Adını Sen Koy 326.-327. Bölüm Fragmanı Özeti (16-17 Nisan) Jülide Vuruldu

199 yorum
28 izlendi

Adını Sen Koy Dizisi 326.-327. Bölüm Özeti Tüyoları 16 nisan pazartesi ve 17 Nisan salı günü kaldığı yerden devam edecek.Yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak nasıl bir heyecan bizleri bekliyor sizlere bu sayfadan paylaşacağız. adını sen koyda son bölümlerde özellikle Ömer ve Zehra arasındaki güzel gelişmeler izleyenlere mutlu ederken Ercan Keser’in jülideye karşı uyguladığı baskı özellikle kaçırılma olayından sonra ortalık iyice gerginleşmişti.

Son olarak keskin Nişancının Ömer ve Jülide bir arada iken ateş edip Jülideyi gözler önünde vurması Özellikle Ömerin yanında olması aslında savaşı da başlatan bir olay olmuştur. Jülide vuruldu ama ölecek mi diziden çıkacak mı yoksa vurulup Ömer ile barışması arasındaki buzları tamamen eritmesi için bir neden mi olacak?

Jülidenin vurulmasından hemen sonra Ömer hızlı bir şekilde annesini aldığı gibi hastanenin yolunu tutacak. Hastanede hemen ameliyata alınacak olan Julide bir müddet yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata tutunacak. Çünkü onun çocuklarına kavuşması ve mutlu olması için yaşaması gerekir.

Bahşende ise Jülidenin ölmemesine oldukça üzülmüştür. Jülide ölseydi bir çok sır da onunla birlikte gömülecek belkide Ercan ile Bahşende arasındaki sırları gün yüzüne çıkaracak olan tek kişi olan Jülidenin ölmesini en çok isteyen kişilerden birisi Bahşende olduğu kesindir. Ancak beklentiler boşa gidecek ve Jülide hayata yeniden tutunacaktır.

Bunu Gördün mü>>  Yemin Dizisi Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi?

Ayşe ve Zehra da en az Ömer kadar annelerinin başında hastanede geçmek bilmeyen ameliyat sürecini takip etmişler ve bir an olsun yanından ayrılmamışlardır. Zehra bir ara üzüntüsünde düşüp bayılsa da Ömer onu da sakinleştirmeyi başarmış, Ayşe Nihatla ayrılma eşiğinde olması nedeni ile artık gözü annesinden başkasını görmemeye başlamıştır.

Diğer yandan eşinin vurulmasını da Ömer Kervancıoğlunun sebep olduğu gerekçesi ile kini ve nefreti daha da artan Ercan Keser bir taraftan da intikam almak için yemin etmektedir. Karısının değil Ömerin vurulması gerektiğini, Jülidenin vurulmasına da Ömerin neden olduğunu düşünen Ercan bakalım bu kin ve nefretinde boğulacak mı?

Diğer yandan Ömer ve Zehra arasında bahar çoktan gelmiş, Jülidenin vurulması ise aralarındaki sevgiyi daha da artırmıştır. Onların bu güzel ilişkileri hastane sonrasında annesinin hayata dönmesi ile daha da rahat bir nefes aldırmıştır. Ayşe ise artık boşanmak için son adımları atarken Nihatın elden avuçtan çıktığını bir kez daha gözleri ile görmektedir.

Jülide Hastaneden çıktıktan sonra Ercan ve adamlarının yeni bir saldırısına maruz kalacak mı oldukça merak ediliyor. Bununla beraber Ömer ve Zehra cephesinde özellikle annesinin hastane odasındaki yoğun bakımı sırasında yaşanan duygusal anların yanı sıra Ömer annesi Jülideye adım adım yaklaştı ve aralarındaki buzların birer birer eridiğine şahit olacağız. Ercan keserin ne kadar tehlikeli bir kişilik olduğunu gözleriyle gören Ömer artık annesinin geçmişte nasıl kandırıldığını yada zorlandığını daha iyi anlamış ve ona kızmak yerine onu anlamaya çalışmaya başlamıştır.

Bunu Gördün mü>>  Gülay Albasan - Yemin Dizi Analizi (Dağlar kızı Reyhan)

Ercan Keser ise kötülükte sınır tanımaz ve yaptığı kötülükler yetmezmiş gibi birde Jülideyi tamamen öldürmek için elinden geleni yapar. Bana ait değilse çocuklarına da dönemez diyen Ercan bakalım neler yapacak. Jülideyi vurmak için gönderdiği adamları onu öldürememiş Hastane odasında serumuna zehir katmak için veya iğne yaparak onu öldürmek için gönderdikleri adamları da jülideyi öldürmeyi başaramamıştı. Böylelikle Ercan Keser gerçeklerin ortaya çıkmasından iyice tedirgin olmuştur.

Diğer yandan bahşende Ercan Keser ile görüşmesinde artık bir an evvel ne yapması gerekiyorsa yapmasını aksi takdirde Jülide’nin bütün gerçekleri Ömer’e anlatacağını ve gerçeklerin gün yüzüne çıkacağını söylemiştir. Ercan Bu nedenle Ne yapıp edip mutlaka jülideyi ortalıktan kaldırmayı gözüne kestirmişti ancak polis engeli Ömer’in gözü karalığı buna engel olmuştur.

Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki fragmanı izledikten sonra aşağı yazabilir, duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.. Şimdiden teşekkürler..

Adını Sen Koy 326.-327. Bölüm Fragmanı Özeti (16 Nisan pazartesi 17 Nisan salı) Jülide Vuruldu İşte fragman videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2018