Adını Sen Koy 257. Bölüm Özeti (9 Ocak Salı) Ömer ve Zehra’nın Mutluluğu

Sevgili Adını Sen Koy izleyicileri, Dizimiz zorlu bir haftayı geride bırakırken umut dolu hayal dolu sevgi dolu yep yeni bir haftaya merhaba diyor. Ömer ve Zehranın aşkına şahitlik edip Ömerin kendini affettirmesi ve Zehranında ona kırgın olmayıp affetmesi ile başlayan çok güzel bir bölüm bizi bekliyor. Adını Sen Koy 257. Bölüm Özeti (9 Ocak Salı) Ömer ve Zehra’nın Mutluluğunu izleyeceğimiz güzel bir bölüm olacak.

Sevgiye aşka giden yol ne kadar zor ise o kadar değerli o kadar güzel olur, kolay kazanılan sevgiler aşklardan Ferhat ile Aslı performansı beklemek doğru olmaz. Ömer ile Zehranın sevgisini de böyle değerlendiriyorum. Meşakkatli oldukça sevgiliye ulaşmak zorlaştıkça o aşk önem kazanır ve değerlenir. Bahşende de belki bilmeden istemeden Ömer ve Zehra arasındaki aşkı büyüttü. Adını Sen Koy 257. Bölüm Özeti (9 Ocak Salı) günü kaldığı yerden devam edecek. Öncesinde sitemiz yorumcu yazarı Leyla İzgü sizler için neler yazmış bir okuyalım..

Sizce sevmek nedir? Birine gönül vermek,sevgiyle,aşkla bağlanmakmıdır? Sadece…Tabiki değil iyi günde kötü günde tek bir yürek olmak değil midir? Tamda Ömer ve Zehra parmaklıklar arkasından da olsa tek bir yürek oldular.Uzun süredir ilk defa konuşabildiler ve Ömer Zehra’sını dinledi.Dinlerken pişmanlıklarını yaşadı. Zehra’sına haksızlık ettiğinin farkına varmaya başladı. Sayılı dakikalar karşısında ayrılmak çok zor geldi Zehra’ya da Ömer’e de.
Zehra bu kadar kötü olayı yaşarken Ömer sadece öfkesiyle,kızgınlıklarıyla Zehra’nın kendisiyle parası için beraber olduğunu sanıp tıpkı annesi gibi bırakıp gideceğini sanıyordu.Hala kafasında kurduğu,kulaklarında çınlattığı o sözlerin arkasından koşan bir Ömer var.Hala canı pahasına seven bir kadının sevgisinden,aşkından kuşku duyan defalarca sevgisini kanıtlamış, göstermiş ve yanlış anlaşılmış bir Zehra…

Aslında birbirine delicesine aşık ,hesapsızca seven iki yürek onlar.Ama her zamanki gibi karşılıklı açık açık konuşamadıkları için üçüncü şahısların araya girip fitne tohumlarını ekmesi ve kapı arkasından duyulan yarım yamamak sözcükler birbirini seven iki yüreğin ayrı düşmesine neden olmuyor mu?
(Ben kendi adıma her zaman dikeni battığı yerden çıkarma taraftarıyımdır.)Halbuki Bahşende hanımın ustalıkla hazırladığı tarihi tekerrür ettirdiği olayı tekrar Ömer ve Zehra için kurgulanması ve Ömer gibi zeki bir adamın bunu görememesini herhalde aşktan gözlerinin kör olmasından kaynaklanıyor diyeceğim ama,lakin,fakat derken sözcük bulamıyorum.

Birbirinizi bu kadar severken kalbleriniz ve bedeniniz bu kadar birbirine aitken neden bu kadar uzaksınız? Neden birbirini seven tek bir yürek değil de iki ayrı yürek olmayı seçiyorsunuz? Oysaki bu güne kadar hep beraber aşmadınız mı o kadar zorluğu.Zehra geçmişe takılıp kalınmayacak kadar hayatın kısa olduğunun farkında ve yüreğini kocaman kucaklasa Zehra’nın dediği gibi açık yürekli olup Seni Seviyorum Zehra dese yine ama….Çok yazık… Tekrar yeniden Zehra gibi hepimizin yüreğini kırdın Karaoğlan.Neyse ki Bahşende hanım farkında olmadan gerçeklerin ortaya çıkmasının fitilini ateşlediği için şimdilik kızmıyorum.Ama bilseydi güzel bir olaya sebep olacağını bunu asla yapmazdı.Zehra’yı en hassas noktasından vurmadı mı Bahşende hanım?

Haddimi aşacağım ama evli bir bayan için eşi tarafından hor görülmek,istenilmemek çok kötü aşalayıcı,yaralayıcı bir durum değil mi??? Zehra hepsini yaşadı yaralı kuzum. Hemde suçunun ne olduğunu bilmeden.Ömer’in gel gitler’i yüzünden kalbi çok kırıldı.Ömer daha ilk başta yapması gerekeni nihayet yaptı.Gitti Sabah’adüğün gecesi Zehra ile neler konuştuklarını sordu ve tüm gerçeği öğrendi.Ömer’den beklediğimiz pişmanlık ve vicdan azabı başladı. Zehra’sına bile koşamadı yaptıklarından ve yaşattıklarından utandı.

Nasıl Zehra’ya o kadar haksızlığı,acımasızlığı yaptım dedi kendi kendine.Sonra Nihat’la dertleşmeye başladı. Çok değil çok yakın zamanda Nihat’ta benzer yollardan geçmişti.Ayşe’ye kendini affettirmek ve güvenini kazanmak kolay olmamıştı. Nacizane Ömer’e de Zehra’ya da farkettirmeden sıraladı nasihatlerini…

Ömer’e sordu; Neden Zehra’ya sormadın gerçekleri?Korktum dedi Ömer.Zehra’nın beni sevmediğini söylemesinden, içimde kalan son ümidi kaybetmekten,dönülmez bir yola girmekten Korktum.Haftalardır merak ettiğimiz sorunun cevabını verdi bize Ömer.Zehra’sına da verecek o soruların cevabını ama bunu nasıl yapacağını bilmiyor ve Zehra’nın kendisini affetmeyeceğinden korkuyor şimdide. Zehra’ya yaptığı,çektirdiği acıların farkında.Zehra’ya çektirdiklerinin yanında kendi çektiği acıların hiçbir şey olduğunun farkında.Nihat’tında dediği gibi insan bir günde sevmekten vazgeçemez,sevmek böyle birşey değil.Zehra’nın özel biri olduğunu Ömer’i nasıl sevdiğini Ömer’e hatırlatmak Nihat’tan geldi.Bana anlattıklarını Zehra’ya da anlat özür dile ve seni affetmesi için dua et dedi Nihat…İlk kez Nihat ve Ömer bu kadar içten ve samimi dertleştiler.

Zehra daha fazla dayanamadı yaşadıklarına nefesi kesildi, dokunulmadan boşalmaya başladı artık.Bahşende hanımın sert çıkışları Ayşe’yi bile çileden çıkardı ve narin bedeni isyan etti bu duruma.Daha önce yaşanan hastalık olayından dolayı herkesi korkuttu Ayşe.Tüm aile el ayak oldu Ayşe’nin etrafında sevgiden bir yumak oldu adeta.
Nihat Zehra’ya Ayşe’nin yanında olduğu ve yalnız bırakmadığı için teşekkürünü ve minnetini dile getirirken Zehra’ya da çaktırmadan nasihatler sıraladı.

Son zamanlarda Ayşe’yle yaşadığımız olaylar bana bir kez daha sevdiğimiz insanların kıymetini bilmemiz gerektiğini,hepimizin hata yapabileceğini,affetmenin büyük bir erdem olduğunu öğretti dedi Nihat.
Ve beklenen yüzleşme; gecenin ilerleyen saatlerinde Zehra ve Ömer odalarında konuşmaları gerektiğini ikiside biliyor.Zehra Ömer’in kararını korkuyla bekliyor.Ama Ömer büyük pişmanlık yaşadığı için nasıl konuşacağını, kendini nasıl affettireceğini bilmediği için konuşamıyor Zehra’sıyla.Sadece birbirlerine iyi geceler diyebiliyor lar korkuyla ikiside. Ömer oturduğu koltukta pişmanlığını, vicdan azabını yaşıyor sabaha kadar gözlerini bile kırpmadan uyuyan Zehra’sını izleyerek.

Zehra uyanınca Ömer konuşalım diye bir hamle yapar ve sözcükler boğazında düğümlenir. Zehra herşeye kendini hazırlamış gerçeği Ömer’in ağzından duymak için çırpınarak haykırır Ömer’e.Hadi söyle istemiyorum seni ,sevmiyorum seni de.Hergün öldürmektense bir kere öldür beni,susma,bana acıma,bana üzülmeni istemiyorum der Zehra.Tek istediği Ömer’in ağzından gerçekleri duymaktır ama yine susar konuşacak cesareti bulamaz Ömer.

Zehra ümidini kaybetmiş ağlayarak arkasını döndüğü an sımsıkı kucaklar Zehra’sını ve sıralar sözcükler boğazında düğümlenerek titrek bir sesle seni bırakabileceğimi senden vazgeçebileceğimi nasıl düşünürsün,ben seni deliler gibi seviyorum,ben sana deliler gibi aşığım,sen benim her şeyimsin,sen olmazsan ben yaşayamam,nefes alamam,sen olmazsan ben ölürüm,biterim, yok olurum diyerek Zehra’nın da ekran karşısında bizlerin de gönlünü almaya çalışır,af diler biricik Zehra’sından.

Zehra nezaretteyken Ömer bir söz vermişti Zehra’ya sende açtığım tüm yaraları kapatacağım,iyileştireceğim diye bu sözünü tutacağına inanarak yeni haftanın neler getireceğini hep beraber göreceğiz. Leyla İZGÜ..

