Adını Sen Koy Alev Neden İntihar Etti (Ezgi Baran) Öldü mü Diziye Geri Dönecek mi?

Adını Sen Koy dizisinin en kötü karakterlerinden biri olan Ezgi Baranın oynadığı Alev rolü yeni sezonda star tv de ekrana gelen bölümlerde yer alamadı. Alev rolü gereği diziden intihar ederek ayrıldı. Peki Adını Sen Koy Alev Neden İntihar Etti Öldü mü Diziye Geri Dönecek mi? gibi sorular var hemen yanıt verelim.

Adını Sen Koy dizisinde Ömer ve Zehraya en çok çektiren isimlerin başında yer alan Alev Neden İntihar Etti Öldü mü Ezgi Baran yeniden Diziye Geri Dönecek mi? diye merak edenler çok fazla. Hilmi Yılmaz ile ortaklık kurup Ömerin gizli işlerini sızdıran şirkete büyük zarar veren Alevin sonu zaten kötü olacaktı belliydi.

Elbette Alev diziye geri dönmeyecek. Alev deyince zaten geçtiğimiz sezondan illallah etmişsinizdir. Ezgi Baran Alev rolü hayat veriyordu. Dizinin ilerleyen bölümlerde masumiyetini kaybeden ve hem Zehraya hemde Ömere kötülükleri dokunmaya başlayan Alev dizide en kötü isimlerden birisiydi. Alevin neden intihar ettiği ileriki günlerde gün yüzüne çıkacak olsa da öncelikle Ayşenin bu haberi sakladığına şahit oluyoruz. Bu haber için Adını Sen Koy 184. Bölüm Özeti ne bakabilirsiniz..

Sizce Alevin ölmesi intihar etmesi iyi oldu mu? Beklenen bir son muydu? Alevin İntihar edip diziden çıktığına sevindiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Alev Neden İntihar Etti (Ezgi Baran) Öldü mü Diziye Geri Dönecek mi? (7 Yorum)

 1. Vallahi ne yalan söyleyeyim Alev’in ilk intihar ettiğini duyduğum zaman ne kadar sevmesemde kendisini içim bir an cız etti. Sanırım biraz üzüldüm.

  • Ben sevinmedim, çok üzüldüm, dizi onsuz tatsız tuzsuz, hiç tat alamadım doğrusu. Her zaman söylerim kötüler olmadan iyilerin kıymeti bilinmez.

   • Eh haksızsın diyemeyecegim evet alevi sevmiyordum ama sanki biraz kötülük olmasa dizinin rengi kaçmış gibi geldi oguz hocam o kadar alışmıs ki alevin zehraya igneleyici konuşmasına sürekli kötü plan yapmasına banada tuhaf geldi biraz ama ne yalan söyleyeyim konuşmadan anlaşmak buna deniyor galba zehrayla ömer bir müddet böyle olsun daha yeni başladı daha ne kötülükler bekliyor onları yalnız çok bekledim o ucurumun kenarından gösterirler diye aa bir baktım zehra yerleri siliyor

    • Silsin iyi olur, eli alışsin yarın birgün Ömer babasından isterse ev işlerine alışsın iyi olur 🙂 Her zaman hizmetçiyi nerden bulacak..

     • Sen şimdi iyice zehrayı köle izaura yaptın bırakaydın aşkını yaşasaydı zehracık bak daha ömer bile diyemedi

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2017