Adını Sen Koy 291. Bölüm Özeti ve Fragmanı (26 Şubat Pazartesi)

Adını Sen Koy 291. Bölüm Özetinde Neler Olacak? sorusuna cevap vererek yeni bölüm fragman ve tüyoları hakkında sizlere buradan detayları yazacağız. Zehra ile Ömer arasında her gün daha güzel gelişmeler olmaya devam edecek. Her ne kadar yatakları ayrı olsa da çeşitli bahanelerle Ömer ile Zehra arasındaki yakınlaşma devam edecek.

Son Olarak Ömer’in üşütüp hapşırmaya başlaması ile Zehra onun ateşini ölçüp dudaklarıyla alnından kontrol etmişti. Ömer Zehra’nın kendine yakın olmasını bahanesi ne olursa olsun çok istiyor ve bunu her defasında gösteriyor. Zehra yine eski günlerdeki gibi bitki çayı yapıp getirmesi ile dejavu yaşamışlardır ve Zehra’dan gelen bu adım Ömer’i ziyadesiyle memnun etmiştir.

Diğer yandan Zehrayı arayan Jülide mutlaka görüşüp konuşmaları gerektiğini söylemiş ve ona anlatacaklarının çok önemli olduğunu söylemiştir. Pazartesi günü Zehra ile Julide görüşmesi nasıl olacak ne söyleyecek ne anlatacak merak konusu olurken Ömer hakkında Zehranın öğrenecekleri onu çok şaşırtacak kesinlikle. Bakalım Jülidenin söyleyecekleri Zehrayı nasıl bir yola sokacak izleyip göreceğiz.

Cevriye ise Salimi görmek ve onunla konuşmak için Salimin dükkanına gitmiş ve orada Salim ile görüşerek çalıştığı yer hakkında bilgi edinip onu çalışma ortamında gözleriyle görmek istemiştir. Ayrıca Cevriye Salimi konağa davet ederek hem Zehrayı da ziyaret etmesini isterken aslında onu kendi ortamında yaşadığı yerde görmesi için onu davet etmiştir.

Salimin konağa gelip gelmeyeceği ise ileriki günlerde belli olacak ancak görülen o ki yeni bir yuva ilerleyen haftalarda kurulmaya başlayacak gibi. Bu konuda Cevriyenin atacağı adımlar merak konusu oldu. İdil ise adım adım amacına doğru ilerlemektedir. İleriki günlerde çok daha yoğun bir çekimlerin olacağı ve İdil ile Sabah arasındaki ilişkinin boyutunun iyice saç baş yolmaya doğru ilerleyeceği kesin görünüyor.. Bakalım Keremin tavrı ne olacak, Kerem ile İdil arasında nasıl bir gelişme olacak?

Jülide fragmanda herşeyi Zehraya anlatıyor, vebalin kendinde olduğunu Ömerin küçük yaşta çok olumsuz durumlarda kaldığını söylüyor. Jülideden gelen bu bilgiler Zehrayı oldukça şaşırtmıştır ve Zehra Ömere haksızlık ettiğini düşünüp üzerine çok gittiğinin farkına varmıştır. İşte bu hafta olacaklar ve tüyolar.. Resimlere tıklayarak tüyoları görebilirsiniz:

Adını Sen Koy 291. Bölüm Özeti ve Fragmanı (26 Şubat Pazartesi) günü kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkürler..

26 Şubat Pazartesi Adını Sen Koy 291. Bölüm Fragmanı videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 291. Bölüm Özeti ve Fragmanı (26 Şubat Pazartesi) (38 Yorum)

 1. Müjde arkadaşlar diziye ikikötü karakter daha geliyormuş az önce başka bir sitede okudum.Bu dizinin düzeleceğini falan yok.Ben bu hafta yokum izlemeyeceğim daha fazla sinirlenmek istemiyorum size de tavsiye ederim.Bu senaristler oldukça dizinin düzeleceğini yok .

