Adını Sen Koy Dizisi 305. bölüm özeti ve tüyoları 16 Mart Cuma

Adını Sen Koy dizisi 305. bölüm özeti ve tüyoları ile 16 Mart Cuma günü Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümde en çok merak edilen konuların başında Zehra ile Ömer arasında yaşanacak olağanüstü bir gelişme yaşanıyor. zaten fragmanı izleyenler görmüştür ki Ömer ile Zehra arasında Julide konusundaki görüşme oldukça heyecanlı dakikalar yaşanmasına neden olacak.

Zehra Ömer’in Ayşe’yi affetmesini ve Ayşe’nin Konak’tan tamamen ayrılıp kendi başına ev tutmasını önlemek ve Ayşe’ye geri getirebilmek için Ayşe’nin masum olduğunu annesi ile görüşmesinin en büyük ve doğal hakkı olduğunu Ömer’e kanıtlamak için Ayşe’nin suçsuz olduğunu söylemiş Ayşe ile Jülide’nin görüşmesini bizzat kendi sağladığını ve Jülide ile kendinin de görüştüğünü söylemiştir.

Jülide ile Zehra’nın görüştüğünü bilmeyen Ömer ise Zehra’nın bu şok itirafı sonrasında adeta donakalmıştır. Peki Ömer şimdi ne yapacak Zehraya sırtını mı çevirecek küsüp kızacak mı onu da kırıp incitecek mi veya Konak’tan ayrılmasını mı isteyecek, yoksa kardeşi Ayşe için yaptığı hatayı tekrarlamayıp Zehra ile oturup konuşmayı mı tercih edecek. Çünkü Ömer’in Zehra’yı bir kez daha kaybetme lüksü yoktur ve Zehra dan başka tutunacak dalı da bulunmayan Ömer Zehranın bu sözleri karşısında şok olacak ancak Zehra ne yapıp edip onun gönlünü almayı başaracak.

Diğer yandan Kerem ve sabah arasındaki ilişkiyi dediğinde aradan çıkmasıyla oldukça olumlu bir şekilde devam ederken şirkette Özge’nin sorunlarına duyarsız kalamayan ve yaptığı yolsuzlukları daha fazla saklamayan Koray yeni bir girişimde bulunacak. büyük ihtimalle Özge’nin şirketten ayrılmasıyla sonuçlanacak olan bu durum sonrasında Koray ile İpek yakınlaşmaya başlayacak Bu da ileriki günlerde yaşayacağımız bir aşkın habercisi diyebiliriz.

Adını Sen Koy Dizisi 305. bölüm özeti ve tüyoları 16 Mart Cuma günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek. Haftanın finalinde bakalım neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Adını Sen Koy Dizisi 305. bölüm özeti ve tüyoları 16 Mart Cuma günü yaşanacak gelişmeler hakkında fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Hiç de süper değil bir konu çözülmeden başka konuya geçiliyor olaylar kopuk kopuk devamlı bir gerginlik hala daha onca yaşanmışlara rağmen birbirine karşı mesafeli karı koca konuşmak yerine bön bön bakışıp birbirine trip atan eşler.

  2. Super dizi hic bir bolumu kacirmiyorum

  3. Hayırlı Sabahlar Hayırlı Cuma’lar Sayın Yöneticiye Teşekür Ediriz Allah Bu Cuma Günü Yardımcısı Olsun Sayın Yönetiçi Hanımlar Urek Sözleriynen Siteye Elleri Dolu Gelir Könüleride Xoşdu Hanımların Könlüne Deymirsiniz Umarım Özür Dilerim Sözlerim Üçün Cox Eziyetler Çekilir Siteler Hazırlamasında Ferkindeyik Gözel Vaxtınızı Sitelerin Hazırlanmasına Serf Edirsiniz Allah GÜLAY Ablayada OĞUZ Beyede İşderinde Yardım Etsin Amin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.