Adını Sen Koy 316.-317. Bölüm Fragmanı (2-3 Nisan) Özeti Tüyoları ( Şule Abladan)

Adını Sen Koy dizisi yavaş yavaş Beni Affet dizisine benzemeye başladı. Daha bir kaç hafta öncesinde övdüğümüz milli manevi değerleri önemsiyor, kandiller için kuranı kerim okunuyor aile dizisi olarak hassasiyet gösteriliyor dediğimiz Adını Sen Koy dizisi sanki her şeyi bir yana bırakıp aldatma nasıl olur, aile birliği nasıl bozulur, Ayşe ile Nihatın arasını nasıl bozalım, Ömer ile Zehranın arasına hangi kızı mankeni koyalım derdine düştü senarist.

Sanırım halkın içinde yaşayan birisi değil ki halkın isteklerini manevi dünyasını da pek önemsemiyor gibi geldi: Adını Sen Koy 316.-317. Bölüm Fragmanı (2-3 Nisan) Özeti Tüyolarında sizlere çok daha farklı konulardan yazmak isterdik ama bu Nihat ile Ayşe arasındaki sorun başlı başına bir dert olacak. Nedir bu Ayşenin çektiği, her defasında Nihatın şüpheli aldatma girişimleri ile boğulmak zorunda mı?

Hastalığını bir yana koyduk, bunu sürekli tekrarlayıp aynı sahneleri defalarca farklı farklı çekmek senaristlik mi yani? Yada Zehranın bin bir türlü kaçırılma sahnesini çekmek bunu defalarca yapmak zorunda mı? Her 2 aya bir kaçırılıyor Zehra, gerçekten komik duruma düşmüyor mu dizi? Geçen ay reytinglerde 3.50 – 3.80 arasında olan Adını Sen Koy bu ay Martta 2.50 -2.80 aralığına düştü, yani yüzde 30 civarında izleyici kaybetti.

Neyse herşeyi bir tarafa bırakalım ama bu dizinin uzun ömürlü olmasını istiyorsak biraz kaliteli olmak zorundayız, günü kurtaralım diye senaryo yazılmaz, gerçekten sürükleyici izlyiciyi her gün ekrana kitleyen senaryo da defalarca Zehrayı kaçırtarak yada Nihat ile Ayşen,in arasını bozarak yapılmaz.. Ben daha fazla uzatmayım sözü. Sitemizin daimi yorumcusu Şule ablaya bırakayım sözü. Bakalım Şule ablamız neler yazmış:

Bahşende cadı kazanı, defneyi öve, öve bir hâl oldun. sebeb ne olacak, ömer zehradan ayrılacak veya defneye yakın olup zehranın huzurunu mu kaçıracak. Bahşende kafayı yedin galiba. Zehra artık yeter kızım mektubuda okudun ömere söylediklerinide üç aşâgı beş yukarı yaptırdın, artık sıra sizde yani demek istiyorum ki artık ömere bazı şeyler yetmiyor, sen öyle gözlerini öne eğmekle bu işler yürümez. Defnenin yakın olmasına izin verirsen üzülen sen olursun, artık bu önümüzdeki hafta yatak odaları birleşsin ayselle salimi evlendirin cevriye zaten hava aldı çoktan öyle hissediyorum.

Belkide gidici, jülide gel sen konağa gelinine sahip çık biraz anne gibi yol göster, yoksa bu zehra asla ne yatak odası birleştirir, ne bir değişiklik yapar, çünkü öyle bir senoryo görülmemiş bir şey biz belkide bir ilki yaşıyoruz, sen olmasan olmaz jülide eh artık bahşende, de toplasın eşyalarını defolsun gitsin yeter artık, yaz partisiymis ömerle zehra hala yara sarma peşinde bahşende parti peşin, de.vallahi evlilikte biraz mıy, mıy olmamak lâzım.zehra zaten mıy mıylıkta tavan yaptı.ayşe ise zaten çok yavaş bak işe yaramıyor işte kıbrıs iş bahane otel odası sehpada iki bardak ve içerden gelen kadın sesi neymiş televizyon açıkmış, safmısın ayşe nihat ne zaman televizyon izlemiş konakta bir televizyon bile yok bu kadar herşeyden uzaksınız işte başımızda böyle insanı zıplatan bir nazmiye olunca iyice deliriyorum.