Adını Sen Koy 257. Bölüm özeti fragmanı ve tüyoları bilgiler geldikçe güncellenecektir. Leyla İzgü hanıma teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 257. Bölüm Özeti (9 Ocak Salı) Ömer ve Zehra’nın Mutluluğu (438 Yorum)

 1. Önere gayet güzel yakışıyor takımlar bence.ama zehra gerçekten giyimini düzeltmesi lazım canan bile ondan güzel giyiniyor.venera konakta artık konağın hanımı gibi dursun sığıntı gibi değil lütfen biraz inandırıcı olun artık evliliklerinde rol de olsa gerçek olsun

 2. Birileri sormuş sitede en yakın kimin doğum günü diye ama site yöneticisine sormak daha mantıklı geldi bana şimdi soruyorum Oğuz bey bu ocak ayında en yakın kimin doğum günü bu arada nasılsınız epey bir zaman oldu gelemedim işlerim vardı .o yüzden biraz seyahatteydim , venedikteydim zehrayla ömer gördüm fragmanda inşallah artık gerçekten göründügü gibi olur cevap verebilirseniz sevinirim.

 3. Günaydınlar kime mi tabikii sitedeki tüm arkadaşlara ve tabiki de site yöneticime görüşemedik konuşamadık site yöneticim nasılsın iyimisin.inşallah artık şu zehrayla ömer mutluluklarını doya doya yaşar tabi iki gün sürmesin artık bence yener zaten sırf derdi zehraydı artık gerçek evli bir çift var artık oda bence zehrayla ömere kötülük yapacakların karşısında olur umarım .bahşendeye gelince demekki torununun onun için pek bir anlamı yok eğer ki ayşe gerçekten sık sık bayılırsa bu sefer ömer bahşendeyi gerçekten bağışlamaz çünkü kardeşinin hastalanması tekrar hastane odalarında olması ömerin en son isteyeceği şey artık zehrada cevap vermesini öğrensin ve çok güzel giyinmeli madem bahşende sen hiç aynaya bakmıyormusun demişti ya zehrada o aynaya bakınca aynanın hakkını vermeli artık şu pijamalar hep aynı biraz da onlara el atsın şu nazmiye tek görmek istediğim şey ömeride nihatı giydirdikleri gibi giydirsinler bu kadar takım elbise takıntısı olamaz göz zevki diye bir şey var ama nedense bu nazmiye hiç nasibini alamamış anlaşıldı.

    • Sevgili Şule abla dediklerinde elbette cok haklısın, ben de bir defalık müsaade ettim, ama sürekli olması benimde hoş karşılamayacağım bir durum, gerektiğinde ben müdadele edeceğim.Teşekkür ederim hatırlatman ve gözünden kaçmadığı için..

  • Hayırlı günler Şule ablacığım. Sen kaç gündür neredesin. Özlettin kendini canım. Seninle sohbet etmeyi gerçekten çok özledim. Nasılsın iyisindir inşallah

   • Sag ol cicikuşum iyiyim canım benim dizideki güzellikleri izledikçe çok mutlu olduk kendine iyi bak güzelim

 4. Sabahiniz xeyir qizlar.yeni is gununde her kese ugurlar.
  Can dostum Sen birdenesen.ne yaxsi ki bu siteye geldin.men hemise burda oluram.ona gore lap sevindim tebrik edirem

 5. gecekusum sanada iyi geceler tatli ruyalar sudamlam kiz senin kolun agriyor kiyamamki ben sana iNSALLAH KOLUN CABUK IYILESIR DUALARIM HEP SENINLE SIZI RUYAMDA GORMEK DILEGI ILE IYI GECELER TATLI RUYALAR SANA

 6. Neyse benden de bu kadar hadi hayırlı geceler xanım kardeşim. İyi uykular tatlı rüyalar kendine iyi bak Allaha emanet ol. Allah rahatlık versin canım arkadaşım

  • Sahanesin gece kusu kizlar. Benden bu kadar kolum agriyor teli yere koymam lazim insallah yarin gorusuruz iyi geceler tatli ruyalar allah rahatlik versin gece kusu ve XANİM AZERİ opuyorum ikinizide

   • Hayırlı geceler su damlam iyi uykular tatlı rüyalar tekrardan geçmiş olsun kendine iyi bak. Allah rahatlık versin canım arkadaşım benim de seni öpüyorum

 7. haslanmis yumurtayi cok severim hemde bayilirim oh mis gibi cilek recelide isterim ona gore gecekusum bide ben facebook kullanmiyorum evdekiler hoslanmiyor ona gore bende ailemin sozunden cikmiyorum

  • Sevindim yumurta sevmene. Hazırladım zaten. Bide senin gibi bende ailemin sözündən çıkamayan çalışıyorum. İlk başta banada izin yoktu. Ama sonra kafam dağılsın diye canım babacığım izin verdi. Şu an da kullanıyorum. Ama erkeklere feysimde izin yok. Ne ben arkadaşlık gönderiyorum ne de gönderenleri onaylıyorum. Sadece 4 erkek var babam kardeşim dayım ve bide hocam. Hem bu arada azəri arkadaşlarım da var.

 8. ferize ablam guzel dualarin icin sag ol var ol canim ablam benim sende kendine cok iyi bak IYI GECELER TATLI RUYALAR

 9. cok guzel kahvatiya gelirim o zaman bakalim gecekusumuz bize neler hazirliyacak guzel sohbetimizi orda devam ederiz canim arkadasim

 10. Yemek mi? Bu saate?ay ben şok oldum kizim gunduzler cuvalami girdu?yok uyku yok
  XANİM AZERİ yavas meni yeyersen aa

 11. gecekusum benide davet et yemeye inanki nihatin dediyi gibi kurt gibi aciktim neler hazirliycaksin bakalim

  • Kahvaltı gibi hazırlamayı düşünüyorum. Sende buyur gel hep beraber yeriz. Sohbete orda devam ederiz ne dersin.

 12. ferize ablam canim SENI COOOOOK SEVIYORUM ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR SANA

  • Xanimazerifan kardeşim. .
   Tabiki bende seni seviyorum..
   Seninde inşAllah hayırlı. .
   Haberlerini duyarız..
   Allah her duanı kabul etsin..
   Bu sevgi ve merhamet dolusu..yūreklerinizin…
   inşAllah deģerini..bilen..
   insanlar çıkarsın..
   Rabbim karşınıza..amin..
   Hayırlı..geceler
   Allah Rahatlık versin

 13. Ferize ablam iyi geceler tatli ruyalar allah rahatlik versin okudum yazdim TESEKKUR EDERİM. Bu gece icin zahmet verdim seni cok seviyorum opdum yarina kadar allaha emanet ol canim benim

 14. Hadi gençler cūmletten iyi..geceler..aşağıda yazdíklarìmi okuyun..bizahmet..bişey lerde yazarsınız iyi olur..

  • Hayırlı geceler ferize ablacım. İyi uykular tatlı rüyalar. Allah rahatlık versin canım ablam

    • Çok az var ya senin. Hem daha ben yemek hazırlıyacağım biliyormusun. Buyur gel beraber yiyelim. Ne dersin 🙂

   • Gecekuşum sanada iyi uykular..tatlı rūyalar..
    Senin içinde okul hayatında ..meslekI hayatında..hep başarılı ve mutlu olman için..Rabbime dua ediyorum..
    Gençler hepinizi çok seviyorum
    Hadi hayırlı geceler

    • Çok teşekkür ederim bu güzel dileklerin için canım ablacığım. İyi uykular tatlı rüyalar. Allah rahatlık versin

 15. demetim canim kiyamam sana inSALLAH ayak bilegin kisa zamanda iyilesir sonra islerine devam edersin dualarim hep seninle

  • Seni çok seviyorum ve öpüyorum Su Damla’m. Iyi geceler,Allah rahatlık versin. Tatlıcı Hanım nereye kaybolduysan bana yarın şiir yazıyorsun ona göre. Hadi ben kaçtım. Sizi seviyorum kızlar

   • İyi gecelerin en guzeli en tatli si sana gelsin allah rahatlik versin opuyorum seni cok seviyorum uzerinide orteyim usume ha şoyle iyi geceler

    • Su damlam aklıma ne geldi. Birgün hepimiz toplansak gün boyu gezip eğlensek. Ne güzel olurdu dimi

      • Aynen de nasıl olucak ki. Ama bi umut siz evlenince enişte getirir belki seni. Böylelikle bizde tanışmış oluruz. Bi de birşey sorucam senin facebook hesabın varmı acaba

       • Yok malesef internetde hic bi hesabim yok kullanmiyorum .hmm umut enisteye kaldi ola bilir evlenim mersine tasinmayi dusunuyor bakalim

        • Aa çok güzel sevindim şimdi. Seni görmeyi gerçekten çok istiyorum. Yani senin için biraz zor olucak tabi ailenden ayrı

      • Evet zor olucak bide ben babama COK duskunum nefesi. Bile onunla aliyorum nasil olucak bilmiyorum babam benim durumum oyerendikden beri sanki beni kayp eder gibi dakka basi beni opup kokluyor

       • Ya kıyamam üzüldüm şimdi. Evet babaların işi zor bu yönden. Ya bende çok düşkünüm babama onu gerçekten çok ama çok seviyorum. Bakalım ben ne olucam onlardan ayrılmak gerçekten zor olacak

 16. Iyi geceler Gecekuşu’m. Seni çok seviyor ve çok öpüyorum. Yarın gece görüşürüz. Allah rahatlık versin.

  • İyi geceler tatlı rüyalar canım öğretmenim ben de seni çok seviyorum ve kocaman öpüyorum. İnşallah yarın gece görüşürüz. 🙂

 17. gecekusum vallahi alemsin YOK VALLAHI KENDI ABIM GIBIDIR BEN ONA COK DEGER VERIYORUM VE COKDA GUVENIYORUM BIZIM SUDAMLAMIZI MUTLU EDECEYINDEN COK EMINIM SEVDIYI KIZ ICIN HER SEYI YAPAR ZOR SINAVLARDAN DA LAYIQINCE KECER

  • Sen güveniyorsan tamam o zaman. Ha olurda sudamlamı üzerse karşısında beni bulur ona göre.

