Adını Sen Koy 285.Bölüm Özeti (16 Şubat Cuma) Mahkeme de Zehranın Kararı

Sevgililer gününün ardından Ömer ve Zehra son dansını ede dursun Cuma günü büyük mahkeme gelip çatmıştır boşanmak için başvuran Zehra ne yapacak diye merak edenleriniz olabilir. Adını Sen Koy 285.Bölüm Özeti (16 Şubat Cuma) Mahkeme başlar ve Hakim Zehra ile Ömere boşanmak isteyip istemediklerini sorar nihai kararı vermek için. Şok Karar >> ASK.286. Bölümde Neler Olacak

Ancak her iki aşık da boşanmanın yakınından bile geçmek istememektedir. ÖZellikle son gün diye birbirine sarılıp dans etmeleri içinde olanları adeta dışarı çıkarmış tüm kin nefret ve istememezliği ortadan kalkmıştır Zehranın. Ömeri böylesine severken onun kollarında dans ederken ve bu anların bitmesini hiç istemezken nasıl ayrılacak tı bu aşıklar..

Sabaha giden Zehra Sabaha kadar düşünmüş 🙂 ve Ömerden boşanmak istemediği gerçeği ile yüzleşmiştir bir kez daha. Diğer yandan mahkeme başladığında hakimin sorusu karşısında Zehranın cevabı hazırdır bile: Boşanmak istemiyorum hakim bey..

Adını Sen Koy 285.Bölüm Özeti (16 Şubat Cuma) Zehranın boşanmak istememesi ile mahkeme sona ermiştir. Bahşendenin tüm umutları sona ererken Ömer ve Zehra yeni bir sayfa açacaktır. Diğer yandan Sabah ve Kerem artık aşkın yolunda birbirine olan hasretliklerini giderme konusunda ve ileriye doğru atacakları kararlı adımların eşiğindedir.

Daha detaylı bilgiler için gelecek haftanın tüyolarını sizlere sunuyoruz burada >> Adını Sen Koy 286.-290.Bölüm TÜYOLARI BURADA.. Adını Sen Koy 285.Bölüm Özeti (16 Şubat Cuma) GÜNÜ STAR TV DE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK. YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ..

https://www.youtube.com/watch?v=zvaPfICjdy4

ADINI SEN KOY 58. HAFTA TÜYOLARI TIKLAYIN

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Allah ayırmasın mevlam hep böyle devam etsinler gün Aydın hayırlı sabahlar

  2. Hayirli akşamlar herkese.

  3. Axşamenez Xeyir Dizi Sevenler ve Dizi Ailesi Adını Sen Koy Dizisinde Bir Yenilik Olmadeğene Duydum Ömer Ve Zehra Birleşmeyin Zaten Başem Okula Kareşeb Diziye Baxmadan Fikir Anlatmak Çetin Umarem Ömer ve Zehra Ayrelmayaçaq Zaten Dizilerin Boşanma Anenda Bir Möçüze Olur Boşamelar Karanlek Bir Günün Zaten Bir Sabahe Var Ömernen Zehranen Sabahe Uşeqle Olaçaq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.