Artık dizi de olsa hangi çağdayız bu kadar saf zehra, ayşe, olurmu allâşkına sadece kocalar yatakta aldatmıyor eşlerini, benim nazarımda aldatmak .eğerki bir erkek o zihniyeti düşünüyorsa onunla başka bir meķânda kahve bile içse bu bana göre yine aldatmak, ve nihat sen otel odasında üstün giyinik, te olsa farketmez , çünkü sehpada iki bardak var keşke böyle karına yapacağın aldatmayla çıkmasan nazmiye hanım bu kadar izleyici kitlesini böyle aldatmaca olaylarınla sonlandırmayın bu bize büyük hakaret olur bilmem anlatabildim, mi?

Ya hem siz bu kadar izleyici nasıl es geçersiniz.görmek istediklerim.zehrayla ömer gerçek karı koca olsun jülide evin annesi, zehra evin hanımı ve jülidenin sevgili gelini, şâhane bir yatak odası ve zehran, nın gülen endişesiz yüzü mutlu bir ömer aldatılmamış bir ayşe ve sezon finâli zehran, nın hamileliği ben böyle istiyorum .. ŞULE ABLAYA TEŞEKKÜR EDERİZ YORUMUNDAN DOLAYI..

Adını Sen Koy 316.-317. Bölüm Fragmanı (1-2 Nisan) Özeti Tüyoları burada sizlerle buluşmaya yeni haftadaki gelişmeleri fragman ile birlikte değerlendirmeye devam edeceğiz. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlere destek olabilirsiniz… İşte merak uyandıran yeni fragman:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 316.-317. Bölüm Fragmanı (2-3 Nisan) Özeti Tüyoları ( Şule Abladan) (47 Yorum)

 1. Reyting yine düşüş de seyirci dünki yemi yutmamış yani bu demek oluyorki senaristin elinde seyirciye kullandığı kart elinde patladı hiç kimse bu kadar kandırmaktan hoşlanmaz ayrıca bu defne diziye iyi gelmedi ömer kardeşiyle bile mesafeli nedir o önü yemediği havucu yemeler aynı tatlıyı seçmeler bu dizinin en buyk problemi sorun üstüne sorun yazılması seyirci bu tempoyu çok hızlı ve yorucu buluyor çünkü jülide olayı kilit bir muammayken araya defne çetin nihatın problem sokması ve bütün bunları cozumsuz bırakması seyirciyi sıktı bahsendenin gerçeği ortaya çıkmalıydı çıkması bir kenara karakter geçmişte yaptıklarından korkmadan dolu dizgin yeni entirika peşinde

 2. Hiç birşey bulamadın Ayşe ve Nihat’ in arasına saçma sapan aldatma koydun Ömer Zehra bir türlü gerçek evlilik yasiyamadi herşey düzgün giderse dizi olmaz sanıyorsunuz çoğu konun sonuçsuz öbür kanaldaki dizileri izlesin senarist gerçek evlenen çocuğu olan mutlu olanlarlada diziyi izlenilmesi değil daha çok izlenmeye sebep oluyor bence final yapsın yayınlandığında beri konu aynı kötüler farklı bu böyle gitmez

 3. Çok affedersiniz ama bizler bu diziyi …. gibi seyredersek bu ruh hastası senaristlerde saçmalamaya ve bizimle dalga geçmeye devam ederler.