   • Kaza gibi birşey işte. Sorun tam olarak ayağımda değil ayak bileğimde. Uzunca bir süredir kırık ve tedavi edilemiyor.

    • Ya Allah yardımcın olsun bitanem. İnşallah en kısa zamanda ayağın iyileşir. Değilse ben Malatya ya gelince beni kim gezdirerek tek başımamı bırakıcan beni. 🙂

     • Üzgünüm ama bu sorun kolay bir durum değil. Belli aralıklar ile kontrollerim var. Birkaç ay sonra Istanbul’a gideceğim meselâ. Son duruma bakacağım. Ayağım ne halde?

      • Tekrardan Rabbim yar ve yardımcın olsun canım öğretmenim. Seni çok seviyorum ben. 🙂

 18. sudamlam cok sag ol guzel sozlerin icin sag ol var ol canim arkadasim benim bende abim ile seni boyle mutlu gorunce cok mutluyum iNSALLAH ASKINIZ MUTLULUGUNUZ DAIMI OLSUN DUALARIM HEP SIZINLE

  • Hoşgeldin demet öğretmenim. Tabikide tutmaz burda böyle güzel bir sohbet varken uyumak da ne demek 🙂

    • İki genç kız sohbet ediyoruz işte. Gerçekten herkes gitmiş ha 🙂 ya demet öğretmenim sen çalışıyormusun geçen gün evde olduğunu yazmıştın.

     • Hayır Gecekuşu’m,birçok şeye ara vermek zorunda kaldım ayağımdan dolayı. Bunlardan biri de işim

      • Üzüldüm şimdi. Neyse hayırlısı bu arada senin ayağın nasıl oldu iyileşti mi.

    • Ferize ablam ne oldu bana. Boyle ya niye agliyorum huzur veriyorsun. Bana tesekkur ederim

     • Su damlam. .
      Ben sevdiğim insanların..
      Hep mutlu olmasını istiyorum..bazıları fark..
      Edemiyor sen bunu fark etdin..ve onun için aģlıyosun…
      Bunlar mutluluk góz yaşların olsun..

      • Haklisin ferize ABLAM gercekden oyle bi de ben hic kimseyle paylasmadigim seyleri sizinle paylastim sevmek kolay diyil kovusmak icin nelerden gecmemiz lazim ben sana hayatimda oldugun icin cok tesekkur ederim

       • Çok deģerlisin..su damlam
        Şu an başka sőz bulamıyorum..
        O AŞık olduğun..
        Sevdiceğin inşAllah seni..
        Çok mutlu eder..
        Iyi geceler. .
        Yarın kaldıģımız yerden sohbet. edebiliriz..
        (No problem )
        Selam ve Dua ile..
        Bitanem..

        • İnsallah mutlu olurum tamam devam ederiz aslinda konusup fikir almak istediyim seyler var konusuruz opdum dualar dileklerin icin cok tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN

      • Aynen ferize ablacım bende sevdiklerimi mutlu görmek isterim. Onlar üzülünce bende üzülüyorum.

  • Nolur yapma boyle sen kirgin misin bana valla 4 yildi sadece ona nefret ediyordum 2 aydi artik SEVİYORUM yani durum biraz farkli

    • TESEKKUR EDERİM evet biraz oyle oldu ya kimse kusura bakma sin ama siz boyle yazdiz bu dualar dilekler aglatdi beni

     • Ya canım arkadaşım ağlama ama bak bende senin gibi sulu gözüm hatta şu an gözlerim doldu. Bak bende ağlatacaksın. Biz seni gerçekten çok seviyoruz sen bizim birtanecik su damlamızsın bizim için çok değerlisin. ❤️

      • Sorma ya zir zir agliyorum iste sizin bu dogal sevginiz ictenliyiniz aglatdin beni benim icin de cok deyerlisiniz ki ben hayatimi sizinle paylasiyorim

       • Su damlam bak kızmaya başlayacağım ama yeter ağlama artık bak sonra gözlerin şişer. Enişte sorarsa ne diyecen. 🙂

   • Ben sana kızabilirmiyim..
    Bitanemm..sen yeterki mutlu..ol..
    Gerçekten mutlu olmak sana çok yakışıyor ..
    Ve hep seni mutlu GórmeK istiyorum..
    Rabbim de bu niyeti mi kabul etsin..amin

    • Ferize ablam canim benim cok sukur icim icimi yedi durdu sen bana kirildin diye tesekkur ederim bu guzel dualarin offya aglatdin beni

      • Gece kusu asik olmak farkli bi duygu mesela ben deyisiyorum yenilikler yapiyorum asik olmak geceyi sabah etmek benim icin gitarimla karanlik geceleri sabah ediyorum bi ozlem bi hasret garip bi duygu

     • Ağladınmı? Su damlam. .
      O zaman sen beni çok seviyosun. .
      Çůnki benn de seni seviyorum. .
      Canımsın..
      Sen gerçekten çok değerlisin..

    • Aynen canım su damlam sen hep mutlu ol. Rabbim bu mutluluğunu daim etsin her zaman yardımcın olsun. 🙂

 19. gecekusum goruculer gelicekler cok yakinda gercek olunca soyliycem artik bu goruculer annemin uzak akrabalaridandir ama bilmiyorum nasip kismet hayirli isler aceleye gelmez

  • Aynen kardeşim hayırlı işler aceleye gelmez. Senin için hayırlıysa olsun inşallah. 🙂

 20. Arkadaşlar herkese Allah rahatlık versin. Ben gidiyorum. Tatlıcı’m ceza olarak yarın senden şiir istiyorum ona göre. Hadi iyi geceler herkese. Öptüm kızlar.

  • Daha erkendi ama neyse Sanada hayırlı geceler iyi uykular tatlı rüyalar canım öğretmenim. Ben de seni öpüyorum 🙂 Allah rahatlık versin

 21. Gece kusu balon ve cicek isi tamam emin ola bilirsin 10 tane yesil rengli balon aldim uzerine ismini SENİ COK sevdiyimi yazdim havaya ucurdum cicekse yasemen aldum

  Damat mersinli .bakude sirketi var orda calisiyorum kendisi 6 yildi bakude yasiyor 4 yildida ben taniyorum

 22. Su damlam ay yinemi yaramazlyk peşinde şimdi neyapdy soyle ona uslu dursun ben bardygymdan sonra yapsyn yaramazlyklary zatan Radanyn terligini ye ye harap oldy

 23. Kır çiçeğim su damlam cici kuşum küçük şairim xanım güzel sohbetler tatlı uykulat rüyalar sevgimle kalın kalbi güzellerimmmmm

 24. Tesekkur ozgur teyzem haklisin SEVGİ cok guzel bi duygu keske yuz yuze tanisa bilsek .o zaman seninle konusurduk bende seni cok seviyorum

 25. gecekusum INSALLAH SU SINAVIDA GUZEL VERIRSIN SANA SINAVLARINDA COKLU BASARILAR DILERIM DUALARIM HEP SENINLE BENIM CANIM ARKADASI M

 26. Ya bu arada oğuz hocam sen neredesin erkenden uyudunuz mu yoksa konuşmalarımızı mı dinliyorsun hi 🙂

 27. gecekusum ben cok iyim ben bu gun KURANI KERIM DERSINE GITDIM SONRA GELDIM YEMEYIMI YEDIM AKSAMKI NAMAZIMI KILDIM SIMDIDE UZANIB SIZLERLE SOHBET EDIYORUM

 28. Ben de iyiyim canım öğretmenim. Allah’a şükür ama baya korkuyorum sınava sadece 5 gün kaldı tam olarak yetiştiremedim de. Bu sınavda çok düşük not alabilirim. Nolur bana dua edin olurmu lütfen 🙂

  • Karamsar olma,özgüvenli ol. Kendine güven ve heyecan yapma. Stressiz,yapabileceğine sonuna kadar inanarak soruları çöz. Hepsi bildiğin şeyler olacak. Korkma. Sadece kendine güven. Dualarım hep seninle.

   • Çok teşekkür ederim canım öğretmenim. Yanımda olmana sevindim. Böyle sözlere şu an gerçekten çok ihtiyacım var. İyiki varsın 🙂

    • Sende iyiki varsın canım benim. Bu arada sen çocuk gelişimi mi okuyordun? Doğru mu hatırlıyorum?

     • Evet doğru hatırlıyorsun demet öğretmenim çoçuk gelişimi okuyorum ama şimdiden beni zorluyor bakalım stajda falan ne yapıcam

      • Biliyor musun Gecekuşu’m ben küçükken o kadar kararsız bir çocuktum ki hergün farklı bir meslek okumak isterdim. Hatta şu anda bile aklımda bazı meslekler var. Pedagog olmayı da çok istemiştim. Ama öğretmen olmaya karar verdim sonra. Bazı meslekler içimde ukde kaldı. Ayağım yüzünden kurslara falan da gidemiyorum. Öylece evdeyim. 🙂

  • Oh iyi o zaman. Şimdi siz tarih mi belirliyorsunuz eğer öyleyse bence yazın olsun. Bu arada su damlam damat bey seni istedim mi ailenden?

   • Gece kusu damat turk oldugu icin bizim aile onu tanimak icin 3 ay sure vedi henuz istemeyib beni ailem den 3 aydan sonra

    • İyi hayırlısı olsun canım arkadaşım. Damat bey nereli. Ne zaman tanıştınız tabi özel değilse 🙂 ha bu arada benim balon ve çiçekler ne oldu 🙂

 29. Bak bak birde bana söylüyor. Nereye kayboldun kız Tatlıcı? Sevdiğine mi kaçtın yoksa? Ama sen henüz karar verememiştin ki. Kime kaçacaksın. 🙂

  • Tatlıcı bu gidişe eş adayı..
   Bulamicak DEMET cim..
   EN IYISI BIZ BIR ARAŞTIRALIM..KONU KOMŞUDAN..
   BELKI YAKINLARDA BIR YERDEDIR..BU KISMET..

