Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti (26 Ocak Cuma) Zehra Çatıdan düşecek mi?

Haklısınız aslında, Zehra’nın bir çatıdan düşmediği kalmıştı hadi gözünüz aydın o da oluyor.. Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti (26 Ocak Cuma) Zehra Çatıdan düşecek mi? sorusuyla müthiş bir hafta finali yapıyor. Müthiş ki ne müthiş, en sonunda senaristler ne yapacağını şaşırdı, Zehrayı çatıya çıkarıp yok yere aksiyon çıkardılar.. Ne diyelim helal olsun..

Zehra’nın çatıdan düşeceğine mi üzülelim yoksa her şeyi berbat eden Müge’nin yeniden dönüşüne mi üzülelim yoksa bunları geçip Ayşe’ye mi üzülelim. Neye üzülürsek üzülelim ama bu çatı meselesini senaristler çok düşünmüş çok kafa yormuşlar, öncelikle tebrik ederim. Hiç birimizin aklına gelmemişti böylesine aksiyonlu sahneler!!

Bir kabus gibi geri dönüp Ayşenin yoluna çıkan Müge intikamını almak istemektedir. Müge Ayşeyi kaçırır ve onu uçurum bulamadığı için bir binanın tepesine çıkarır. Ayşeyi kurtarmak için onları takip eden Ömer ve Zehra ise Mügenin bir anlık gafletinden faydalanıp Ayşeyi kurtarmak ister.

İşte tam bu sırada Zehra fırsatını bulup Mügenin üstüne atlasa da Müge ile Zehranın film sahnelerini aratmayan çatı mücadelesinde kaybeden Zehra olur ve çatıdan aşağı düşmek üzere olan Zehra son bir kuvvet eliyle çatının kenarına tutunur. Milli kahramanımız Ömer ise tam bu sırada devreye girip olanca kahramanlığı ile sevdiceğini kurtaracak son hamleyi yapar..

Zehra Çatıdan düşecek mi? diye sorduk ama çatıdan düşse ölmesi lazım, olmadı en az 6 ay sahalardan uzak kalması lazım, gerek yok senarist Ömeri kahraman yapmak için basitçe bir düzenek hazırlamış bile. Ömer Zehrayı son anda kurtarır ve 3 puanı alır. Maçta böylece biter.. Ömer 1 Müge 0 🙂 Not: Evet biraz alaycı oldu ama ben bıktım usandım artık bu kaçırılma olaylarından. Önüne gelen birini kaçırıyor, bende aklımı kaçıracam bu diziyi izlerken 🙂 Saygılar sevgiler. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti Fragmanı (26 Ocak Cuma)

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. Daha fazla bu diziyi seyretmwyin yoksa sizlerde aklinizi kaciraksiniz

 2. Bu senarist/yapimcilarin ,kacirilma sahnelerini çok seviyorlar sanirim! daha kacirilmayanlar,cevriye,nihat,sabah,kerem var

 3. Hakatan uzuyor dizi sonu yok

 4. aceba müge geberdimi??

  1. O geberdiyse bile hortlayıp geri gelir..

 5. Bizde biktık artık

 6. dengesiz,müge psikopati,nihatin onunla olacaginimi saniyor

  1. Adi sen koy okadar sikici oldu ki siz herhalde seyrici ler uyutmak calisiyorsunuz
   Ya artik bir sey olmak lazim
   Hep ayine hep ayine bu zerra ne eve sahip cikiyor ne de ask yani gerisekali ve sikic

 7. Iyi geceler canlarim ,ya ben bu diziye cok sinir oluyorum artik ,nedir bu ya aksiyon entrika,akillari guzellige mutluluga hic basmiyor ,insanin hayatinda hicmi guzel biseyler olmaz

  1. İyi geceler, emine hanım.

  2. Hayırlı geceler emine teyzecim. Nasılsınız. Evet ya bu dizide mutluluk baya zor. Azıcık mutlu oluyorlar sonra hemen kötü bir şey oluyor. Bakalım bu olaydan sonra Ömer le Zehra arasında neler olacak bakalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.