Adını Sen Koy 310. Bölüm Özeti (23 Mart Cuma) Haftanın Finali Jülide Kaçırılır

Zehranın halası köyden gelmiştir ve konaktaki yerini almıştır. Her ne kadar Bahşende bu durumdan memnun olmasa da Halası ile yakından ilgilenen Ömer ve Zehra onun bir dediğini iki etmezken Bahşende ise içten içe kıskanmaya başlamıştır halayı.

Özellikle Regaib kandili dolayısı ile Zehranın halasına Kuranı Kerim okuması Yasini Şerif okuması dizimizin manevi güzelikleri unutmayıp izleyiciye de hatırlatması bakımından çok önemliydi. Ayrıca Cami cemaatine tatlı ikram eden hala günün en güzel ve anlamlı davranışlarını ardarda yaparak izleyenleri mest etti.

Bizlerde dizihaberi.tv olarak tüm ziyaretçilerimizin ve Müslüman aleminin mübarek Regaib kandilini kutluyor hayırlara vesile olmasını rabbimizden niyaz ediyoruz..

Adını Sen Koy 310. Bölüm Özeti (23 Mart Cuma) Haftanın Finali Jülide Kaçırılır..

Gelelim haftanın final gününde yaşanacak gelişmelere. Haftanın son günü Adını Sen Koy 310. Bölüm Özeti (23 Mart Cuma) gününün en önemli iki olayı var: Birincisi şirketteki köstebek olan Özgenin suçu kendi üzerinden atmak için yaptığı girişimlere rağmen yine de gerçeklerin ortaya çıkmasına mani olamayacağıdır. Özge bu hareketi ile en çok İpek’i üzmüştür.

Adını Sen Koy 310. Bölüm Özeti (23 Mart Cuma) Haftanın Finali Jülidenin kaçırılması damga vuracak. Zehranın gözleri önünde Jülidenin kaçırılması ise ortaya zor bir durumu çıkaracaktır. Zehra panikle kimi arayacak? Ömer annesi hakkında anne bile demeyip O Kadın diye hitap ettiği Jülidenin kaçırılmasının hemen ardından Ömer ne yapacak? Annesini kurtarmak için hangi yola başvuracak?

YORUMLAR

 1. Herkese iyi geceler. Allah rahatlık versin

 2. Ya oğuz hocam bide ben görüyorum siz hep yeni bir sayfa açıyorsunuz. Nasıl içerik az ben anlamadım

  1. Evet içerik girmek zorundayım, çünkü eğer girilmezse bir süre sonra google aramalarda hiç çıkmıyor, sitemizi arayan bulamıyor yani.. O yüzden sitenin ayakta kalması içerik girip güncel tutmama baglı biraz.. Aslında dün size şaka dediğim olayın asıl yüzü de bu. Şimdi sabah okuldayım akşama kadar nerdeyse, zamanım olmuyor, kızlar var, arkadaşlar var, başka etkinlikler oluyor derken zaman bulmak zor oluyor açıkcası.. O yüzden ilk yazarken özellikle bu nedenle bir süre sonra site kapanabilir derken kastım oydu, yani içerik giremeyince zaten google yavaş yavaş siteyi kaldırıyor aramalardan.. Ama ben bunu teknik olarak açıklamayınca sizde hemen site kapanıyor sanıp üzüldünüz.. Ben de şaka şimdilik öyle bişey yok dedim, ne deyim yani.. Tabi yine kötü kişi ben oldum… Umarım Özgür teyze (Gercek adını da öğrenmiş oldum dün) Gülay hanım, sen, Özge Nurbanu, Xanım, Aytaç, Aysel Demet, kısacası bana kızanlar umarım bu yorumu görürler..

   1. Oğuz hocam anlıyorum sizide dün gerçekten çok üzüldüm üzüldük. Şunu birkez daha anladım ki bu site daha doğrusu buradaki arkadaşlıklar bizim için ne kadar da değerliymiş. Bide evet dün biraz kızdık size ama bence bu bizim hakkımız dı. 🙂 tekrardan özür dilerim. Ya bide bu içeriklere acaba bizim de katkımız olabilir mi. Ne yapabiliriz

    1. Ya tam olarak bilmiyorum, bulduğunuz tüyolar veya haberlerle katkı yapabilirsiniz. Veya Gülay hanım gibi Leyla hanım gibi arada analiz veya dizimizle ilgii haber analiz veya uzun yorumlar yazılabilir.. bilmiyorum bu bizim eksiğimizi tamamlar mı araştırıyorum bi taraftan..

     1. Yazmaya çalışırım oğuz hocam. Neyse artık ben kaçar iyi geceler size hayırlı kandiller ve cumalar. Kendinize iyi bakın. Allah rahatlık versin. Bide sizi bu saate kadar meşgul ettim hakkınızı helal edin

 3. oguz abicim ben sana guveniyom bu sorunda rabbimin izni ile duzelir insallah amin

  1. İnşallah Xanım bakalım zaman ayırdıkça düzelir umarım..

 4. aytacim ayselim uyudunuzsa size tatli ruyalar

  1. Uyumaz onlar birazdan gelirler gece kuşları 🙂

   1. Ama olmazki bu sitedeki gecekuşu benim. 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.