Connect with us

Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 301.-302. Bölüm Fragmanı Tüyoları 12 Mart-13 Mart

Ömer ile Zehranın inişli çıkışlı hayat mücadelesini konu alan Adını Sen Koy 301.-302. Bölüm Fragmanı Tüyoları 12 Mart pazartesi ve 13 Mart Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Star TV ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilen Adını Sen Koy dizisinin 301. bölümü 12 Mart pazartesi günü Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam ederken 13 Mart Salı günü de Adını Sen Koy dizisinin 302. bölüm fragmanı ve kısa tüyolarını sizlere bu saatten vermeye çalışacağız.

2 günlük fragman birlikte çıktığı için her ikisini de sizlere buradan sunacağız bazen birden fazla da fragman çıkabiliyor. Ancak bu hafta yine bir adet fragman bekliyoruz. Adını Sen Koy 301.-302. Bölüm Fragmanı Tüyoları 12 Mart-13 Mart Pazartesi ve salı günleri ekrana gelecek olan dizide bakalım neler olacak neler yaşanacak. Ömer ve Zehra ile Kerem ile sabahın Aşk Rüzgarları birbirini takip ederken yeni haftada fragmanda öyle olmasa da Ömer ile Zehra arasında kara kedi mi girdi bir diyelim yoksa Mehmet Bey’in etkisi ne diyelim biraz bozulmalar yaşanabilir.

Hatırlanacağı üzere zaten hep birileri dizimizde çiftlerin arasına girerek iyi giden ilişkilerinin aralarını bozmak için adeta senaryo üretiyor Nazmiye Hanım. Kerem ile sabah düzgün giden aşklarının içine giren İdil, Cevriye ile Salimin Arasına giren Aysel, bu aralar Ömer ile Zehra’nın arasına giren Mehmet Karataş, Özge ile Koray’ın arasına girer mi bilmem ama İpek, Ayşe ile Nihat’ın arasına girmeye çalışan Müge adeta kötülük kavramlarının yeniden şekillenmesini sağladılar diyebiliriz.

Adını Sen Koy 301.-302. Bölüm Fragmanı Tüyoları 12 Mart-13 Mart

Bütün bunların yanısıra dizimizde bu hafta özellikle Ömer’in annesi ile buluşup konuşup konuşmayacağı konusu merak ediliyordu. Ömer annesi ile görüşen Ayşeyi duyduğunda ve gördüğünde küplere binmişti ve sonrasında konakta yaşanacak gelişmeler yer alıyor. ileriki günler ne getirir bilemeyiz ama Bahşendenin Ömer ve Zehrayı ayırmaya çalıştığı kadar geçmişte yaptıklarının da bir bir ortaya çıkması dizimizin geçmişe dair bilinmeyen kapalı yönlerinin ortaya çıkması açısından oldukça iyi olacak gibi görünüyor. Bu konuda ileriki günlerde Ömerin annesine karşı yumuşaması ile Jülide’nin anlatacakları Ömer ve Zehra’nın hayatları için de oldukça önemli.

Yeni bir haftaya girerken Adını Sen Koy 301.-302. Bölüm Fragmanı 12 Mart-13 Mart Pazartesi ve salı günleri yayınlanacak olan yeni bölümlerin gelişmeleri yeni tüyolarını sizlerle bu sayfada paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de yorum ve görüşlerinizle dizimizin oyuncuları hakkındaki senaryonun gidişatını değerlendirebilirsiniz. Fragman çıktıktan sonra sizlere daha detaylı bir analiz sunacağız, Şimdilik hoşça kalın, yorumsuz kalmayın..
TÜYO 1: Bu haftaki gelişmelerden birisi Ercan Beyin Jülide için yapacağı kötü bir sürpriz olacak. Jülide her ne kadar Ömer için yanıp tutuşsa da Ercan beyin beklenmedik oyunu karşısında şok olacak.

TÜYO 2: İdilin Burak ile ilgili söyledikleri ise Keremin hayatında yeni bir sayfa açacak. Keremin başına yeni bir bela olarak İdilin eski sevgilisi rolü ile diziye dahil olan Burak adamlarıyla Keremi dövdükten sonra daha da ileri gidecek Keremi mahalleden ve İdilden uzaklaştırmak için onu rahatsız edecek ve ölüm tehdidinde bulunacaklar.

