Adını Sen Koy 311.-312.-313.Bölüm Tüyoları (26-28 Mart) Yeni Gelişmeler Neler?

Sevilerek izlenen ve yeni haftası ile 26 Mart 2018 pazartesi gününden itibaren star tv de yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam edecek olan Adını Sen Koy 311.-312.-313.Bölüm Tüyoları (26-28 Mart) Yeni Gelişmeler Neler olacak? sizler için fragmanla birlikte burada yazarak sunmaya çalışacağız. Elbette Adını Sen Koy 314. ve 315.Bölüm Tüyolarıda sizlere burada sunulacak.

Bu haftada Adını Sen Koy dizimizde bizleri neler bekliyor nasıl gelişmeler olacak hangi tüyolar var kısa kısa madde madde sizlere yazmak istiyoruz. Her bölümü ile çok beğenilen ve milli manevi duygularımızı da dile getirdiği için izleyiciden tam not alan Adını Sen Koyda yeni haftada bol aksiyonlu bölümler bizleri bekliyor. Aşk Kıskanma kaçırılma kurtarma derken herşeyi bulacaksınız yeni haftada..

Öncelikle bizi neler bekliyor kısaca ondan bahsedip sonrada öğrendiğimiz tüyoları kısa kısa madde madde sizlerle paylaşmak istiyoruz. Jülidenin kaçırılmasından sonra neler olacak kurtulacak mı kim kurtaracak? Ayrıca Jülideyi kimin adamı kaçırmış olabilir, kocası mı yoksa herkesin aklına ilk gelen Bahşende mi?

Ömer ve Zehra mutluluklarını yaşamak için yeni bir mekana gidecekler bu hafta. Baharın geldiğini çiçek açmış ağaçların, güzelliklerin içinde seyredeceğiz.. Ha bu arada Ömerin çocukluk arkadaşı Defneyi unutmayalım, diziye renk mi katacak yoksa Zehraya saç baş mı yoldurtacak onu da izleyeceğiz bu hafta. Hepsi ve daha fazlası tüyolarımızda…

https://www.youtube.com/watch?v=v-UJNEjihig

Nihayet Ömer annesine gönüllü gönülsüz yaklaşır, onunla kavuşur. Zehra kendini anne şefkatiyle saran bir sıcaklığı hiç duymadığını belirtirken Ömer annesinin ve babasının geçmişte neler yaşadığını araştırmaya koyulur..

Adını Sen Koy 311.-312.-313.Bölüm Tüyoları (26-28 Mart) Yeni Gelişmeler Neler?

Tüyo 1: Öncelikle dizimizde Ömer ve Zehra aşkı oldukça güzel bir hal almaya başladı. İkili arasında son olarak çok güzel bir bahçesi olan ağaçların çiçek açtığı bir mekanda çekimler yapıldı bu hafta, bakalım yeni çekim mekanlarında Ömer ve Zehra aşkı nasıl yansıyacak dizimizin yeni bölümlerine. İşte Ömer ve Zehranın bahar temalı çekimlerinden bir kare.. Not: Burası Hatice halanın köyü de olabilir..

Tüyo 2: Defnenin gelişi ile Zehra nasıl bir duydu yaşayacak dersiniz? Ömerin çocukluk arkadaşım dediği Defnenin telefonu 30 yıl sonra ne işi var Ömerde? Zehranın aklından bin bir türlü soru işareti geçse de güvensizlği Ömere değil çevresindeki güzel kızlaradır. Zehra bol bol kıskanacak Defne karakterindeki Merve Sevini.. Adını Sen Koy dizimize yeni katılan Defne Kimdir sorusuna detaylı bir cevap yazdık. Resimlerle daha önceki programlarıyla tanıttık Defneyi.. Merak edenler Tıklayın >> Adını Sen Koy Defne Kimdir?

Tüyo 3: Son bölümde Jülidenin kaçırılması oldukça aksiyonlu zamanlara damga vuracak. Öncelikle Jülideyi kim neden kaçırmak ister? Onu kaçıran kişiler kocasının mı yoksa eski bilgileri paylaşmasından korkan Bahşendenin tuttuğu biri midir? Jülideyi kaçıran kişileri kim bulacak ve Jülideyi kurtaracak? Tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Tüyo 4: Dizimizde daha önce rol alan Çetin karakterini canlandıran Dorukcan Özgüler yeniden dizimize dahil olacak bu hafta. Biz kaçırılma sahnesinde bekliyorduk kendisini ama o başka bi iş ile görevlendirilmiş ve Kerem ile Sabahı gölge gibi takip ediyor. Bakalım Çetinin bu gizemli yaklaşımına Canan nasıl tepki verecek.