 4. Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesi Dizi Sevenler Adını Sen Koy Dizisi Ömer’in Anesine Karşı Duyğuları Açı Ömer’de Ne İstediyin Bilmir Anesine Karşı Sevgi Oyansada Bu Sevgi Sıxıntıda Çünkü Anesinin Karşısında Onun Koçası Var Bu Koça Onlara Hem Yaxın Hemde Uzak Birisi Olub Ömer Bu Sıxıntının Karşısında Bir Sir Olduğun Düşünür Gerçekdende Sir Var Ama Bu Sir Elcatmazdı Ane Bu Siri Daşımak Zorunda Yoxsa Övladları Tehlükede Bu Siri Zehra Ve Ane Acaçak Ama Bu Sirde Bir Bedel Olaçak Umarım Bu Bedel Ane Olaçak Çünkü Ömer’in Anesi Övladı Üçün Özünü Kurban Vermeye Hazır Ane Ve Zehra Tehlükede Olaçak Ayşe Ane Üçün Sıxıntıda Onu Sadeçe Anesi Düşündürür Define Konakda Mutlu Bu Mutluluk Uzun Sürmez Çünkü Bu Konakda Zehraya Sıxıntı Getiren İki Küve Yarandı Biri Nene Biride Defne Ayşe Aşkı Tehlükede Çünkü Bu Aşk Yaralandı Bu Yaranı Kimse Sağaldamaz Aşk Yaralandısa Bu Aşk Kayb Olur Aşk İkiye Bölünse Yolar Ayrılır Ayşe’nin Nihat’ın Yoları Bu Seryada Aralandı Çünkü Aşkı Elinden Kayb Oldu Yerine Xeyanet Geldi Xeyanet Varsa Yuvada Dağılıb Gedir Bu Yuvanı Berpa Etmek Olmaz Ölüm Heyatda İyi Bir Gözelikdi En Azı Ölüm İnsanın Adın Temiz Saxlayır Xeyanet İse Adı Lekeleyir Bu Lekeni İstesende Temizdeyemersen Temizdesende İzi Kalaçak

 5. Bizim evde tv yok almadık bazen netten bazen de teyze kızında izliyordum.2.sezon Bi Ümit izledim ama sonra netten izlemeyi bıraktım instagramda sadece Ömer Zehra videolarını izledim.baktım dizi iyice saçmaladı 3 aylara da girdik tamamen bıraktım.sadece sitelerden özet okuyorum.iyi ki bırakmışım hiç aramıyorum diziyi alıştım

  • Vay bee…
   Bende tv indice kirdim hala agliyorum 🙁 tv yandi dozme di seyirciye olan hakarete 🙂

 6. Bi şey soylicem bu Ercan nasil biri yaa yumrugunu vur stola kir kadinin kafasini otursun evide yok mahekeme salonuna gidermis yox zehrani bosanmakdan vaz gecdirermis o zaman sevindim ama simdi bakiyorum ki onda zehra bosansaydi simdi omer yeniden ikna etmisdi hatta yeniden evlenmis sezonda zehranin cocugu olmus ama hasda deye sezon kapatmisdilar
  Yoksa simdi her gun daha cok deliriyorum hatta bu gunki bolumde bahsendenin kah kahasi bizim eve kadar geldi vay arkadas nasil gulmek o oyle evin dami ucdu divarlar cat verdi bu ne yaaaa nazmos hic yakisik aliyormu?

 7. ya ALLAH ASKINA HERKES EVLI BU NE SIMDI AYRICA BOYLE MUMLARLA FALAN PLANLIYARAK HICTE OYLE ROMATIK DEGIL BAZI SEYLER PLANLAMADAN DOGAL GELISIR ZEHRA VE OMER KARAKTERINDE BIR CIFTE BUNU PLANLIYARAK YASAMAZ USTELIK SU ORTAMDA ZEHRA HER SEKULDE KENDINI BELLI ETTI BUNDAN SONRASI OMERDE AYRICA SU DEFNE GERCEKTEN COK ABARTILI BIR KARAKTER YOK ANAHYARLIK YOK HAVUC YOK OMERIN EN SEVDIGI TATLI FAVORISI OMERLE BIR NEFES ALIYORSA BU KIZ NIYE GITMIS AYRICA HIC BIR KADIN BUNA TAHAMUL GOSTERMEZ ESKI BIR DOSTTA OLSA EVLI BIR ADAMA UFAKTAN UFAKTAN FULORT DOZUNDA YURUMEZ YURUSEDE KARISININ YANLIS ANLIYACAGINI DUSUNUP ERKEKTE BIRAZ CEKINIR AYRICA OMER HAVUCLU KEK SEVMIYORMUYDU GECEN SEZON INSALLAH OMER BAHSENDEYI FARK EDER BU KIZ COOOOK GEREKSIZ KONU YOK GIBI DIZI NIN ORTASINA DUSTU