TÜYO 3: Aysel hanımın çevresindekileri bir bir Salimin etrafına yerleştirmesi bir yana Aysel hanım her fırsatta gerçek hayattaki eşi Salimin dizide de eşi olabilmek için girişimleri bir bir artarken yeni gelişmeler sonrasında Cevriye mi yoksa Aysel mi sorusunu sormaya başlayacağız. Sizce Cevriye mi yoksa Aysel mi?

TÜYO 4: Ömer Zehranın boşanmaktan vazgeçmesine neden olan kişinin annesi Jülide olduğunu öğrenince küplere binecek. Nasıl böyle birşey olur sen nasıl o kadının söylemesi ile vazgeçersin diye Zehraya ağzına gelenleri söyleyecek olan Ömer bir süre Zehra ile küs kalacak. İş yine Zehraya düşecek anlayacağınız. Not: Bu durum belki daha sonraki günlerde de olabilir.

TÜYO 5: Ömer ise boş durmayacak ve Annesinin bu saatte neden döndüğünü ve onunla ilgili gelişmeleri özellikle de Ercan beyi araştırmaya başlayacak. Ercan ile babası Tahir arasındaki sorunun ne olduğunu ve annesi Jülidenin neden babasından uzaklaşıp Tahire gittiğini araştırmaya başlayacak olan Ömer öğrendikleri karşısında annesine karşı duyduğu kin ve öfkeden vazgeçecek. Not: Bu bölümler ağır dram içerebilir, lütfen izlerken mendil alalım yanımıza 🙂 + tahmini bölüm 304.

Adını Sen Koy 301.-302. Bölüm Fragmanı 12 Mart pazartesi-13 Mart salı

https://www.youtube.com/watch?v=fxXOzKyQkbI

Continue Reading
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

65 Yorum Var

65 Comments

 1. Fikriye

  14 Mart 2018 at 23:04

  Tesekür ederim Gülaycim

 2. Günel.

  14 Mart 2018 at 20:06

  Hayırlı Axşamlar Dizi Ailesinin Gözel Hanımları ve GÜLAY Abla Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Men Bu Gün Bir Az Tez Başlamışam Yorumları Yazmağa Özür Dilerem DEMET Abla Hanimlardan Bir Xeber Yox Ançak ÇALIKUŞU Abla İyi ki Tez Seyfeye Kayıdır ULKER Abla Azerbayçanda Eger Lazim Olsa Axtarışı Men Aparım Ama Umarım Önemli İşderi Var Yoxsa Sizderi Unutmazdar Men Sizin Seyfeye Yeni Daxil Olmuşam Ama Size Karşı Sevgim Böyük Her Dekike Size Ulaşmak İsteyirem Allah Sizderi Korusun Amin

  • Gülay Albasan

   14 Mart 2018 at 20:20

   Teşekkür ederim Günel,iyiyim, ve birazdan çay Faslı edeceğiz İNŞAALLAH.

 3. Fikriye

  14 Mart 2018 at 18:36

  Hayirli günler nasilsiniz benim sorum Gülay hanim veya oguz beye 306 ci bölümde zehra ömere herseyi anlatiyormus yinemi bunlarin arasi acilacak

  • Gülay Albasan

   14 Mart 2018 at 19:44

   Fikriye hanım, araları açılırsa eğer, tahmin ediyorum bu durumuda Ayşe düzeltir. Malum Ayşe, Zehra ve Ömer’in küs olmasına dayanamaz..ve kısa zamanda düzelir araları.

 4. Fikriye

  13 Mart 2018 at 22:53

  Hayirli aksamlar nasilsiniz arkadaslar

 5. xanim azeri fan

  12 Mart 2018 at 11:45

  gunaydin sule ablacim canim nasilsin insallah iyisindir gulay abliskoma bende katiliyorum bazi dizilerden seciliyor dizimiz ama biz onlarin mutlu olmasini istedikce nazmis akli kotuye isliyor mutlu olmuyor mutsuz oluyorlar keski senaristimiz gulay ablisko olardi eminim ki dizi cok guzel olurdu ne kadar sinirlensemde yine bikmadan bakiyorum bu dizi gercekten bana bagimlilik yapti neyse kendine cok iyi bak allaha emanet ol optum

 6. Demet

  12 Mart 2018 at 09:34

  Günaydın günaydın günaydın ablaların bir tanesi! Nasılsın bakalım? Birkaç gün önce konuşmuştuk ama ben seni çok özledim. Daha sık uğramalısın. Yüzünü gören cennetlik. Seni çoook seviyorum. Öpüyorum ablacığım. 🙂

  • Şule

   12 Mart 2018 at 11:36

   Vallahi demetçiğim bende çok istiyorum ama gerçekten çok yogun oluyorhafta sonu bende seni seviyorum tabiki.

