Adını Sen Koy 266.-270. Bölüm TÜYOLARI (22-26 Ocak) Yeni Hafta Neler Olacak?

Sevilerek izlenen ve her bölümü merak içinde beklenen Star tv de günlük olarak yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde güzel bölümler yenden başlıyor. Zehranın bir hafta boyunca Ömere surat yapıp nazlandığı, hatta boşanacam da boşanacam diye tutturup bu işi iyice sulandırdığı bölümlerin ardından Ömer Zehrayı ikna etmek için uğraşmaya ve Zehrayı yeniden kazanmaya çalıştı.

İşte Dağ evindeki çekimlerin ardından ormanda ve metruk evde süren çekimler sonrasında Ömer Zehranın gönlünü almayı başaracak. İşte 55. Haftada Adını Sen Koy dizisinde izleyeceklerimiz Ömer ve Zehranın yeniden evliliklerine sahip çıkacakları ve yeni bir sayfa açacakları hafta olacak. Adını Sen Koy 266.-270. Bölüm TÜYOLARI (22-26 Ocak) Yeni Hafta Neler Olacak? burada sizlerle paylaşacağız.

Her ne kadar daha herşey bitmese de Ömer Zehranın kalbine giden yolda önemli bir adımı atmış yeniden onun gönlünde olmayı başarmıştır. Zaten bu süreçte Zehranın sevgisi azalmamış, sadece geçmişten beri içinde birikenleri Ömere bu şekilde boşanma konusunda direnerek ortaya koymuştur. Bu arada Bahşende faktörünü yine ön planda göreceğiz bu hafta..

Fragman süper olmuş, demek oluyor ki fragmandan izlediğimiz barışma olmuş sanırım lakin bu seferde CD başa bela olacak sanırım 2 seçenek var ya Ayşe görüp tirip yapacak Ayşe’nin tiriplerini çekecez bu seferde yada cadı babanne Bahşende görüp bir şeyler yapacak.. Bakalım neler olacak..

Adını Sen Koy 266.-270. Bölüm TÜYOLARI (22-26 Ocak) Yeni Hafta Neler Olacak?

Tüyo 1: Ayşenin Cd de olanları öğrenmesinin ardında Ömer ve Zehraya neden bunu bana yaptınız diye sitem edip onlara ağzına geleni sayacak.

Tüyo 2: Zehra Ayşe için çok üzülecek ve Ömer ile boşanma olayını bir süreliğine ertelemek zorunda kalacak. Ancak Ömerden boşanmayı hala düşünmekte ve kafaya takmıştır Zehra..

Tüyo 3: Ayşe Cd de gördüklerinden sonra Nihata daha çok sarılacak ve Nihattan başka tutunacak dalı olmadığını görecek. Ancak aksilikler bununla kalmayacak.

Tüyo 4: Ayşenin üzüntülü günlerine Müge de kabus gibi yetişecek. Mügeninde yeniden gelmesi ile Ayşeyi oldukça zor günler beklemektedir.

Yeni haftada Adını Sen Koy dizisinde olacakları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Adını Sen Koy 266.-267.-268.-269.-270. Bölüm TÜYOLARI (22-26 Ocak) Sırası ile tüyoları aşağı ekleyeceğiz. Özetlerini buradan aşağı kısımda sırası ile sizlerle paylaşacağız. Sizlerin de görüşleri önerileri veya duyduğu gördüğü tüyolar varsa yorum kısmında bizimle paylaşabilir veya hatalı gördükleri tüyoları düzeltebilirler. Bu konulardaki her türlü öneriye açık olduğumuzu bilmenizi isterim.

YORUMLAR

 1. iyi Aksamlar, bu haftada aysenin triplerini,ve zehranin inadini izleriz,öylece gecer bu haftada

 2. Nasilsiniz arkadaslar zehra daha af etmedimi ömeri

  1. Hayırlı pazarlar fikriye hanım..

  1. Sizede hayırlı akşamlar fikriye hanım..hoş geldiniz.

 3. artik iyice sinir ettiler, ,biri donuk,biri dedigim dedik inatci,bosanda kurtulalim yetti artik

 4. Yazik ediyorlar bu diziye ve bizlere su ruh hastasi senaristler yahu arkadaslar su senaristlere hadlerini bildirelim seyretmeyelim su diziyi artik dizide hic heyecan kalmadi ask kalmadi hep yanlis anlamalar yalanlar tripler bu ne ya biz bunlari haketmiyoruz bu ne ya resmen bizimle dalga geciyorlar hadi sunlara derslerini verelim arkadaslar

 5. Benim bir zamanlar tatlı bir yorumcum vardı hep derdi ki şuleeee nerdesin, şimdi aynısını ben söylüyorum aslınurcugum nerdesin gördüm baktım düngece sitedeymişsin.seni konuşmayı özledim ben seni çok seviyorum.