 30. İyi geceler kelebeğim Allah seni çokkkkkk sevenle yaşatsın veree bizi sensiz bırakmasın teyzesi yaaaa seni çokkkk seviyorum acaba yüz yüze tanısaydım ama olsun sevgi anlaması imkansız çokkk güzel duygu

 31. hoşgeldin gecekuşu..
  Beni sormuşsun..teşekkür ederim iyiyimm. .
  Sen nasılsın? ..
  Valla bu sayfa uģur lu geldi..
  Būtūn bekarlara sıra sana..
  Geliyor Okuluda çabuk bitir..
  25 i geçince evde kalırsın..
  Ona gőre

  • Hayırlı geceler ferize ablacım arkadaşlarımı bir evlendirelim sonra sıra bana da gelir. Bakalım nasip kısmet işi bunlar. 🙂

 32. Gülay’cım çok yorgun olmalı her işi rast gitsinAllah sağlık güç kuvvet zamanını bol eylesin onsuz güne başlamakta analizini okumadan yatmak bana çok zor geldi seni çokkkkk seviyorum duygulu kızımmmm sevgimle kal rahat uyku uyu tatlı rüyalar

  • Gülay ablamın bugün yeni evinde ilk günü. Baya yorulmuştur herhalde. Allah yardımcısı olsun kolaylık versin inşallah

  • Hoşbuldum tatlıcım. Ben burdayım asıl sen bir iki gün önce yoktun. Nasılsın napıyorsun canım

 33. gecekusum gelmis hos gelmis nasilsin canim ben cok ozledim seni kiz sen nerelerdeydin hi

  • Hoşbuldum xanım kardeşim. Nerelerdeydim evdeydim ders çalışıyorum falan filan. Sen nasılsın napıyorsun canım arkadaşım

 34. Benim biricik Gecekuşu’m gelmiş,hoşgelmiş. Özlettin kendini. Dün gece sen yoksun diye bende yorum yapmadım. Gittim, yattım. Iyiki bu gece geldin. Neler oluyor neler. 🙂

  • Hoşbuldum canım öğretmenim. Nasılsın iyisindir inşallah. Ya dün gece gelmedim ama bugün baya özledim siz. Bu ara da sizin de beni özlemeniz hoşuma gitti. Teşekkür ederim 🙂

   • Ben iyiyim Gecekuşu’m çok şükür,sen nasılsın? Biz seni özlemeyelim de kimi özleyelim? Gündüzleri de gelebilsen hasretlik kalmayacak ama maalesef. 🙂

 35. Hos geldin gece kusu tesekkur ederim ben iyim cok sukur kolumda biraz iyi ufak ufak agrilar var o kadar tabi ki seni cok ozledim nerde idin ?iyimisin,

 36. Hayırlı geceler su damlam. Nasılsın iyi misin. Seninlede ne zamandır konuşamıyoruz. Kolun nasıl oldu. İyidir inşallah. 🙂

 37. Herkese selamlar arkadaşlar. Ben geldimmmmm. Ben sizleri çok özledim. Ya siz 🙂 🙂

 38. Bakk bu zehra ile őmerin..
  Mutluluk sayfası..
  Sanada uğur lu geldi..
  Su damlam. .
  Bu yolda sana enn samimi
  Duygularımla..
  Şimdidenn..
  Hakkında hayırlısı olsun.
  Diyorum..ve aminn

  • Hayırlı geceler ferize ablacım. Seninle bayadır konuşamıyoruz nasılsın napıyorsun

  • Ferize ablam canim benim tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN gercekden bu sayfa tek bana diyil her kese ugur getirsin amin

 39. Cok şukur bunada iyliginizi duydum
  Demet hanym tanyşalym istersen damat bey benim kardeşim sayylyr onunla cok guzel anylarmyz var yagny o benim bitanejik abicim

 40. Su damlam bak aşağıda ..
  DAMAT adayı ile sorular..
  Sordum..farketmedin..
  Çůnki cevap yazmadın..
  Su damlam..
  Yoksa sen gerçekten Aşıkmısan..
  Allah yardımcın olsun..
  Bunlar zor işler..

  • Ferize ablam evet gercekden asik oldum evet insanligi da var kaynanamda var BANA da uyuyor o benim huzur ve mutluluk buldugun insan ne zaman istesen gel ziyaretime oda benim gibi yureyi acik biridir

 41. GOZEL ablam canim benim hepsi iyi merak etme abinde iyi anneside selam soyle di dun TESEKKUR EDERİM bilki cok ozledik seni hele abin hic dusmez oldun dilinden sinir kaynagim da iyi öyretmenim de bu gun geldi isim var dedi geti iste boyle biliyormusun benim abim bu gun geldi sen uzme kendini sorun cozulur insallah o zamana kadar ben burdayim merak etme .

 42. ozgur teyzem nasilsiniz canim teyzem iNSALLAH IYISINIZDIR SIZI COK SEVIYORUM KENDINIZE IYI BAKIN ALLAHA EMANET OL

 43. Su damlam selam getiren sag olsun bitanem ogretmenin nasyl iymi iyleşdimi,sinir kaynagyn nasyl hepsine selam soyle benim yaramazym iymi onunla konuşamyyorum cok ozledim moraly yerindemi annesi nasyl selam soyle yok canym hala giremiyorum galyba mutlulyk benden uzak bide benim abicimi baya cekişdiryolar neo mafya falan ay benim canym abicim bunlary bi duysa
  Bitanem seni cok sevyorum hep aklymdasynyz abim ile

 44. sudamlam nihayet ailenen tanisdirdin sizin adiniza cok sevindim abimi mafyami benzet misler yok artik daha neler iNSALLAH BU SINAVIDA IYI GECER BEN ABIME COK GUVENI YORUM SEVDIYI KIZ ICIN HER SEY YAPAR

 45. Geceniz sohbetiniz hayırlı güzel olsun gönül dostlarım MaşaAllah bu günkü yorumlara kelebeğim uçup gidecekmisin ?Allah’ım seni kıymet bilenlerle karşılaştırsın
  Ülkerim kır çiçeğim sevgimle …..

 46. Demet babam gibi aklina organ mafiyasimi geldi yok artik adam la ben calisiyorum onu benden iyi kim tanir ku?

  • Ben senin iyiliğini istiyorum hayatım. Öylece göz yumamam. Ayrıca belki organ mafyası nereden biliyorsun? Senden saklamış olabilir canım. Bu ihtimalleri düşünmen gerek.

  • ORQAN MAFİYASI MI???
   YUH…
   BU KADARINADA PES YANİ…
   BENİM NARİN KALPLİ PİŞİYİMİ NEYE BENZETMİŞLER.

     • Ülker’e kızma. Eğer o söylemeseydi bana haber vermeye niyetin yoktu. Insan önce ablasına söyler.

      • Yok bildiyin gibi diyil diyer sitede bu konuda konustuk her kes uzerime geldi ozel hayatini siteye tasiyor dediler oysa ben acik ca konusup kimse yi rahatsiz etmedim burda da o yuzden soylemedim cekindim

 47. Ciyerparem baktim adama yazik diyilmi?3 ay ben tuttum sinava tam 3 ay ailem tanimak icin su an onu siniyorlar sende burda okey

  • Ben anlamam. Seni sokakta bulmadım. Ne olduğunu bilmediğim bir adama da kolayca kardeşimi veremem. Öz olmasa da manevi ablanım. Bu da “Korumacı abla” tavrım.

  • İKİZİM demek sonunda ailenle tanıştırdın ha. Çok sevindim. Ama o zavallı pişiye acıdım. Vallahi sizden çekeceyi var:-(

 48. OĞUZ abi senden bir ricam var. Lütfen yorumları otomatik onaylanma sistemine koya bilirmisin. Yarın yine eski haline getirirsin.

 49. gozel ablacim canim ben cok iyim sizinde iyi olmaniza sevindim aile seadetiniz hic bir zaman bozulmasin mutlulugunuz daimi olsun

   • Sana bir konuda ortaklık teklif edecektim ama olmadı. Daha doğrusu beraber gülelim istemiştim. Neyse sorun değil. Ama başka sosyal medya hesabı olan biri varsa sizleri de ortak olarak alabilirim. Kimin hesapları var?

 50. Hanym azeri fan hoş bulduk canym iym siz nasylsynyz bende sizi cok sevyorum sizde kendinize iy bakyn canym

 51. SU DAMLAM DAMAT adayımız..
  Senin vasıflarına uyuyormu?
  Yani senin gibi insancılmı?
  Misafir den hoşlanırmı?
  Nede olsa biz ara sıra..
  Kızımız..yuvasında..nasıl?
  Górmeye geliriz..
  Ondan sonra cimrimi?
  KAYNANA varmı?
  Kaynana sız koca olmazda..
  Hani bi sorayım..dedim..

  • Damat Bey gelecek,paşa paşa Su Damla’mızı bizden isteyecek Ferize Hanım. Yoksa bu evliliğe mani olurum benden söylemesi. Çokta ciddiyim. Alttaki yorumumu oku Su Damla’m.

    • Ölsem caymam. O adam Su Damlamızı öyle kolay alamaz. Sınava tabi tutmayı düşünüyorum aslında. Buraya gelmeli.