 7. Şule

  12 Mart 2018 at 08:06

  Evet muhteşem dizimiz can alıcı yürekleri hoplatan, yani bizi deli eden ve seyretmeye doyamadıgım zehra ömer.aşkınızın sevginizin üstünden yağmur geçti arada kar, da gördük ve baharda geliyor, siz ne gördünüz bak ben söyleyeyim sizin ne gördüğünüzü ömer evlendiği geceden beri kendi karanlık iç dünyasıyla zehrayı kör karanlık kuyuya attın .neyse zehra zor, da olsa çıktı, bazı şarkılar vardır dillerden hiç düşmez zehradan bunu dinledik ben boşanmak istiyorum.buda olmadı.ben izlerken bunalıma girdim kimin umurunda esrar perdesi jülide gizemli bahşende annesini bulmuş kaybetmek istemeyen ayşe eve gelen zarflarla işini halleden bahşende haddini bildiremeyen hala kervancıoğlu soyadı olan zehra yine sus pus ömere korkar söylemeye ama yine jülideyle görüşmeye devam eder ömerin ne denli kızacağını bile bile şimdi bu hafta ömer çıldırmış herşeyi dağıtıyor ayşede nasibini aldı peki zehra tabiki yine aynı tempo devam hiç birleşmeyen ve asla birleşemeyecek bir yatak odası çocuk muhabbeti hiç olmasın o eskidenmiş aaa bak leylekler sana kardeş getirmiş çocuklar bile kandırılamas, ken bu zamanda teknoloji çocukları şimdikiler yani diyorum, ki ben artık sadece bir iki sahne güzellik yeter bu kadar dediler seyredenin hic güzel bir şeye hakkı yok anlaşıldı.aa salimle aysele değinmeden olmaz cevriye kendine sor ve açıkla artık aysel istemem ama yan cebime hesabı oluyor ve olacak gibi cevriye istiyorsan geç kalmış sayılmassın çünkü salimde zehra gibi bakınır sadece gülümser ona gülmek demiyorum ben zaten bu dizide yasaklar çok kızlar pantolon giymez erkekler spor giyinimez sehra geçen seneki kıyafetleri temizlemeciden almışlar giyiyor işte zaten kıyafet konusunu anlatamadım yada anlamak istemediler, evet benim tüm düşüncelerim bunlar sizler ne diyorsunuz.

  • Gülay Albasan

   12 Mart 2018 at 11:05

   Şule ablacım, evet halâ aynı ve değişmeyen bir çok kural var. Ama yinede bazı dizilere göre gayet güzel.içinde çok tekrar olmasına raĝmen yine vaz geçemiyor izliyoruz. Birde hadi zehra ve ömeri kavuşturmuyorlar, dizideki hiç kimse vuslata eremiyor, sanırım nazmiş kavuşmalara karşı. Umarım ömer bu badireyide zehra’ya fazla zarar vermeden atlatır..

 8. Şule

  12 Mart 2018 at 07:38

  Özü güzel sözü güzel analizleri ile gönüllerimize taht kuran canım arkadaşım , şulesinin karanlıklar kraliçesine günaydınlar olsun ve ayrıca çok sevdiğimi bilmesini isterim::::)

  • Gülay Albasan

   12 Mart 2018 at 10:58

   Günaydın şule ablacım, teşekkür ederim bende seni seviyorum..

 9. Şule

  12 Mart 2018 at 07:34

  Site yöneticim ayrıca teşekkürlerimi sunarım.:::::kendine iyi bak bana demiştin bir ara ağzın çok iyi laf yapıyor diye bakıyorumda benden aşağı kalmamışsın bak sennnnn.

 10. Şule

  12 Mart 2018 at 07:31

  Yoğun bir hafta sonunun ardından pazartesini dört gözle bekleyen ve cumartesi pazar siteye giremeyen sinirden çıldıran ve yorumları göz ucuyla biraz fırsat bulan ve yazamayan bir şule şimdi kahve içiyorum ve benden keyiflisi yok çünkü onu yap bunu yap diyen yok buda çok iyi geliyor insana site yöneticim gülaycığım demetçiğim nurbanu çalıkuşum özgür ferize aytaç leyla tatlıcım özge fikriye ve çiçek daha kim kaldıysa herkese günaydınlar olsun şuleden selam olsun.

