Adını Sen Koy 274. Bölüm Özeti (1 Şubat Perşembe) Neler Olacak?

Adını Sen Koy 274. Bölüm Özeti (1 Şubat Perşembe) Neler Olacak? neler yaşanacak sizlerle buradan paylaşacağız. Her bölümü ile merak konusu olan ve sevilerek izlenen Adını Sen Koy da yeni bölümler heyecanlı geçecek gibi.. Ömer ve Zehra evlilik terapistinin ardından nasıl bir tavır sergileyecekler merak konusu oldu.

Ömer ve Zehranın evliliklerinin yanı sıra iş arkadaşlıkları da bir yandan kaldığı yerden devam edecek. İş arkadaşlığı deyince Zehranın Kervancıoğlundaki görevinden bahsediyoruz. Bununla birlikte ilerleyen günlerde Zehra ile Ömer arasındaki Otel sahneleri de merak konusu oldu.

Tahmenlerimize göre Ömer ve Zehranın otelde buluşma nedeni yada Otel ortamında bulunma nedenleri bir iş gezisi olabilir. İş konusunda Zehranın şirkette yeniden görev almasıyla birlikte beraberce katıldıkları bir toplantı olmuş olabilir. Bunun aşklarını tazelemek gibi bir nedeni de olabilir ancak bunun için Otelde resmi olmaları pek mantıklı gelmiyor bize.

Diğer yandan Özge ile Koray arasındaki ilişki ise her geçen gün bir adım daha ilerlemeye devam etmektedir. Özge yıllardır şirkette güvenilen bir sekreter muhasebe uzmanı olmasının yanısıra Koray da hem işten anlıyor hem de ayrı bir yeri var Ömer ve Zehra için. Bu nedenle ilerleyen günlerde ikili arasında neler yaşanacağını göreceğiz hep birlikte.

Bahşende bu sırada boş mu duracak? Adını Sen Koy 274. Bölüm Özeti (1 Şubat Perşembe) günü Bahşendenin yeni bir plan yaptığını ve bu oyuna kimleri alet edeceğini de göreceğiz. Perşembe günü fragmanı ile birlikte yeni mekanların da dizimize renk katacağını göreceğiz.

Şimdilik yazacaklarımız bu kadar. Ayşe ve Nihat arasında da bir takım gelişmeler olacak ama özellikle vurgulayacağımız bir gelişme yok şimdilik. Adını Sen Koy 274. Bölüm Özeti (1 Şubat Perşembe) hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir bizlere destek olabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yalnız ben bunu duyarlı olanlara söylüyorum

 2. Bumudur yani hep kapı diniemeier yaian dolan entrika olacak ve bizlerde buna sessiz kalacağız hem buradan rtük yetkililerine sesleniyorum bütün kanallarda çoğunlukla hep Türk toplumunun ahlakına ve kurallarına aykırı diziler var lütfen bu dizileri yayından kaldırın

 3. Senaristler bizim gibi affedersiniz aptal bir seyirciyi bulmuş nasıl olsa hala bu saçmalıkları seyrediyor diyorlar kabahat bizde rtüke şikayet edelim çünkü bu dizi artık tamamen Türk toplum ahlakına ve kurallarına aykırı haie gelmiştir ben buradan rtük yetkililerine sesleniyorum bizler ailece dizi seyrediyoruz kötü örnek oluyor artık bu dizi bizim babaannelerimizi kötü bir karakter olarak gösteriyorlar haydi herkes lütfen duyarlı olan herkes rtüke şikayette bulynsun

  1. Ne saçmalıyorsun ya çevrendeki kötü dizilere bak rahatsızsan ne yapman gerektiğinini biliyorsun

 4. Bu Zehra sürekli Ömer’in gözlerine dikiyor bakışlarını. öyle koyuk koyuk bakıyor bakıyor da bakıyor, ve saatler sonra ağzından bir kelam çıkıyor..Bu durum izleyiciyi yoruyor ve zaplıyor.. Şu boşanma işi de çok uzadı; Zehra iyice şımardı..

  1. ALLAH ALLAH, Ömer efendinin yaptıklarını ne çabuk unuttunuz. Zehra gayet hanım hanımcık bir şekilde, üstesinden gelmeye çalışıyor, yaşadıĝı herşeyin..Birde severek ayrılacak, size çok kolay geliyor her halde bu durum..

   1. Gülay hanım unutmadık ömerin yaptıklarını doğru bir şeymi bir aydır boşanacağım diye diye dolanıyor boşanacak olan adam çıkar gider lastik gibi sündürdüler biz seyir ciler hem beynimiz hem gözümüz hemde mantığımız yoruldu sonra ne olacak küsme sırası ömere gelecek ne bekleyeceğiz biz kısır döngü

 5. Otelde dağ evinin kopyesi olacak zehra biz boşanacağız ömer zehra da asla sen bırakmayacağım zehra bu arada bahşende zaten tohumları ekiyor hiç bir beklentim yok işin garibi merak da etmiyorum 3 gündür izlemiyorum yorumlardan yola çıkarak yazıyorum benim gibi fanatik bir izleyici bile pes ettiyse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.