Adını Sen Koy Alev Rolü Ezgi Baran Yeni Sezonda Dizide Yok Neden Ayrıldı?

Adını Sen Koy Alev Rolü Ezgi Baran Yeni Sezonda Dizide Yok Neden Ayrıldı..SON DAKİKA !!!
Adını Sen Koy dizisinde Alev rolünü canlandıran Ezgi Baran diziden ayrıldığını canlı yayınında açıkladı arkadaşlar yani yeni sezonda kesin olarak yok !!!! Detaylar birazdan geliyor..Yorumları alalım🌹

 

Alev deyince bir çoğumuz Ezgi Baranı bir cadı olarak tanıdı Adını Sen Koy dizisinde. Dizimizin kötü karakteri son yaptığı canlı yayında yeni sezonda olmayacağını açıkladı. Kesin mi diye soran bir izleyici bu bilginin kesin olduğunu farklı bir projede yer alabileceğinin sinyalini vererek söyledi.

 

Her ne kadar Ömer ve Zehra hayranları Alevin çıkmasına seviniyor olsa da kim yapacak bu kadar kötülüğü, Ömer ve Zehrayı kim ayırmak isteyecek diye bir yandan da üzüldüklerini görür gibiyim. Umarım yeni sezonda herşey dizinin daha güzel olması ve daha çok izlenmesi için olur. Bu güne kadar verdiği emeklerden dolayı Ezgi Barana teçekkür ediyoruz. Yolu bahtı açık olsun..

Lütfen sizde Adını Sen Koy Alev Rolü Ezgi Baran Yeni Sezonda Dizide Yok Neden Ayrıldı? sorumuza yorum ve görüşlerinizle cevap verin.. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler..

YORUMLAR

  1. Cok oyunncu gitti leyla ve demir geri gelmmeli

  2. Müzeyyen hanım kalmalıydi dizide eski heyecanı bulamadik

  3. Keşke ayrılmasaydı aksine deyişseydi onun da karşısına biri çıksaydı yeni bir aşkda böyle yaransaydı zor zamanlarında Ömerle Zehraya desdek olucaq kadar iyi gelseydi bu aşk ona o zaman Müzeyyen hanımda dizide kalırdı oda mutlu olurdu ben hiç Mertinde dizini terk etmesini istemiyorum yeni gelen kadın oyuncu belkide Zehraya arkadaş gelir umarım çünki Leyla gidince Zehraya yeni bir arkadaş gerek bence böyle olsa güzel olur çünki Ömer Zehradan başqasını görmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.