 11. xanim azeri fan

  12 Mart 2018 at 00:21

  hayirli geceler fikriye teyzecim nasilsin amaliyyatin nasil oldu merak etdim tekrardan gecmis olsun rabbimden coklu acil sifalar dilerim kendine cok iyi bak allaha emanet ol tatli ruyalar sana

 12. Günel.

  11 Mart 2018 at 20:19

  GÜLAY Abla Yorulmayasınız Umarım Size Kömek Eden Yoxdu Evinizde Çoçuklarınız Sizi İnçidir Deyesen GÜLAY Abla İyi Ki Kız Çoçuğunuz Var Böyüyende Size Kömek Eder Kız Çoçuğu Aneye Dayakdı Hemide Sirdaşdı Allah Bütün Çoçukları Aneli Babalı Etsin Amin

 13. Günel.

  11 Mart 2018 at 19:56

  Hayırlı Axşamlar Dizi Ailesi GÜLAY Abla Nasılsınız Umarım İstirahetiniz İyi Kecdi Her Zaman İyi İstirahetler Keciresiniz Dizi Ailesinin Bütün Hanımlarına Yeni Heftede Uğurlar Arzu Edirem Kötülüklerden Uzak Olsunlar Mende Dizi Ailesine Koşularak FİKRİYE Hanıma Kecmiş Olsun Deyirem Allah Şefa Versin Allah Dizi Ailesine Ve Bütün İnsanlara Sağlık Bexş Etsin Amin

  • Gülay Albasan

   11 Mart 2018 at 20:09

   Hayırlı akşamlar günelcim.teşekkür ederim. Hava çok güzeldi bugün, biraz gezdik, yine yoruldum..

 14. Fikriye

  11 Mart 2018 at 19:12

  Hayirli pazarlar cok tesekür ederim Allahin izniyle iyilesecem insallah sizler nasilsiniz

 15. Fikriye

  11 Mart 2018 at 01:17

  Hayirli geceler Gülay ve Demet hanim kusura bakmayin gec girebildim tekrar bundan önce 3 hafta hastanedeydim internetim yoktu telim arizaliydi simdide evde yatmam dinlenmem ve dikkat etmem gerekiyor coluk cocuk derken bu saat oldu hayirli geceler

  • Gülay Albasan

   11 Mart 2018 at 01:18

   Hoş geldiniz fikriye hanım.çok geçmiş olsun.İNŞAALLAH bir an önce sıhhatinize kavuşursunuz..

  • 61

   11 Mart 2018 at 01:24

   Hoşgeldiniz fikriye hanım allah şifa versin inşaallah

 16. Anonim

  10 Mart 2018 at 19:26

  ömer annenin sana sarilmasina izin vermeden tek kelime etmeden gittin ya.yaziklar olsun! ne olursa olsun o annendir,neden birakip gittigini anlatmaya izin versen

 17. Anonim

  10 Mart 2018 at 19:16

  Ya bence şu idil diziden bir an önce çıksın sabah ve kereme naptigiyla ilgilenmiyorum ben sadece ömer ve zehra nın sahnesi azalıyor gereksiz karakterler yüzünden birde koraya yeni aşk ka ne gerek var yasemin geri gelmeliydi bir şekilde bu aşk tan çok güzel hikayeler çıkardı şimdi bu ipek salimin takibinin yiğeni ilerde bir evlilik olursa yasemin ve bu kız sık sık karşılaşır dizi burdanmi beslenecek böyle bir hikayedenmi çok sıkıcı alışılmış ve idillin oyunculuk sıfır hele o yürüyüş aman Allahım ne öyle rol yapacam diye evcilik oynayan çocuklar gibi yinede oyuncuyu kırmak istemem ama eleştiri insanı geliştirir

 18. Demet

  10 Mart 2018 at 18:03

  Iyi akşamlar Fikriye Hanım,nasılsınız? Sizi burada görmek güzel. Görüşmek üzere. Allah’a emanet olun.

 19. Fikriye

  10 Mart 2018 at 16:54

  Hayirli günler iyi. Hafta sonulari nasilsiniz dizimiz nasil gidiyor tüyolari okudum yinemi küsüyorlar bunlar bu kadar küsen esler görmedim ben selamlar

  • Gülay Albasan

   10 Mart 2018 at 17:08

   Hayırlı günler fikriye hanım.eehh artık küsüp barışmalar tadı tuzu oldu dizimizin..zaten küsmeseler korkmaya başlıyoruz. Daha büyük şeyler oluyor yoksa.

