Adını Sen Koy 286.-290. Bölüm Tüyoları (19-23 Şubat) Neler Olacak?

Star tv de günlük yayınlanan Adını Sen Koy 286.290. Bölüm Tüyoları (19-23 Şubat) Neler Olacak? Adını Sen Koy dizisinde her geçen yeni gelişmeler ve beklenmedik olaylar ortaya çıkarken Ömer ve Zehra arasındaki boşanma probleminin mahkemeye taşınması ikili arasındaki ilişkiler oldukça zor duruma sokmuştu. Ancak Ömerin ısrarcı tutumu ve Zehra olan yaklaşımı, ayrıca Zehranın babası Salimden dinledikleri ve onun öğütleri, boşanma için elinden geleni ardına bırakmayan Bahşendenin yapıp ettikleri derken ortaya çıkan mektuplar, Ömerin annesinin gelişi gibi olayların hepsi gösterdi ki Ömer ve Zehranın birbirine sahip çıkmaktan başka çıkar yolları yok.

Bu yüzden mahkeme salonuna Ömer ve Zehra geldiklerinde Hakimin boşanmak istiyor musun Zehra Kervancıoğlu dediğinde hayır boşanmak istemiyorum demesiyle birlikte yeni bir sayfa da açılmış oldu. Aslında Zehranın bu tavrı hem yeni bir başlangıç hemde Bahşendeye karşı bir duruş hemde Ömerin gerçek sevgisine inanmasının ona güvenmesinin bir sonucu diyebiliriz. Peki bizleri neler bekliyor gelecek haftaki bölümlerde neler karşımıza çıkacak?

Öncelikle hemen söyleyelim ki bu hafta Adını Sen Koy setinde oldukça güzel haberler var, dizimizle ilgili gelen bir çok müjdeli haberi sizlerle paylaşacağız. Bu hafta olmasa da daha ileriki haftalarda olacakları edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaktan oldukça memnunuz. Sizlerde aşağı sırasıyla yazacağımız Adını Sen Koy 286.290. Bölüm Tüyolarına katkıda bulunabilir yeni bilgileri ve haberleri konumuzun altındaki yorum kısmına yazabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız tüyolar:

Adını Sen Koy 286.-287.-288.-289.-290. Bölüm Tüyoları (19-23 Şubat)

Tüyo 1: Arkadaşlar Öncelikle herkesin merak ettiği Zehra boşanma davasında neden boşanmak istemediğini söyledi, şimdiye kadar boşanmak için ortalığı birbirine katan Zehra, babasına bile söyleyen Ömeri üzüm üzüm üzen Zehra ne oldu da boşanmaktan vazgeçti sorusuna bakalım hemen: Zehrayı bu işten vazgeçiren iki önemli etken olacaktır. Birincisi Ömerin Zehraya yazmış olduğu mektubu Zehranın okuması öğrenmesi. Diğer husus ise Ömerin annesi Julidenin geçmiş hakkında hiç bilinmeyenleri anlatacak olması. Yoksa her ikisi de bir tarafa Salimin söyledikleri nasihatleri ve Ömer hakkında söyledikleri mi etkili olmuştur. Bakalım Zehranın kararını değiştirecek olay nedir?

Tüyo 2: Koray ve Özge arasındaki ilişki artık iyice gün yüzüne çıkmaya ve ikili arasında oldukça seviyeli güzel bir aşk yaşanmaya başlayacak. Şirketin ağır oturaklı hanım hanımcık kızı Özgenin de böylesi güzel bir sevdaya yelken açmaya niyetli olduğunu görünce Koray da hayata daha farklı ve güzel bakmaya başladı kesinlikle.


Tüyo 3: Zehranın boşanmaktan vazgeçip yeniden konağa dönmesi için Ömere bir takım şartlar öne sürcektir. Haliyle Zehra da bundan sonra olacaklar için kendini garantiye almak istemekte ve güveninin yeniden boşa çıkmaması için bazı şartları ömere söyleyecektir.