  • atalar soylemişler bir gulilen bahar olmaz..
   Ben tepki gorxusundan sesimi çixartmadim
   Şule ablamiz yazani okudunmu ?
   Bir paraf yazmaya izin istirem : para harc eden
   Buyuk paralil şirketler bir ulkenin ekonomisine
   Medeniyyetine el uzada bilerler . parayla insanlari yasalari urunleri alib dayandira bilirler hetta buyuk devletleri galdirirlar.
   Bağişlayin başizi aĝritdim hoşca kalin

 2. yoruldukk artik saçmaliklardan . bikdik artik hasta behşendedenn . piskopat bexşende
  Getsin artik hani bexşende varken dizi
  kurtlar vadisine çevrilmiş sevgi dizisi kayb
  Olmuşdurr. V

 3. Bakın yorum yazarken lütfen ateş çemberi olmayın biz bu diziyi böyle sevdik kızılıyor okey ama vazgeçen geçer geçemeyen izler.öylesine yazdım kimse kendine cevap hakkı çıkarmasın lütfen.

 4. Bahşende düştü karanlık çekilmiş resim peşine zehra yeni huy edindi , içinden söyleniyor ömer seni seviyorum , kal desen zehra ne olur , der,ayşe anlatır zehra bakar öyle susmak hep susmak anladık konuşmak varken neden zehra halâ panikliyor ömer kalsa gitmeseymiş, evladım sen zaten bakmaktan başka bir şey yapmıyorsun, eline dokunsa ömer odadan çıkmak için bahanen hemen hazırda bekliyor ya mutfak ya ayşe yada su içersin evet jülide esrarengiz kadın bugün ne anladım acaba düşününce anlamamış, olduğumu farkettim, hani ömer mektup yazmıştı zehraya bari onu es kaza okuttursalar iyi olacak, birde sabah oda zehranın kopyası bakmak bir şeyi çözmüyor konuşmak diye bir şey var ÖRNEK: okulda öğretmen öğrencesine soru sorar söyle bakalım çocuğum 8 kere 8 kaç eder.çocuk susar ama onu bilir, öğrenci konuşmasa öğretmen anlarmı bildiğini anlamaz çünkü karşısında konuşan yoktur.maşallah bahşende, de adamlar her yerde mevcut takip edenmi ararsın resim çekenmi . En iyisi cevriyey, le salimi hemen evlendirsinler diziye hareket gelsin , birde jülide daha fazla sorma anlatamam diyor zehraya zaten ne söyledi ki, ömer kadınlardan nefret ediyor zehra sırf babasınla parası için evlendiğimi zannettiği için hiç bir kadına bu yüzden güvenmiyor diyemedi bunları anlatmasını çok bekledim bu gün .kısacası dizinin anlamı gülmeyen bir zehra yaraları iyileşmeyen bir ömer var.birde terminötör, bahşende.sırlarla dolu jülide.

 5. buguku bulumde meel esef bir deyişiklik yok
  Artik . buz kibii donmuşş sehnelerr buz kibi
  Donmuş insanlarr heç yakin dosta yurek
  Sozunu dostuna soyliyebilmirr
  Bunlar sinaristin çizdiĝi çizgiler .

 6. Site yöneticim resimlerin üstüne tıklamakla olmuyor tüyolar eski sistem daha iyiydi, normal tüyolar bunu hiç sevmedim ben.

 7. Handanım ferizeciğim nurbanu aytaç tatlıcı ülker su damlası özge leyla emine bitanecik cicikuşum ve özgür hepinize iyi günler olsun kızlar.ya gece ne kadar geç saatlere kadar konuşuyorsunuz okudum bu günde uykusu gelmiyor bu kızların anlaşıldı.:::::)::::)

 8. Gülaycığım yazdıkların çok güzel arkadaşım yoğun bir hafta sonunun ardından selâm olsun şule ablandan canım benim.

 9. Artık zehra bu hafta sakın bayma artık o degişecek yatak odasını bizde görelim huzur olsun artık ömeride kendinide yeter hırpaladın. Bak artık annede çıktı ortaya bahşendeyi artık görmesem iyi olacak .sevginizin kıymetini bilin dizi bile olsa güzel iletişim görmek en doğal hakkım izliyorsam şayet .

