Adını Sen Koy 303. Bölüm Özeti Fragmanı (14 Mart Çarşamba) Ömerin Kesin Kararı

35 yorum
4 izlendi

Adını Sen Koy 303. Bölüm Özeti Fragmanı (14 Mart Çarşamba) günü kaldığı yerden devam edecek. Belki haklıydı Bahşende Ömere anlattıklarında. Jülide sadece doğurmakla annelik yapmış olmazdı Ömere ama nedenlerini de iyi bilmek gerekirdi. Ömerin toplantı yapıp konak halkına annesi Jülide ile ilgili hiç bir görüşme istemediği ve ona dair hiç bir konuşmaya dahi tahammül edemeyeceğini ısrarla dile getirmesi hem Ayşeyi hem de Nihatı çok üzmüş olsa da buna sevinen tek kişi Bahşende olmuştur.

Ömerin o kadın dediği annesi ile görüşmesine mani olmak istediği konak halkına da hiç bir şekilde görüşülmeyecek baskısı aynı zamanda Zehrayı da bu konuda bağlayan bir karar vermiştir. Ömer annesinin annelik yapmadığını ve babası Tahirden kulaklarıyla duyduğu gerçekleri Zehraya söylemiştir. Ancak anne sadece Ömerin annesi değildir, Ayşenin yüreği bu hasrete ne kadar dayanır bilinmez..

Diğer yandan Kerem ve Sabahın da Ömer ve Zehra yolunda olduğunu üzülerek görüyoruz. Sabah tüm nazını Kereme karşı yaparken Utangaç tavıyla sevgisini aşkını belli etmeye devam edecek. Keremin İdil konusunda takındığı tavır oldukça net olmuş bu da fazlasıyla Sabahı mutlu etmiştir.

İpek ise stajerliğini çıkardığı şirketteki yoğun iş temposunda Kolay le sürekli karşılaşmakta ve ikili diyalogları gündeme gelmekte ancak yeni bir aşk rüzgarı için biraz daha bahar aylarını beklemek gerekiyor sanırım. Öte taraftan Aysel hanımın biriyle görülmesi sarılması yanlış anlaşılsa da Cevriye Salim ile görüşmesine oldukça kızmış ve hem Salimi hem de o gördüğü kişiyi idare ettiğini düşünmüştür. Bakalım bu yanlış anlama ne zaman açığa kavuşacak.

Bunu Gördün mü>>  Yemin Dizisi 22.-23. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (19-20 Mart)

Adını Sen Koy 303. Bölüm Özeti (14 Mart Çarşamba) Ömerin Kesin Kararını uygulama konusundaki kararlılığını ama bir yandan da yüreğindeki soru işaretlerinin belirmeye başlayacağı bir bölüm bekliyor bizi. Ayşeye destek olmaya devam eden Nihat ise Ömer ile bu konuda karşı karşıya gelmekten uzak durmuş ve annesine karşı Ömerin tavrına saygı göstermiştir. Zehra ise Ömere söylemediği Jülide ile görüşmesinden vicdani rahatsızlığını dile getirmiş olsa da Ayşe onu rahatlatmış ve asla söylememesi gerektiğini tekrarlamıştır.

Adını Sen Koy 303. Bölüm Özeti Fragmanı (14 Mart Çarşamba) kaldığı yerden devam edecektir. Jülide ise telefonla aradığı Ayşe ile ileriki günlerde artık görüşmek istemediğini bunun da kendi iyilikleri için istediğini söylemiştir. Jülide diziden ayrılacak mı? Ömerin ve Ayşenin iyiliği için uzaklaşacak mı Jülide yoksa tamamen diziden çıkacak mı? Cevaplarınızı bekliyoruz..

Ayşenin konaktan ayrılması Ömere çok dokunmuştur. Annesi ise Ömer ve Ayşeyi bırakıp gitmek yerine Ömerle konuşmak için fırsat kollamaya başlamıştır. Son olarak Jülide ile Ayşeyi görüştüren Zehra bunu Ömere söyleyince dananın kuyruğu kopacak.. Peki gelelim asıl soruya: Ömer zorbalık mı yapacak yoksa Zehrayı kaybetmeyi göze alamayıp geri adım mı atacak? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Bunu Gördün mü>>  Yemin Dizisi Kemal ve Leyla Evlenecek mi, Masalın Annesi Sevil Gelecek mi?

Adını Sen Koy 303. Bölüm Fragmanı (14 Mart Çarşamba)

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 302. Bölüm Analizi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018