 6. Cd asyada,asyanin elinden kim alacak aceba? Insallah ne ayse nede sevimsiz babaanne alir,bence nihat görecek

 7. Sabahı şerifleriniz hayırlı olsun cümleten kuşluk uykusunda herkes herhalde.uyanın günler kısa bir sürü iş var.

  1. Hayırlı sabahlar nazlı..

 8. Ya boyle olmaz boyle gidemez barissinlar artik evet bir suc var ortada ama her kes bir sansi hak edecek durumda ben sizi cok seviyorum omer ve zehra Allah sizi nazarlardan korusun insallah ve Bakuden kucak dolusu selamlaaar

 9. Valla Çalıkuşu yok, sohbet de yok 🙁
  Anlaşılan herkes çoktan yorgana sarılmış yatıyor.. Oğuz hoca da uyuduğuna göre, ben de uyuyum bari…

  1. Allah rahatlık versin, hayırlı geceler..

   1. Sizedee, tabi uykum gelirse..

 10. İyi Geceler herkese 🙂
  Bu gece sohbet yok anlaşılan..

 11. Bence o sidi iyi bir şeye vesile olacak çünkü alevin her kötülüğü hayra dönüştü ya ben artık gerçek bir çift görmek istiyorum bu dizinin sürekli tekrar konusuna da bu yüzden bu güne kadar sabır la baktım eğer mümkünse bu çifte meşru ilişki istiyorum meşru çocuk istiyom ve mümkünse çocuğun analı babalı büyümesini diliyorum yani soyunu tanımadan büyüyen bir çocuk olmasın annesi gibi yani bütün dizilerde evlilik dışı çocuk işleniyor bu dizide de zaten Zehra ve sabah öyle bir çocuk lütfen yenisini yazmayın ekranda onormal ilişki çok fazla normali seyirciyi şaşırtır inanın

 12. Ay cok şukur baryşsynlarda gerisi hal olur

  1. Gozel ablacımm yaaa seni burada gördüğüme ne kadar sevindim anlatamam 🙂 yaa ne zamandır konuşmuyoruz, çok özlemişim seni 🙂 ay dur halini hatrını sormadan konuya bodozlama daldım.. Nasılsın, iyi misin ablacım, seni gördüğüme nasıl sevindim anlatamam 🙂 🙂

   1. Gunaydyn canym Aslinurcum evet burdayym canym iym sen nasylsyn akşam uymuşum şuan gordum yorumuny sevindim

 13. Sezon sonuna kadar bu evliliği ben beklemiyorum.barışsalar ne olur daha zehra salime küsecek önere kızacak bana biliyordun da söylemedin diye.ayşenin tFrası tulumu var.bahçenden in entrikaları var.sonra salim olanlara dayanamaz tekrar krız geçirir zebranın benim yüzümden oldu diye vicdan azabı günleri var ömer nasıl olur bilmem tekrar yanlış anlar bir şeyleri tekrar plak geri sarar var babam var daha bu sezon biter 3.sezonda bile devam eder.geri sayım kolay gelsin bu fragmana da hiç inanmadım hiç heyecanlanmadım çünkü sonra biliyoruz fos çıkacağını.bir çay kaşıgı bal bana hiç tatlı gelmedi

 14. Zehrayla ömer birlikte olduktan sonra sorunları bir şekilde çözer ler.yeterki onlar birlikte olsun kusmesinler bahşende yakında alev gibi kendi kendini bitirir. Onun oyunları zehrayla omeri dahada yakınlaştırdı. Ayşe biraz bozulsada abisi ve zehranin ayrılmasını istemez.

  1. Ooo tam dediğim gibi olmuş

   1. Ne demiştiniz anonim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.