 10. gun aydin her kese
  Ah bu sinaristin elinden mehv etdi bizim royalarimizi bexşendeni istemiyoroz taş dovrunden kalma bir insandir izin vermir bu
  Yureyi saf insanlar yuva kursun arkadaşlar
  Tepki gosteein rica edirem../

 11. eski resimlerin galib konlumde
  Genciliğin izi galib gelbimde
  Sevmirsen sevme
  Gelmirsen gelme
  Kufur edib ağlatsan
  Dara çekib oldursen
  Yureyime dağ çekme
  Sevmirsen sevme
  Gelmirsen gelme /.w..

 12. Fragmanın altındaki yorumlara baktım ve şunu gördüm artık izleyici hep aynı şeylerden bıkmış ve hemem hemen herkes şikayetçi bu kapatisesiz senaristlerden çünkü millet anlamış bir bakmışınız tam her şey düzeldi derken bu ruh hastası senaristler yine her şeyi berbat bir hale getiriyorlar millet bıkmış artık

 13. Gözlemci:
  Nasıl oluyor da iyi bir aile dizisini SIKICI hale getirebiliyorsunuz yahu! Bir bölümde anlatılabilecek bir şey senaryo gereği uzatacağız diye beş bölümde mıy mıy mıy beş bölümde anlatıyor.
  HAFTALIK YAP, 5 SAAT için ZORLANACAĞINA HAFTADA 2 – 2,5 SAAT YAP SİZ DE KURTULUN, İZLEYİCİ DE…

 14. Şimdi zehra normalleşir sevindirir bu senaristler daha sonra Ömer zehranın annesi yüzünden kendisini affettiğini anlar hooop senaryo yine dön başa yine bizim sinirler tavan yapar eğer böyle yaparsa bu senarisler kendi yazdıklarına ihanet etmiş olurlar çünkü Ömer ne olursa olsun artık zehranın yanında olacağını ve onu bırakmayacağını söylemişti bir kaç bölüm önce

 15. Selamlar.Bence Bu hafta cok guzel gececek. Ama gelecek hafta yine kotu seyler yasanacak. Siz ne dusunuyorsunuz?

 16. hayirli aksamlar oguz abicim nasilsin bu arada erkekler bayramin mubarek biz tarafda kutlariz ayrica bu gunku bolum fena diyil fragmani beyendim umarim guzel olur nazmis bizi yaniltmaz

 17. Hayirli aksamlar sule ablacim nasilsin umarim bunda sonra guzel bölüm ler izileriz inşallah fragram yanltmaca deyldir oğuz abi sana da hayirli aksamlar

 18. Axşamınız Xeyir Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler Ömer Ve Zehra Sevgisi Bir Birinden Ne Keder Uzak Olsada Bir O Keder Güçlü Bağla Yaxınlaşer Zehranın Fikirinden Vaz Kecib Mehkemede Ayrılmaması ve Düşünçeli Olması Ömer’i Cox Narahat Edir Zehra’nın Tek Başına Ömer’in Anesinin Sirin Saxlamase Cox Doğru Çünkü Her Zaman Sirlerin Acelması Üçün Bir Gözel Gün Geleçek Bir Anenin Şirin Saxlamakda Zor Zehra Cox Düşünçeli Ançak Sirleri Öyrendikden Sonra Onun Üçün Ulap Zor Olaçak Zehra Umarım Bu Sirlerde Ömer’in Anesine Kömek Edeçek Seba Kerem Sevgisi Ve Sevgilisi Cox Zor Her Zaman Dizilerde Ve Gerçek Heyatda Karşılaşdığımez Mövzu Umarım Bu Sevgide Seba Kerem Sevgisi Uğurla Sonlanaçak

 19. Vay be fragram çok guzel buzlar sonu da eryor sanirim ama omer anesinin zehra yla gorsduynu oyrence yine başa donce her sey zorba omer yolda herkez tedbirini alsin inşallah yanlyorumdur fragram guzel inşallah bölüm ler de guzel olur herkese hayirli aksamlar

 20. Vallahi fragmana baktım şimdi de inşallah artık gördüklerimle izlediklerim aynı olur yoksa yine yazdığım gibi yazacağım haftaya, da güzel görünüyor izleyip göreceğim artık zehrada ürkek tavşanlıktan çıksın büyümeyen çocuk gibi .

   • Olsun vallahi en çok ben istiyorum site yöneticim .bak cevriye bile her sokağa çıktığında salimin dükkanında.artık bende bebek görmek istiyorum:::::)::)

Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2018