Adını Sen Koy dizisi 313. bölüm özeti 28 Mart Çarşamba Neler olacak Zehra da Kaçırıldı

Adını Sen Koy dizisinde 312 bölüm 27 Mart Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Adını Sen Koy dizisi 312. bölüm özeti 27 Mart Salı neler olacak Zehra da Kaçırıldı, yeni bölümde Ömer annesi Jülide’nin kaçırıldığını inanmamış O tezgahı bizzat annesinin yaptığını ve kendisine ona doğru çekmek İstediğini düşünmüştür.

Bu yanlış fikirleri hiç beğenmeyen Zehra ona katılmamamıştır. Her ne kadar Zehra Bu fikre katılmasa da yanında kaçıran adamlar vardı ve gerçekçiydi dese de Ömer bir türlü inanmamış ve Jülide’nin kaçırılmış olma ihtimalini düşünmemiştir. Ancak gerçekler hiç de düşündüğü gibi olmamıştır.

Bir süre sonra ise Zehra’nın apar topar kaçırılması ve buna şahit olan Ömer’in ne yapacağını bilememesi de işin rengini oldukça değiştirmiştir. Ömer Zehranın peşinden gidecek ve Zehra’yı bulmak için çıktığı yolda annesi ve Zehra’nın aynı yerde olduğunu görecektir. Artık işin kahramanlık kısmında yine Ömer ön plana çıkacak ve hem eşi Zehra’yı hem de annesi Jülideyi bu ortamdan kurtarmak için mücadeleye girecektir.

Bu sırada Konağa davet edilen ve bahşende ile görüşen Defne ise bahşendenin oldukça hoşuna gitmiş ve onu Ömer’e karşı nasıl kullanacağını derdine düşmüştür. Defne çok güzel olmasa da Bahşendenin işine yarayacak tarzda bir kızdır. Çockluk arkadaşım dediği Defne ile Ömer ileriki bölümlerde bakalım nasıl bir ilişki içinde olacaklar. Defne’nin diziye gelmesinin ardından bir müddet sonra Hazal babalık isimli Kısmetse olur’un eski oyuncusu daha diziye dahil olacağını öğrendik. ileriki günlerde diziye gelmesi bekleniyor.


Diğer yandan sabah ve Kerem arasındaki diyaloglar Gün geçtikçe daha da bir samimi olur ya artık ikilinin bir araya gelip adını koymaları ve ilerisi için adım atmaları bekleniyor.

Aysel hanımın Salim ile görüşmeleri, Cevriye hanımın beklentileri ve diyalogları beklentileri derken Adını Sen Koy dizisi 312. bölüm özeti tüyoları ve yeni bölümde neler olacağına dair kısa bilgiler de sizlerle olduk. Yeni bölümdeki en önemli husus Zehra ve jülideyi Ömer’in nasıl kurtaracağı ve onları bulup bulamayacağı konusudur.


Sizlerde Adını Sen Koy dizisi 312. bölüm özeti 27 Mart Salı neler olacak konusu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Jülideden sonra Zehranın da kaçırılması ne anlama geliyor ? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Diğer sayfaya yazmıştım ama görmeyenler için buraya da Not Düşüyorum: Son aldığımız Bilgilere göre bir yanlış anlaşılma olmuş. Didem Delen Adını Sen Koy dizisinin çekildiği konak yakınında bir ajans için pozlar vermiş. Bu çekimler sonrasında sitemizde dizimize geleceği haberlerini okuyan Didem Delen Adını Sen Koy dizisi ile alakası olmadığını çekimleri farklı bir ajans için yaptığını söyledi. Okurlarımıza duyrulur..Dizihaberi.Tv

Günün Sorusu: Bu kaçırılma Zehranın kaçıncı kez kaçırılmasıdır?

Fragmandan Sonra: Nihayet Ömer annesine gönüllü gönülsüz yaklaşır, onunla kavuşur. Zehra kendini anne şefkatiyle saran bir sıcaklığı hiç duymadığını belirtirken Ömer annesinin ve babasının geçmişte neler yaşadığını araştırmaya koyulur..

Ömerin annesi ile kavuşması zoraki gibi görünse de mektubun da ortaya çıkması ile artık oldukça rahatlamış ve bir nefes almışlardır. Çünkü hem gizli kalan ve Ömerin anlamadığı bilgiler gün yüzüne çıkmış hemde Ömer ile Jülide arasındaki buzlar birer birer erimeye başlamıştır. Artık güzel günler mutlu günler yakındır bahar kendini göstermiştir adeta..

https://www.youtube.com/watch?v=v-UJNEjihig

YORUMLAR

  1. Zehra 1.sezonda konakda beline bomba baglanip rehin alinmasinida sayarsak 6 kez kacirildi. Toplamda 10 kacirilma ile Alev 1.sezonda kacilma kitabini kapatmisdi. 2.sezony fazla takip etmiyorum ama 2 kez kacilmisdir bu sezondada.

  2. Oyuncu ne yapsın kendisine ne rol verildiyse onu yapıyor.Bütün iş senaristte bu senarist varken bu dizi bir gram bile ilerlemez.

  3. ÖMER ZEHRANI KAYBEDEMEZ ÇÜNKÜ ONUN AŞKI GÜÇLÜ

  4. Ya bu bahşende konakta bu kadar ileri geri konuşuyor ayşe halâ bunun farkında değil ömer hani konaktan kovacaktı bu nedir ya zehra bu kadar naz yeter bence artık o soğuk yatak odasından bıktım bir iç açıcı renk yok sadece odada ayakta sohpet aysenin bile yatak odası düzelmiş biraz nedir o kahverengi perdeler o mobilyalar bu ne zevksizlik bari zehra onlarla ilgilensen ayşeyle birlikte fikir alışverişi yap biraz konular o zaman dahada güzelleşir bunlar işi bilmiyor, ne zehranın ne ayşenin nede ömerin doğum günü oldu koca iki sezon bunlar patates tarlasındamı yetiştiler, de bilmiyorlar, ben çözemedim .

  5. Bir bu deffffne lazimdi oda oldu ! Bu niye,hangi kötülükler icin ,girdi diziye ? Kötü diyorum çünkü ,iyi olaylar göremedik iki sezondur

  6. Günaydın Dizi Sevenler Adını Sen Koy Dizisi Ömer’in Gözleri Aşkının Arxasınça Kaldı Zehra Ondan Uzaklaşsada Ömer’in Aşkı Zehra’nı Korumak Üçün Aşk Körpüsü Yapaçak Bu Körpü Anenide Aşka Yaxınlaşdıraçak Ömer Anesin Seveçek Kayb Olduğu İlerin Sevgisindende Cox Seveçek Kehraman Bildiyi Babası İse Anenin Kayıb Olduğu Aşksız İlerine Döneçek Nene Mutlu Çünkü Özünün Benzeri Defne Yuvaya Kayıtdı Defne Ömer’e Yaxınlaşsada Aşka Yaxınlaşamaz Zehra Ve Ane Kurtulaçak Ömer’in Babasının Kölgesi Onları İzleyeçek Zehra’nın Babası Aysel Hanıma Yardım Edeçek İş Yerin Bağlamayaçak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.