerinde rol de olsa gerçek olsun

 2. Birileri sormuş sitede en yakın kimin doğum günü diye ama site yöneticisine sormak daha mantıklı geldi bana şimdi soruyorum Oğuz bey bu ocak ayında en yakın kimin doğum günü bu arada nasılsınız epey bir zaman oldu gelemedim işlerim vardı .o yüzden biraz seyahatteydim , venedikteydim zehrayla ömer gördüm fragmanda inşallah artık gerçekten göründügü gibi olur cevap verebilirseniz sevinirim.

 3. Günaydınlar kime mi tabikii sitedeki tüm arkadaşlara ve tabiki de site yöneticime görüşemedik konuşamadık site yöneticim nasılsın iyimisin.inşallah artık şu zehrayla ömer mutluluklarını doya doya yaşar tabi iki gün sürmesin artık bence yener zaten sırf derdi zehraydı artık gerçek evli bir çift var artık oda bence zehrayla ömere kötülük yapacakların karşısında olur umarım .bahşendeye gelince demekki torununun onun için pek bir anlamı yok eğer ki ayşe gerçekten sık sık bayılırsa bu sefer ömer bahşendeyi gerçekten bağışlamaz çünkü kardeşinin hastalanması tekrar hastane odalarında olması ömerin en son isteyeceği şey artık zehrada cevap vermesini öğrensin ve çok güzel giyinmeli madem bahşende sen hiç aynaya bakmıyormusun demişti ya zehrada o aynaya bakınca aynanın hakkını vermeli artık şu pijamalar hep aynı biraz da onlara el atsın şu nazmiye tek görmek istediğim şey ömeride nihatı giydirdikleri gibi giydirsinler bu kadar takım elbise takıntısı olamaz göz zevki diye bir şey var ama nedense bu nazmiye hiç nasibini alamamış anlaşıldı.

  1. Hoş geldin şule abla…

   1. ….sitemiz çok degerli sadece fikrini yazsan ben anlarım.

    1. Sevgili Şule abla dediklerinde elbette cok haklısın, ben de bir defalık müsaade ettim, ama sürekli olması benimde hoş karşılamayacağım bir durum, gerektiğinde ben müdadele edeceğim.Teşekkür ederim hatırlatman ve gözünden kaçmadığı için..

  2. Hayırlı günler Şule ablacığım. Sen kaç gündür neredesin. Özlettin kendini canım. Seninle sohbet etmeyi gerçekten çok özledim. Nasılsın iyisindir inşallah

   1. Sag ol cicikuşum iyiyim canım benim dizideki güzellikleri izledikçe çok mutlu olduk kendine iyi bak güzelim

 4. Sabahiniz xeyir qizlar.yeni is gununde her kese ugurlar.
  Can dostum Sen birdenesen.ne yaxsi ki bu siteye geldin.men hemise burda oluram.ona gore lap sevindim tebrik edirem

 5. gecekusum sanada iyi geceler tatli ruyalar sudamlam kiz senin kolun agriyor kiyamamki ben sana iNSALLAH KOLUN CABUK IYILESIR DUALARIM HEP SENINLE SIZI RUYAMDA GORMEK DILEGI ILE IYI GECELER TATLI RUYALAR SANA

 6. gecekusum kiz gercekdenmi ogretirmisin inanki cok sevindim

 7. Neyse benden de bu kadar hadi hayırlı geceler xanım kardeşim. İyi uykular tatlı rüyalar kendine iyi bak Allaha emanet ol. Allah rahatlık versin canım arkadaşım

 8. sudamlam ben baklava yapa bilmiyorum ama yakinda ogrenicem kiz INSALLAH

  1. Merak etme xanım kardeşim ben sana öğretirim 🙂

  2. Sahanesin gece kusu kizlar. Benden bu kadar kolum agriyor teli yere koymam lazim insallah yarin gorusuruz iyi geceler tatli ruyalar allah rahatlik versin gece kusu ve XANİM AZERİ opuyorum ikinizide

   1. Hayırlı geceler su damlam iyi uykular tatlı rüyalar tekrardan geçmiş olsun kendine iyi bak. Allah rahatlık versin canım arkadaşım benim de seni öpüyorum

 9. haslanmis yumurtayi cok severim hemde bayilirim oh mis gibi cilek recelide isterim ona gore gecekusum bide ben facebook kullanmiyorum evdekiler hoslanmiyor ona gore bende ailemin sozunden cikmiyorum

  1. Sevindim yumurta sevmene. Hazırladım zaten. Bide senin gibi bende ailemin sözündən çıkamayan çalışıyorum. İlk başta banada izin yoktu. Ama sonra kafam dağılsın diye canım babacığım izin verdi. Şu an da kullanıyorum. Ama erkeklere feysimde izin yok. Ne ben arkadaşlık gönderiyorum ne de gönderenleri onaylıyorum. Sadece 4 erkek var babam kardeşim dayım ve bide hocam. Hem bu arada azəri arkadaşlarım da var.

 10. ferize ablam guzel dualarin icin sag ol var ol canim ablam benim sende kendine cok iyi bak IYI GECELER TATLI RUYALAR

  1. XANİM AZERİ sen. Baklava yapa biliyormusun? Bana lazim da o yuzden sordum

   1. Ben ben yapabiliyorum. Hayırdır napıcan baklavayı. 🙂

    1. Aaa cok guzel yarin sen bana lazim sin koluma gore yapaman ben sen yaparsin bi kiz arkadasimin yarin nisani gunu onun icin istiyorum da sag eli sana insallah

     1. Tabiki yaparım 🙂

 11. cok guzel kahvatiya gelirim o zaman bakalim gecekusumuz bize neler hazirliyacak guzel sohbetimizi orda devam ederiz canim arkadasim

  1. Çay suyunu koydum. Bide haşlanmış yumurta koydum bekliyorum. Severmisin

   1. Benim icin çilek receli varmi:)

    1. Aa o nasıl söz. Sen istersen de olmazmı hemde ev yapımı. Annem yaptı çok güzel diyim sana 🙂

     1. Evet evet evet canim cekdi eline saglik annenin ellerinden opuyorum sag olsun

      1. İyi o zaman ben kargoyla göndereyim sana. Sende afiyetle yersin. 🙂

       1. Beh beh beh tesekkur ederim canim benim

       2. Hmm insallah bak gece kusu .marifetli cikti

       3. Hmm insallah bak gece kusu .marifetli cikti

        1. Aa sen ne sandın gecekuşunu.

  2. Xanım kardeşim su damlamın yokmuş peki senin facebook hesabın varmı acaba

 12. Yemek mi? Bu saate?ay ben şok oldum kizim gunduzler cuvalami girdu?yok uyku yok
  XANİM AZERİ yavas meni yeyersen aa

  1. Bu saatte ben de yemek yemem su damlam. Bu annemle benim için sahur yemeği olacak inşallah 🙂

   1. Anladim insallah afiyet OLSUN

 13. gecekusum benide davet et yemeye inanki nihatin dediyi gibi kurt gibi aciktim neler hazirliycaksin bakalim

  1. Kahvaltı gibi hazırlamayı düşünüyorum. Sende buyur gel hep beraber yeriz. Sohbete orda devam ederiz ne dersin.

 14. ben uyumadim gecekusum sudamlam

  1. İyi desene önceden Birtane gecekuşu vardı bugün üçe çıktı bu 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.