 8. Ey star TV yetkilileri lütfen Allahaşkına şu dizinin başından şu beceriksiz kalitesiz ve saçmalık ustası senaristleti alın.Lütfen sizden rica ediyoruz yoksa güzelim dizimiz elden gidiyor her geçen gün izleyicisi azalıyor.

 9. Böyle saçmalıkları seyretmektense artık bu dizi final yapsın.Haydi seyretmeyelim şu diziyide final yapsın evet benim gibi düşünenler haydi.Şu şımarık kendini beğenmiş senaristler oturupta kendileri seyretsinler diziyi.

  • Herkese iyi aksamlar 🙂
   Anonim o kadarda gitme yaaa biz bagimli olduk hafdada 5 defa gunde bir doz almasak yasayamiyoruz nasil yapalim şimdi? 🙁

 10. Evet arkadaşlar artık gerçektende bu dizi seyredilmez.Senarist iyice saçmalamaya başladı.

 11. Fragman bak izlediğimiz bak her zamanki kandırma oyalama taktiği bom boş bir bolum.zehra mumları değil konağı yaksa bunlar karı koca olamaz.omer zehra aşkı ilahi aşka dönüşüyor böyle sürüp gider. Kendimi salak yerine konmuş gibi hissettim yeter benim için bitti gitti böyle saçma dizi mi olur senaryo yazdığını zannedenler.

 12. Bir dizi izlerken en ince ayrıntıları gözden kaçırmayan ben , nihatın ayşe, ye yaptığı ihaneti ve bunu yapan senoryo ekibini ayakta, alkışlıyorum .saf ve masum bir evliliğin arasına giren kişiye nihatında zaten sen biliyordun benim evli olduğumu, böyle olacağına keşke nihat bir kazaya kurban gitseydi dizide olsa sinirlenmeden edemiyorum ben.karı koca arasında en affedilmez şey, gelelim zehrayla ömere eee zehracığım giymişsin gecelikleri iyi hoşta mumlarda yandı romantik, mi olmaya çalıştın ömerle gerçekten bir birliktelikmi yaşamak istiyorsun, yoksa ömerin zaten duygusala bağladı herşeyi anne sevgisi kafasının karışıklığı sana yaklaşımı hangisini düşünerekten o gecelik giyildi mumlar yandı yoksa artık utanmayı bir kenara bırakıp normal evli insanmı olmaya karar verdin hadi zehra şaşırt beni öğle çok istiyorum, ki haaa sakın ha zehra, nın o mum yaktığı sahneyi rüya, ya bağlamasınlar, artık 316ncı bölüm buda göz ardı edilmesin bence jülide ömere bakma ayşeyle zehra için konağa dönmelisin diyeceğim ama başındaki kocandan kurtulman lazım ya çocuklarını tercih edeceksin .veya çocukların için kocanla savaşacaksın orta yol bulmak sana kalmış jülide evet terminotör bahşende jülideyle nihayet yüz yüze jülide ağırlığını koymassa ezer geçer bahşende, zaten ömerin düşüncelerini boşa çıkarmadın güvenini boşa çıkardın yıktın ömerini jülide kocandan korktun şikâyetçi bile olamadın bu ne yaman çeliş, ki böyle.gerçekten başta, da söylediğim gibi nazmiye hanımı ekibiyle birlikte alkışlıyorum .koca iki insan nasıl karı koca olamaz .zaten sabahla kerem , salimin evinde altın kızlar muhabbeti, evlerinin yollarını unutan hamiyetle şükran birde salimi evlendirme çöpçatanlığını unutmamak lâzım.artık bu hafta inşallah beklentilerimin üstünde olur dizi hiç yanılmadım bu güne dek, ama o kadar istiyorum, ki şaşırmak ve yanılmak.dilerim iyi bir hafta olur artık.evet şulece yorum bu işte.