 52. iyi aksamlar gozel ablam gelmis hos geldin canim nasilsin INSALLAH IYISINDIR COCUKLAR NASIL SENI COOOOK SEVIYORUM KENDINE COK IYI BAK ALLAHA EMANET OL

 53. nese kaynagim kiz ulkerim sudamlamla gorumce oluyorsun senin adina cok sevindim simdiden hayirli ugurlu olsun

  • XANIM sorma ya aniden gelişdi. Ama sevinmek için daha erken Oguz abi de yiyeni için istedi beni. Şimdi onu gözden geçiriyorum. Tabi Oğuz abi konuşursa…

  • İkizim turkiyeye gelin gidermisin?ister sen BEN bulurum sana ne var yani yurtdisinda ne guzel gecinip gidersinis Ferize ablam hakli sen sonda evde kalacaksin

   • İkiz söylemesi kolayda bide yaşaması var onun:-( Düşünsene sizlerden, sevdiklerimden ayrı kalcam ve sadece seslerini duyucam. Ben bir ömür telefona yapışık yaşamak istemiyorum. 13 yıllık can dostum 2 hafta önce nişanlandı. Temmuz ayında türkiyeye gelin gidecek. Hem orda Aslı, Ela, Özgür abla, Çiçek abla, Ferize abla, Demet, Cicikuş var. Yani Türkiyə bana ikinci evim gibi…

    • Tamam anlaşıldı iş başa düştü, Allahın emri peygamberin kavliyle tatlıcıyı yeğenime istiyorum 🙂

     • Vay be talpler yağmur gibi yağyor. Sayn Oğuz bey sizin yiyen kaç yaşında, nasıl karaktere sahip. Yani inşallah senin gibi diyil. Yani senin gibi derken yanlış anlama. Sen resmen sağ gösterib, sol vuruyorsun:-)

     • Hain yönetici!!! Bana niye kızını vermedin? Sen görürsün. Sana öyle birşey yapacağım ki…

 54. UKRAYNA MI…? İKİZ sen ne yaptın ya…? Ben o kadar o uzakta nasıl kalıcam…? Dilimiz ayrı, dinimiz ayrı…
  Senin abinde ne diye gitmiş ki, oralara… Üf ya şimdi kararsız kaldım…

   • Ablam canim benim sen hic sormadin ki ulkerim acmasaydi konuyu burda kimse bilmiyor du zaten utaniyorum şu an beni gorsen elma gibi kizarmisim

    • Kız görümce sen beni şimdiden sattın:-( Hem ben diyil konuyu ilk önce Oğuz abi açtı. Talip, malip dedi cinlerimi oynatdı. Ama ben pişik diye devam etdim. Ulu ortalık yerde ismini Demet söyledi. Yani ben an itibariyle sütten çkmış ak kaşığım:-)

  • Şimdi Ferize ablacım ben Su damlamım mürveti konusuna hiç girmeyeyim o sana kendisi anlatsın. Bana gelince Su damlam ciddi anlamda beni abisine istiyor. Yani gönül ister ki, cevap evet olsun. Zaten Su damlası gibi görümce hiç bir yerde bulunmaz. Ama Ukraynada yaşamak var. Ben bir ömür çuval giymeye razyım ama ülkemde yani Türkiyede ola bilir. Benim çene konuşmadan duramaz. Yabancı bir ülkede kiminle konusucam? Onlar bana bakacak, bende onlara:-(

   • Valla zor iş tatlıcım..
    Yaban Ūlke lere alışmak..
    sen en iyisi biraz dūşūn..
    Eveett konuşmayı seven biri..
    Yaban memlekette yaşayamaz..

  • Burdayim bi an hepiniz sordunuz heyecan basti beni elime yuzume su vurayim dedim Demetcim lutfen ozur dileme evet dunki yorumu okumussun o evet bu gun terlik le dovdugun adam. .

     • Bana bak Su Damlası Hanım,o adam seni benden isteyecek. Benimle konuşacak,bende nasıl biri olduğuna bakacağım. Belki seri katildir? Belki organ mafyasıdır? Bilemeyiz. Ben seni sokakta bulmadım. Kim olduğunu bilmediğim bir adama da vermem. Önce tanıyacağım. Yoksa bende ikinci Bahşende olurum ona göre.

   • Demetcim hatrlarsan Zehrada Ömeri sevmiyordu hatta ondan nefret ediyordu. Ben en başından söylemişdim bu iş olucak ve çok şükür oldu. Hatta ben nikah şahitiyim:-)

   • Demetcim hatrlarsan Zehrada Ömeri sevmiyordu hatta ondan nefret ediyordu. Ben en başından söylemişdim bu iş olucak ve çok şükür oldu. Hatta ben nikah şahitiyim:-).

 55. ferize ablam canim ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim canim benim sen neler yapdin bu gun seni cok seviyorum benim birtanecik ablam benim guzel dualarin icin sag ol var ol ablacim

 56. sudamlam kiz nigah olanda beni de cagir dugune hemen gelerim ben hic canim arkadasimi yalniz birakirmiyim ALLAHDAN DILERIM SEVGINIZ MUTLULUGUNUZ DAIMI OLSUN ABIME DE SELAMLARIMI ILETIRSIN

  • XANİM AZERİ COK TESEKKUR GOZEL CANİM BENİM ALLAH RAZİ OLSUN ve aleykum selam soylerim kismet henuz erken olsun da sensiz olmazku mutlaka cagiririm canim benim tesekkur opdum

 57. Neler oluyor yahuu..?
  1 kaç saat ortalıktan kayboldum..
  Konuya vakıf olamadım..
  Biri bana anlatsın..
  Lūtfen

  • Ferize ablacım iyi akşamlar. Ablacım tam olarak hangi konunu anlamak istiyorsun? Her kes farklı konulardan bahs edince hangisini anlatsam bilemedim doğrusu…

   • Sanada iyi aksamlar tatlicim
    Çuval dan elbise ..ayakkabının tekini çalma..kuaföre gitmeler..kim evleniyor..
    Bilemedimde.

   • İkizim simdi ben cok isterim abime seni alayim .zaten fazla zengin de diyiliz ama sizinkiler ve kabul edermisin yurtdisinda yasamayi?abim ukranyada yasiyor da .o yuzden sordum huyu huy merak etme. Ben de zaten cuval giyen kiz ariyorum hazir bulmusken kacirmayim

 58. Aaaa İKİZ nikah şahiti mi? Ay mutlu oldum. Ama bak sonradan caymak yok. Sözün söz nikah şahitin benim:-) Ay acaba ne giysem? Saç, baş, makyaj, elbise o hoo dünyanın masrafı:-( Acaba burdakı Dubaililerden borç istesem verirler mi? Zaten adamlar paraya para demiyorlar. E baktm vermiyorlar o zaman yapacak bir şey yok. Ayakabılarını çalıcam. Birtane Teki dünyanın parası eder:-)

  • İkizim ulker ALLAH seni guldursun derd etdiyin seye bak sacmisda makyajmisda kiz onlar benden olsun bana sen lazimsin o masada oturmak icin yani eniştenin kuaför salonu oldugu icin boyle seyleri derd etme okey?
   Yaa hic olurmu oyle sey sozun soz sen benim nigah sahidimsin o kadar kimsenin ayaqqabisini falan calma nigah oncesi skandal yaratma soluğu karakolda aliriz anlastikmi?

   • Kız İKİZ bu pişiyin kuaför salonuda mı var? Ya adam tercumanlıktan kuaförlüye telfi etmiş haberimiz yok. Tabi adam akıl küpü. Anladı para kadın milletinde. Sonuçta Benim gibi ayakabı çalacak diyil ya. Hem merak etme ya ben işi ucuza kapatmayı düşünüyorum. Alıcam bir çuval 1 tane başımı, 2 tanede kollarımı geçirmek delik açıcam. Elza Seydcahanında rekli kaloşlarını borç aldık mı tamam. Ben hazırım. Soran olursada moda derim. Hem millet moda diye etden, kağıtdan elbise giyoyor ben bi çuval giymişim çok mu?

    • Yeter oldum gulmekten hm kiz tek kuaför diyil bakini yarisini zapt etmis haberin yok. Modami ya alistin artik her ucuza hall ediyorsun dusundumde ben seni abime mi alsam? Yani masrafci diyilsin
     Ne diyorsun alyimmi ?
     Elza ne deresen giyiniyor bi cuval kaldi onu da giyer ilkini sen giy.

     • Hmmm bir düşüneyim İKİZCİM. Benden iyi gelin bulamazsın orası kesinde bakalım abinin huyu huyuma, suyu suyuma uyacak mı? Öncelikle abin nasıl biriri karakter olarak soruyorum parasının, pulunun önemi yok. Sonuçta çuval giyen kızım ben. Bakarsın gerçektende kabul ederim:-) Hem fena mı İkiz derken gelin gorümce oluruz. Aynı Zehrayla Ayşe gibi.
      Bu arada pişiyin her şeyi, her yeri zapt etdiyi kesin. Baksana sevmem dedin, sevgilisi oldun. Giderim dedin, yanında kaldın… AŞK İŞTE NE YAPARSIN…

      OĞUZ abi Allah aşkına sende şu yorumları çabuk yayınla. Kırk yılın başı ksmetim açlmış… Lütfen engel olma.

 59. hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz ferize ablam canim nasilsin benim birtanecik ablam iNSALLAH IYISINDIR SENI COK SEVIYORUM YUZUNDEN GULUCUKLER EKSIK OLMASIN Allah butun islerinde yardimcin olsun kendine cooooook iyi bak ALLAHA EMANET OL

  • Xanimazerifan kardeşim. .
   Hayırlı akşamlar Canım. .
   Teşekkűr ederim ..ben iyiyim..ya sen nasılsın?
   Ben de seni seviyorum..
   Canım..
   Gūzel Dua ların..için..
   Sağol..amin diyorum..
   Allah seni Őmrůn boyunca..
   Hepp korusun ..
   Vee..kalbin hepp bőyle..
   Temiz kalsın..
   Allah a emanet ol kardesim

 60. 15 ocak pazartesi 23.45 te erkan ve hazalburada laf çok programına konuk olacaklar mesut yar in programı na

 61. Su Damla’m hayırlı akşamlar. Ben onları yazarken sinirli değildim ki. Sadece “Korumacı abla” tavrını takındım üstüme o kadar. Iyi bari,patronun sana izin vermiş. Yoksa gerçekten terliğimin tadına bakardı. 🙂 Neler yaptığımı sormuşsun aşağıda. Bugün biraz dinlenebildim ama böyle azıcık,ufacık dinlenebildim. Evde işler bitmiyor maalesef. 🙂 Sen neler yapıyorsun bakayım? Umarım ev işi falan yapmamışsındır benim gibi. Yapmadın değil mi Su Damla’m? Bana “Yapmadım” de! “Bütün gün oturdum” de! “Kolum izin vermedi” de! De ki terliği almayayım elime. 🙂

  • Hayirli aksamlar Yok yok sinirlenme Demetcim valla tum gunu elimi hic bi Seye vurmadim kolumu fazla kipirdatamiyorum da .o yuzden dovme beni .ne guzel bi gecirdim seninle konustuk ihtiyacim var di buna olsun az maz da olsa dinlenmissin…
   Hmm kiz koy o terliyi yere su damlan seni cok seviyor bu korumaci abla lafini cok sevdim tesekkur ederim opdum ciyerparem kiz sen ogluna kiz bula bildinmi?

