Adını Sen Koy 258. Bölüm Özeti Fragmanı (10 Ocak Çarşamba)

Sevilerek izlenen star tv günlük dizisi Adını Sen Koy 258. Bölüm Özeti Fragmanı (10 Ocak Çarşamba) günü kaldığı yerden devam edecek. Ömer ve Zehranın düzelen ilişkilerinde yeni ve sevgi dolu bir döneme girdik. Umarız artık izleyici bu durumdan memnun kalır ve güzel bölümlerin heyecanı uzun süre devam eder..

Zehra ile Ömerin arasının düzelmesi hepimizi çok sevindirdi. İkilinin artık yanlış anlama yanlış anlaşılma lüksleri bitti diye düşünüyorum. Salim babanın beklenmedik rahatsızlığı ise Ömerin kayınbabasına doktor yollaması ve ardından ikili ilişkilerin düzelmesi hem Zehra ile hemde kayınbabası ile arasının iyi olması yüzüne de yansıdı Ömerin. İşler kötü gitse de Ömer ve Zehranın arası iyi olduğu için diğer olumsuzlukla vız gelip tırıs gidiyor. Nihat ise şirketteki işleri yoluna koyma istekliliğini gösteriyor.

Nihat ile Ayşenin de arası geçtiğimiz gün düzelmişti. Ancak Mügenin yeniden dönüp dönmeyeceği konusu netlik kazanmazken eğer Müge sözünde durur da geri dönerse bu kez nasıl bir kötülük yapacak merak ediliyor. Dizinin aksiyonlu isimlerindne birisi olan Müge bakalım geri gelecek mi?

Sabah ve Kerem tatlı atışmalarla birbirine naz yapadursun Teomanın Sabaha yaklaşma isteği ise oldukça manidar geldi. Sabahı Teomana doğru iteleyen ve yardım etmeyip Temandan iste yardımı diyen Kerem ise bilmeden Sabahı kırmaktadır. Belki sevgisinden kıskandığından yapıyor ama yinede Sabah ve Keremin açılması az da olsa üzdü izleyiciyi. Bakalım Teoman ne yapacak devam edecek mi kerem ile sabahın arasına girmeye devam edecek mi?

Bahşende ise pes etmese de Ömer ve Zehranın mutluluklarını gördükçe yüz hatları gerilmeye devam ediyor. Ne yapıp edip Ömerden Zehrayı ayırma telaşına Ayşeye zaman zaman gösterdiği sert tepkilerde Bahşendeyi iyice itici hale getiriyor. Kısa süre sonra konaktan gidecek olan Bahşende bakalım nasıl bir sonla ayrılacak merak konusu oldu.

Korayın Kervancıoğlu Holdingde işe başlaması ise Ömer için tam bir sürpriz oldu. Yaseminle Korayın ayrıldığını öğrenen Ömer bunu Koraya sorsa da Korayın üzgün olduğu ve geçerli bir nedeni olmadığını ifade etmesi zor olmadı.. Ömer ve Korayın kahve keyifleri ise yeni işe başlaması şerefineydi.

Adını Sen Koy 258. Bölüm Özet ve Fragmanı (10 Ocak Çarşamba) günü sizlere buradan sunacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız lütfen..

Adını Sen Koy 258. Bölüm Fragmanı (10 Ocak Çarşamba)

YORUMLAR

 1. Saçma sapan bir senaryo….Kabak tadı diyecem o bile değil…Damla ilerlememiş.Gecen yil mart gibi birakmistim izlemeyi.Dün açtim AA ne güzel olmuşlar dedim.Son saniye hooop aynı şeyler…

 2. Bencede kavussunlar

 3. Senaristlere rica ediyorum bu iki aşık kavuşsun artık..konuşabilsinler en azından.. yanlış anlamalar yüzünden onlar da biz de mahvolduk

 4. Çok güzel zehra ve omer Çok sevgim ve tatlim

 5. Günaydın site yöneticim nasılsın şule ablanıda sorarsan şayet kalktım ömerin zehraya sıraladıgı o güzel sözleri düşünerek içtiğim kahveye tam bir şekerleme oldu iyi neşeli stressiz bir gün geçir inşallah.:)::)

  1. Günaydın şule ablaaa.

 6. Herşey düzeldi ama Ömer yaptıklarının səbəbini söylemedi. Zehra bunu öğrenince sanki yine araları bozulabilir gibime geliyor. İnşallah öyle olmaz bu mutlulukları daim olur. Yeter artık ya

  1. Bozuldu hiçç şaşırmadık dakka bir gol bir

 7. Cokkkk tessekur ederim demet
  Ozur dilerim oguz bey sıkıntı yaratdiysam affedersiniz

  1. Önemli değil Nur, alışkınız biz.. Hoş geldin sitemize..

 8. Niye bele gec cikiyor yorumlar yaziyorum sonrada deligibi ariyorum nerde diye

  1. Nur yorumların anında çıkmaz,otomatik onay sisteminde değil bu site. Sayın site yoneticimiz Oğuz Beye gidiyor yorumların hepsi,ardından kendisi onaylıyor yorumları. Boşuna telaş yapma yani. 🙂

 9. Affedersinizde bu sitenin tempini tutamiyorum

  1. Neyini tutamadın anlamadım? Nur

  2. Yorum yazdim yine cikmadi :((
   Acaba yardimci olmusunuz qaliba bu siteye uygunlasa bilmirem

  1. Hoş geldin, burdayız Nur…

   1. İyi akşamlar site yöneticim vallahi ömeri böyle seyretmek ayrı bir keyif ama hemen bir bahane salimin hastalanacagı tuttu.bırakında konuşabilsinler yok nerde ben onları konakta artık ruh gibi değil canlı canlı gülerek konuşarak görmek istiyorum ya tel çalar ya odaya asya dalar ya bahşende sofra kuralı der yemeğe çağırır bırakın odalarında konuşamadıklarının keyfini çıkarsınlar dimi ama :):::)

 10. Omer düğün gecesi ve evlilik yıldönümünde kolyeyle yaptıklarının cezasını çekmeli düğün gecesi zehra elleri kanayarak yerlerde sürünerek omerin fırlatıp attığı çerçeveyi cam kiriklarini toplamasını aglamasini unutmadık. Zehra omeri biraz ugrastirsin peşinden K ostursun kıymeti bilinsin

 11. Bu her şeyin toz pembe görüntüsü beni korkutuyor zaten nihat sinyali verdi zehra her şeyin bir yanlış anlamadan ibaret olduğunu öğrenirse dedi sabah bence bilmeden söyleyecek bence önerin çilesi başlayacak şimdide.önerim garibim bir sezon daha uzaktan bakacak zehrasına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.