 13. Günaydın için geç iyi günler hepinize evet stressiz dizi keyfi ne yapalım.buda böyle bir dizi işte ama bu dizi olmasaydı ben kimin şulesi ve şule ablası olurdum bunuda göz ardı edemeyiz, değilmi.gülaycığım nasilsın bu arada iyimisin işlerin kuş gibi olsun canım arkadaşım herşey gönlünce olsun sen zaten analizlerinle bizi çok mutlu ediyorsun.seni seviyorum biliyorsun değilmi.

 14. GÜNAYDIN SİTEMİZİN MUTLU OLMAYI HAK EDEN GÜLER YÜZLÜ GÖNÜL DOSTLARI..GÜNEŞLİ NEŞELİ KEYİFLİ BİR GÜNDEN HEPİNİZE SELAM OLSUN..ALLAHA EMANET OLUN.MUTLU HAFTALAR 🙂

 15. bana göre de izlenme oranı düşmeye başladı benim çevremdede herkes tepkili hep aynışeyler aynı saçmalıklar uzatıldıkca uzatılıyor bazı degerler hice sayılıyor günü kurtarmak ve nasılsa izleyicinin gözünü boyuyoruz diye saçmalamaya devam ediliyor

 16. İyi geceler nasilsin demekki eve gelmedin yoksa siteye gelirdin Allah her isinde yar ve yardimcin olsun saglik mutluluk seninle olsun Allah’a emanet ol yegenlerin guzeli sevgimle kalsen yoksun

 17. İyi geceler duygulu kizim bu tatli telaslari kendin ve esin icinde yaomayi mevlam size gostersin ve tum dualarini kabul etsin…..kucak dolusu sevgiler…..

 18. Sayın senarist artık ömerle zehranın arasındaki bütün sorunlar çözüldüğübe göre bunların arasını bir daha yine nasıl bozarım diye senaryolar saçmalıklar üretme lütfen.Eğer böyle yaparsanız zaten son haftalarda reytingi epeyce düşmüş olan dizimizi seyreden kalmaz ve final yapmak zorunda kalır.Lütfen bunu yapmayın bu güzel oyuncular bu güzel aşk izleyicisi ve bu güzel dizimiz bunu hak etmiyor.

 19. Ya ayni beni affet dizisine dondu gecen gun bir arkadastaydim biri izliyor diye actilar ben 2 yil izledim biraktim diziyi onca yil gecmis kimin i kimin cebinde bslli degil birileri olmus bir kardesler virmis falan falan bu dizide de cikanlar yeni girenler artik kabak tadi verdi Nihat cikmamali diziden iyice tadi kacti cevriye olmadan ko agin tadi olmaz ne yaliyorsun senarist bu sezon bitir bari diziyi tatli bir sekilde amma uzattin cok degisiklik herzaman diziyi bozar bak istanbullu geline biraz ornek al cok degisiklik varmi sanatcilRi cikarip cikarip yenisini eklemiyor hikaye yazamiyirsan bitireceksin

 20. Aklima bazen baska seyler de gelir. Nihatin bir anda Ayseye sogumasi normal degil. Dusunuyorum ki Nihati belki biri tehtit ediyor. Kafa kalmadi bende bunlari dusunmekten

 21. Ya ben biktim yaa. Hep ayni seyler. Kacirilma,aldatilma….
  Nihata noluyor yaa. Gecen sezonda sucunu kendisi duzeltip Ayseye baglanmisti. Simdi noldu. Daha gecen hafta aralari o kadar iyiydi ki…
  Tamam Nihat karakterini dizi den cikarmak istiyorlar belli. Ama bunu bu sekilde yapmalari hic dogru olmadi. Dusunuyorum belki Nihat karakterini diziden cikarmak icin baska senaryo bulmamislar ama benim aklima bin tur senaryo geliyor. Bu dizi digerlerine benzemiyor diye izliyorum. Bi de trt1 de Mehmetcik Kutulamare yi izliyorum. Neden insanlari diziden sogutuyorlar. Retinglerde ne kadar dustu.Artik gercekten sacmaliyolar. Cok bagliyim bu diziye. Birakamiyorum. O yuzden izlemeye devam edecegim. Bir de fragman cok ama cok guzeldi(Nihati ciksak).

