Adını Sen Koy 286.-290. Bölüm Tüyoları (19-23 Şubat) Neler Olacak?

88 yorum
11 izlendi

Star tv de günlük yayınlanan Adını Sen Koy 286.290. Bölüm Tüyoları (19-23 Şubat) Neler Olacak? Adını Sen Koy dizisinde her geçen yeni gelişmeler ve beklenmedik olaylar ortaya çıkarken Ömer ve Zehra arasındaki boşanma probleminin mahkemeye taşınması ikili arasındaki ilişkiler oldukça zor duruma sokmuştu. Ancak Ömerin ısrarcı tutumu ve Zehra olan yaklaşımı, ayrıca Zehranın babası Salimden dinledikleri ve onun öğütleri, boşanma için elinden geleni ardına bırakmayan Bahşendenin yapıp ettikleri derken ortaya çıkan mektuplar, Ömerin annesinin gelişi gibi olayların hepsi gösterdi ki Ömer ve Zehranın birbirine sahip çıkmaktan başka çıkar yolları yok.

Bu yüzden mahkeme salonuna Ömer ve Zehra geldiklerinde Hakimin boşanmak istiyor musun Zehra Kervancıoğlu dediğinde hayır boşanmak istemiyorum demesiyle birlikte yeni bir sayfa da açılmış oldu. Aslında Zehranın bu tavrı hem yeni bir başlangıç hemde Bahşendeye karşı bir duruş hemde Ömerin gerçek sevgisine inanmasının ona güvenmesinin bir sonucu diyebiliriz. Peki bizleri neler bekliyor gelecek haftaki bölümlerde neler karşımıza çıkacak?

Öncelikle hemen söyleyelim ki bu hafta Adını Sen Koy setinde oldukça güzel haberler var, dizimizle ilgili gelen bir çok müjdeli haberi sizlerle paylaşacağız. Bu hafta olmasa da daha ileriki haftalarda olacakları edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaktan oldukça memnunuz. Sizlerde aşağı sırasıyla yazacağımız Adını Sen Koy 286.290. Bölüm Tüyolarına katkıda bulunabilir yeni bilgileri ve haberleri konumuzun altındaki yorum kısmına yazabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız tüyolar:

Bunu Gördün mü>>  Yemin Dizisi 26. Bölüm Özeti Fragmanı 25 Mart Pazartesi Tüyoları

Adını Sen Koy 286.-287.-288.-289.-290. Bölüm Tüyoları (19-23 Şubat)

Tüyo 1: Arkadaşlar Öncelikle herkesin merak ettiği Zehra boşanma davasında neden boşanmak istemediğini söyledi, şimdiye kadar boşanmak için ortalığı birbirine katan Zehra, babasına bile söyleyen Ömeri üzüm üzüm üzen Zehra ne oldu da boşanmaktan vazgeçti sorusuna bakalım hemen: Zehrayı bu işten vazgeçiren iki önemli etken olacaktır. Birincisi Ömerin Zehraya yazmış olduğu mektubu Zehranın okuması öğrenmesi. Diğer husus ise Ömerin annesi Julidenin geçmiş hakkında hiç bilinmeyenleri anlatacak olması. Yoksa her ikisi de bir tarafa Salimin söyledikleri nasihatleri ve Ömer hakkında söyledikleri mi etkili olmuştur. Bakalım Zehranın kararını değiştirecek olay nedir?

Tüyo 2: Koray ve Özge arasındaki ilişki artık iyice gün yüzüne çıkmaya ve ikili arasında oldukça seviyeli güzel bir aşk yaşanmaya başlayacak. Şirketin ağır oturaklı hanım hanımcık kızı Özgenin de böylesi güzel bir sevdaya yelken açmaya niyetli olduğunu görünce Koray da hayata daha farklı ve güzel bakmaya başladı kesinlikle.


Tüyo 3: Zehranın boşanmaktan vazgeçip yeniden konağa dönmesi için Ömere bir takım şartlar öne sürcektir. Haliyle Zehra da bundan sonra olacaklar için kendini garantiye almak istemekte ve güveninin yeniden boşa çıkmaması için bazı şartları ömere söyleyecektir.

Bunu Gördün mü>>  Yemin Dizisi Kemal ve Leyla Evlenecek mi, Masalın Annesi Sevil Gelecek mi?

Tüyo 4 (Müjde İçerir) :Zehranın konağa dönmesi ile karı koca ilişkisi artık normale dönecektir. şimdi sıkı durun aldığımız son tüyoya göre mart ayının ilk hafftalarında Zehranın hamile olacağını öğrendik hemde kesin bilgi imiş arkadaşlar.

Tüyo 5 (Müjde İçerir) :Ne yapıp ettiyse de bahşende Zehrayı konaktan uzaklaştıramamıştır ve Ömer ile Zehra karşısında resmen bozguna uğramıştır. Daha fazlasını yapmaya gücü kalmayan ve elinden de bişey gelmeyen Bahşende konağı terk edecekmiş. Hayırlı uğurlu olsun..

Tüyo 6Ömer’in annesi Jülide dizimize girecek, Jülide Kervancıoğlu hakkında sizler için daha detaylı bilgiler vereceğiz kategorimizde. Ancak öncelikle Zehranın ondan çok etkilenip anlattıklarını ibretle dinleyecek olması dizinin karanlık kalmış yönlerinin aydınlığa çıkması bakımından çok önemli olacak.

Tüyo 7 : Bu arada Sabah ve Kerem arasındaki güzel gelişen aşkında bir dikeni olacak. Her güzel şeyde olduğu gibi bu aşkta da araya birileri girecek. Dizi Setinden aldığımız habere göre İdil ismindeki bir oyuncu yakın zamanda diziye gelecek ve Sabahla Keremin arasına girecek.. Adını Sen Koy İdil Kimdir haberi kısa süre sonra sayfamızda olacak..

Tüyo 8 : Boşanma davasında son sözü Zehranın söylemesine etki eden unsuru Julide olduğunu yazmıştık daha önceki tüyolarımızda. Peki kimdir bu Julüde? Ömer’in annesi Jülide hakkında detaylar için resime tıklayın..

Bunu Gördün mü>>  Yemin Dizisi 22.-23. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (19-20 Mart)

Ömerin annesi geldi ama Ömer annesine oldukça kırgın ve kızgındı. Şimdi Zehranın boşanmadan vazgeçme sebebi olarak annesini öğrenirse ortalık yine karışacak

Tüyolar artarak devam edecek.. Lütfen arada sayfamızı yenileyin.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazmaktan çekinmeyiz. Sitemiz dostluk sitesidir, Mevlana hesabı herkese açıktır.. 🙂

Adını Sen Koy 286.-287. Bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2018