Adını Sen Koy 308. Bölüm Özeti Fragmanı (21 Mart Çarşamba) Tüyoları

Ömer ve Zehranın arası iyi oldukça dizinin reytingleri de olumlu gidiyor. Anlaşılan o ki dizinin senaristleri bunun farında değil ve zaman zaman can sıkıcı bölümleri üst üste devam ettirmekte kararlı oluyorlar. Oysa son bir kaç gündür Ayşe konusundaki belirsizlik dışında Ömer ve Zehranın ilişkilerindeki olumlu gidiş izleyenlerin de yüzünü güldürüyor.

Ömerin Zehrayı affetmesinden sonra sırada Ayşe vardır. Çünkü Zehra kendisini affettiği için teşekkür ettiği Ömerin kalbine işlemiş ve kendisi gibi Ayşeyi de affetmesi gerektiğini vurgulamıştır. Asya da gitmiştir Ayşe ile ve konak çekilmez bir hal almıştır. Ömer ne yapıp edip Ayşeyi affetmeli ve yeniden konağa döndürmeliydi. Burada en büyük iş Ömere düşüyordu çünkü Ömer yüzünden ayrılmıştı Ayşe..

Adını Sen Koy 308. Bölüm Özeti Fragmanı (21 Mart Çarşamba) Tüyolarında neler olacak?

Ömer ve Zehranın arası güzel olunca Ayşeye Ömerin ulaşması da kolay olmuştur. Zaten şirketteki dertler ile Nihata da sert çıkan Ömer hem onun hemde Ayşenin gönlünü almak ve ilişkilerini düzeltmek için neler yapacak nasıl bir özür dileyecek izleyip göreceğiz.

Tabi bu arada minik Asyayı da unutmamak gerek. Ayşe ile Zehranın görüşmelerinden sonra Ömerinde Ayşe ile konuşması ile iş çözülecek olsa da asıl mesela Jülidedir. Jülide ile Ayşe görüşmeye devam edecek mi? sorusu Ömerin aklına gelince iş daha ileri gitmez. Ancak yeni ülke arayışlarını duyup köpüren Ömer bu kez Nihata yüklenecek. (Elbette bu oyunun bir parçasıdır Ayşe ile Zehranın kurguladığı)

Ömerin ayşeyi affetmesi ile herşey tatlıya bağlanmış oyuna düşmüştür Ömer. Zehra ile arası gittikçe düzelen ve artık seviyeli bir aile ilişkisine dönüşen evlilikleri diziye geri dönen Çetinin kurguladığı yeni oyunla bozulur..

Bu arada şirkette Selin ve İpek konusunda Korayın casus arama işlemi devam ederken neden Özgeye yoğunlaşmadığı ki daha önce açıklarını görmüş özellikle muhasebe kayıtlarındaki açıklarının farkına varmıştı Koray. Ancak şirketteki bu ihale olayında Özgenin bu sinsiliğini neden farkedemedi merak konusu oldu.

Adını Sen Koy 308. Bölüm Fragmanı (21 Mart Çarşamba) buraya eklenecek ve sayfamız güncellenecektir. Tüyolar hakkında yazmaya devam edeceğiz sizlere..

YORUMLAR

 1. Hayırlı Axşamlar Dizi Ailesi Dizi Sevenler Adını Sen Koy Dizisi Ömer ve Ayşe Ömer Ablasını Cox Sevir Ançak Bu Sevgi Kelbinde Saxlı Ayşe’nin Pasportlarının Verilmesine Eli Gelsede Kelbinde Buna Yer Vermir Abla Kay Etmek Zor Çoçukluğunun Sevgisi Açısı Onunla Kecib

 2. Hamd olsun iyiyim Demet hanim

  1. ALLAHA hemd olsün ALLAH acil şifalar
   versin. eceba nerdibandan yixilmadin?
   halin necedi fikriyeni heçkes sevmez
   illa can dostü. sağ ol selamet gl KANDİL
   REĞAİBİNİZ MÜBAREK .sela.

 3. Kızlar anlatın bakalım bayram nasıl geçdi Xanım azerim kulak falına çıkdınmı 🙂

 4. demetim nurbanu abliskom nasilsiniz nurbanu abliskom bayramimzi kutladigin icin cok mutlu oldum gununuz nasil gecti

 5. ayselim cok gecmis olsun sana cevab yazmistim kucuk kardesin icin cok uzuldum rabbimden acil sifalar dilerim

  1. Çok teşekkür ederim Xanım azerim iyi ki varsın canım bitanem 🙂

 6. İyi akşamlar Özgür teyzecim nasılsın? Buraya gelince senin o güzel yorumlarını görmek beni mutlu ediyor iyi ki varsın teyzecim seni çok seviyorum ellerinden o güzel yanaklarından öpüyorum teyzecim 🙂

 7. İyi akşamlar Demetim nasılsın canım? Hintçe öyrenmen nasıl gidiyor ben dünden beri hiç bir şey örenemedim hani derler ya başımı kaşımaya bile zamanım yok işde bende öyleydim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.