  • İyi geceler hos sohbetler Gulay’cim gonul dostlarm… sabah saat8tel calar kaynim piknikge gidelim…..tum hafta cocuk nazi ordada …..neyse ogkeden sonra annemde idim…aksam ustu evde idim ve yorulmusum…sonra oglum icin bir seyler….iki kardesin MasaAllah iletisimi ve mutlu bir anneyim ……Cici kusum dizi icin benim gibi dusunuyorsun…..Xanim baban nasil İnsaAllah iyidir….Aysel baldillimmmmm.Ayan Mayista burdamisin ikisinde kizimin dogum gunu mayis ta dogonlar candir islerinde basarilidir cok sevgi doludur birazda innatcitir ….dogru tahmin mi?…merhametlidirler..DURU hos geldin nasilsin…..sevgimle kalin gonul dostlarim …

 22. Artik diziyi bitirin iyice rez ettiniz nihatla aysenin guzel evliligini heba etmeyin biz bu dizihi aile dixisi diye izledik cogumuz haftalarca birakip tekrar ara ara bakiyoryz yine kacirilma yine baska kiz â bitirin diziyi mutlu sonla ayde ve nihatin o adk dolu evljliklerine yazik etmeyin bahsendenin foyasi ciksin konaktan gitsin guzel bir aile olsun ve dizi artik final yapsin kimin eli kimin cebinde olmasin senaristler bu idi bdceremedi bitirin i ize yuzunuze bulastirmayi

 23. Cok sacmaladiniz o odadan o odaya giriyorsunuz ne manzara ne bir kulup ne deniz ne muzik ne oguzelim restoranlar hic obur dizileri seyretmiyorsunuz erkan beye hazala yazik guzel oyuncular ne diyeyim oyuncular cok guzel Her gun ayni seyler goz goze bakmalar kacinci devirdeyiz lutfenbirazcik modern
  Olalim. O konak berbat vaziyette insaninici karariyor ama oyunculari sevdigim icin bakiyorum

 24. Hayırlı geceler Şule ablacım. Ellerine sağlık çok güzel anlatmışsın. Ya ben bu Nihat ın saçmalıkların inanamıyorum. Ya nasıl yazarlar senaryoya böyle bitşeyi. Tamam hadi yazdınız bari nihatı karısını seven ona aşık biri olarak göstermeyin. Tek kelimeyle saçmalık hatta edepsizlik diyorum ben buna. Dizilerdeki bu tür olaylardan nefret ediyordum. Benim dizimde de var maalesef. Bence bu tür şeyler toplumun ahlakını bozmaya yönelik.

 25. Bıktık Zehra’nın melül melül bakmasına ne o hım hım konuşma özürlü bahşendenin önünde süt dökmüş kedi gibi bıktık usandık böyle dizi olmaz biz salakmıyız Zehra Ömer’e Ömer zehraya bakarken dizi bitiyor icraat yok yazık kanala yapımcı uyuyormu

 26. Şulemmm. Canım Gönül dostum. Çok açıklayıcı ve herkesin gönlünden geçenleri yazmışsın. Sonuna kadar sana katılıyorum. Biz izleyiciler hep aynı dili konuşuyoruz da Nazmiye Hnm.a anlatamıyoruz. Ben artık yorum yazmak istemiyorum. Çünkü, hiç olumlu bişey yaza mıyorum. Sürekli eleştiriyorum. Yazmazsam bile seyrederken düşünüyorum. Bu da beni rahatsız etmeye başladı. Insanlar o kadar emek veriyor ama sonuç fiyasko. Nihat çok düşünceli bence işin içinde başka bişey var. Ayşe aynı pijamayla 2 sezonu tamamladı. Bahşende ayakkabı ile 1 sezon. Ömer 2 takım elbiseyle 2 sezon. Göz zevkleri bile bozuk bunların. Fikirleri nasıl sağlam olsunda mutluluk yazsın. Bugün ömer gecenin bir yarısı kravat takıp balkona çıktı ya komedi. Onlar karıkoca olamazlar. Şimdi Ömer’in anne sendromları.2.sezon biter. Zehra öğrenir gerçekleri sendromlar 3.sezon biter. Ay çatladım;)) öptüm seni.