Tüyo 4 (Müjde İçerir) :Zehranın konağa dönmesi ile karı koca ilişkisi artık normale dönecektir. şimdi sıkı durun aldığımız son tüyoya göre mart ayının ilk hafftalarında Zehranın hamile olacağını öğrendik hemde kesin bilgi imiş arkadaşlar.

Tüyo 5 (Müjde İçerir) :Ne yapıp ettiyse de bahşende Zehrayı konaktan uzaklaştıramamıştır ve Ömer ile Zehra karşısında resmen bozguna uğramıştır. Daha fazlasını yapmaya gücü kalmayan ve elinden de bişey gelmeyen Bahşende konağı terk edecekmiş. Hayırlı uğurlu olsun..

Tüyo 6Ömer’in annesi Jülide dizimize girecek, Jülide Kervancıoğlu hakkında sizler için daha detaylı bilgiler vereceğiz kategorimizde. Ancak öncelikle Zehranın ondan çok etkilenip anlattıklarını ibretle dinleyecek olması dizinin karanlık kalmış yönlerinin aydınlığa çıkması bakımından çok önemli olacak.

Tüyo 7 : Bu arada Sabah ve Kerem arasındaki güzel gelişen aşkında bir dikeni olacak. Her güzel şeyde olduğu gibi bu aşkta da araya birileri girecek. Dizi Setinden aldığımız habere göre İdil ismindeki bir oyuncu yakın zamanda diziye gelecek ve Sabahla Keremin arasına girecek.. Adını Sen Koy İdil Kimdir haberi kısa süre sonra sayfamızda olacak..

Tüyo 8 : Boşanma davasında son sözü Zehranın söylemesine etki eden unsuru Julide olduğunu yazmıştık daha önceki tüyolarımızda. Peki kimdir bu Julüde? Ömer’in annesi Jülide hakkında detaylar için resime tıklayın..

Ömerin annesi geldi ama Ömer annesine oldukça kırgın ve kızgındı. Şimdi Zehranın boşanmadan vazgeçme sebebi olarak annesini öğrenirse ortalık yine karışacak

Tüyolar artarak devam edecek.. Lütfen arada sayfamızı yenileyin.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazmaktan çekinmeyiz. Sitemiz dostluk sitesidir, Mevlana hesabı herkese açıktır.. 🙂

Adını Sen Koy 286.-287. Bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 286.-290. Bölüm Tüyoları (19-23 Şubat) Neler Olacak? (88 Yorum)

 1. sular sessiz akarmiş goz yaşlari sessiz
  Akarmiş şam sessiz yanib sonermiş kelebek vefasi olmaz sessiz uçar
  AŞK in krali sessiz gelir konul baxçasina
  Enir taxtini kurur prlanta tacini koyur
  Başina oturur taxtinda … ne guzel kiral

 2. hayirli akşamlar yeni soz :
  Odalar ayri olandan omerin oykusu
  Gelmir nedeni?? YASTIKIN OLMAMASI? yazik zahra
  Sinaristin kafasinda sozler bitmiş sanki
  Yeni yaradicilik yoxdur…

 3. Bence zehra ilk önce jülideyi ayşeyle görüştürmeli daha sonra da Ayşenin ömeri ikna etmesi daha kolay olur çünkü Ömer kardeşini asla üzmek istemez ona hayır diyemez ha birde benim tahminim hediye ablanın bütün geçmişte olanları bildiği. Ve o da ömere ve ayşeye bütün gerçekleri anlatmalıdır ve böylece jülide hanımın masumiyeti ortaya çıkar

 4. Sayin nazmiye hanim ask ailesi yerine asiklar ailesimi olsa dizinin adi .masallah Biz ömer ile zehrayi istetikce bize inat sabah ile kerem , salim ile cevriye , özge ile koray ,doldorup duruyor her cifte 15 dakika derken ömer ile zehraya doyamiyoruz .yazik canana , cananin annesini,sükran hanimada birer talib gelse haksizlik olmaz .dizi dizilikte cikti Evlilik dizisine döndü.