Tüyo 5: Şirkette yaptığı işler bir bir gün yüzüne çıkan Özge her ne kadar İpek yaptı diye iftira atacak olsa da Koray tüm yaptıklarını gün yüzüne çıkarmış ve Casusun Özge olduğunu kesin olarak ıspatlamıştır. Peki Ömer öğrendiğinde neler olacak İpek şirketteki işinden olacak mı? Büyük ihtimal şirketten ayrılacak Özge..

Tüyo 6: Jülidenin kaçırılmasından hemen sonra Ercanın adamları Zehrayı da kaçırırlar. Zehranın kaçırıldığını gören Ömer oldukça zor zamanlar yaşasa da Zehrayı kurtarmak için hemen peşlerinden harekete geçer.. Ömer Zehrayı ve Annesi Jülideyi kurtaracak mı? Kurtarmadan dönmez bizim bildiğimiz Ömer..

Tüyo 7: Dizimize Defne rolündeki oyuncudan sonra yep yeni bir oyuncu daha geliyor. Daha Önce Kısmetse Olur programından tanıdığımız Hazal babalık önümüzdeki bölümlerde dizimize dahil olacakmış. İşte Kısmetse Olur yarışması ile adını duyuran Hazal Babalık hakkında bilgiler..

Tüyo 8: Birazdan geliyor.. Sayfayı yenileyin lütfen..

https://www.youtube.com/watch?v=b5fcP5-EHsw

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. Hayirli aksamlar nasilsiniz arkardaslar sayin yönetici soruma hala cevab yazmadi

 2. Artik burayami yaziyosunuz ?

  1. bakili kizin neden adi
   olmasin?

 3. Kahraman zehra yine iş başinda! Sonuc? Herzanki gibi yine yüzüne gözüne bulaştiracak

 4. iyi aksamlar yönetici gelmedimi daha

  1. Buralardaydı az önce 🙂

   1. Rahatsiz ediyorum kusura.Bakmayin Zehra ile Ömer ayriliyorlarmi tahmininiz varmi

 5. Tesekürlet Gülay hanim

 6. Hayirli günler arkadaslar nasilsiniz
  Gülay hanim veya Oguz bey Zehra Ömerden ayrilacakmi bi bilginiz varmi

  1. Fikriye hanım sayın yönetici sizi bilgilendirecektir müsait olunca. Hayırlı günler.

 7. Hayirli günler herkeze Zehra Ömerden neden ayriliyor artik mutlu olsunlar ayrilacaklarmi Oguz bey siz ne dersiniz veya Gülay hanim

  1. bu sinaristin işi saçma sapan

   ilişkileri bir yere yetimemiş

   ayrilik kirizi ve ya kiskanmalar

   kirizi başlanacaktir.cevAP yazin.

 8. Yorumlarim neden cikmiyooooo

 9. Yeşillikler içerisindeki Ömer ve Zehra’nın olduğu resim büyük bir ihtimalle Photoshop’la yapılmış.

 10. Bahşende filmde çıksın

 11. fikriye teyzecim gec oldu ama biz iyiz sen nasilsin sana iyi geceler tatli ruyalar

 12. Afiyet olsun Gülay hanim

 13. Gülay hanim siz nasilsiniz

  1. Teşekkürler Fikriye hanım. Çay keyfi yapıyoruz annemlerle.

 14. Oguz bey nasilsiniz zehra ömeri terkmi ediyormus dogru olabilirmi

 15. Final yapacakmis öyle diyordu retigler düsmüs

 16. Youtube gördüm dizi mayis da bitiyormus dorumu

  1. Mayısta biteceği doğru ama geri Eylül 2018 de başlar 🙂

 17. Herkeze hayirli pazarlar nasilsiniz arkadaslar

 18. Ömer ve Zehra nın başına gelenler eşyanın tabiatına aykırı, bir insanın başına bu kadar nüsübet gelmez ki, belki gökten taş da düşebilir.

  1. sinarist’den çok bü bağli kapilar
   meni yordü. ey sinarist yeter
   artik ne dizini istirem ne ozunu.
   ahlaksizlar dizisine çondü!!!

   1. Anonim, dizinin nefesini ahlaksız buldun yazarsan sevinirim.

    1. selsm saygilar .
     iyi akşamlar.sayin yonetmen yurek
     sozün yazmakdan çekinirem. izin olsun
     yazi. yurekden gelen soz: dizideki
     rollar oynamalar ahlaksizliginan
     bir gedem gedem fasilesi var. meyer
     bunlar doğma kardaştilar? bünlari
     yazirsam eyer sizin üzür istiyorom
     ama diziden elde edilen hiss büdür
     ki yazdim. beni kinasan yurekden dinlerem.

     mütlü olasiz. hoşca kalin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.