Adını Sen Koy Dizisi 2. Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak Hangi Tarihte?

Adını Sen Koy dizisi çok sevildi çok tutuldu. Trt1 ekranlarının günlük dizisi yapımcının açıklaması ile 175. Bölümde 19 mayıs 2017 cuma günü final yapmasının ardından uzun bir ara verecek. Önce ramazan ayının gelmesi, ardından da Yaz tatili derken hayli uzun bir süre ekranda izleyicisine veda edecek olan dizimizin yeni sezonu merak konusu oldu.

Dizinin meraklı izleyenleri acaba Adını Sen Koy Dizisi 2. Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak Hangi Tarihte? ve Adını Sen Koy Yeni Sezon hangi ay hangi gün Başlayacak kesin başlama Tarihi açıklandı mı dizinin 2. sezonu Eylülde mi yoksa Ağustos ta mı başlıyor gibi sorular merak edilmeye başlandı şimdiden. Bizde meraklılara yanıt verelim istedik.

Adını Sen Koy Dizisi 2. Yeni Sezon başlama tarihi şimdiden kesin olmasa da belli oldu. Geçen sezondaki Trt1 dizilerinde olduğu gibi Adını Sen koy dizisi de Eylül ayının ilk haftası başlayacak. Buna göre dizimizin 2. sezonu 4 Eylül 2017 Pazartesi günü Trt1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek kaldığı yerden.

Bu arada yaz sezonunda dizimizden ayrılan ve yeni katılan oyuncular olacak. Bu konuda daha sonra sizler için detaylı bir konu açarak dizimize katılan ve ayrılacak tüm oyuncuları ayrıca duyuracağız takipçilerimize. Lütfen sizlerde dizimiz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Adını Sen Koy hakkında 2. Yeni sezon başlama tarihi ile diğer konular hakkında görüşlerinizi yazabilirsiniz..

YORUMLAR

 1. Adini sen koy 2 sezon ne zaman baslanmasi haqqinda

  1. 4 Eylül tarihi verilmişti önce ancak cekimlerin 1 hafta erken başlayacağı açıklanmış sonrada..

 2. Ömer’den güzel sözler duyarız inşşah

  1. Elifsu, ömer kazanın şokuyla konuştu..INŞAALLAH KAZADAN SONRA YINE DILI TUTULMAZ..şeyy..bişeymi diyecektin..veya, benn bennn..

 3. Okulların başladıktan sonraki hafta başlasa iyi olur diziyi dürüs izleyebilrim ❤️❤️❤️❤️❤️

 4. leylanın yerine biri girse yeter cok fazla oyuncu girmemeli bence

 5. Lütfen ömer finalde zehraya seni seviyorum desin lütfen

  1. Yaprak hanım çok zor bunu demesi, ama umarım seni geri cevirmez..

   1. Yok canim omer bu bence ucurumun esiginde soylenen soz kesinlikle devami gelmez zehrada bir kereye mahsus omer dedi bak buna bile nasil sevinmisim yani biz onlari boyle sevdik eh bakalim dilerim iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.