 5. Axşamınız Xeyir Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler Gülay Abladan Cox Cox Üzür Dilerem Sizin Kolektivdende Şura Xanemen Sözlerin Okuyanda Bir Az Şaşerdem Çünkü Okul Ullerinde Oyretmenler Meni Umla Yozan Ve Dil Cözen Deyirdiler Umla verirdiler yazmağa En Aze Beş Verek Yazerdem Öyretmenler Deyirdiler Az Yaz Yoxluyn Kurtaramerek Tarix Öyretmenim Hara Gedirdise Özüynen Beraber Aparerde Sen Uiu Dil Çözürsen Deyib Dururdular Allah Bütün Öyretmenlerin Çanen Sağ Etsin Onlar Olmasa Biz Ne Yapardek Heyatemda Ulk Keredi Bir Siteye Daxil Oluram Buna Sepen Elif Dizisi Oldu Dizihaberi .tv Teşekür Edirem Dizileriniz Cox Gözeldi Adını Sen Koy Dizisi Cox Gözeldi Ama Bu Günkü Bölümde Zehranen Ömer’in Anaseynan Görüşmemesi Cox Üzüçü Umaram Zehra Ömer’i Ve Anasen Birleşdireçek Ulk Önçe Ömer Bu Olaye Öyrendikde Zehraya Kezaçak Sonra Hekiketler Üze Cexaçak Her Ailenin Gerçekdende Saxlayaçağe Bir Sir Var Gerçek Heyatdada Bu Var Ançak Heyatda Bu Sirleri Gerçekdende Saxlamak Lazemde Bu Dizini Yapanlara Uğurlar Arzulayeram Sizlerdende Özür Dilerem Bir Küsurum Varsa Meni Af Edin

 6. Hayirli akşamlar. allah hepimizi kotulugden şeytandan beladan korusun
  Sonu insan cayizul hatadir allah bize
  Keramet inayet buyursun hatalarimizi
  Eff etsin. bendelerine yalvarmakdan sonra
  Bir yol yoxdur. allaha emanet olun

 7. Düşündükçe kahroluyoruz o kadar birbirini sevmiş iki insan evlendiler tam mutlu oldular derken saçma sapan bir düğün gecesi senaryosu her şeyi mahvettiler bu beceriksiz ve ruh hastası senaristler yazıklar olsun .

 8. Bu diziyi ne hale getirdiniz TRT deyken daha güzeldi bir evlilik bu hale getirilmez resmen dalga geçiyorlar hazer dicek lafım yok

 9. Bu diziyi ne hale getirdiniz TRT deyken daha güzeldi bir evlilik bu hale getirilmez resmen dalga geçiyorlar hazer dicek lafım yok

 10. Gerçekten de iyice bıktırdılar ama bu millet bir patlarsa o zaman dizinin seyredeni kalmayacak bu ne ya biz iyilik güzellik istedikçe tam tersini yapıyorlar bu senaristlerin içinde hep kötülük var galiba yeterrrr.

 11. Gerçekten çok saçmaladı lar Erkan ve Hazal için izliyorum Nazmiye yemin berbat senaryosu için değil

 12. Hayır benim anlamadığım şey tüyolarda martın ilk haftalarında zehranın hamilelik haberi var bu nasıl olacak bunlar ayrı ayrı odalar da kalıyor lütfen bir şey yazarken mantıklı olsun

 13. İyi aksamlar canlarim. Bolum güzeldi. Her sey yolunda bence. Ama daha once soylediğim gibi Ömer Zehranin Julidenin gelisinden haberi olup da ona soylememesine cok kizacak. Ama sonra belki de Zehra”ben senin bu kadar sucunu affetdim sende beni affet diyecek. Omür de affedecek. Boyle dusunuyorum.

 14. Herhalde Ömer yuvasının yıkılmaması için yıllar sonra gelip onu bu zor durumdan kurtaran annesini affeder

 15. anlamadigim,miy miy zehra bosanmakta diretiyorda, diretiyor! sonra ömer bosanmayi kabuledincede ,zirliyor bu nedir ya,! bu ne sacmalik ya!

