Adını Sen Koy 293. Bölüm Özeti Fragmanı (28 Şubat Çarşamba)

Sevilen dizimiz Adını Sen Koy 293. Bölüm Özeti Fragmanı (28 Şubat Çarşamba) Star TV’de ekrana gelen Adını Sen Koy 193 bölümün özeti ve fragmanı ile 28 Şubat çarşamba akşamı kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümde neler olacak Ömer ile Zehra arasında neler yaşanacak özellikle Salim ile cevriye arasındaki gelişmeler merak konusu olurken, Sabah İle Kerem arasına kara kedi gibi giren İdil’in yeni oyunları izleyici tarafından  merak ediliyor.

Ayşe ile Zehra arasındaki konuşmalar da özellikle Ayşe’nin geçmişten duyduğu rahatsızlıklar Dolayısıyla oldukça duygusal geçerken bahşendenin anne ve babasını ayırdıklarını farkında bile olmadıkları için Ömer de Zehra hala bahşendeye hiçbir şey söylemiyorlar bu konuda. Ancak ileriki günlerde Ömer’in annesi Jülide’nin anlatacakları ve Zehra’ya söyleyecekleri bu konuda izleyiciyi de aydınlatmaya başlayacak.

Ömer’in Zehra’ya almış olduğu müzik kutusu Zehra’nın oldukça hoşuna gitmiştir. Zehra Ömer’e sarılmıştır hatta izleyenlerde yanaktan öpme sahnesi bile oldukça olumlu karşılanırken Ömer ile Zehra arasındaki buzların birer birer erimesi Adını Sen Koy dizisinin reytinglerini de gittikçe artırmaktadır. Şirkette ise Koray ile Özge arasında ise şirketteki ihale konusundaki anlaşmazlık demeyelim ama tatlı bir rekabet devam ediyor.

Adını Sen Koy 293. Bölüm Özeti Fragmanı (28 Şubat Çarşamba) neler yaşanacak neler olacak bu konu hakkında sizlere yazmaya fragmanı sizlere sunmaya ve yorumlamaya çalışacağız. Salı akşamında yayınlanan ve çarşamba perşembe cuma günlerini kapsayan fragmanı birazdan sizlere sunacağız. Peki Zehra ile konuşan görüşen Mehmet Karataş kim? Resime tıklayabilirsiniz.. Adı: Mehmet Karataş Uluslar arası bir şirketin ceosu. Zehra ile ne işi mi olur? Elbette fragmanı izleyince daha iyi anlayacağız ama onu fuara götürmek istiyor. Tabi bu duruma Ömer ne der göreceğiz ama izin vereceğini öğrendik bile..

Adını Sen Koy 293. Bölüm Özeti Fragmanı (28 Şubat Çarşamba) yaşanacak gelişmeler hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak dizi hakkındaki fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Mehmet Karataş dizimize yeni katılan ve Zehranın çanta tasarımlarından dolayı onun bu güzel işlerini pazarlamak için diziye giren bir şirket sahibi ve uluslararası ticaret yapan birisi. Elbette diziye  ticaret için gelmedi asıl amacı Zehraya yakınlaşıp Ömeri kıskandırmak..

Adını Sen Koy Yeni Bölüm Fragmanı 293.-294.-295. Bölüm

YORUMLAR

 1. Dizi cok severek izliyorum lutfen erken finalyapmayin
  Kacirdigim bolumu internetten izliyorum

 2. Hayırlı Axşamlar Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler Adını Sen Koy Dizisinin Bu Günkü Bölümün Her Sehnesi Üzüçü Sonlandı Ayişenin Anesine Karşı Söylediyi Sözler Üzüçü Küçük Bir Çoçuğun Eşitdikleri Ve Onu Etkilemesi Böyüdükçede Böyüyür Bir Anenin Namusuna Kötü Sözler Söylenirse O Zaten Getmelidir Çünkü Heyatda İftira Cox Pis Sonluklarla Bitir Ömer’in Ve Ayişenin Kecmişindeki kimi Allah Heç Bir Kadına İftira Kismet Etmesin Amin İftira İnsanın Kelbinde Heyatında İkiye Bölür Ömernen Zehra’nın Arası Düzeldi İndide İş Yemeyi Zehraya Sexıntı Getireçek Allah Korusun Zehra’nın Hereketine Baxışı Ve Anesine Benzetmesi Kötü Olaçak Çünkü Heyatında Yalanla Üzleşdiyi Bir İftira Var Ömer Zehra’nı Anlamasa Kecmişe Kayıtsa Kötü Olaçak Bir İnsan İki Kere Kecmişin Yaşayırsa Heyatda Onun Tutaçağı Bir Ümüd Yox Umaram Zehra Ömer’e İki Kere Kecmişin Yaşamasına İmkan Vermez Çünkü Hekiket Zehra’nın Tam Karşısında Yalan ve İftira Var Bunların Öhdesinden Umaram Zehra Geleçek Ömer Zehra’nı Af Edeçek Zehra Ömer Terefinden Yalnış Söz Eşitse Ömerin Anesin Xatırlayaçak Ve Ömerin Anesine İftira Atıldığın Bileçek Çünkü Anlayaçak Ki Ona Ömer Söylediyi Sözleri Bir Vaxt Anesinede Yanleşlıkla Söyleyibler Zehra Ömer’in Anesine Yardım Edin Bu İftiradan Kutaraçak Çünkü Zehra Ağılıdı Aşkı Üçün Ayşe Üçün Her Zorluğa Katlanaçak Umaram Aşk Ve Sevgi Kazanaçak Her Zaman Olduğu Kimi Allah Her Kese Aşk Ağıl Sevgi Bexş Etsin Amin

 3. Şimdi de daha jülide konusu çözülmeden neymiş
  İşadamı tasarımcı Mehmet çıktı çok lazımdı beceriksiz senarist her şeyi çözdü de şimdi bunu çıkardı neymiş ömeri kıskandırmak sanki az seyrettik böyle sahneleri oturunda kendiniz seyredin ey senaristler başka konu kalmadı mı ya yeter artık beceriksiz senaristler illa ki araya birilerini sokun

 4. Şu idilin oyunlarını merak edeni bigösterin bana merak ettim

 5. ömer zehranin masasina oturan adamla,zehranin ne işi olur,o kim,gibi birçok soru işaretiyle ,yine eskisi gibi yanliş anlamalarla ,hatalarla ,zehranin yine gizli işleriyle,böyle devam eder gider

 6. Fragman çok tatlı ömerin kıskançlık krizleri 😀

  1. Bu arada ömerin saçları konusunda hâlâ ısrar ediyorum olmuyor olmuyor olmuyoooor dana yalamış gibi yakışmıyor elimle saçlarını dağıtmak istiyorum gülayımın da dediği gibi o ense kökleri hele kim ula bu setin kuaförü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.