Adını Sen Koy 295. Bölüm Özeti (2 Mart Cuma) Hafta Finalinde Neler Olacak?

Adını Sen Koy 295. bölümü özeti ve tüyoları ile Star TV ekranlarında 2 Mart Cuma günü sizlerle birlikte olacak. Hemen söyleyelim ki 2 Mart Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümü özetinde Koray’ın tespit etmiş olduğu muhasebe kayıtlarında ki yolsuzluk durumları ile ilgili görüşmeler ayrıntılarıyla konuşulacak ve şirketin hesapları ve gelir giderleri arasındaki farklılıklar detaylıca incelenecek ve bir rapor halinde sunulacak.

Adını Sen Koy 295. Bölüm Özetinde Ömer böyle bir parasal durumdaki farklı değerlerin nasıl Kervancıoğlu Holding de olabileceğine şaşırırken Koray ise dikkatli ile bunu gözünden kaçmamış ve Ömer Beyi gözüne girmeyi başarmıştır. Mehmet Karataş ise Zehra’nın fikirlerinden çok faydalandığını ve Zehra ile uzun vadeli çalışmak istediğini söylerken Ömer ise hiç hoşlanmadığı Mehmet Karataş’tan bir an evvel şirketten ve toplantıdan uzaklaşması için gereken yolu göstermesine rağmen Mehmet Karataş’ın Zehra’ya bulaşıp kalmasından oldukça olumsuz etkilendiğini açıkça göstermektedir.

Adını Sen Koy 295. Bölüm Özeti tüyoları (2 Mart 2018 Cuma) Hafta Finalinde Neler Olacak?

Zehra Mehmet Karataş’tan hoşlanmayan Ömeri fark etmiş onun bakışlarından dolayı kıskandığını anlamıştır. Bu yüzden dolayı Ömerin kırılmasını istemeyen Zehra onun sinirli duruşundan ve Mehmet Karataş’a olan yaklaşımından dolayı Ömer’in kıskandığını ve oldukça sinirli davrandığını fark etmiştir. Ancak onun gönlünü etmek için Mehmet beyin fuara davetini eşim Ömerle geleceğim diyerek kabul etmiştir.

Diğer yandan Sabah ile Kerem arasına girmiş olan İdil ısrarcı tavırları ve Kerem’i rahatsız eden tutumuyla hem Kerem’i hem de gözü onda olan ve bir an bile ayırmak istemeyen sabahı oldukça rahatsız etmiştir. Hatta Kerem’in  sabah için almış olduğu bileti kendisine almış gibi düşünen ve öyle davranan İdil hem Kerem’i hem de sabahı çıldırtmaya yetmiştir.

Bu arada Parktan dönerken Jülide ile Ayşenin karşılaşmasından sonra neler olacak neler yaşanacak. Jülideyi affedebilecek mi Ayşe, gördüklerini Nihat ve Ömere söyleyecek mi? Haftanın son gününde yaşanacakları birlikte izleyeceğiz..

Salimi evlendirmek isteyenler çok olsa da ablasının ona uygun bulduğu Aysel’in her ne kadar Salim de gönlünü varsa da Salim aklına Cevriye’yi sokmuştur bir kere. Aysel ile Salim bir araya gelemeyecek olsa da Aysel’in büyük bir hevesi olduğu ve Salim ile gerçek hayatta evli olmasına rağmen dizide de evlenmek istemesi çok manidar bulundu. Ancak bunu başaramayacak olması izleyicinin hoşuna gidiyor, çünkü izleyiciler Salim ile Ayseli değil Cevriyeyi oldukça yakıştırıyor.

Adını Sen Koy 295. Bölüm Özeti (2 Mart Cuma) Hafta Finalinde Neler Olacak? konumuz şimdilik bu kadar. Adını Sen Koy 295. Bölümün tamamını sitemizde görmek ister misiniz? Tekrarlarını yayınlamak istiyoruz ama öyle bir istek olmadı şimdiye kadar.. Bu konuda Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 295. Bölüm Özeti (2 Mart Cuma) Hafta Finalinde Neler Olacak? (4 Yorum)

  1. Artik zehra ile omeri mutlu etseniz cok uzatip sıkıyorsunuz dogal davranmalarini saglayin hep kendilerince icten konusturuyorsunuz

  2. ben omerin kiskanmasini cok normal buldum cunki yeni evli ciftler genelde kiskanc olur nerdeyse erkek sinekten bile kiskanirlar kaldiki omerin buyuk yaralari var bu konuda bence zehra karakteri esini anlayip ona gore davranip omeri tedavi etmeli aslinda turk erkekleri genelde kiskanctir yani omer gibi yaralari olmasada ve bahsendenin julidenin gitmesinde bir ilgisi oldugunu dusunmuyorum eger bu kadin okadar kotu olsa muzeyyenide kacirtirdi ama kendisi evi terk etmis aslinda ben bahsendenin zehrayi giderek sevmesini ve julidenin eve gelip birlikte yasamalarini istiyorum bir suru konu cikar olumu yaklasmis bir babaannenin gecmiste yaptigi hatalari duzeltmesi guzel olur benim babaannem oyle yapmis annemden helalik almisti

  3. Hayırlı Axşamlar Dizi Ailesi ve Dizi Sevenler Adını Sen Koy Dizisinin Bu Günkü Bölümünde Ömer’in Anesine Cox Üzüldüm Ane Mükedesdi Ayak Basdığı Her Yer Güldü Cicekdi Ömer’in Anesinin Kelbi Ukuye Bölünüb Yarısı Ömer Üçün Yarısıda Ayşe Üçün Döyünür Xatireleride Ukuye Bölünüb Cox Üzüçü İftira Bu Mükedes Aneni Ne Veziyete Salıb Heyatımızda Bunlar Ne Yazık ki Var Allah Bütün Aneleri Korusun Melekler Hep Yanlarında Olsun Ömer Ve Zehra Aşkla Üz Üze Mesafeler Uzak Sanki Yabancıdılar Umarım Aşkları Mesafeni Yaklaşdırar Seba Kerem Aşkı Saf Ve Temiz Umarım Aşkları Bölünmez

Etiketler: Eklenme Tarihi: 1 Mart 2018