Adını Sen Koy Bölüm Tekrarları ile Yeniden Başlıyor (26 Haziran)

Çok sevildi çok beğenildi Ömer ve Zehranın saf temiz aşkı. Bu aşkın anlatıldığı Adını Sen Koy dizisinin Bölüm Tekrarları ile Yeniden Başlıyor (26 Haziran) gününden itibaren. Trt izleyicisinin merakla beklediği, izleyenlerin yeniden izlemek için gün saydığı, izlemeyip kaçıranların da fırsat beklediği o tekrarlar başlıyor..

Adını Sen Koy dizisi sevenlere bir müjdemiz var. Sevilen günlük dizimiz Ömer ve Zehranın öyküsünün işlendiği Adını Sen Koy tekrarları başlıyor Trt1 de. 26 Haziran Pazartesi gününden itibaren Saat 16.30 da Adını Sen Koy ilk bölümden itibaren yeniden ekrana gelecek. İzlemek isteyen yada yeniden eski günleri yaşamak isteyenlere önemle duyurulur.

Adını Sen Koy toplamda 180. bölümde sezon finali yaparak yaz tatiline girdi. Sevilen dizinin eski bölümleri, yeni sezon bölümleri başlayıncaya kadar devam edecek. 2 Bölüm birden yayınlanacak olan dizinin tamamı yaz aylarında yeniden izleyicisi ile buluşacak.

Kimi gün ağlatıp kimi gün güldürecek olan Adını Sen Koy tekrar bölümlerini izlemek için 16.30 da Trt ekranlarındaki yerinizi almayı unutmayın. Dizi hafta içi her gün 16.30 dan 19.00 a kadar iki bölüm birden sizlerle olacak. Lütfen dizimizin tekrarları ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız.

YORUMLAR

  1. 100umcu bolumdan devam etsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.