   • Tabii buldum. Ne sanıyorsun sen? Oğuz hoca kızlarından birini vermedi,bende Manolya’yı aldım. Bizim Handan’ın kızı. Müstakbel gelinim. 🙂 Bu arada senin gerçekten sevdiğin biri mi var Su Damla’m? O gün sana sormadım ama eğer sevdiğin varsa Yavuz Selim’i oyalamayalım. O da başka birini bulsun kendine. 🙂

    • Heee buldun demek hayirli olsun cok sevindim .evet var benim sevdigim gercekden oyalama yavuz Selimi bulsun birini insallah bulur

       • Üstüme vazife değil ama Cesur Sönmez mi? Diğer sitede bir adama karşı sana “Sevgilim” dediği yorumu gördüm. Kendisini pek tanımıyorum ama… Haddimi aştıysam özür dilerim Su Damla’m. Cevaplamak zorunda değilsin,unutma canım.

 62. iyi aksamlar ozgur teyzem nasilsiniz iNSALLAH IYISINIZDIR YOLUNUZ ACIK OLSUN SENI COK SEVIYORUM BIRTANECIK TEYZEM BENIM

 63. Hayirli gunler oguz bey ben size cok tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN bu tesekkurun nedenini sormayin ama bu tesekkurumu kabul edin bu gun icin cok tesekkur ederim

   • İlahi oguz bey alemsiniz vessalam yok ne talib?yok oyle bi sey sadece siz bu gun bana belki farkinda olmadiniz ama cok buyuk bi iyilik yaptiniz tesekkur bunun icin di.

   • Oğuz abi o nasıl söz öyle? Hele o talip çksın Su damlamla tek kelime etmeden ben onun gözlerini oyarım. Sonradan gelen talibler bizim eniştenin trnağı bile olmaz. Benim Su damlam mustakbel eniştenin üstüne gül koklamaz:-)
    Bu ikilinin aşkına aşığım ben:-) Zehrayla Ömerin aşkı bile, onların aşkının yanında vız gelir, trıst gider:-) O derecede yani…

    • 🙂 Tamam tamam dediğin gibi olsun zaten farklı bişeymiş ama demiyor o neyse..

    • İlahi ikizim. Bu yorumundan sonra dusunuyorum da seni nigah sahidimmi yapsam?
     Daha her animiza sahitsin geriye nigah kaliyor

 64. Ulkercigim hayırlı olsun iyi günler dilerim şiir çok güzel.hep mutlu ol böyle.

  • Teşekkür ederim ZİYA abicim. Evet ya mutluyum. Çünki burda beni mutlu ede bilecek huzur var:-)

 65. Hmmm her kes uyanmış:-) Maşallah, maşallah:-)
  Ya ben qaliba bir şey sorucaktım, yada söylicektim ama unutdum:-( Neyse ya artık hatrlayınca söylerim:-)

 66. Ülkər cim yeni işin hayirli olsun canım yazdığın siyir le çok guzel gonlune saglik gülay abla ni işi var qaliba site de yok yanis okmadysam tasnyor oyuz de yok çok ozledim yeri gozkuyor site de kolay gelsin gülay ablacim inşallah islerini bir an once bitirip doner sin ALLHA yardimci olun gozel ablacim sana da merhaba nasilsin canım ablam ne oldun diger siteye girmyormusun yine çok uzldum ablacim inşallah sorun bir once cozlur sen de girer sin ben de 2 gündur yokdum biraz hastayim bugun geldim ilik once ben der girmedim siteye ama sonar girdim yazlan yorum lar da cikmyor bazen seni çok sevyorum ablacim kendine iyi bak ALLAH emanet olun

 67. gönül dostlarım hayırlı pazar günü,sevdiklerinizle
  musmutlu olun Allah‘ın izni ile…..
  Oğuz hacam Ülker‘cim hem şair hem tatlıcı benide güldürüyor tatlı tatlı ……Gülay‘cım gönül dostlarım sevgimle kalın….[anneme ziyare gidicem gece görüşürüz Allah ‘ın izni ile]

  • Selam ozgur teyzecim çok tesekkur ederiz sana da hayirli uğur lu pazarlar olsun hayirli yolculuk lar ALLHA emanet ol gorusuruz

  • Kelebek ucuyor ucuyor nereye? Tabi ki de ozgur teyzesine once cok guzel bi opucuk konduruyor sevgisiyle sariliyor cok sevdiyini soyluyor .
   Hayirli pazarlar hayirli gunler canim nasilsin ?tesekkur ederim bu guzel mesajin icin cok sag ol ALLAH her daim gonlunu huzurlu mutlu neweli etsin amin allah yardimcin olsun aksam gorusuruz allaha emanet ol canim benim kendine iyi bak opdum

 68. Selam merhaba canım arkdaslarim hepinize hayirli uğurlu mutlu huzur lu gunler hayirli pazarlar dilyorum nasilsiniz ne yapyorsunuz herkez iyisdir inşallah

 69. Niye ben seni bu kadar cok seviyorum? Demet oldugun icinmi ?yok bence ciyerparem oldugunu icin biliyormusun kalbimde cok guzel bi yere sahbsin aklimda konusup dertlesdiklerimden biride Sen sin hayirli pazarlar hayirli gunler canim nasilsin .sana tesekkur etmek istiyorum hayatimda oldugun icin tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN Demetcim canim ben seni cok seviyorum opdum kendine iyi bak

  • Oyy birtanem benim bende seni çok seviyorum. Hemde tahmin ettiğinden daha çok. Kalbimin en derinlerindesin. Sen benim birtanecik kız kardeşimsin. Her ne kadar seni görmemiş olsam da inan bana yüz yüze görüştüğüm bazı arkadaşlarımdan çok daha fazla seviyorum seni. Kocamanda öpüyorum. 🙂 Koluna dikkat et,çok yorma kendini. Yoksa yersin terliği benden haberin olsun. Görüşmek üzere. Seni çoook seviyorum canım. 🙂 🙂 🙂

   • aaaa suna bak ya hem dovuyor hem seviyor tesekkur ederim canim benim sen var ya birtanesin benim senin gibi demetim var ne kadar mutluyum .hmmm tanhmin ediyorum beni ne kadar cok seve bilirsin? Bi baktim SEVGİN tahminimide gecmis sag ol canim bu sevgi icin mutluluk bu senin kizkardesin olmak .sen benim yuzumu gormesende ben seni hayalimde goruyorum ve sen cok guzelsin bayiliyorum sana .
    Bas ustune koluma dikkat ederim soz. Evdeyim yormuyorum kendimi tesekkur ederim canim her sey icin opdum kendine iyi bak

    • Tahmin ettiğinden de çok daha fazla. 🙂 Sen en iyisi kendini yorma. Sevgim çok büyük,ifade edebileceğim bir söz yok. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Ayrıca sen bu kolunla işe gitmiyorsun değil mi? Söyle patronuna “ablam kızıyor” de “Beni çalıştırma” de,itiraz ederse de kendisine ulaşabileceğimi söyle. 🙂 Sakın Su Damla’mı bu kolu ile çalıştırmasın ona göre. Onu da terlikle döverim. 🙂

     • Ciyerparem o kelmelere sigdirmadigin SEVGİN İCİN cok tesekkur ederim karsiliklidir canim benim
      Yok merak etme patron bana izin yazmis ise gitmiyorum calismiyorum hadi ya onudami terlik le doversin .inaniyorum doversin valla. Kiz sen iyimisin bu ne sinir? Biri seni sinirlendirmis eline terlik aldigina gore cok sinirlisin ..tamam yine de soylerim uslu durur yoksa yeer senden terlikler canimsin benin guzumu guldurdun cok sag ol canim benim sen ne yapiyorsun ? Bu gun pazar dinlene bildinmi?

  • HER YER SU DAMLA SI …
   YAZIYOR VE…ONUN HAYRANLARI..daha ne olsun..
   SU DAMLAM. .bir an őnce..
   iyileş..inşAllah. .
   Allah ın izniyle. .
   (ich lieber dich)
   bunuda..sen..tercūme..
   Edersin..artık..
   Cici kız..