   • Canım handanım zaten gönül dostum deyince anladım canım benim .bende yatakta üstlerinle yatmalarına hastayım ne yapayım yinede yazıyorum o bahşendenin defneyi bu kadar göklere çıkarması sinsice planları birde yazık çok istedim cevriye zehranın cici annesi olsun ama beceremedi mağlesef çok öptüm seni.çokta özlemişim.

 27. Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesi ŞULE Abla OĞUZ Bey AYSEL Abla Nasılsınız ŞULE Abla Fikirli Olmusunuz Bu Günkü Bölümde İyi Oldu Nihat Yuvaya Kayıtdı Zehra Mehkemede Şikayetçi Oldu Nene Plan Peşinde AYSEL Abla Işıklarınız Yandımı AYSEL Abla Umarım Sinirlenmiş Çünkü Diziye Baxamayıb AYSEL Abla Hava Pis Umarım İşıklar Ona Göre Kecib Bizde İşiklar Kecmir Kaşki Bir Yardım Elimi Uzadıb Sene İşık Vere Bilseydim Men Azerbayçandayam AYSEL Abla İşıklığa Cıxasan

 28. Arkadaşlar artık bu dizinin seyredilir bir yanı kalmadı.Bir aile dizisi diye severek izlediğimiz diziyi bu ruh hastası senarist ne durumlara soktu.Yazıklar olsun size ey ahlaktan yoksun senaristler.Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz haram zehir zıkkım olsun.

 29. Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesi Dizi Sevenler Adını Sen Koy Dizisi Ömerin Ane Karşılaşması Ömer’i Bağrına Basdığı An Çülüde Ölümle Üz Üze Durdu Bu Ölüm Onu Haraya Aparsada Onu Sıxmadı Çünkü Övladına Toxundu Övladın Sevgisin His Etdi Ömer Bu Toxunuşda İçinde Kaybolan İlerde Ölü Anıların Yaşatdığı Anesin Yaşatdı Ömer Anesinin Sevgisin Anlaya Bilmir Bu Sevgidi Yoxsa Açı Anlardı Ömer Bu Anıların Geri Kayıtmağından Bele Korxur Zehra Ömer’in Anesinin Kecmişin Yox Etdi Ve Bunu Parçalara Böldü Ömer’de Bu Parçaların Arxasınça Gedib Onları Yox Etmeye Ve Anesin Neden Getdiyin Neden Bu Açı İzleri Buraxdığın Anlamağa Başlayır Zehra Bunları Ömer’e Unutdurub Anesin Ömer’in Kelbine Ane Sevgisin Bexş Edeçek En Korxulu İftira Yol Alıb Bu Kaybolan İlerinden Uzaklaşır Ama Çülüdenin Koçası Çülüdeni Övlad Sevgisin Açı Göz Yaşlarına Boğaçak Ane Gözünü Ömer’den Cekmir Onun Övladının Gözlerinden Sevgi Arayır Ama Bula Bilmir Ömer’in Bu Sevgiye Ulaşmağına Zaman Lazım Define Ve Nene Nenenin Gözünde Zehra Suçlu Bu Suçluya Sadeçe Aşkıyla Açı Vermek İsteyeçek Ömer’in Zehra’nın Aşkı Açı İçinde Olsada Define Bu Açını Sonunu Getire Bilmeyeçek Çünkü Kelblerindeki Aşklarına Melekleri Yol Vermez Bu Melekler Onları Aşklarına Ulaşdıraçak Ve Adını Sen Koy Deyeçek

 30. Sayın Şule hanım bence ahlaktan yoksun bu senaryo ekibi için hiç kendinizi yormayın.Bunların kalpleri taşlaşmış çünkü.Bunlara ne söyleseniz boş.Artık bu dizi çizgisinden çıkmıştır bu ruh hastası senaristler sayesinde.

