Adını Sen Koy 342. Bölüm Özeti Tüyoları 8 Mayıs Salı (Defnenin Niyeti)

Sevilerek izlenen Adını Sen Koy dizisinde 8 mayıs salı günü neler olacak neler yaşanacak Defne ve Bahşendenin çevirdikleri dümeni Zehra çözebilecek mi eline geçirdiği kaza raporundaki gerçeklerden yola çıkarak ve Cananın söylediklerini de üstüne ekleyerek düşündüğünde artık iyi niyetli olmadığını kavrayacak Zehra.

Adını Sen Koy 342. Bölüm Özeti 8 Mayıs Salı Neler Olacak? Defnenin Niyetini öğrenen Zehra bunu Ömere nasıl söyleyecek yada nasıl ispatlayacak? Tamam Defne kötü niyetli ve Ömer ile Zehrayı Bahşendeden aldığı gazla ayırmaya çalışıyor ama her hamlesinde Ömer ve Zehrayı birbirine daha da çok yaklaştırıyor aslında.

Zehra artık Defneyi çözmüş ve ona karşı nasıl konuşacağını nasıl davranacağını daha iyi anlamıştır. Kendisini ölüme terkettiğini kavrayan Zehranın tek sorunu bunu Ömere aktarabilip onu buna inandırmaktır. Zor olsa da bunu başarmanın yolu Ömer ile arasındaki muhabbeti en üst seviyeye çıkarmaktır. Tabi Canandan aldığı gazla bunu yapması gerekmektedir.

Ömer Defne konusunda Zehranın telaşlanmasını yersiz ve gereksiz bulmakla birlikte Canan hepsinden daha fazla heyecan duymakta ve asıl niyetinin kötü olduğunu çoktan çözmüştür bile.. Zehra aşkıyla Ömeri değiştirip ehlileştirdiğini gözleriyle görse de halen Defne konusundaki Ömerin rahat tavrı onu işkillendirmekte ve korkunç olayların başlarına gelmesinden oldukça korkmaktadır. Defne ise artık son kozlarını oynadığının farkındadır.

Adını Sen Koy dizisi 342. Bölüm Özeti Tüyoları 8 Mayıs Salı fragmanı ile kaldığı yerden star tv ekranlarında devam edecektir. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak bu konuda yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler diliyoruz. Fragmanı aşağı ekliyoruz.

Adını Sen Koy 342. Bölüm Fragmanı 8 Mayıs Salı günü star tv ekranlarında sizlerle buluşacak:

Yorumcumuz Aysel Demiş ki: Allahım ben şok. Kızlar fragmanı izledinizmi? Zehra sonunda gözünü açmış kocasına sahip çıkıyor 🙂 Hâlâ inanamıyorum sonunda görmek istediğim Zehra gelmiş 🙂 Tabi ömer beyi inandıra bilirse. Yalnız seni kardeşim gibi görüyorum dediğinde tavuskuşunun suratı mos mor olmuş 🙂 ya fragman çok güzel bence anlatmakla bitmez. Nazmişin kafasına taş düşmüş olmalı 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 342. Bölüm Özeti Tüyoları 8 Mayıs Salı (Defnenin Niyeti) (18 Yorum)

 1. Hayırlı Sabahlar Mutlu İstirahetler Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler ADINI SEN KOY Dizisi Definenin Niyeti Aşkın Gözeliklerin Sıxıntıya Salır Definenin Niyetin Çanan Zehra Anlasada Ömer Anlayamaz Çünkü Defne İyi Kelblidi Çoçukluğun Xatiresidi Defne Neneye Bağlıdı Yapdıkları Kötülükler Ortak Alğıkları Nefes Ortak Defne Aşk Anlamaz Çünkü O Nene Kimi Aşk Tanımır Aşk Mükedes Duyğudu Allah Bu Duyğunu Her Kese Kismet Etmir Define Kimilerin Kelbi Boşdu Onlar Kötülük Edir Sonra Peşman Olular Ama Çok Geç Olur Onda Aşk Yaralı Olur Aşka uçarsan Kanatların yanar Aşka uçamazsan Kanatların Neye yarar Aşka varınca Kanadı Kim Arar Defne Aşka Baxa Bilmez O Aşka Terefe uçamaz Kanadları Kırılar ZEHRA Ve ÖMER AŞKI Temiz Onların Aşkına Define Kötülük Yapsada Sonunda AŞK KALİB GELEÇEK Allah Bütün İnsanların Kelbine Ve Niyetine Kötülükler Kismet Etmesin

  • Amin GUNELcim Amin. Ama merak etme. Sezonun sonunda hersey ortaya cikacak. Ama cikmaya da bilir. Cunku 3 sezon icin senaryo lazim.

 2. Inşalla bu kez omer Zehrayy kirmaz kalbyny injitmez eger oyle yaparsa zehra bidaha ayaga kalkyjakmy? Cok sevdigin insandan cok injinyorsun .bazende nekadar injitsede kirip doksede cok sevdigin icin ony afv etyosun hayat oyle .Nazmiye hanym bize buny bidaha yaşatmaz yeterinje uzuldi zehra zatan.

 3. Zehra’ya safoz diyordum, şimdide Ömer safozu çıktı karşımıza..Ama umarız, Ömer bize yine eski günlerde olduğu gibi, herkese inanıp sadece zehrayı saf dışı bıraktığı günleri tekrar yaşatmaz.. Ay düşüncesi bile korkunç..
  Düşünsenize Ömer zehraya, sen yalan söylüyorsun diye çıkışıyormuş. Aboovv, sinirden Ömer’i topuklarından vurasım gelir herhalde..

  • Günaydın hayırlı mutlu sabahlar iyi hafta sonları ablacım nasılsın? Düşüncesi bile kötü Ömer bu aptallığı yaparmı gerçekten o zaman izlemem diziyi. Tam Zehra gözünü açtı derken ömerin böyle bir şey yapması dizinin sonunu getirir bence. Nazmiş bu riski göze almaz diye düşünüyorum. Zaten dizi can çekişiyor ölür gider.

  • Gülaycigim ben her zaman yazmişimdir Ömer asla zeki birisi değildi sazan gibi hep oltaya geldi gelecekte.

 4. Saka kuşu sen bu saatte gelirmiydin ya çok şaşırdım. Ben iyiyim canım sen nasılsın? Aytacım yok bugün Elamda erkenden gitti. Sen anlat bakalım neler yapıyorsun?

 5. Selam naslsnız ben geldim aslında diğer siteye grdim önce. Ben gelmeyeli bâya değsiklikler olmuş mesela xanim azeri fan xanim olmuş. Özgür teyzemi de diğer sitede gördüm sevindim:) başka neler oldu aysel naslsn canım aytac yok mu eloşumuz hâla gelmedi mi iyi misiniz

 6. Şimdide Ömerin saflığı tutar Zehraya inanmaz konu uzadıkça uzar. Zaten Ömer bi tek kapı arkasından duyduklarına inanır.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2018