Adını Sen Koy 262. Bölüm Özeti (16 Ocak Salı) LEYLA İZGÜ Yorumuyla..

Zehra işin tadını iyice kaçırdı, bu iş olmaz da olmaz artık diye tutturdu. Sen Ayşe’ye söyle boşanacağımızı bende babama söylerim diye niyetinin ne kadar ciddi olduğunu gösterdi Zehra. Peki Gerçekten de Ömer ile Zehra boşana bilir mi acaba? Yoksa Ömerin neler yapabileceğini görmek mi istiyor Zehra? Peki Ömer Alevin bıraktığı Cd de olanları yeniden gündeme getirir mi dersiniz? Boşanma sözleşmesindeki ağır maddeleri?

Sevilerek izlenen dizimiz Adını Sen Koy 262. Bölüm Özeti ile (16 Ocak Salı) günü kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile merak içinde kaldığımız ve yeni bölümlerde neler olacak diye meraklandığımız ve haftanın son günü Zehranın avukatının Ömeri arayıp boşanma işlemleri için görüşelim demesi ile başlayıp yeni haftada olacak gelişmelerin ve Zehrayı ikna için Ömerin neler yapacağını izleyeceğiz. Güzel değerlendirmesi ile önce LEYLA İZGÜ Yorumunu sizlere sunmak istiyorum:

Kendi masalını yazmış iki masal kahramanı Zehra ve Ömer.Biri yakışıklı zengin ama kalbi buz tutmuş bir prens, diğeri daha doğarken yaralı, kaderin sillesini yemiş saf temiz, kalbi sıcacık sevgi dolu güzeller güzeli Zehra.
Kader bu ya kahramanlarımızın yollarını kesiştirir yakışıklı prensimizin kalbindeki buzu eritmek için.Güzeller güzeli prensesimiz sabrı ve sevgisiyle kalbi buz tutmuş prensimizi sarar sarmalar iyileştirir. Sıcacık pamuk gibi kalbi ve ürkek bakışlarıyla prensimizin kalbini ısıtır.Sabrıyla ilmek ilmek örer aşklarını, sevgisiyle sarmalar yakışıklı prensini.

Ama tek bir duyguyu başaramaz güzeller güzeli prensesimiz ne yaparsa yapsın yakışıklı prensimizi kendine güvendiremez.Çünkü yakışıklı prensimizin geçmişten gelen çocuk yaşta annesi tarafından terkedilerek yediği darbe yüreğinde o kadar derin ve büyük bir yara açmiştır ki, zamanla kabuk bağlasa da güzeller güzeli prensesimiz bile iyileştirememiştir o kanayan yarayı.Ne zaman o yara farkedilmeden bile dokunulsa kanamış, telefisi zor şeyler yaşamalarına sebep olmuş. Her masalın sonu güzel biter.Ama biz masalımızın sonuna gelmediğimiz için masal kahramanlarımız da, ekran başında bizlerde onlarla beraber acı çekiyoruz.

Masalımızın yakışıklı prensi, biricik prensesinden defalarca af dilese de kırılgan prensesimiz, prensini af etmez.Prensimiz sil baştan yeniden bir şans daha ister.Derin sulara gömdüğü nadide inci tanesini tekrar gün ışığına çıkarıp aşkını dağlara taşlara haykırmak için.Hala cesareti var derin sulara gömdüğü inci tanesiyle aşkını ve sevgisini doyasıya yaşamaya.Biliyorki ve inanıyorki yoluna ne çıkarsa çıksın asla derin sulara gömdüğü inci tanesinden vazgeçmeyecek.

Yakışıklı prensimiz, güzeller güzeli prensesine benden gidecek misin diye sormuştu? Prensesimiz de sen beni terkettiğin için gidiyor olma ihtimalini düşündün mü? demişti.Prensimiz defalarca prensesini terk etti(mecaz anlamda),kör kuyulara attı, acıttı, canını yaktı,yıktı, bitirdi.Bazende sevdi, korudu,sarmaladı, düştüyse kaldırdı ama hiç güvenmedi.Hep aynı hatayı defalarca yaptı.

Aramızda ne yaşanırsa yaşansın, ben senin kadar acımasız olmayacağım diyen prensesimiz acımasız olmadığı için gitmek istiyor.Uğruna ölmek istediği prensinden.Her dakika yanında olup, sevdiğinin gözüne bakmamak, sevdiğinin yanındayken kalbinin uzaklarda olması sizce de merhametsizlik değil mi?
Bazen gitmektir iyi olan.Uzaktan sevmektir daha güzeldir bazen.Ne incitir, ne de acıtır,ne yaralar, ne kanatır.Gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun,varlığı ile huzur bulduğun bir denizin yakınında yürümek gibidir böyle sevmek…Uzaktan sevmek en güzelidir bazen.Hem

Gitmekle gidilmiyor ki…
Gitmekle gitmiş olamazsın,
Gönlün kalır, aklın kalır, anıların yaşanmışlıkların kalır
Sen sadece gittiğini sanırsın.

Ne yaparsanız yapın sizin sevginiz asla eksilmeyecek.Birbirinizden gitseniz bile.Aksine katlanarak çoğalacak.Maalesef yakışıklı prensimiz;her zaman AŞK her şeyi affetmiyor en azından şimdilik.
Bazen bazı şeyler kaderinde yazılıdır.Onları değiştirmek için ne kadar çabalarsan çabala, onlar hiç bir zaman değişmezler.Yakışıklı prensimiz ve güzeller güzeli prensesimiz sizde birbirinizin kaderisiniz.Bu masalın sonunu mutlu bitirmek sizin elinizde…
” Özgür teyzemin her zaman söylediği gibi SEVGİMLE KALIN”… LEYLA İZGÜ..

