Adını Sen Koy 46. Haftadan Beklentiler Tüyolar (Tuana – Leyla İzgü)

Adını Sen Koy 46. Haftadan Beklentilerini Tüyolarını yazan yorumcumuz Tuana‘ya teşekkür ederiz. İşte Tuanadan haftanın tüyoları:  Gelecek hafta neler olacak. 1.zaten fragmanda herşey var zehra kovalıyor Ömer kaçıyor ama bunun birde görunmeyen yüzü var fragmanin son sahnesinde zehraya bir cicek geliyor bu cicek Ömerden gibi görunsede degil bence. Ömerin başina kotu bişey geldi bunda yapanlar zehraya cicek gönderdi Ömerin agzindan amac zehrayi tuzaga cekmek ilk akla gelen Çetin gibi duruyor bencede ömeri kaciran cetin ama bunu tek basina yapmadi bence elindeki paralar alinan cananla iş birligi yapmis olabilir yada müge ile..

2 – fragman iki gunluk, bence salının son sahnesi zehraya cicek gelmesi olacak, zehra orada ömerin kendine cicek göndermiyecegini bildigi icin buradan kötu bisey oldugunu anlayacak ve ömeri aramaya baslayacak, bu hemen olmaz. Ömeri bulmasi iki bolum falan sürer bence. Daha sonra omerin telefonundan birileri zehraya mesaj atar adresteki yere gel diye, zehrada gider. Orada ömeri elleri kollari bağli bulur. Omeri kurtarmaya calisirkende zehra vurulur agir yaralanir. Ben bu bölumleri cok sonra bekliyordum ama oldukca erken oluyor benim düşüncem zorba ömerin sahnelerinin hakaretlerinin seyirciyi biktirmis olmasi ratinglerde pek iyi gitmiyor zaten hatta bugun ab grubunda 1.81 kadar dustu. Diziyi toparlamak için yapilmis olabilir öne çekme hareketi.

Eğer dediğimiz gibi devam ederse zehranin hastane olayı da bir hafta sürer iste iki haftalık zaman dolmus olur zehra iyileştikten sonra ömerin kendisine neden böyle davrandigini ömerin agzindan duyacak bence ve buna cok kirilacak. O zamanda ömer kovalar zehra kacar artik ama yinede bu kacirilma olayinin bu kadar erken olması beni cok mutlu etti hem Çetinden kurtulacaz hemde hemde en azindan zehraya karsi zorba Ömer olmayacak artik..

Sitemiz yorumcusu Leyla İzgü’de Adını Sen Koy hakkındaki düşüncelerini şiir tadında yazmış.. Leyla İzgü‘ye teşekkür ederiz.

Zehra’dan Kendi’ne İSYANNNNN Ey sevgili; elimi bıraksan’da
Üzerime basıp geçme,bak yüzüme
İsyanım sana değil,seni bu hale getiren Öfkene,kinine,nefretine
Sen her üzerime basıp geçtiğinde
Gururum,yerlerde
Aşkım kalbimde, göz yaşlarım süzülür
Susarım senin hareketlerine
Bilirim ki bu sen değilsin
Belki yalandır,oyundur diye
Avuturum kendimi
Bu sen değilsin geçecek diye
Avunurum geçmişteki sevginle
İsyanım yinede kendime
Seni hesapsızca sevdiğime
Yinede korkarım
Her doğan günde
Nefretle,kinle göz göze gelmeye
Ey Sevgili !!!!!!
Bilirim ki bu sen değilsin
Kendinden esirgeme kaçırdığın gözlerini
Bana arkanı dönüp gitme
Üzerime basıp geçme
Korkarım yüreğine çöken nefretinden
Sonumuz olacak diye
Bildiğim ezberlerin bozulmasından korkarım
Gururum yerlerde,susarım bana sevgin bitmesin diye
Avuturum kendimi seninle sessizliğime
Bıraksan da elimi ben yinede
Herşeyimle seninim ADAMIM………
Bu isyanım sana değil kendime
Ağlattığın kırdığın kalbime
Beni unutur sevmezsin diye
Korkarım bir daha gözlerimin içine gülmezsin diye
Şüphe dolu kalbinde bir sızıyım
Korkarım kaybolup giderim diye
Yada bir daha seni seviyorum
Söylemezsin diye…

Adını Sen Koy dizimiz hakkında emek verip yazılarını kaleme alan yorumcularımız Leyla İzgü ve Tuana‘ ya TEŞEKKÜR EDERİZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 46. Haftadan Beklentiler Tüyolar (Tuana – Leyla İzgü) (211 Yorum)

  1. Gülayım can arkadaşım yogun bir hafta sonunun ardından günaydın canım vallahi pazar olunca pazartesini iple çekiyorum .çektimde ne oldu dün tam işler bitti derken bir tel. Ablam istanbuldaki ablam bugün bana geliyor tabiki çok mutlu oldum.eskiden sevinirdim ama şimdi sitede aklım sen varsın arkadaşlarım var .giripte böyle konuştugumu görürse ablam .şöyle der bak bundan emin olabilirsin ve bunu bil istedim.eyfahhhh şule aklını yitirdi bu kız görmeden kimlerle konuşuyor diye .eh ablama anormal ama bana normal siteye giremesemde kalbim aklım burda canım arkadaşım seni çok seviyorum.

    • Ah Şule Hanım lütfen kusuruma bakmayın.Gözümden kaçmış.Asla kasıtlı bir durum değil.Sizi kırmak incitmek istemem.Herkese geri dönüş yapmaya çalışıyorum.Ama dünden beri şiddetli migrenim tuttu.Gözlerim falan şuan inanın görmüyor.Tekrar kusura bakmayın

Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2017