 16. Sekizinci tüyoya göre şimdi de ömerin tripleri başlar yani yine hüsran ve saçmalıklar bu dizi işte o zaman izlenmez yani böyle tekrar tekrar aynı saçmalıklar devam edecekse bu senaristler otursunlar kendileri seyretsinler artık tahammülümüz kalmadı doğru düzgün şeyler yazın bizde izleyelim

 17. Arkadaslar iyi aksamlar. Bolum guzeldi. Begendim. Simdi canimi baska bir sey sikiyor. Zehra Omerin annesiyle bulusacak her halde gelicek haftada. Omerin annesinin anlatdiklarindan sonra Omeri affade bilir bence ama eger Omer Zehranin annesinin gelisinden haberi olup ona soylememesinden dolayi Zehraya cok kizacak bence. Ondan korkarim. Omerin annesi iyi bir kadina benziyor. Onu konakdan Bahsende gondermisdir muhtamelen.

 18. Yani şimdi de Ömer zehranın annesi yüzünden boşanmadığını öğrenip boşanma davası açarsa hiç şaşırmayın çünkü bu senaristler bunu da yapar işte o zaman diziyi oturup kendileri izlesinler yeter artık tekrar böyle saçmalıklar görmek istemiyoruz

 19. Fazla naz aşık usandırır diye bir laf vardır ne bu böyle ya.Bu kadar nazı yirmi iki yıllık kocam çekmez

 20. Zehrayı iyice gerizekalı yerine koydunuz bu nedir böyle.Ömer ayrılmıyor diye ortalığı yıkıyor, ayrılıyor diye ağlıyor bu ne böyle.

 21. Canlarim merhabalar. Eger bilgi dogruysa demek ki Duru Ya da Burcu geliyor ogle mi? Iyi ki ismim Duru ymus

 22. Hayırlı geceler oğuz hocam o verdiğiniz müjdeler inşallah doğrudur. Çünkü muhteşem haberler bunlar. Hadi bakalım

 23. handan ogretmenim akrabaniz rahmete gitmis allah rahmet eylesin sanatcimizin ruhu sad olsun rabbimden ailesine sabr dilerim

 24. AZERİMM GÜZEL GÖZLÜM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  HAYAT GÜZEL GİDİYOR SENİNDE SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN
  HAYIRLI AKŞAMLAR BİRTANEM
  ..
  HANDAN HANIM EMEGİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL

 25. Gulay hayirli akşamlar canım ben bu akşamda izleyemedim analiz yokmu canim yoksa bolum kotuydude yazmak mi iste edin acaba.

 26. Handan hanim ,nuray hafif tas akrabanizmiydi,duyunca çok üzüldüm sevdiğim değerli bir sanatcimizi kaybettik başınız sağ olsun mekanı cennet olsun.hayvan sevgisi insanlara olan sevgisi sevgi dolu bir insan .ve bu günün sevgililer günü olması…

  • Dostlar sağolsun Çiçek hanım. Hepimizin başı sağolsun. Evet anne tarafından akraba. İyiler çok yaşamazmış. Mevlam aldı yanına güzel Kulunu. Dualarımız yetmedi. Mekanı Cennet olsun. Çok sağolun. Eksik olmayın.

 27. “Sevgili” diye başlamaz mı yazılan her mektup?
  Sevgili kızım,sevgili oğlum, sevgili babacığım, anneciğim;
  Sevgili günlüğüm…
  Sevgili arkadaşım, sevgili yeğenim,sevgili dostum, sevgilim;
  Sevgili öğrencim, sevgili öğretmenim…
  İşim, aşım, eşim, sevdiğim her şey…
  Sevgili,sevilen kimsedir aslında. Yalnızca karşı cinse duyulan aşk olarak algılanmamalı mesela…
  Sevgili ailem, ne çok anlam taşır. Kısa süren sevgiler için midir ki sadece bir günde kutladığımız, hatırladığımız, mutlu olduğumuz?
  Ömür boyu süren aşklar, sevgiler kaç güne sığdırılmalı?
  Tüketici bir toplum olduk vesselam. Süsler-püsler, göz boyamalar…
  Sevgili olan herkesin, hayatı boyunca sevileceği bir ömür diliyorum.
  Bir gününüz değil, her gününüz kutlu olsun.

