Adını Sen Koy 321. Bölüm Analizi (Gülay ALBASAN) 9 Nisan Pazartesi

Adını Sen Koy 321. Bölüm Analizi (Gülay ALBASAN) 9 nisan Pazartesi: Ne kadar zordu, kolay gibi görünen herşey. Ve her yaşadığın sıkıntını, sevdiceğine hissettirmeden sevgini yaşayabilmek. Öyle bunalırsınki bazen, herşey sana kasdediyormuş gibi gelir. Tek tesellindir sevdiğinin yanında olması. Ve tek ayakta durma sebebindir, yüzünde duran tebessüm ifadesi.

Başına gelen herşeye onun için katlanırsın. Seni üzen, seni yaralayan annen bile olsa, sevdiceğin hatrına olmayacak şeylere dayanırsın. Her uğraşın boşa çıksa da, her emeğine nankörlük yapılsada, onun varlığıdır sana dayanma gücü veren. Ömer Zehra’nın bir dediğini iki etmeyip, Annesine yardım etmeye karar vermişti. Jülideyi güvenli bir yere götürmek için geldiklerinde, Jülideyi evde biran göremeyince, ikiside panik oluyorlardı.

Neyseki Jülide evdeydi, ve zaman kaybetmeden güvenli bir yere gidiyorlardı hep beraber.. Ömer zehrasına kıyamazken, hâlâ annesine güvensizliği devam ediyordu. Sırf zehrası kırılmasın diye annesinin yanında oluyordu. Belki, bir ümit diyordu Ömer..belki ya belki onu affetmem için bir sebep bulurum diye düşünüyordu, ama Jülidenin her hamlesi, Ömer’i kendinden daha çok soğutuyordu..

Yinede Ömer kararlıydı, ve Zehrası nerede olursa, ömerde onun yanında olacaktı. Zehra sakinleştiriyordu Jülideyi, ve ömerinin yanına gidiyordu. Ömer’e alması için eksikleri sıralarken, Ömer aslında hiç gitmek istemiyordu. Ama emir sevdiceğinden gelmişti, ve bükülmez denilen demirler, birden bire kesilivermişti. Ve Ömer’e gelen bir mesaj, Ömer’i tedirgin ediyordu. Arkasında bırakacağı sevdiğini, döndüğünde bulamama korkusu giriyordu içine. Ama yinede sakin olmaya çalışıyor,ve zehrasınada korkmamasını söylüyordu. Ömer gidip bir çırpıda geri dönüyordu.
Gün yorucu geçmişti ve dinlenmek onlarında hakkıydı..

Ömer alıyordu zehrasını kanatlarının altına. İşte bu andı Ömer’e yaşadığı bütün yorgunlukları sıkıntıları unutturan. Sımsıkı sarılıyordu zehrasına, ve öpmelere doyamıyordu zehrasını..Gönlünün huzur bulduğu yerdi, zehrasının nefesini hissettiği her yer. Ve sabah olmuştu Zehra ile Ömer’in gönlünde.. Günaydın diyordu Zehra Ömer’i ne…Ömer’e günaydın karıcığım diyerek sahipleniyordu zehrasını, doğan yeni gün ile..

Veee Ayşeee, Vede Nihat. HERŞEY HAZİN BİR SONLA ERDİ NİHAYETE..
KEŞKE, AH KEŞKELER OLMASAYDI HİÇ HAYATTA…
Ve yeni şapşik çetin.. Boşuna dememişler, ( İNSANIN ADI ÇIKACAĞINA, CANI ÇIKSIN DİYE) Adını Sen Koy 321. Bölüm Analizi (Gülay ALBASAN) 9 nisan Pazartesi konumuz hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız..

YORUMLAR

 1. Demetim Nurbanum Sema ablacım ve Oğuz bey size de hayırlı akşamlar.

 2. Ne olduki siteye nazarmı değdi? Ayrıca kırmızı renkleri ve gülleri istiyorum ben site yasta gibi şuan

 3. Hayırlı akşamlar hanımlar..Evet site kendine gelmiş de renksiz mi ne?Rica etsem güllerimizi yeniden yapsanız

  1. İstediğiniz gül olsun 🙂

   1. Teşekkürler sayın yönetici bey

 4. Hayırlı akşamlar Günelcim biz iyiyiz sen nasılsın canım?

 5. Mersinli Elam canım hoş geldin biz iyiyiz sen nasılsın? İnşallah iyisindir

 6. Sanada hayırlı akşamlar Gülay ablam bugün hiç konuşamadık seninle. nasılsın? Belin nasıl oldu daha iyimi?

 7. Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Sonunda site biraz olsun düzelmiş bitek renkler kalmış oda yakında düzelir İNŞALLAH

 8. Site tamamiyle düzeldi mi?

 9. Gözümüz aydın site yoğun bakımdan normal odaya geçmiş 🙂 herkese hayırlı geceler site ahalisi nasılsınız bakalım

  1. Hep sen mi gidecen acile 🙂

  2. İyiyiz Nurbanum. MAAŞALLAHIMIZ VAR.

 10. Çok şükür düzelmiş sitemiz.

 11. Hayırlı akşamlar arkadaşlar.site kendine geldi..

 12. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  GÜLAYCIM CANIM EMEGİNE SAĞLIK
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM

 13. Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesinin Gözel Hanımları Nasılsınız Seyfede Bir Sorum Var Kecmiş Olsun Tez Zamanda Ne Sıxıntı Varsa Tez Hel Olsun

 14. Xanımcığım kız kardeşim,ağabeyimin eşi ve yan komşum geldiler,biraz oturduk,beraber yemek yaptık,yedik. Böyle kısaca. Seni bekledim ama gelmedin. 🙁 Ayrıca sana cevap yazdım,sen bak. Oldu mu? Aramızda. 😉

 15. Gūlay cım arkadaşlar merhaba neredesiniz?
  Sabah ki mesajlar kaybolmuş..
  Biri yine şakamı yapıyor yoksa
  Neler oluyor aceba??

  1. Merhabalar ferize ablacığım. Tam bir bilgim yok, fakat bazen sitede bakım olduğu zamanlar genelde yorumlar gidip geliyor.

   1. Okey Gūlay cım sağol..
    inşAllah problem dūzelir

    1. İNŞAALLAH ferize ablacığım.

 16. Gün aydin her kese.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.