 20. Anonim

  10 Mart 2018 at 13:26

  Juludenin gelmesi iyi oldu yavas yavas gercekler cikiyor ortaya omerin sirlari bitsinki zehranin kolyesine el atsinlar tabi diziyi oyle dagittilarki toparlayabilirlerse

 21. Anonim

  9 Mart 2018 at 21:40

  Yine zehra ömer ilgili tyo yok seyirci bekleye bekleye gözden oldu sabrınında sonu izleyici uzatmaları oynuyor hsberiniz olsun nazmiye hanım

 22. Aysel

  9 Mart 2018 at 21:38

  Her kese iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız fragmanı izlemedim ama yazdıklarınızdan yine kıyamet kopacağını anladım qaribim zehranın çilesi bitmedi gitti zaten dizide artık beni affete doğru gidiyor

  • Demet

   9 Mart 2018 at 21:52

   Iyi akşamlar Ayselciğim. Nasılsın? Kahveye buyurmaz mısın? 🙂

   • Aysel

    9 Mart 2018 at 22:01

    İyi akşamlar Demetcim seve seve 🙂

 23. Anonim

  9 Mart 2018 at 21:38

  Yini ömerle zehrayla ilgili bir tyo yok seyirci bekleye bekleye gözden oldu sabrınında sonu izleyici uzatmaları oynuyor hsberiniz olsun naxmiye hanım

 24. 61

  9 Mart 2018 at 21:22

  Ağlama yâr ağlama anam
  Mavi yazma bağlama
  Mavi yazma tez solar anam
  Ciğerimi dağlama
  Ayva nar olanda gel anam
  Bahçe bağ olanda gel
  Hasta düştüm gelmedin anam
  Bari can verende gel
  Sayın yönetici mümkünse bu türkünün videosunu yapar mısınız?

  • Gülay Albasan

   9 Mart 2018 at 21:25

   Bülent serttaş söylüyor..çokta güzel bir türkü..

   • 61

    9 Mart 2018 at 21:28

    Evet şuraya bi videosunu yapsada dinlesek yoneticiii nirdesen 🙂

 25. Günel.

  9 Mart 2018 at 20:33

  Ömernen Zehra’nın Aşkı Bir Anlığa Dayandı Axan Sular Dayandığı Kimi Çünkü Ömer Ane Karşılaşmasi Onu Kayın Etdi Zehra Onun Yaralarına Melhem Olaçak Nene Koysa Allah Bele Nenelere Ağıl Versin Amin Ömer Anesine Karşı Ançak Boşluk His Edir Bu Normal Bir Ane Gedirse Övladı Ane Duyğusun His Etmirse Onun Ane Sevgisi Tükenir Ane Yazık Ne Yapsın Getmek Zorunda İftira Heyatda Açıdı Bu Açı Cox Heyatları Soldurur Ömer’in Ayşe’nin Heyatı Kimi Allah Bütün İnsanları İftiradan Korusun Amin

  • Demet

   9 Mart 2018 at 20:36

   Iyi akşamlar Günelciğim,nasılsın? Allah’a emanet ol. 🙂

 26. H.p

  9 Mart 2018 at 19:52

  Ben yine de temkinliyim.Çünkü ne müthiş ne muhteşem dediğimiz fragmanlar hiç de umduğumuz gibi çıkmadı.Artık benim bu senaristlere hiç güvenim kalmadı.Fragmanda gösterdikleri bir kaç sahne sizi aldatmasın.Sonra hüsrana uğrayıp çok üzülürsünüz.

  • Demet

   9 Mart 2018 at 20:03

   Şimdi düşünüyorum da Nurbanu’nun da dediği gibi Ömer Ayse’ye bu kadar sinirlendiyse Zehra’ya olacakları düşünmek bile istemiyorum. Muhtemelen Ömer öğrenince, Zehra’ya söylememesi gereken ağır cümleler sarfedecek ve sonra hatasını anlayıp kendini her zaman ki gibi affettirmeye çalışacak. Tabii Zehra yine kırgınlık ve hayal kırıklığı içinde boğuluyor olacak. En basit senaryo.

   • 61

    9 Mart 2018 at 20:08

    Zaten ömer sinirlenince dilinin ayarı yok eyvah eyvah

 27. 61

  9 Mart 2018 at 19:36

  Valla gözünden sakındığı ayşesine böyle bağırdıgına göre artık zehrayı öğrendiğinde çiğ çiğ yer anam yandı zehra hemde çıra gibi….