 28. elam hos geldin canim ben cok iyim sen nasilsin guzel gozlum hayat nasil gidiyor bu arada sevgililer gunun kutlu olsun

 29. Bugün Türküler’in Öksüz kaldı. Sevenlerin yasta. Güzel gözlü, güler yüzlü, iyi huylu; Hemşehrim,akrabam grurum NURAY HAFİFTAŞ bizleri yas’a boğdun. Allah Rahmet etsin. Mekanın Cennet olsun. Nur içinde yat.

 30. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  OGUZ BEY
  GÜLAY HANIM .. ÜLKERİM
  AZERİM .. ÖZGE
  DEMETCİM. . ÇALIKUŞU
  ASLINUR .. ÖZGÜR
  SAKA KUŞU
  ..
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 31. İdil karakteri her kimşe saçını başını yolayım diye geliyor farkındaysaniz bu güne kadar nazmiye zye laf etmedimyetti artık çok sinirlendim!

 32. Siteye ait güvenlik sertifikası var yazısı çıkıyor ne sorun olabilir iyi akşamlar yorumlar….

  • İyi akşamlar, Nasıl çıkıyor nerede cıkıyor Özgür teyze bize detayları yazarsan hemen düzeltelim..

 33. ulkerim hos geldin nasilsin kiz evet bu nazmis varken romantizm falan haram bize yahu bide sete gidersen bende senle gelirim sana seve seve yardim ederim beni aff et bile sevgililer gunu gecirdi ama bizim senaristmiz kotu suprizi oluyor bizlere

  • Xanım daha demə 🙁 Seriala baxdıqca əsəbləşirəm. Ona görə həftədə 1 dəfə baxıram.

 34. Axşamenez Xeyir Dizi Sevenler Adene Sen Koy Dizisin Bu Günkü Bölümü Meni Cox Üzdü Ançaq Zehra Evden Getmesi Doğru Oldu .Böiüklerin İstemediyi Yerde Zehra Nasel Kalsen .Zaten Ömer Sevir Sevgisinin Arxasenda Durur Ançaq Bir Ömer Sevgisi Zehraye Yetmez Neneye Cox Qezğenam Zaten Filimin Ulk Bölümünden Baxmameşdem Lakin Yeni Baxeram Ve Her Bir Detale Anlamağa Caleşeram Filim Gerçekdende Gözel Aşkeda Gözel Abi Qardaş Sevgisinde Gözel Ayşe’nin Abisiynen Qaresena Karşe Münasibetin Sevdim Aile Üçün Önemli Olan Bir Bağ Abisi Aralansada Onlaren Aralanmağen İstemir Zehra ve Ömer Mençe Aralanmayaçaq Ama Filim Final Yanmasa Allah Bilir Nene Neler Yapaçaq Nene iui Nene Olsa Ömer’in Ailesi Köşkde Onlarla beraber olar Allah Bilir Baxmadeğem Bölümlerde Neler Olub Zaten Televizya Ekranenda Baxmaq uiu olur Ki Neyinki Diskide Zehra Ömer Aşke Cox Gözel Zaten Bu Oyuncularla Bundanda Gözel Aşk Hekayesi Yeni Yeni Dizi Yaratmaq Olar Zaten Onlar üçün Aşk Dizisi Düşünürem Adını Sen Koy Dizisin Yapan Yönetmenlere Cox Teşekür Edirem Zaten Biz Perestişkarlar Oyunçulare Sadeçe Görürük Onlare Görmesekde Onlaren Dizide Olan Deyerlerine Kiymet Veririk Allah Onlaren Yardemcese Olsun Bu Gün Sevgiler Günüdü Dizi Aleminde Olanlareda Dizi Ailesinide Tebrik Edirem Bir Birimizi Tanemasakda Yorumlarenezdan Sizi Gözel Tanedeq Ve Gözel Yöneticiler Olduğunuzu Anladem Gözel Düşünçeleriniz Gözel Fikirleriniz Üçün Size Teşekür Edirem ❤️GÜLAY❤️Xanemeda Alkeşdayeram Bu Seyfede Olan Ablalareda Alkeşdayeram Lütfen Meni Af Edin Seyfenizi Cox Zen Etdiyim Üçün

