Adını Sen Koy Canan (Günce Mutlu) İntihar Etti Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?

Adını Sen Koy Canan (Günce Mutlu) İntihar Etti Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? Hakkında detaylı bilgiler:

Adını Sen Koy dizisinin kötü karakterlerinden birisi olan ve her bölümde izleyenlere saç baş yoldurtan Adını Sen Koy Canan (Günce Mutlu) İntihar Etti Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? sorusu gündeme geldi. Çünkü 13 kasımdaki son sahnede Canan Zehrayı arayıp zehir zemberek sözler sarfetti.

Evliliğinin Zehra yüzünden olmayacağını söyleyen ve Zehrayı suçlayan Canan Çetinin kendisine yönelik tavrından dolayı Zehrayı sorumlu tutup intihar etmeye kalkıştı. Biranda akla Günce Mutlunun canlandırdığı Canen karakteri  Adını Sen koy dizisinde ölecek mi intihar ederek mi ayrılacak gibi meraklı sorular gelse de hemen sevinmeyin, Canan karakteri diziye devam edecek arkadaşlar.

Umarız başka bir girişimde bu kadar ucuz kurtulmaz diyelim 🙂

Bunu Görmelisin!  Yemin Dizisi 3.-4.-5. Bölüm Özeti 20-21-22 Şubat 2019 (Kanal 7) Fragmanı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Canan (Günce Mutlu) İntihar Etti Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? (6 Yorum)

  1. Oğuz hocam Star Tv yayın akışına baktım az önce ama Adını Sen Koy yarın yine yayınlanmayacakmış(tekrarlar) Neden yayınlanmadığı hakkında bir bilgin var mı acaba?

    • Bilmem bi bilgim yok ama sanırım cok düşük reyting alıyor sabah sabah o yüzden koymuyor olabilir..

    • Hayril geceler demet cim ben ce artıq haftain 2 yayinamycak onu yeri yeni baslay 2 diziyi yayinycak lar haftani kalan 3 günü se biz dizini terkari vericek ler yani benim tahmin bu kecen hafta da oyle olmus du yarı da yok ama obir gün yaynancak bence inşallah oyle olur ya ben tekrat bölüm leri de izliyor dum

  2. Zehra canan daha önce intihar ettiği için cetin in yaptıklarına boyun eğdi madem artık canan gerçekleri öğrensin nasılsa ölmüyor çetin in gerçek yüzünü görsün zehrayi rahat bıraksın

  3. Hocam niye bile bile sayfa açıyorsun. Ölmüyor işte ölmüyor. Bir türlü çıkamadı şu diziden. Yaramıza tuz basma. 🙁

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017