Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti (25 Ocak Perşembe) Tüyoları

Sevilerek izlenen Adını Sen Koy dizisinde Ömer ve Zehra arasındaki buzların erimeye başlaması ile yeniden bir araya gelip konakta ve iş yerinde birlikte hareket ettiklerini görmeye başlamak tüm izleyenleri sevindirecek bir haber olsa gerek. Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti (25 Ocak Perşembe) Tüyoları ile kaldığı yerden devam ediyor..

Ayşenin yavaş yavaş normale dönmesi ile birlikte Ömer ve Zehraya olan kırgınlık ve küskünlüğü de azalmıştır. Ancak Ayşeyi tek mutlu edecek gerçek samimiyetlerine inanmadığı ve sahte oluşundan şüphelendiği bu aşkın gerçekten var olması. Bunu Ömer ve Zehra söylese de sözlerden çok gerçek yaşamda Ayşe görmek isteyecektir ki bunun neticesinde Ömer ve Zehra daha da yakın olacaklardır birbirine..

Şirkete de birlikte gelip gitmeye başlayacak olan Ömer ile Zehra hem şirkette hemde konaktaki birliktelikleri ile şaşırtıcı hızla aşklarını yaşarken yeni bir aşkın daha filizlendiğine şahit olacağız. Şirkette çalışmaya başlayan Koray ile Özge arasındaki yakınlaşma gözlerden kaçmadı bakalım ileriki bölümlerde nasıl gelişmeler yaşanacak izleyip göreceğiz hep birlikte..

Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti (25 Ocak Perşembe) Tüyolarında dikkat çeken bir husus da Nihatın Ayşenin sürekli yanında olup onu desteklemeye devam etmesi olacak. Konakta bahşende yeni kararlar alsa da Ayşenin hassasiyetlerini bilen Nihat onun üzülmemesi ve rahat etmesi için elinden geleni yapmaktadır.

Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti (25 Ocak Perşembe) günü ekrana gelecek olan bölüme dair bilgiler ve tüyolar geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle sitemize ve konumuza destek olun. Şimdiden teşekkür ederiz.. Yeni fragman çıkınca aşağıya ekleyeceğiz.

Adını Sen Koy 269. Bölüm Fragmanı (25 Ocak Perşembe)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti (25 Ocak Perşembe) Tüyoları (16 Yorum)

 1. senarist beye:zehra, ömer küskünlüklerinden sonra ,simdide ayse,sabah kerem,küskünlükleri basladi,koskoca babaanne yapici olacagina,yikici olmaya calisiyor!! zehra ömer aski izlemek istedik ,cokmu sey istedik yani ? neden hep kötülükleri izlettiriyorsunuz? müge hastaneden kacarak geri geliyor,artik yarinde onun pisliklerini izleriz

 2. oooo çok sevindim yakın olmak Allah sağlıklı uzun ömür versin onların dualarınıda Allah kabul etsin ablam ist oturuyor yıllar önce ev aldı yazın annemi gündüz yanına alıyor kız kardeşimde anneme doymak anneye kardeşe doyulur mu? Allah‘tüm kullarına sevmeyi saygıyı değeri bilen aile nasip etsin…uzun yolculuk yapmamanada sevindim bu gün çok yorum yazdım bakmak için giricem okuyup çıkıcam derken yazıyorum… aslında çok konuşmam telefonda da yazarım beni ararlar…ama annemi ablamı ararım oğluma güneşim derim o gençlik bu yaşımda sen GÜNEŞ‘im oldun …sevgimle…SU DAMLAM KELEBEĞİM…SELAM ÖPTÜMM…

 3. Gülay‘cım annen Kostomonu ‘da hatırlıyorum. güle güle gidin gelin her şey gönlünüzce olsun Allah‘a emanet olun sevdiklerinle musmutlu,sağlıklı günler annenize teşekkürler senin annen….sevgimle kal..[çoçukluk arkadaşının kapısını çal musaitsen annene davet et…İstanbuldan taşındıktan sonra ist gidince 4 yıl sanra kapı çaldım karşımda ki arkadaşım çığlık çığlığa anne N…. gelmiş …şimdi bana her zorluğa ….beni seven birisi var…ben katlandığını söyler 33 yılda bir kere gördüm…kapı çalmazsan içinde çocukluk kalır] seni çok seven teyzen…Duygulu kızım…

  • Özgür teyzem, annem istanbula geldi.şimdi küçükçekmecede oturuyor. Ama oradada samim arkadaşlarım, dostlarım var, hepsini göremesemde, çaba göstereceĝim, buluşabilmek için..

 4. gulay ablam hep neseli ol canim ablam benim sen her zaman kalbimdesin seni cok seviyorum

 5. Günaydın arkdaslar nasilsiniz bu guzel gunde er sey gonlunuz ce olsun inşallah canım tatlici arkdasim çok ŞÜKÜR bugun çok iyim neseliyim sen nasilisin sarki soylediyine gore sen de iyisin neselisin ne guzel hep mutlu ol canım arkdasim siz çok sevyorum çok opdum ıçim de geldin kocman da sarliyorum hepinize gülay ablacim canım ablam sana da günaydın hayirli gunler senin de her gonlunce olsun mutlu huzurlu gunler ablacim seni de çok sevyorum çok opdum bugun nasil oldunuz daha iyisnizdir inşallah

 6. Hu, hu günaydın millet:)
  Napionuz?
  Keyifler yerinde mi?
  Hadi gelin şarkı söyliyelim:-)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2018