Güzel yorumu için Leyla hanıma teşekkür ediyoruz.. Adını Sen Koy 262. Bölüm Özeti (16 Ocak Salı) Günü kaldığı yerden devam edecek. İşte beklenen fragmanı da sizlere sunuyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle fikirlerinizi aşağı yazın lütfen. Teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 262. Bölüm Özeti (16 Ocak Salı) LEYLA İZGÜ Yorumuyla.. (263 Yorum)

 1. Hmmm her kes uyumus 🙁
  Aaa saata bak ya bende uyuyum
  Iyi geceler
  Bak simdi ya aklima bi sey takildi ben bu siteye yaziyorum ama kimseyle arkadas olmadim yalnizim acaba yarindan yazmiyimmi yine yoksa gidiyimmi
  Bilemedim yine kalsin eger yazmazsan sebebebi bilinir yeqin ki hocca kalin

 2. Yanağının bir tarafı şiş galiba diş enfeksiyonu oldu ateside ondan galiba gulaycığım sanada geçmiş olsun

 3. Evet site ahalisi bendende bu kadar. Biraz daha kalırsam uyumazsam uykumu alamayacağım. Uykulu uykulu sınava gireceğim. Herkese hayırlı geceler iyi uykular tatlı rüyalar görüşmek üzere

  • Benimkide ateşli nurbanu, hatta öksürüyor bide. Biz oĝlum üzerine bişey giy dedikçe, o soyunuyor, çorap geymez, hadi ben temizlikti badanaydı derken hasta oldum. Oĝluşum laf dinlememekten..

 4. Ah gulay benimde istediğim tam da öyle komşular keşke seninle komşu olsaydım çok isterdim.ben çocukken bizim mahallede öyleydi babaannemin komşuları çok severdim ben komşuluk ilişkileri çok güzeldi tek istediğim bu evden çıktığımda iyi komsularim olsun

  • İNŞAALLAH çiçek ablacım, ALLAH gönlüne göre güzel hayırlı komşular nasip etsin. Gerçekten çok samimi komşularım vardı. Bizim yaramazlara zor alıştılar, ama bizi kaybettiklerine çok üzülüyorlardı..

 5. Gulaycim taşınmak zordur herhalde ben hiç tanımadım bilmiyorum 28 inci yıla girdik hep aynı evdeyim bende inşallah 30. Yıla da burda girmem diye dua ediyorum çok sıkıldım hiç komşuluk yok bizim apartmanda 19 hane kimsenin kimseden haberi yok .

  • Çiçek ablacım, bu evden önceki evimin olduĝu yerde inanılmaz güzel komşuluk vardı.yaz boyu hemen hemen her akşam kapının önünde bütün mahalle çay faslı yapıyorduk. Evde bir acil birşey lazım olsa, hemen komşunun kapısını çalıyorduk, herkes bir birine yardımcı oluyordu elinden geldiĝince..ve bunu akraba olan ev sahipleri, kiracıların bu muhabbetini kabullenemedi. Ve bizi, alt komşumu, yan komşumu, karşı komşumu evden çıkarmak istediler. Yan komşuma bir anda üç yüz tl’ye yakın zam yaptılar.karşı komşuma yüz elli. Ve hepimizin ev sahipleri akraba idi..kiracı dayanışmasına tahammül edemediler..

   • Bizim Ankara’daki ədədə çok yoktu komşuluk. Ama burda baya var. H r m komşularımız hem de akrabalarımız yakın. Burası çok iyi ya. Hem komşuluk çok güzel bir şey.

 6. Ya zaten zamanım kısıtlıydı, nereye kayboldun bir anda 🙁
  Neyse benden bu kadar, herkese iyi geceler, tatlı rüyalar, herkese kucak dolusu kalp 🙂

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Aman aslınurcum ya bu bana yapılır mı. Yarın ben belki de gelemem. Neyse hadi hayırlı geceler iyi uykular tatlı rüyalar canım arkadaşım

  • Aklındaki soruları yarına sakla, yarın unutmazsan sorarsın inşallah.
   Bu gece bu kadar, tatlı rüyalar sana Ferize:)

   • Mesaj yazmayınca bi an gittin sandım, sabırsızlandım. Ama gerçekten vaktim yok, ha senin adına sevindim 🙂 yarın da var mı sınavın acaba ? Şimdiden Allah zihin açıklığı versin diyorum ve ben kaçıyorum 🙂 tatlı rüyalaar 🙂 ❤️

  • Buralardayım 🙂 sen de hoş geldin, nasılsın ? Sınavın varmış bugün, nasıl geçti ? Seninle konuşmayı özledim inan, ama bugün pek vaktim yok maalesef 🙁

   • Hoşbuldum canım arkadaşım da niye vaktin yok. Ne güzel konuşurduk. Bende özledim. Sınavım beklediğimden daha iyi geçti. Mutluyum şu an. Sorduğun için teşekkür ederim. Sen nasılsın

 7. Herkese selamlar. Ben geldimmmmm. Biliyorum gecekuşuluktan istifa etmiştim ama bugün de geldim. Ee kimler var bakalım

 8. Çiçek hanım.. Xanim tatlıcı..demet su damlam nerdesininiz..?
  Kimse yokmu..bende bugūn..
  Her halde az konuşmuşum..
  Konuşacak insan arıyorum..
  Hu hu yoksa bende gidiyorum

  • Hayırlı geceler ferize ablacım. Bak ben varım. İstediğin kadar konuşabiliriz. Ee nasılsın

Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2018