 35. 2 haftadır izlemiyordum. Bu gün sevgililer günüdür kesin güzel bölüm olur düşüncesiyle izledim. Hay izlemez olaydım. Yok anam yok bunlardan bi cacık olmaz. Şuan dizinin yapımcısıydı, senaristiydi içimden hepsini yolmak geçiyor 😡 Sonunda sete gidib o senaristin kalemini kırıb oh olucak 😛

 36. ya bosaniyorsan ,bosan ,ya bosan, ya bosan ,inatci keci, yetti artik!!!!! sen git yerine yüzü gülen inatci olmayan baska karakter gelsin

 37. coooooooooooooooooooook guzal haber alyyorum gercekdan adini sen koy dizide cooook guzal o kadar mutlyyym

 38. Bu günkü sevgililer ğünü için çok umutluydum hemde çok hem Sabah Kerem için hem zehra ômer için sevincimi kursağımda bıraktılar hani sürpriz vardı hiç bir şey olmadı ki ağlayacaktım neredeyse ya uf ama gerçekten çok umutluydum

 39. Diziyi yeni izlemeye basladim guzel ama omerle zehra sanki rabot ne kadar agir hareket ediyilar hint dizilerinden alinti olmus sanki

 40. Axşamenez Xeyir Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler Bu Gün Sevgililer Günü Bütün Sevenleri Urekden Tebrik Edirem Her Kesin Üzünden Tebesüm Eksik Olmasen Zehra ve Ömer Sevgisi Gerçekdende Gözel Onlareda Dizide Ve Gerçek Heyatda Tebrik Edirem Bu Gün Valentin. Sevgililer Günü ZEHRA VE ÖMER Sevgisi Üçün Yazdeğem Şeyr Onlara Bex Edirem ❤️İLK BAHAR SEVGİSİ❤️ZEHRAM MEN SENİ GÖRDÜM İLK BAHAR AYE ❤️SADİQ QALDEM EŞQİNE İLK BAHAR AİE ❤️ZEHRAME HER GÖRENDE UREYİM DAĞLAR ❤️AŞKEYLA PARLAYAN YLDUZLAR AĞLAR❤️ZEHRAM SEN GETDİN İLK BAHAR GELDİ ❤️DAĞLARDA QUŞLAREN ÇEH ÇEHİ GELDİ ❤️SEVGİMDE BAHAREN QOXUSU GELDİ Umarem ZEHRA VE ÖMER Sevgisi Bahar Teravetli Çiçekler Kimi Gözel Olar Allah Bütün Aşklare Ylduzlar Kimi Parlaq Etsin AMİN ❤️❤️❤️❤️

 41. Hala fragmanı görmediniz mi oğuz abi beni cok ferahlattın sevindirdin özellikle bahşendenin tıpış tıpış gitmesine sevindim

 42. Olley!!! Ohh Bahşende gidiyor ne kadar sevindim zehra hamile olacak demek sonunda ohh o gıcık mı gıcık bahsende ye güle güle… Gerçi o giderken gülemeyecek ama çok mutluyum kesin diyorlar Zehra hamileymişşş cok mutluluk vericı bir haber…

  • Ya nasıl sevinirsiniz daha karı koca olamayan zehra bu kadar trip atarken ömer elini tuttuğu zaman elini çeken yatakta kendisi yatıp ömer koltuk tepesinde uyurken bu çocuk nasıl olacak gördükmü yattıklarını ben hiç ihtimâl bile vermiyorum evet artık mıy mıy bir zehra görmek istemiyorum konakta artık zehra kervancıoğlu oldugunu hissettirmeli birde o zaten çok utanan bir tip ömerle yataklar birleşti iyi güzel, de zehra zaten o yatakta tek başına yatıyor aldanmayın yani tek sevineceğim bahşendenin gidiyor olması zehranın yüzü zaten hiç gülmüyor dilerim o mektubu okur artık bak sevgililer günü geldi fragmanda hala bağıran zehra var

Etiketler: Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2018