  • Demet

   9 Mart 2018 at 19:53

   Kız Nurbanu nasılsın? Ne var ne yok? Çocuklar,enişte nasıl? Çok yoruyorlar mı seni? 🙂

   • 61

    9 Mart 2018 at 20:02

    İyiyim demetim sağol sen nasılsın çocuklarda iyiler enişteye gelince ara sıra huysuzlansada ne yapayım seviyom 🙂 işte bu erkerler gerçekten bazen çocuk gibi oluyolar sen nasılsın senin ev ahalisi nasıl

    • Demet

     9 Mart 2018 at 20:08

     Sağol bende iyiyim. Dediğin gibi erkekler çocuklaşıyor bazen. Mesela az önce ” Ciddi anlamda soruyorum” diye belirtmeme rağmen Oğuz hoca yine “ciddi” cevap vermedi. Işi gücü oyun. 🙂

 28. Demet

  9 Mart 2018 at 19:24

  Fragmanı üst üste beş defa izledim. Ömer ve Zehra’nın arası iyi olduğuna göre Zehra annesi ile görüştüğünü söylememiş eşine.

  • Oğuz Özdere

   9 Mart 2018 at 19:26

   Yiyorsa söylesin 🙂

   • Demet

    9 Mart 2018 at 19:28

    Ciddi anlamda soruyorum: Ömer’in yerinde sen olsan ve eşinin annen ile görüştüğünü öğrensen tepkin ne olurdu?

    • Oğuz Özdere

     9 Mart 2018 at 19:31

     2. için zemin hazır derdim 🙂

     • Demet

      9 Mart 2018 at 19:39

      Bende gerçekten cevap vereceksin sanıyorum. “Ciddilik” kelimesinin anlamını gerçekten biliyor musun? Ben ile oyun oynama. 🙂

     • 61

      9 Mart 2018 at 20:03

      Hıım zaten 2.lerde hazır kıtaya geçmiş sizi bekliyorlar

      • Gülay Albasan

       9 Mart 2018 at 20:04

       İkinciler ne yaaaa? Konuya fransız kaldım.

       • 61

        9 Mart 2018 at 20:07

        Allah iyiliğini versin emi 🙂
        Kız ne olabilir bir erkeğin 2. dediği 2.hatun işte

        • Gülay Albasan

         9 Mart 2018 at 20:09

         Anaaam, esra abla duymasın..yoksa kışgünü kapıda kalmak var..

         • 61

          9 Mart 2018 at 20:11

          Valla bende destek olurum kedi gibi kulağından tutup koysun kapının önüne böyle birşeyin şakasının dahi telafuzu olmaz haa…

         • Demet

          9 Mart 2018 at 20:12

          Haa haa haa 🙂 🙂 🙂 Oğuz hoca bunu göze alamaz. Onun ki hep lafta,icraat yok Gülaycığım. 🙂

          • 61

           9 Mart 2018 at 20:18

           En iyisi rabbim kimseye aile huzursuzluğu vermesin diyelim de konu kapansın 🙂

 29. Demet

  9 Mart 2018 at 18:57

  Ömer’in yukarıdaki fotoğrafı komik olmuş. 🙂

  • 61

   9 Mart 2018 at 19:42

   Sanki… şeylere benzemiş gibi.
   🙂 🙂 🙂

   • Demet

    9 Mart 2018 at 19:56

    🙂 🙂 😀

   • Gülay Albasan

    9 Mart 2018 at 20:32

    Yaa šifreli konuşmayın, valla anlamıyom.neylere benzemiş?

    • 61

     9 Mart 2018 at 20:55

     Ömerin el kol hareketine iyi bak anlarsın kız bugün saflığın üstünde haa…. 🙂

     • Gülay Albasan

      9 Mart 2018 at 21:01

      Aynen nurbanu..bugün başım çok aĝrıdı ya. İşte o yüzden halâ sarhoş gibiyim. Çabuk idrak edemiyorum, kusura bakma 🙁 🙂

 30. H.p

  9 Mart 2018 at 18:20

  Senaryonun gidişatı belli zaten bunların araları hiç düzelmez devamlı kötüler saçmalıklar olumsuzluklar bu senaristler varken artık ben bu diziden soğudum sıkıldım.Bu hafta seyretmedim bu gidişle önümüzdeki haftada seyretmem.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Adını Sen Koy

To Top