   • Neyi anlamadım site yöneticim mesalâ biliyormusun.defnenin zehrayla bu kadar samimi konuşması, jülidenin komserin yanında şikâyetçi olmayışını, ömerin dosyalara bakarken fragmanda, ki hali kim kiminle ortakmış , şimdi ayıkla bakalım pirincin taşını ya nihat inanasım gelmiyor senoryo, ya bakarmısın sen ne diyon bu işe şimdi şule ablan ne anlasın de bakalım.

 31. Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler Adını Sen Koy Dizisi Zehra Mutlu Çünkü Ömer’in Kelbinde Ane Sevgisi Yaranıb Ömer Ane Sevgisine Bir Adım Atdı Ançak Çoçukluğunun Kaybolan İlerinden Bir Türlü Uzaklaşmadı Ane Her Açıların Sıxıntısına Katlanarak Ölüme Doğru Gedir Defnenin Konağa Gelişi Ömer’in Çoçukluğunun Xatiresinin Anısı Oldu Zehra Ömer’e Aid Mektubu Okuduğu An Bu Xatirelerde Kayıb Oldu Ömer’in Heyatın Açıların Okuduğu An Gözünün Önüne Ane Ve Çoçuk Geldi Ane Yuvadan Açılarla Kayboldu Çoçuksa Yuvada Anenin Buraxdığı Acıların İziynen Yuvada Gezdi Ayşe Nihat Açısı Bu Acı Kelbden Yaranmamış Uzaklaşsa Ayşe Mutlu Olar Nihat Ayşe’ni Sevir Kölge İse Aşka Zerer Verir

 32. Şule eline saglyk demek istedigimizi yazmyşsyn senarist hanym duy sesimizi oka bu yorumy gormek istedigimiz mutly ayile tablosy bebek bekleyen mutly guzel zehramyz.ya biz cok bişey istemiyorus dimi

 33. Bu dizinin izleyicisi kimin eli kimin cebinde sacmaligindan hoslanmiyosenariste bir türlü anlatamadık tadiğer dizilerden farklı diye sevdik!git gide herkesin akraba olduğu seviyesiz dizilere benzetilme çabası neson dahil edilen karakterler bu diziye hiç uymuş mu yakisiyo mu!biraz daha sacmalarsa sevgili senarist seneye izleyici bulamayacaksırf ömer zehra için tahammül eden çok ta!o da sabirlarin son deminde

 34. Hayırlı cumalar Şule ablam nasılsın? Yine çok güzel yazmışsın bizim söylemek istediğimiz her şeyi söylemişsin eline sağlık ablacım 🙂

 35. sule ablam canim cok guzel anlatmissin hayran kaldim sana tamda demek istediylerimi soylemissin eline yuregine saglik

 36. Günaydın Dizi Ailesinin Gözel Hanımları ŞULE Abla Yorumunuzu Gözel Yapmısınız Cox Beyendim ŞULE Abla Meni Af Et Sözleri Olmasa Olmaz Ama Af Ede Ede Şeflerimiz Coxalır Mençe Bir Kere Af Etmek Olar Aşkın Sinvolun Yerin Tutun Af Etmek Ançak Af Etmekde Bir Böyüklükdü Allah Bizi Af Etsin ŞULE Abla Sizin Aşka Sevgiye Ne Keder Deyer Verdiyinizi Yorumunuzdan Anladim

  • Günel ilk etapta evet illede aşk ve sevgi benim için çok kutsaldır.bak bu siteye biz sadeceyazarak birbirimizi sevdik görmek farketmez günel eğerki yazdığın yorumda o sevgiyi karşındakine hissetirebiliyorsam ne mutlu bana.

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2018