Adını Sen Koy 318.-319.-320. Bölüm Fragmanı Özeti (4-5-6 Nisan) Neler Olacak?

Yeni bölümleri ile star tv de ekrana gelmeye devam eden Adını Sen Koy dizisinde Yeni gelişmeler ve haftanın yeni fragmanı ile kaldığı yerden devam ediyor. Adını Sen Koy 318.-319.-320. Bölüm Fragmanını bu akşam çıkar çıkmaz burada olacak. Adını Sen Koy 318.-319.-320. Bölüm (4-5-6 Nisan) tarihlerinde neler olacak neler yaşanacak hepsi konumuzda sizlerle olacak.

Nihat zor ve kötü bir iş tutmuş ve bunun devamında neler olacak nasıl bir çıkış yolu bulacak Ayşe bu durumdan nasıl haberdar olacak merak konusu olurken Kıbrıstaki işler bahanesi ile artık iyice soğuk davranmaya başlayan Nihat ileriki bölümlerde nasıl bir şekil alacak durumu nasıl kurtaracak bilinmiyor. Ancak şurası bir gerçek ki reytinglerde büyük düşüş var.

Son haftanın ilk günü oldukça düşük başlayan reytingler sonrasında Adını Sen Koy 2.7 total reytinge kadar gerilemesinin aslında halk tarafından bir mesaj verdiği açık ama bunu anlayıp gereğini yapacak senaryo ekibi var mı o konuda tereddüdümüz var. Hassasiyeti olan konularda dizimizin bir aile dizisi olduğunu defalarca yazdık ama maalesef sıradan bir diziye çevirmek üzere Nazmiye hanım..

Jülidenin kocası Ercan Bahşendeyi arayıp Ömer ve Ayşeyi Jülideden uzak tut, yoksa eski defterler ortaya dökülür ve sen bunu hiç istemezsin tehdidinin ardından Bahşende tutuşmuştur çünkü geçmişte olanların ortaya çıkması her ikisinin de işine gelmeyecektir. Bu nedenle Ercan beyin tehdidine boyun eğmiş ve çocukları Jülidenin uzağında tutmak için elinden geleni yapacaktır.

Adını Sen Koy 318.-319.-320. Bölüm Fragmanı Özeti (4-5-6 Nisan) tarihlerinde kaldığı yerden devam edecektir. Nihatın Ayşeyi bu deni aldatmasına ve üzmesine değecek ne var bir türlü anlayamadık. Fragmanı izleyince sizlere devamını yazacağız bilgilerimizi ve analizlerimizi burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Adını Sen Koy Nihat karısı Ayşeyi kiminle aldatıyor adı ne diye merak edenler vardır elbette. Bilenler aşağı yazsın lütfen. Çetinin yeniden diziye dönmesi ve Cananın karşısına geçmesi oldukça kızdırmış olsa da Cananı bakalım ilerleyen günlerde neler yaşanacak. Çetin hapishanede pişman olduğunu söyleyip Cananı yeniden kandırabilecek mi?


Bu arada bir öngörü paylaşmak istiyorum.. Defne iyi niyetli bir kız olsa da ki öyle mi henüz bilmiyoruz; Bahşende Zehra’nın para avcısı olduğuna Defne’yi ikna edecek ve Defne Ömer için üzülüp onu kurtarma kararı alacak bu süreç içerisinde Ömer’e aşık olduğunu hissedecek olaylar çok kötü olacak…Yani gelecekte zor günler bekliyor Ömer ve Zehrayı… Şimdilik öyle pasif durduğuna bakmayın..

Diğer yandan Özgeyi şirkete köstebek olarak yerleştirenin Ercan olduğunu Ömer anladı. Ömer bunu anladı ama başkalarının umurunda değil şirket, gönül eğlendirmekle meşgul olan ve karısını aldatan Nihatın çok da umurunda olmadı. Eğer Ömer işlerin üzerine titizlikle gitmezse ilerde başı çok ağrıyacak şirketteki işlerin yürümesi konusunda..

Fragmanı izledikten sonra Ercanın zalimliklerini herkesin gördüğünü ama bunun ötesinde tehlikeli biri olduğu için Ömeri ondan uzak tutması gerektiğini anladı Zehra.. Ayşenin Nihatı yakalaması ise oldukça dramatik bir sahne olacak gibi. Zehra ile Ömerin kavuşması ise yılan hikayesine dönecek bu gidişle.. Yeni müziği beğendiniz mi bilmiyorum, merak edenler buraya bakabilir >> Adını Sen Koy Yeni Müziği Vuslat Bu

Bu arada yorumlarda diziye tepkiler gelmeye başladı: Bir seyirci olarak benden bu kadar. Nazmiye daha fazla aptal yerine koymaz artık. Kendi yazar kendi izler bundan sonra. Bilmiyorum belkide bana kızanlar olucak ama artık diziyi izlemeyi düşünmüyorum bu kadar saçmalığı kaldıracak psikolojim yok. Benim dizim Adını Sen Koy böyle değildi benim dizim trtde kaldı benim dizim sadece 1 sezon yayınlandı ve bitti. Benim tanıdığım ZehÖm uçurumun tepesinde kaldı. Bundan sonra ne olur ne biter ilgilenmiyorum artık. Nazmiyeye bol saçmalamalar. Sağlıkla kalın arkadaşlar Allaha emanet olun.
Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Şimdiden teşekkürler..

YORUMLAR

  1. Bencede Gülay hanim seviyeli oldugu mütdetce bitmesin

  2. Evet Nihat ne güzel düzelmisti niye bozdular ben anlamiyorum bu senaristi

  3. Haklisin Gülay hanim cok doru benimde icimden gelmiyor pek izlemek Ömerin eski sevgilisi aralarina girecekmis diye okudum birde mayisda final yapacakmis retigler düsmüs seneye yokmus dorumu Gülay hanim

    1. Final edermi bilmiyorum Fikriye hanım. Şahsen seviyesini bozmadığı sürece, ben final olmasından yana değilim yinede hayırlısı neyse o olsun.

  4. Bahsende hanim ne zaman cikacak. Diziden hep kötülermi kazanacak bu dizide Zehralan Ömerin arasina bu sefer kimler girecek bu senarist ne yapiyor Allah askina bazi insanlarda evliken baska iliskiye gidiyorlar hic olmazsa dizilerde olmasin dizilere gencler cocuklar bakiyor hic olmazsa bu dizide olmassin Zehra Ömer mutlu olsunlar cocuklari olsun cevriye cikacagina bahsende ciksaydi diziden her giren kötü hicmi iyiyi kisi girmiyecek Selamlar

  5. Hamd olsun iyiyim Gülay hanim diziyi izleyemiyorum hergün hastaneye gidip geliyorum nasil gidiyor dizimiz

    1. Aslında idare eder.ama nihatın yaptığı yamuk, izleyiciyi isyan ettirdi. Zehra ve Ömer normalde iyi, ama sürekli bir kavuşamayan hali var.buda izleyiciyi kızdırıyor, ama biz şimdilik sabrederek izliyoruz.ama daha fazla çizgisinden aşarsa bizde bırakıveririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.