   • İyi aksamlar Ferize ablam tesekkur ederim
    İnsallah iylesiyorum merak etme .
    (İch liebe dich)
    Tercumesi (seni seviyorum ).dogrumu?
    Bende seni seviyorum Ferize ablam

 70. Sitenin guzeller guzeli benim huzur buldugum insan Ferize ablam canim nasilsin? Hayirli gunler hayirli pazarlar .ozlem sevgi duydugum seni cok seviyorum o kadar cok ki anlatama ALLAH her seyi gonlunce versin hep yuzun GULSUN seni ki tek kelimenle beni mutlu ediyorsun ALLAH da seni mutlu etsin seni bu cici kizin var ya seni cok seviyor kocaman sarilayim canim ablam iyi ki varsin opdum kendine iyi bak

 71. Her kese tekrar hayirli sabahlar hepinize gunaydin soyledim ama asagida cikmis 06 53 de hepinizi cok seviyorum arkadaşlar

  Aytacim canim sorunu cevapliyorum kolum iyi cok sukur ismimi deyistim evet diyer siteye yaziyorum sinirli bayan ismiyle orda bana yazdiginda su damlam PRENSESİM. Bu cumleleri kullanma lutfen orda biri var ondan kurtulmak icin oyle yapdim lutfen su damlasi olduguma dair hic bi isare verma bana yaz ustu kapali ben anlarim seni .bide kusura bakma nolur isim deyistim diye seni o yuzden sormadim unutdum dusunme tamammi sen yine. Benim PRENSESİmsin seni cok seviyorum gel ben sana bi isim takayim seni orda oyle cagiiratim bundan sonra sana gulum diyicem bu yorumum oku cevap yaz bana burda bekliyorum opdum

  • Çok ŞÜKÜR iyi sin canım tamam anladım merak etme sen bundan sonar diger site de canım su damlam pirensesim cumleleri yazmycam ne kusur olur mu oyle sey bitanem sen de benim canım sin ben de seni çok sevyorum tamam gulum olsun senin kurtulmaya calsdigi kiş ali mi ondan ben de çok rahatsiz oluyorum surekli yazip duryor bir keresi de sende sikayetciyim diye bir yorum yazmis ona cevap yazmyorum diye ben de nişanlı bir kizim surekili ismimin yani da ali aytacima yazyor oyuz de çok giremsim gelmyor diger siteye ben demi ismimin deysem acaba naşı olur

   • Aytacim canim benim tesekkur ederim bu anlayisin icin cok tesekkurederim ggercekden beni su an ne kadar mutlu etdin bilemezsin .evet ali den kurtulmak icin bazen kendimi de sucluyorum benim sucum bi kac defa adam selam verdi aldim ama son zamanlar cok acik sekilde mesaj yaziyor dun abinde siteye bakmis gorup rahatsiz oluyorum diyor o adam yuzunden hayatimda sorun yasiyorum sen nisanli birisin beni iyi anlarsin o kadar uzgunum ki kendi ismimle yazamiyorum diye dun de sevda nauna yazmiz oda itiraz etdi senin de rahatsiz oldugunu biliyordum ne bileyim adam kac yasin da yapdigi yoruma bak ne ise bos ver bi sure beni sinirli bayan olarak idare edin sonra su damlasi ismiyle yazarim insallah sana burdada yaziyorum nolur siteden gitmeyi dusunme seni cok ozluyorum canim PRENSESİM BENİM iyi ki varsin geldin tam oldum resmen seni cok seviyorum opdum kendine iyi bak ALLAHA EMANET OL

    • Rica ederim su damlam tesekkur etmene gerek yok ablacim bu da sonra sana diger site de sinirili bayan diye itap edicem seni de cesur abliyi de çok iyi anyorum sen uzme kendini seni hiç bir sucun yok ben de selam verdim selam aldım kendisine abi dedim ama o çok acik konsmaya basladin biz onu abi olarak gördük hem biz ir abiye de abi dedik ben cesur abiye de abi diyorum selam verib selam alyourz abi kardes gibi konsuyoruz ama ali bey oyle deyil berki de yaşlı film da degil kendisi bilerk oyle yazmış dir günahı kendi boyuna bili yormsun canım ben cesur abiyi çok iyi anyorum boyle tepki vermesi çok norlmal ama sen uzulu me bir kaç gün yazip gider sonra sen de kendi işimin le yazar sin zaten çok gozkmuyor site de ha bi de merak etme ben seni ve diger arkdaslarim asla birakip hiç bir yere gitmem için rahat olsun ben hiç sizden ayrı kala bilrmyim ben de siz le tam oluyorum canım arkdasim seni çok SEVYORUM sen de kendine iyi baka dikkat et kendine ALLHA emanet ol gorusuruz

     • Ohhhh be cok sukur bi an gideceksin sandim yok sen ismini deyisme oyle kalsin dun abin ona bi mesaj yazdi ustune bide SEVDA da yazinca bence okudu ve gitti bu yorumuna katiliyorum cok haklisin ve bide beni en iyi sen anliyorsun biliyorum. Abinide anladigini biliyorum gercekden abin seni ve diyer kizlari kardesi gibi goriyor bazen bana diyor ki acaba yazmasammi neden diye sordugumda yani benden rahatsiz olurlar belki bende yok canim yani rahatsiz edici bi yorum yapmiyorsan kim sana ne derki
      Ali se yani yaslilik diyicem ama yorum yaza biliyorsa dikkat de ede bilir. Ne bileyim haklisin gunahi boynuna bizden uzak olsun yeter sana bi sey soyleyim eyer gelip sana yazarsa cevaplama zaten abin bana o adam yazarsa ben cevaplarim diyor o yuzden diyorum yene sen. Bilirsin canim benim
      Hem o dizini izlemiyor ne diye yorum yaziyor ki?son sayfalarda bana yazdigi yorumdan lap utandim benim babam yasta biri sanki liseli asik off ne ise kapatalim artik. Biti gitti ya cok sag ol seninle konusmak iyi geldi bana sana cok gecmis olsun doktora git dikkat et kendine opdum PRENSESİM BENİM seni cok seviyorum

 72. Herkese hayırlı sabahlar mutlu huzurlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle Günaydın 🙂 🙂 🙂

   • Aa Çalıkuşu’m gelmiş. Iyi günler canım,nasılsın? Dün gece sen gelmeyince kimse sohbet etmedi. Herkes uyudu. Bende bekledim ama gelmedin işte. Şimdi seni görünce şaşırdım biraz. Hangi rüzgâr attı seni bu vakitte buraya?

  • Hayirli gunler hayirli pazarlar calikusu nasilsin ?sana dacok guzel bi hafta sonu dilerim

 73. Yılın ilk hafta sı gùnaydın..Reyting leri baya..dūşūk..
  Umudumuzu kaybetmiyoruz..
  Ve….herkese..gūnaydın..
  Mutlu Pazar lar..
  Sadece őlūmūn Çaresi yok..
  Toprak tan geldik..ve..tekrar..toprağa.dőndùrūleceğiz..
  Sevgili arkadaşlar..
  insan hayatında..zor..insanlar..
  Yaşadığımız..sūrece..hep var..olacak..değiştiremeyiz.ŪLKER cim. .Su damlası. .
  Kendinizi ūzmeyin..
  ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN..
  MUTLU HUZURLU GŪNLER..

  • Günaydın Ferize Hanım,mutlu pazarlar. Nasılsınız? Dün akşam sizi bekledim ama gelmediniz. Gecekuşu’m da gelmedi. Bende gittim o yüzden. Oğuz hoca ile sohbet olmuyor. Beni hemen psikopata bağlıyor. 🙁 🙁 Siz gelin de ben sizinle konuşayım. 🙂 🙂

   • Gūnaydın Demetcim. .
    Gūzellikleri konuşmak..
    Adına..
    Gőrūşmek dileğiyle..
    Mutlu pazarlar

 74. 15 ocak ta erkan la hazal mesut yar in programına konuk olacak mis tv 360 da saat 23.45 te duyurulur

 75. gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz her kes uyumus hadi kalkin uykucular gozel ablam bitanem sen nasilsin seni burda gorduyumde cok mutlu oldum seni coook seviyorum

 76. Gözel abla günaydın:-) Ablacım ben senin sorununu Göker abiye bildirdim. Ama hayla mail adresini istiyorum dersen buraya yazıyorum:-)
  “Admin@dizibilgi.tv”

 77. GÜNAYDIN MİLLET:-)
  Hadi artık uyanın. Horuzların ötmekten boğazları şişti.

   • Günaydın Tatlıcı’m,günaydın Oğuz hocam. Dün gece bana yazdığın yorumu gördüm de gerçekten sen beni zombi,uzaylı veya yamyam olarak mı düşündün Oğuz hocam? Bende senin gibi bir insanım insan. Söyler misin lütfen hayalinde nasıl bir Demet profili yarattın? Gerçekten merak ediyorum kendimi. Cevaplarsanda çok mutlu olurum.

     • Psikopat olma yolunda hızla ilerleyen sensin. Şimdi rica etsem beni nasıl hayal ettiğini öğrenebilir miyim lütfen? 🙂

      • Bismillahirrahmanirrahim! Bu ne bee? Beni böyle mi hayal ediyorsun sen? Insanım ben ya insan! Tövbe tövbe!

 78. Gunaydin hayirli pazarlar GOZEL ablam canim nasilsin? Anladim bizi merak etme iyiz ama sana cok ihtiyacim var cok ta ozledik adresi ulkerime derim yazar sana abinden sana cok selam var seni cok ozlediyini soyledi hepimiz seni cok seviyoruz insallah cabuk sorun cozulur gelirsin ama o zamana kadarburda yaz bana seni cok sseviyorum cocuklara cok selam soyle ellerinden opuyorum iyi bak kendine ALLAHA EMANET OL GOZEL ablam

 79. Leyla hanimcim eline yuregine saglik ,hayaller pesinden kosulursa gerceklesir ,insallah rabbim butun hayallerini gerceklestirir.12 yaslarindayken Yusuf aleyhisselamin hayatini okumustum o kitapta (Bela agizdan cikan soze baglidir)kelimesi hala hafizamda Hz yusuf 7 Yaslarindayken aynaya bakiyor ben cok guzelim eger kole olsaydim ne kadar cok para verirlerdi diye icinden geciriyor ve daha sonra kole olarak satiliyor hemde cok ucuz bir fiyata.Eger Hz yusuf boyle dusunmeseyfi belki hic kole olmayacakti bela agizdan cikan soze baglidir ,o gunden beri bu kelimeyi hic unutmuyorum ve hep pozitif dusunuyorum ,sizede tavsiye ederim arkadaslar ,

 80. Bu gece Gecekuşu’m gelmedi. Bende gidiyorum. Herkese iyi geceler arkadaşlar. Yarın görüşürüz. NOT: RÜYANIZDA BENI GÖRMEYI UNUTMAYIN SAKIN. 🙂 🙂

 81. Ay canym benim bende sizi cok ozledim cokda merak etdim .ne biliyim fragman sayfasynada bu sayfada giryorum ama dizibilga giremiyorum bi degişiklik oldumy diyip sormak icin coker beyinde.mail adresini bulamadym.bu gun cok kutuydum şimdi.senden habar aldym cok şukur canym iymisin her şey yolundamy benide aglatdyn bitanem

 82. İYİ AKSAMLAR GOZEL ablam canim benim nasilsin? Seni merak etdik coksukur iiyisin canim ablam tesekkur ederim iyim cok sukur yavas yavas toparlaniyorum abinde iyi cok sukur yazdigini soyliycem neden giremiyorsun ne olur hall et sorunu cabuk gel benim sana cok ihtiyacim var öyretmenim de yok kac gun du merak ediyorum onu sen nasilsin bana burda yaz bekliyorum opuyorum ellerinden allaha emanet ol canim ablam seni o kadar cok seviyorum ki .gorusuruz. Aglatdin beni ya ne kadar ozlemisim seni .

 83. Merabalar hayyrly akşamlar arkadaşlar hanym azeri fan nasylsynyz Su damlam nasylsyn canym iyleşdinmi abim nasyl selam soyle ben dunden beri dizibilgi sayfasyna girebilmiyorum oyuzden seni merak etdim hoş bitanem

 84. hayirli aksamlar canim ozgur teyzem nasilsin inSALLAH IYISINDIR KENDINE COK IYI BAK SENI COOOOOK SEVIYORUM ALLAHA EMANET OLUN

  • Hepinize gunaydin hayirli pazarlar arkadaşlar hayirli sabahlar yeni gun hepinize neşe mutluluk sevgi huzur getirsin hepinizin gunu aydin hayirli olsun ALLAH yardimciniz olsun tum dilekleriniz kabul olsun .

  • Demet abla iyi aksamlar simdi bitirdim 255. bolumi. Bunca bolumdir izlememeye alismis ben devaminida simdi izlemek istiyorum. Gercekden 255 super bolum olmus.

   • Bende çok beğendim canım. Ömer’e kızgındım ama son sahnede Zehra ile konuşması herşeyi unutturdu bana. Çok seviyorum ben bu uzun oğlanı. Bazen yanaklarını tutup sıkasım geliyor. Pazartesiyi iple çekiyorum. Güzel bir bölüm izleyeceğiz nihayet. 🙂

 85. Gülay‘cım Allah güç kuvvet versin kolaylık versin iyi gecelerrr….duygulu kızımmmmm.
  KIR ÇİÇEĞİM Allah bu günlerimi aratmasın iyi ki hayatımdasınız tüm şirin yorumlarını okuyorum
  gönül bahçenin çiçekleri hiç solmasın iyi geceler,yorumlarrr sevgimle kalın öpüldünüzzz….

  • Tatlim nasilsin. Diger siteye girip bir bakdim ortalik karismis orda konunun ne oldugunu anlamadim ama gercekden 2 yorumun biri Ulker. Sen kafana takma uzulme her sey gelip gecicidir.

 86. iyi aksamlar leyla hanimcim nasilsiniz INSALLAH IYISINIZDIR ANALIZ COK GUZEL OLMUS OYLE GUZEL YAZMISSINIZ KI COK DUYQULANDIM SIZIN YAZDIGINIZ ANALIZ INSANA HUZUR VERIYOQ SIZI COK SEVIYORUM SAGLIGINIZA COK DIKKAT EDIN ALLAHA EMANET OLUN IYI GECELER TATLI RUYALAR

 87. Teşekkürler kelebeğim her güzel sözü hak ediyorsun hep böyle kal…..sevgimle annene sevgilerrrrrr……iyi akşamlarrrr…

 88. İyi aksamlar ozgur teyzem bas ustune canim benim tesekkur ederim ALLAH RAZİ OLSUN dikkat ederim soz sana da iyi aksamlar sevgi dolu yorumlar seni cok seviyorum sevgimle kal opdum

  Demetcim canim benim iyim cok sukur kolum biraz iyi bu gun sarqida acildi iyi olucam merak etme tesekkur ederim seni cok seviyorum opdum kendine iyi bak ciyerparem hayirli aksamlar

  • Su Damla’m iyi olmana sevindim. Bende seni çok seviyorum. Kendine çok dikkat et birtanem. Öpüyorum seni. 🙂

 89. Leyla hanim cok yeteneklisiniz sizin bu yaziniz benim fikrimi degisdirdi. Ben 30 bolum belki daha fazla olmusdur, diziyi izlemiyordum. Sizin yazdiginiz bu bolumden baslayip yeniden izlicem. Cok guzel yazmissiniz. Ben izlemek icin Omerle zehranin barismasini bekliyordum 2 gun once omerin pismanliklarini okudum ama yinede izlemek gelmedi icimden. Bekledigim bolumlerin basladigini bilsemde hec izlemeye hevesim kalmamisdi, okuyarak takip etmeye alismisdim artik. Simdi sizin yazinizi okudumda yarin erken kalkman gerek ona ragmen hemen diziyi izleye gidiyorum. Iyi aksamlar tesekkur ederim Leyla hanim. Banada iyi seyirler 🙂

 90. Gülay’cım inşaAllah işlerini kalaylamışındır Allah’ın izni ile iyi akşamlar dinlenmeler
  Allah her an yar ve yardımcınız olsun
  SU DAMLAM iyi akşamlar her şey günlünce olxun dağlığına dikkat et Su Su içmeyi ihmal etme kelebeğim…..Gönül sitedinin kalbi güzel dostları iyi akşamlar ve yorumlar sevgimle kalın ….

   • Iyi akşamlar Gülaycığım,nasılsın? Işleri hallettiniz mi biraz? Seni çok özledim arkadaşım. Senden ayrı kalmaya bünye alışık değil. Üzgün hissediyorum. 🙁 🙂 🙂

 91. Eee neredesiniz? Ben gittim işlerimi hallettim,üstüne kendime vakit ayırıp kitap okudum ama sizler hâlâ yoksunuz? Bensiz düğüne falan mı gittiniz yoksa? 🙂

 92. Ferize Hanım bugün beni sormuşsunuz,ben buradayım kaç saattir ama siz yoksunuz. Nereye kayboldunuz? Diğer arkadaşlar sizleri unuttum sanmayın sakın. Tek tek isim yazmayacağım,hepinizi birkaç saatte olsa çok özledim. Su Damla’m kolun nasıl oldu,biraz daha iyi mi? Kendine dikkat et,çok yorulma. Şimdi biraz işim var. Sonra yine uğrarım. Leylacığım yazdıklarını da okudum. 🙂 Herkese iyi akşamlar. 🙂

 93. Her kese iyi akşamlar. Kusura bakmayın 2 gündür siteye uğrayamadım. Neden derseniz. Anlatıyım. Arkadaşımıda taktım koluma tüm AVM-leri dolaştık. Konsere gitdik, uçurtma uçurtduk, sahilde banka oturup kışın günü dondurma yedik, Baküye gelen ünlü oyuncuyla fotoraf çektiktirdik, biskilete bindik, ormanda gezdik…….veeee bunların hepsi sadece bir hayel…
  Özel nedenlerden dolayı gelemiyordum. Ama işte bu gün geldim. Analize yazdığınız tüm yorumları okudum. Hepinize çok, çok teşekkür ederim. Ama bu felsefeye kanmayın. Ben Gülay abla gibi her defa içten, duyqulu yazamyorum. Karakterimin deyişikliyi zaman, zaman yazılarımada yansıyor. Bir gün duyqulu, yarın komik yazıyorum. Bazende sinirlenip lafları saydırıyorum. Sonuçta ben tatlıcıyım. Yapıdığım tatlya bir gün limon suyu koyarım, yarın şeker koyarım.

  • iyi akşamlar ülker limonu hiç sevmem bilmiş ol.ama tatlıya bayılırım senin gibi.

 94. Teşekkür ederim Demet hanımcım.Bedenen ve ruhen iyiyim.Bu aralar siteye çok sık uğrayamıyorum.Ama kalbim hep sizlerle…Ben araştırmacı gazeteci yazar olmayı çok istemiştim.Ama sayısalcı olunca ailem ve hocalarımın yönlendirmesiyle diş hekimi olduk canım.Kızıma bırakmak üzere ilerisi için yaşadıklarımı yazdığım notlarım var.Hayatının bazı dönemlerinde eksikliğimi hissettiği zaman okuyup beni yanında hissetmesi ve yol göstermesi adına.Eşim böyle birşey yaptığım için kızıyor ama ben yine de nacizane karalıyorum.İnsan kaderini kendisi çiziyor galiba.

  • LEYLA ablacım ilk önce eline sağlık.
   Ablacım biliyormusun aslında seni anlaya biliyorum. Çünki seninle aynı duyquları yaşıyorum. Bana görə Allah bu hayatda her kesi bir sebepten yada bir görevden dolayı göndermiş. Bazen başıma gelenleri düşünüyorumda qaliba bende görev için geldim. Çok şükür görevimin ne olduğunu anlamaya başladım artık. Çok yakında yerine yetiricem. Eyer öyle olmasaydı 3 kere ölümle burun buruna geldiyimde ölmem gerekiyordu. O 3 olayın izleri hayla vücudumda yaşıyor. Biri burnumda, biri sağ elimde, biri anlımda… Ama işte öldürmedi Rabbim. Görevimi daha doğrusu çoktandı yapmam gereken şeyi laikince yerine yetirdikten sonra Allah istediyi zaman canımı ala bilir:-) Bence seninde bu dünyadakı görevin küçük kızını dünyaya getirmekmiş. Belkede bir gün o minik kızın büyüyecek ve insanlar için, insanlık için çok güzel şeyler yapacak… Sende onunla qurur duyucaksın:-)

 95. Bu sayfaya yazmasam olmazdı yorumumu diğer sayfaya yazdım hayrllerimin peşinden koş mesleğinide yapabilirsin Allah sana yatenek vermiş okulunu okumasanda Allah’ın izni ile başarırsın
  önün açık olsun iyi akşamlar yorumlar sevgimle kal vassaptan yazarkende kalp emoji kullanıp içindesin yazıyorum teyzesi

 96. Merhaba Leyla. Iyi günler,nasılsın? Bu yazdıkların gerçekten yetenek işi. Çok güzel ve duygulu yazıyorsun. Eline sağlık,okumaktan büyük haz duyuyorum. Bence sen diş hekimi değil,edebiyatçı olmalıymışsın canım. 🙂 Herkese iyi günler,iyi akşamlar. 🙂

Etiketler: Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2018